Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129301) boborján2 válasza Voice24 (#129300) üzenetére


boborján2
aktív tag

Nekem azt mondta a voda innentől kb 1 hét.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#129302) Voice24 válasza boborján2 (#129301) üzenetére


Voice24
őstag

Úgy legyen! Nekem is azt mondta az ügyintéző, hogy mivel csak az eszközöket kell lecserélni a kábelek végein, szerelés nincs, 1-2 hét alatt meglesz. Ehhez képest, miután megtörtént a fél perces telekomos akció, egy-két nap múlva jött az sms a Vodától a kb. egy hónappal későbbi telepítési időpontról.

(#129303) ates2


ates2
senior tag

oh lemaradtam, vagy nem tudom mi van, de mintha elvették volna a a v4 címet....
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.0.143(Preferred) :U

meg valami más config is van a modemen mert van wifi meg ipv6 ehh

[ Szerkesztve ]

(#129304) ates2 válasza ates2 (#129303) üzenetére


ates2
senior tag

oh, meg már az se elég ha tudom az előfizető nevét, ügyfélszámát minden...
kemények lettek :W

(#129305) ates2


ates2
senior tag

hát elmennek ezek a jo kurva anyjukba de tényleg :p
Csak az aposom intézhet mostantol bármit, hiába tudok minden adatot csak ő adhat le hibajelentést is.
Vagy nekem csinál egy hozzáférést amiért be kéne mennie a vodához,mert természetesen az,hogy myupc oldalon adunk hozzáférést másnak rész nem müködik...

Valamiért olyan érzésem volt, hogy ugyan van olyan rész, de direkt nem müködik. :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#129306) 8 válasza ates2 (#129305) üzenetére


8
senior tag

A meghatalmazó, vagy a meghatalmazott is beviheti a teljes bizonyító erejű meghatalmazást személyesen
A minta letölthető hozzá, alkalmi vagy állandó meghatalmazáshoz

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#129307) Tikakukac válasza 8 (#129306) üzenetére


Tikakukac
titán

Kanyar nélkül bemondja az ügyintéző úgy, hogy előtte a papír és 3 éve vagyok meghatalmazva, hogy na, neked most épp coki van, mert valamit összehánytak a rendszerben.

Megtörtént eset, hogy ügyvezetőhöz vittem be meeting alatt telefont, hogy na, neki talán elhiszik, hogy tényleg az vagyok aki és haladhatunk tovább ezzel a ritka szemétdomb vállalattal a rögös úton tovább :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129308) ates2 válasza 8 (#129306) üzenetére


ates2
senior tag

közben bevettem a xanax-ot,meg a voda mail is megjött, így be tudtam regisztrálni magam és vissza is állítottak mindent ahogy volt :U

(#129309) Indiant


Indiant
addikt

Tud valaki valamit a DTV TV HD Plus + Horizon STB (VF Mediabox) és IP hozzáférés önálló TV szolgáltatás + D3.0 wifi High modem kombóról?
Hány kábel megy a boxba(koax+lan) és vajon médicarddal is elérhető-e??

[ Szerkesztve ]

(#129310) pjen


pjen
félisten

Szevasztok. A VTV linux alatt is nézhető, vagy csak droid és win?

(#129311) boborján2 válasza Voice24 (#129302) üzenetére


boborján2
aktív tag

Megjött az sms. 1 hét múlva jön a voda szerelő.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#129312) Gzu73 válasza gregory91 (#129294) üzenetére


Gzu73
tag

a TVC szvsz elfogadható márka. a 'sárga' osztó az a noname kínai kínai gagyi osztóra értendő.

(#129313) ates2


ates2
senior tag

Van itt olyan aki szokott twitchet nézni ?
azt vettem észre elég sokszor dob errort az oldalra mostanában, más tapasztalt ilyet ?
ha gyorsitotárat törlöm akkor jo egy ideig aztán megint error
google DNS-t használom.
Más oldalán nem tünt fel csak twitchen

[ Szerkesztve ]

(#129314) Voice24 válasza boborján2 (#129311) üzenetére


Voice24
őstag

Na, szuper! Úgy látszik, én nagyon messzi végpont voltam...

(#129315) kabelmania27 válasza ates2 (#129313) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modem / router újraindítás után és 1.1.1.1 / 1.0.0.1 dns párossal sem jobb a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#129316) kl122


kl122
tag

Az ANTENNA HUNGÁRIA Zrt. - mint a Vodafone Magyarország Zrt tulajdonosa - átfogó stratégiai felülvizsgálatot végez a cégcsoport tulajdonában álló magyarországi vezetékes infrastruktúra, valamint a nyugat-balkáni passzív mobil infrastruktúra potenciális összevonásának, kiválásának („carving-out”) és monetizálásának lehetőségeiről és feltételeiről.

