Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) pilóta válasza Visormail (#28600) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az egész meghajtót akarom megosztani, de így már múködik, hogy hozzáadtam a mindenkit :D
Köszi! :R
Esküszöm, soha nem jöttem volna rá erre magamtól, semmi logika nincs benne, miért nem lehetett az Xp-s módszert megtartani?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#28602) Borgi


Borgi
aktív tag

Hi,

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy a gépemet kb 2 éve installáltam: Win 7 ultimate x64 magyar, és akkoriban még X2 250-es csücsült benne, viszont most X4 945, automatikus indításnál van egy ilyen, hogy AMD dual core optimizer.
Jó ez nekem vagy quad kellene már (ha egyáltalán van ilyen)?
Természetesen használja a gép mind a 4 magot naggyából egyenletesen elosztva a terhelést.
Amúgy a gép szépen megy és nincs alapvetően sok gondom vele. IE8 villog időnként a chrome-ot meg nem használom sokat. Újabb IE nem megy fel... valamiért elhal install közben.Nem mintha tetszenének az újabbak. Pár frissítés el van rejtve mivel azok sem mentek fel ismeretlen hiba miatt.

üdv,
Borgi

[ Szerkesztve ]

Resistance is Futile!!

(#28603) Visormail válasza pilóta (#28601) üzenetére


Visormail
addikt

Gondolom azért mert ez így nem túl biztonságos, ha mondjuk társul egy szintén jelszó nélküli publikus wifi-vel akkor gyakorlatilag bárki aki arra jár hozzáfér.

Egyébként meg az otthoni csoport nem bonyolult egyáltalán, csak egy jelszót kér amit a másik gépen is megadsz és már be is lépett, egyedüli problémája hogy xp-t nem támogatja ezért nem jó neked.

A jelszavas megosztás sem bonyolult, csak akkor a saját fiókodnak kell adni egy jelszót amit utána a windows minden induláskor is kérni fog (erre jó az automatikus bejelentkezés), és azt a nevet/jelszót kell megadni a másik gépen. Azok tartoznak a felhasználók csoportba akik a megosztó gépen is léteznek, hitelesítettek azok akik nem csak léteznek hanem jelszavuk is van és azzal lépnek be, akár helyileg akár hálózatról.

Valahogy így, próbáltam egyszerűsíteni remélem jól írtam.

snowdog: hiába mondtam neki hogy egész eddig is erről beszéltünk, nem volt hajlandó visszaolvasni ugyanezen az oldalon se.

Borgi: nincs belőle quad és a dual sem kell csak xp-hez, úgy tudom egy olyan hibát javít ami a későbbi windowsokba már alapba nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#28604) snowdog válasza pilóta (#28601) üzenetére


snowdog
veterán

Tegnap én is ugyan ezzel bajlódtam, és jó sok kínlódást megtakaríthattál volna, ha észre veszed a megoldást, amit nekem is leírtak. :) [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#28605) Borgi válasza Visormail (#28603) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

Köszi a gyors választ.

Azt mondjuk nem tudom hogy került fel mert nem emlékszem hogy felraktam volna :D talán az alaplapi CD-n volt az meg feltett mindent.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#28606) Winnie The P válasza Peace (#28581) üzenetére


Winnie The P
őstag

Én a helyedben kipróbálnék más programokat is, pl.: Mbam, Hitman Pro, Emsisoft Emergency Kit, Kaspersky Virus Removal Tool.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#28607) Winnie The P válasza anonymus89 (#28591) üzenetére


Winnie The P
őstag

A 64 bit-es rendszer képes 4Gb-nál több memóriát kezelni. Ha az adott gépben nincs meg a 4Gb memória akkor teljesen felesleges a 64 bit-es rendszer feltelepítése.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#28608) hegegabi80


hegegabi80
addikt

A jól beállított win7-ről készített lemezképnek mekkora lesz a mérte? Egy dvd-re ráfér?
Gondolom ha csak az OS van, meg alap progik akkor igen, de vannak játékok is mellette.
Lehet az elején kellett volna egyet csinálni.

