Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24208) Intruder2k5 válasza Treck (#24204) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem értem, hogy jön ez ide...? Bár amit leírtál, hogy szeretném minél tovább megtartani az analógot, valóban így van, de ennek semmi köze az eredeti témához!

Zitronensaft fentebb leírta, hogy nem adna semmilyen eszközt az előfizetőnek, ha rajta múlna! Erre válaszoltam neki, hogy én is kiegyeznék olyan szolgáltatással, amihez nem kell szolgáltatói eszköz, se modem, se box, se semmi! Hozzanak LAN netet, jelenleg is van analóg bronze, majd beosztom azt! Erre kaptam tőle válaszul, a már kissé gúnyos hangvételű "Meg világbéke,meg tiszta óceánok.... ja..." mondatot, és kezdte el szidni az előfizetőket, hogy mindenkinek mennyi baja van, kinek ez kell, kinek az, kinek meg amaz, mindenkinek más fáj!

Hát nem ő kezdte a teljesen reménytelen dolgok emlegetését? Aztán ha valaki rá helyesel, az meg már hülye?

És erre meg jössz még Te az analóggal! Mit írtam fentebb?
"Legyen kódolt DVB-C, meg legyen kábelnet, az ügyfél meg oldja meg saját eszközzel?"

Sehol sem írtam most az analóg adásról, csupán az eszközmentes szolgáltatás kapcsán említettem, hogy oké, akkor legyen LAN net, és legyen kódolatlan a TV adás, akkor nem kell eszközt adni senkinek! Sőt, akkor nem kell ennyi technikus sem, a fele mehet fagyit árulni!

Na mindegy, téma részemről lezárva!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.