(#129317) nicu71 válasza kl122 (#129316) üzenetére


nicu71
addikt

Tökéletesen érthető.Monetizálás...aha.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#129318) kezo0 válasza pjen (#129310) üzenetére


kezo0
addikt

Addig is, míg nem írja meg valaki a teljesen tutit, leírom, szerintem mi a helyzet.
Linux és MacOS alatt nincs VTV.
App Androidra és iOS/iPadOS-re van.
Windows alatt ott a böngészőből elérhető tv.vodafone.hu oldal.
Viszont nem tudom, mi a helyzet Linuxon és Mac-en ezzel a böngészős oldallal.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#129319) kezo0 válasza nicu71 (#129317) üzenetére


kezo0
addikt

Jelentése: pénzzé változtatás.
Ki hitte volna, hogy erre törekednek, hiszen eddig ennek semmilyen jelét nem tapasztalták az előfizetők… :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#129320) Sanya válasza kl122 (#129316) üzenetére


Sanya
nagyúr

Tehát a vállalat olcsóbban fog működni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#129321) Kicsirics77 válasza kezo0 (#129318) üzenetére


Kicsirics77
veterán

MacOs alatt nem megy böngészőben az biztos,mivel próbáltam Monterey alatt és hibát dobott, majd 30 perc üsz egyeztetés után nyögte be a technikus,hogy ja amúgy ott nem is fog menni.Linux alatt megnézhetem a mai nap folyamán ha kiváncsi vagy rá, van live rendszer.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#129322) kezo0 válasza Kicsirics77 (#129321) üzenetére


kezo0
addikt

Igazából pjen kolléga volt rá kiváncsi, neki válaszoltam. Szóval ha van rá időd, megnézhetnéd neki. De szerintem ugyanaz lesz, mint Mac-en...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#129323) ates2 válasza kabelmania27 (#129315) üzenetére


ates2
senior tag

Átírtam még tegnap eddig megy,aztán majd meglátjuk.

(#129324) zzola válasza ates2 (#129304) üzenetére


zzola
félisten

Szerencsére nem elég.

[ Szerkesztve ]

(#129325) ates2 válasza zzola (#129324) üzenetére


ates2
senior tag

Csináld :U

20 évig ügyfélszám megadásával azonosítottak valakit, meg mondjuk a személyes adatok megadásával... UPC idejében is elég volt, most,hogy Voda lett már nem.

Mégis honnan tudnám az aposom összes személyes adatát :p
Plusz nem vásárolni akartam, hanem hibajegyet leadni.

De mindegy, adtam magamnak jogot a fiókjában és kész. És a szemig számom alapján azonosítanak,ami vicces mert mivel elérem a weben a fiókot apósom szemig száma is ott van, meg minden más adat is, de előtte nekik nem volt ennyi elég,hogy hibajegyet adjak le. :U

[ Szerkesztve ]

(#129326) zzola válasza ates2 (#129325) üzenetére


zzola
félisten

Az elmúlt 20 év során történt némi változás az adatkezelésben. Tudom, hogy egyesek nincsenek azon a szinten, hogy ezt megértsék és elfogadják....

Vannak cifra történetek, felső kategóriás laptop / iPhone vásárlás stb...
Addig örülj, míg biztonságban vannak az adataid (előfizetőé)...

[ Szerkesztve ]

(#129327) pjen válasza kezo0 (#129322) üzenetére


pjen
félisten

Van egy kis kettő az egyben Acer tabletem, gyenge CPU val és kevés háttér tárral. Gyárilag w11 van rajta, de picit sok neki. Azért gondoltam linuxra, talán fürgébb lenne. Szinte csak negyedik boxnak használnám. :R

(#129328) Kicsirics77 válasza kezo0 (#129322) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ubuntu alatt be sem enged lépni, csak forog meg homokóra aztán úgy is marad.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#129329) Tikakukac válasza zzola (#129326) üzenetére


Tikakukac
titán

:DDD :DD

Jahj anyám meghalok a röhögéstől. Tehát most arról a cégről beszélünk, ami konkrétan modemestől és mindenestől képes volt usereket kiradírozni az előfizetői közül csak úgy, de legalább stabilan összemossa a userfiókok adatait és állít ki számlákat, de 1 évig hajtogatja azt, hogy írjon mailt a user mindig ha számlát akar, mert ők nem képesek megoldani, hogy kiküldjék a fizetnivalót? Ugyanez a cég 5. alkalomra küldi ki pont ugyanazt a "ha a wifin tapasztalja a hibát" sablon mailt arra a kérdésre, hogy vezetéken miért pusztul be a szolgáltatás :DDD

Jajaja, professzionalizmus van, ezt nem értheti meg az egyszeri paraszt ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129330) zzola válasza Tikakukac (#129329) üzenetére


zzola
félisten

A most a lényeg, nem a múlt...