(#28609) anonymus89 válasza Winnie The P (#28607) üzenetére


anonymus89
addikt

Tehat nincs semmi sebessegelbi kulonbseg a 2 rendszer kozott.?
Az, hogy enterprise v. Ultimate lett-e felteve?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28610) kispx válasza hegegabi80 (#28608) üzenetére


kispx
addikt

Játék méretétől függ. De valószínűleg esélytelen.

(#28611) Winnie The P válasza anonymus89 (#28609) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szerintem a sebességbeli különbség az független attól, hogy te 32 vagy 64 bit-es rendszert használsz. Az inkább memória mennyiség és processzor függő dolog. Az, hogy te enterprise vagy ultimate verziót raksz a gépedre az pedig funkcionalitás belüli különbség lehet, melyről itt olvashatsz bővebben.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#28612) Trebron09 válasza Sub-ZeRo (#28599) üzenetére


Trebron09
őstag

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#28613) Sub-ZeRo válasza Trebron09 (#28612) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nagyon szép, csak nagyítani nem lehet.

Jé, tényleg, milyen egyszerű lementeni. ;]

Amúgy meg szerintem a bisoban valami nem kóser, ott lesz a hiba.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28614) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#28613) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

nyomsz egy jobb egeret rajta és lőn világosság... ;]
(hacsak nem olyan böngészőt használsz, amiben nincs kép megjelenítése lehetőség)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28615) anonymus89 válasza Winnie The P (#28611) üzenetére


anonymus89
addikt

Szépen összefoglalja köszi, akkor lehet vírus lesz ugyanis előtte az volt persze nuku vírusirtó sikerült megfogni.
Viszont előtte már készül mentés a rajta lévő dolgokról lehet átmásolódott oda is majd miután megtörtént a visszaállítás visszamászott. Bár most már van rajta MSE nem csipogott még, hogy valami gyanús lenne.

Esetleg van egyéb ötleted, hogy mi lehet ez az "állítólagos lassulás" ugyanis még nincs nálam a gép azóta nem láttam?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28616) Winnie The P válasza anonymus89 (#28615) üzenetére


Winnie The P
őstag

A feladatkezelőben kéne megnézni, hogy ott esetleg van-e olyan futó folyamat ami nem oda tartozik. Illetve még meglehet nézni az oprendszerrel együtt induló programokat (futtatásba beírni: msconfig) aztán enter, ott pedig az automatikusan induló programok. Ami nem szükséges ki lehet lőni.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#28617) anonymus89 válasza Winnie The P (#28616) üzenetére


anonymus89
addikt

Úgy néz ki holnap fog erre sor kerülni ugyanis akkor tudja nélkülözni köszi kiindulásnak jó lesz.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28618) Winnie The P válasza anonymus89 (#28617) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nincs mit :) .

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#28619) Rossi válasza Rossi (#28566) üzenetére


Rossi
addikt

A reinstall mellett döntöttem.

A windows 8 eljutott odáig, hogy felmásolta a fájlokat, majd az előkészítésnél 33%-nál nem lépett tovább.

A windows 7 a területi beállítások után "A telepítő indul szövegnél" akadt le.

3 HDD van a gépben, ha az hullott el, amelyiken eddig volt a rendszer (fél éves WD Caviar Blue), attól még valamelyik másikra csak tudnom kellene telepíteni...

Bármi ötlet?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#28620) gycs02


gycs02
tag

Üdv!

Adva van egy nem túl izmos gép (P4 2GHz+2GB+ATI9600) W7 Home Editon-l. Időközönként, szerencsére nem túl sűrűn előjön, hogy a jelszó megadása után megáll a betöltés, az "üdvözöljük" feliratnál. A felirat előtt forog a töltés jelző, de semmi nem történik (már majd 1 órát vártam), csak a power gombbal vagy tápelvételével lehet kikapcsolni. Újra bekapcsoláskor természetesen kéri a csökkentett indítást, de ha normál indítom, akkor is elindul minden gond nélkül. Nézelődtem az eseménynaplóban, az alábbit találtam kritikus hibaként többször is:

A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.
- System

- Provider

[ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power
[ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}

