Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28635) Dénes87


Dénes87
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Vettem egy új gépet és a telepítés közben hibaüzenetet kapok.
A gép adatai:

Chieftec CTG-500-80PB OEM táp 36 hó gar.
Kingston 2x8GB DDR3 1600MHz KHX1600C10D3B1K2/16G memória
Zalman Z9 fekete számítógépház
MSI H87M-G43 alaplap 36 hó gar.+
INTEL Core i7-4770 3.40GHz 1150 BOX

Rendszernek egy Vertex 3 SSD 120 gigás

A probléma a következő. Összeraktam az új gépet, beleraktam az SSD-t, leformáztam a telepítővel és indítottam volna a telepítőt, de hibát ír ki. Sajnos balfasz voltam és nem írtam le, pontosan mit. A lényeg, hogy szerinte nincs megfelelő partíció és nem is tud létrehozni. Mindezt a formázós ablakban. Leformáztam újra. Töröltem a partíciót. Újra létrehoztam. Kikapcsoltam bekapcsoltam és újra az egész. Semmi. A telepítést egy 8 gigás memóriakártyával és egy kártyaolvasóval csináltam volna. Mivel a a dvd olvasóm IDE-s és az újban nincs IDE csatlakozó, az átalakítóval pedig nem működik a dvd olvasó. A régi gépben az egyik vinyót ezzel az átalakítóval használom, tehát úgy működik, dvd-vel nem. Ezért próbáltam USB-sen. Rákerestem neten és ez alapján csináltam meg a memóriakártyára:

http://hvg.hu/tudomany/20101027_windows_7_usb_boot

A win 7 olyan verzióját tettem fel, amit eddig használtam, tehát működőképes. Az egyik régi vinyómon meghagytam egy windowst ilyen esetekre. Beraktam az SSD-t és leformáztam azzal a windows-al is. De semmi, így sem működik.

Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Azóta visszaraktam a régi gépbe az SSD-t és a dvd-ről, ami ott működik a rendes IDE porton keresztül, ráraktam ugyanazt a win 7-et, Aminek a telepítője a formázás után elakad az új gépben.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.