EventID 41

Version 2

Level 1

Task 63

Opcode 0

Keywords 0x8000000000000002

- TimeCreated

[ SystemTime] 2013-06-23T16:53:18.000000000Z

EventRecordID 16141

Correlation

- Execution

[ ProcessID] 4
[ ThreadID] 8

Channel System

Computer GYENGEPC

- Security

[ UserID] S-1-5-18

- EventData

BugcheckCode 0
BugcheckParameter1 0x0
BugcheckParameter2 0x0
BugcheckParameter3 0x0
BugcheckParameter4 0x0
SleepInProgress false
PowerButtonTimestamp 0

Nem tudom eldönteni, hogy ez csak a nem megfelelő leállítás miatt jelzett, vagy lehet látni előtte mi (nem)történt?

Szerintetek mi lehet a gond, hogy lehetne rájönni?

K gycs

(#28621) spiritex válasza Rossi (#28619) üzenetére


spiritex
veterán

Jó lenne ha a telepítés idejére csak 1 db HDD lenne bekötve!

(#28617) anonymus89
Nem tudom, arról volt már szó, korábban milyen op.rendszer volt a gépen, ami állítólag gyorsabb volt?
Hozzáteszem, hogy én nem viseltem volna el a win7 64 bitet a teljesítményre optimalizált XP-m után, ha nem váltok SSD-re...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28622) anonymus89 válasza spiritex (#28621) üzenetére


anonymus89
addikt

64bites starter v. home basic egyébként semmi más program nincs telepítve, mint ami eddig volt.
Csak tényleg el sem tudom képzelni, hogy újrahúzott winnél mi lehet az, amitől belassulhat.
Bár azt nem gondoltam volna, hogy 30GB lesz alig pár programmal..... :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28623) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van egy külső USB-s DAC-om. Szabványos cucc, tehát a Windows a beépített driverét tette fel, nincs felrakva hozzá semmi, mert nincs is. Az a problémám, hogy ha lenémítom, ugyanúgy szól még mindig:

Ez mitől lehet? :F

(#28624) sgergi


sgergi
veterán

Sziasztok!

Windows 7 professional SP1 64 bit a rendszer. Vannak japán és kínai nyelvű mappáim és fájljaim, amik Intézőben megnézve szépen megkapták a japán és kínai karaktereket eddig. Egy ideje viszont a távol-keleti karakterek helyett csak üres téglalapok jelennek meg a fájl és mappanevekben. Total Commanderben sem jelennek meg a karakterek.
Mi lehet ennek az oka és hogyan lehet megcsinálni?

Köszi:
sgergi

(#28625) Trebron09 válasza Sub-ZeRo (#28613) üzenetére


Trebron09
őstag

De akkor a bios miért ismeri fel a 4Gb-ot DC-ben korrekten, az időzítéseket is beleértve? :F

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#28626) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#28614) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Itthon metro ie10, vagy desktop mód. Munkában meg ie10 és ff21.

(#28625) Trebron09 : Attól hogy felismeri így még nem rossz, de szerintem a biosban nincs valami jól belőve. Bios frissítést próbálj meg szerintem. Bár ha MSI lapod van sok reméányt nem fűzök hozzá, mert ahogy néztem igen szegényes a beálíítás.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28627) Cors válasza Sub-ZeRo (#28570) üzenetére


Cors
tag

Köszi,sajna semmi előre lépés.
Még abban tudnál segíteni,hogy milyen progival tudnám leszedni a meglévő képeket a gépről,
valami virtuális rendszert feltenni rá amivel sikerülne?

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#28628) Sub-ZeRo válasza Cors (#28627) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pendrive és egy live ubunturól le tudod szedni a képeket. Megcsinálod a pendrive-ot, boot-olsz róla majd kipróbálás installálás nélkül az ubuntunál és le te tudod szedni ami kell.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28629) Rossi válasza spiritex (#28621) üzenetére


Rossi
addikt

Megpróbálom.

Egyébként már egy ideje érik a gépcsere (5 éves a konfig alaplap-cpu része és a 3-ból 2 HDD), de ősszel-karácsonykor lett volna aktuális.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#28630) sgergi válasza sgergi (#28624) üzenetére


sgergi
veterán

Egy újraindítás megoldotta a problémát, bár az eltűnést nem értem.

(#28631) jel1


jel1
aktív tag

Azt mi okozhatja, hogy egy ideje recsek-ropog kicsit a hang? Játék közben kicsit észre is lehet venni egy nagyon kicsi szaggatást is, de youtube videók, filmek alatt is előjön egy idő után :/
Mi lehet a hiba? A hangszóró biztos jó :) valami szoftveres lehet, nem?

(#28632) Trebron09 válasza Sub-ZeRo (#28626) üzenetére


Trebron09
őstag

Hát ez az :( . A legfrissebb van már a lapon.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#28634) wrox válasza #45553408 (#28633) üzenetére


wrox
senior tag

Ha kiveszed a lemezt, akkor mi történik?

(#28635) Dénes87


Dénes87
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Vettem egy új gépet és a telepítés közben hibaüzenetet kapok.
A gép adatai:

Chieftec CTG-500-80PB OEM táp 36 hó gar.
Kingston 2x8GB DDR3 1600MHz KHX1600C10D3B1K2/16G memória
Zalman Z9 fekete számítógépház
MSI H87M-G43 alaplap 36 hó gar.+
INTEL Core i7-4770 3.40GHz 1150 BOX

Rendszernek egy Vertex 3 SSD 120 gigás

A probléma a következő. Összeraktam az új gépet, beleraktam az SSD-t, leformáztam a telepítővel és indítottam volna a telepítőt, de hibát ír ki. Sajnos balfasz voltam és nem írtam le, pontosan mit. A lényeg, hogy szerinte nincs megfelelő partíció és nem is tud létrehozni. Mindezt a formázós ablakban. Leformáztam újra. Töröltem a partíciót. Újra létrehoztam. Kikapcsoltam bekapcsoltam és újra az egész. Semmi. A telepítést egy 8 gigás memóriakártyával és egy kártyaolvasóval csináltam volna. Mivel a a dvd olvasóm IDE-s és az újban nincs IDE csatlakozó, az átalakítóval pedig nem működik a dvd olvasó. A régi gépben az egyik vinyót ezzel az átalakítóval használom, tehát úgy működik, dvd-vel nem. Ezért próbáltam USB-sen. Rákerestem neten és ez alapján csináltam meg a memóriakártyára:

http://hvg.hu/tudomany/20101027_windows_7_usb_boot

A win 7 olyan verzióját tettem fel, amit eddig használtam, tehát működőképes. Az egyik régi vinyómon meghagytam egy windowst ilyen esetekre. Beraktam az SSD-t és leformáztam azzal a windows-al is. De semmi, így sem működik.

Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Azóta visszaraktam a régi gépbe az SSD-t és a dvd-ről, ami ott működik a rendes IDE porton keresztül, ráraktam ugyanazt a win 7-et, Aminek a telepítője a formázás után elakad az új gépben.

(#28637) wrox válasza #45553408 (#28636) üzenetére


wrox
senior tag

Kiír valamit?
Csak feketeség, és indul újra?
Telepítés közben semmilyen hibaüzi nincs?

(#28641) Visormail válasza Dénes87 (#28635) üzenetére


Visormail
addikt

Csak 1-2 tipp. Nem usb3-as portról próbáltad telepíteni? Ha igen akkor usb2-esről kellene, azzal is szoktak problémák lenni.

A sata vezérlő egyébként ahci-n van a biosban ugye? Egyáltalán látja a meghajtót a formázós ablakban? Mert ha nem akkor ott be kell tölteni az alaplap sata vezérlőjének driverét. [link] szerintem az Intel Rapid Start Technology Driver lesz az amit kicsomagolva tegyél rá a memóriakártyára (a drivers mappa is elég lesz belőle).

Windows 7 telepítés Fire/SOUL/CD cikke itt találsz példákat a bios beállításához, illetve manuális módszert a particionálásra a telepítőlemezről parancssorban hátha úgy sikerül. Ha igen akkor a végén pl ezzel [link] ellenőrizheted hogy működik e a trim.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#28642) vlevi válasza Visormail (#28641) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem elég modern alaplapom van (Asrock B75, ami januárban még a legfrissebb volt), és nem kell hozzá külön driver a vinyóhoz, SSD-hez. Az USB3-hoz viszont valóban kell, de érdemesebb a vacakolás helyett USB2-ről telepíteni.
Win7-el pedig az égvilágon nem kell csinálni semmit ahhoz, hogy SSD-ről optimálisan menjen. Aki ért hozzá, és tudja mit csinál, az persze optimalizálhat még rajta (hibernálás, prefetch, indexelés, satöbbi dolgok kikapcsolása), de ha nem nyúlsz hozzá, akkor is nagyon jól működik.
XP-vel kellett mókolni, hogy ne HDD-ként kezelje az SSD-t, mert az XP még nem trimmelt, ráadásul alkalomadtán defragmentált is rajta, ami nem szerencsés. Ez persze érthető is, mert az XP megjelenésekor ilyen fajta meghajtó nem létezett, de a hetes, nyócas már fel van erre készülve, és pl. a defragot rögtön tiltja is.

[ Szerkesztve ]

(#28643) Visormail válasza vlevi (#28642) üzenetére


Visormail
addikt

Jó csak azért mondom ha esetleg nem látná.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#28644) vlevi válasza Visormail (#28643) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem tudom, én sosem formáztam a telepítés előtt. Amikor nagyobb vinyóm volt, akkor természetesen kettévágtam, de azt is a telepítőből végeztem, nem pedig előtte.
Az SSD-vel is csak annyit csináltam, hogy nem a teljes lemezterületet adtam oda a windowsnak, hanem a végén hagytam kb 10 giga helyet over-positioningnak.

(#28645) Dénes87 válasza vlevi (#28644) üzenetére


Dénes87
csendes tag

Az SSD-t azért formáztam, mert nem új, a többi alkatrészt vettem. Az előző gépben használt windows formáztam le róla és utána akadtam el, mert a telepítő nem ment tovább. Felteszem a képet, hogy mit ír ki hibaüzenetnek.

http://mobilarena.hu/dl/upc/2013-06/26/329985_emwg7wb3btnv6sm6_dsc_7051.jpg

Visormail amit linkeltél cikket, abban van leírás, hogy particionáljak parancssorral. Követtem a lépéseket, de mikor az első parancsot beírom, hibaüzenet jön. És bármelyiket írom be, egyiket sem fogadja el.

(#28646) raulicio


raulicio
senior tag

Sziasztok!!

Az lenne a kérdésem, hogy miként tudnék egy optikai megható nélküli netbookra természetesen legális forrásból származó win7-et telepíteni. USB külső winchesterről lehet? vagy hogy?

remélem nem kérdezek totál baromságot!

(#28647) snowdog válasza raulicio (#28646) üzenetére


snowdog
veterán

USB CD drive. [link]

A Win 7-nél nem árt erre is figyelni: "A Windows 7 futtatásához 1 gigabájt (GB) memória szükséges, de 2 gigabájttal a rendszer jobb teljesítményt nyújt. Az optimális teljesítmény 3 GB vagy ennél is több memóriával biztosítható." Az én netbook-omba max. 2 GB memória tehető, tehát nem lenne túl erős tőle. Ezért használok rajta XP-t. [link]

[ Szerkesztve ]

(#28648) Fire/SOUL/CD válasza Dénes87 (#28645) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. "Követtem a lépéseket, de mikor az első parancsot beírom, hibaüzenet jön."
Mit írsz be pontosan és mi a hibaüzenet?
2. az első ponttól függetlenül, töröld le a 2 partíciót és hozd létre újra.

raulicio
Kell egy legalább 4GB-os pendrive és megfelelő szoftverrel (vagy manuálisan) le lehet gyártani telepítő pendrive-ot. Windows 7 USB / DVD Download Tool | Universal USB Installer | YUMI

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28649) Cors válasza Sub-ZeRo (#28628) üzenetére


Cors
tag

Köszi,csinálom is :))

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#28650) raulicio válasza Fire/SOUL/CD (#28648) üzenetére


raulicio
senior tag

Köszönöm szépen!

snowdognak is, bár a lényeg pont az optikai meghajtó kikerülése volt :)
új netbookról van szó, szóval 4 GB memória van benne.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.