(#129331) Tikakukac válasza zzola (#129330) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez most történik, ebben a percben:))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129332) gregory91 válasza Tikakukac (#129331) üzenetére


gregory91
senior tag

"Tudom, hogy egyesek nincsenek azon a szinten, hogy ezt megértsék és elfogadják...." :)

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#129333) zzola válasza Tikakukac (#129331) üzenetére


zzola
félisten

"de 1 évig hajtogatja azt, hogy írjon mailt a user mindig"...

Látom. :U

(#129334) loulou válasza pjen (#129310) üzenetére


loulou
kezdő

Linux alatt csak a műsorújságot engedi megnézni, de magukat a műsorokat már nem (WT1809 Videó lejátszási hiba). Most Firefoxszal próbáltam, de korábban Chromium alapú böngészőkkel is, azokkal se voltam sikeres. Úgy néz ki csak a Winnel engedik.

(#129335) Tikakukac válasza zzola (#129333) üzenetére


Tikakukac
titán

Látni lehet látsz valamit, de nem a témában. Ez egy most, ebben a másodpercben is fennálló probléma, amivel nem tudnak mit kezdeni.

Ahogyan a többivel sem. Így már érthető?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129336) pjen válasza loulou (#129334) üzenetére


pjen
félisten

Köszönöm, hogy megnézted. :R :)

(#129337) Slyer válasza Slyer (#129253) üzenetére


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Múltkor volt egy mediakártyás problémám, új TV-vel szétesett a kép, meg a hang is. Felhívtam a vodát, és másnap ki is jöttek. Csávó meglátta a fali koay aljzatot, azt mondja ok ez a baj. Kibontotta, rakott helyette egy toldót, kicserélt két elosztót, és hibátlan lett minden. Rámért a routerre, azt mondja az is jobb értékeket kapott, szóval megoldódott a dolog.

Köszönöm itt mindenkinek aki segített! :R

(#129338) kabelmania27 válasza Slyer (#129337) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Milyen tipusú osztókat kötött be a technikus és milyenek lettek a modemértékek?

(#129339) Slyer válasza kabelmania27 (#129338) üzenetére


Slyer
senior tag

Hát az hogy most milyen lett berakva azt nem tudom, örültem hogy jó minden :D Ha legközelebb megyek akkor megnézem. A modem értékeket én nem néztem, ő említett valami "50-et". Nem tudom az jónak számít e, az internettel eddig sem volt baj.

(#129341) kabelmania27 válasza Slyer (#129339) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet a feltöltési értékre gondolt, jónak számít ha két osztó után is 50 alatt vannak az értékek ezért nem kell szakadástól tartani.

(#129342) Slyer válasza kabelmania27 (#129341) üzenetére


Slyer
senior tag

Elképzelhető, mert eredetileg 53 volt azt mondta, az lett letornázva 50-re. Igazából 3 elosztó után ennyi, gondolom úgy mégjobb a dolog. Mindenesetre most elégedett vagyok.

(#129343) cocka


cocka
veterán

Mi történt? Beteg a vodafone? Nem írtak semmilyen (12 oldalt összefoglalunk 1 fél A4-es oldalba típusú) ÁSZF módosításról szóló tájékoztatást a számlán.

Felvétel opció (PVR) 140 óra

500 Ft-ért, ez mióta létezik? Természetesen arról egy kukk sincs, hogy ez a 90 óra helyett vagy mellett van? Ugye jól gondolom, hogy mellett? Ha a Trékomot másolják, a 30+100 mintájára, ennek is 90+140-nek kéne lennie.

(#129344) Indiant válasza Slyer (#129337) üzenetére


Indiant
addikt

Ha már, ilyen jellegű... UPC médiacard a HBO HD most nem jön be, (2-3 igen) nincs jel felkiáltással. Korábban is csinált ilyet, majd kb fél évre megjavult. (azt hiszem órát állítottam és azóta megint nem működik)

(#129345) kezo0 válasza cocka (#129343) üzenetére


kezo0
addikt

Hol írják ezt? Most hallok róla először.
Amúgy szerintem én elég sok műsort rögzítek, de soha még csak a közelébe sem jutottam a 90 órának sem, szóval nem tudom, kinek lenne szüksége 90 + 140 órára, de akár csak 140 órára is...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#129346) kezo0 válasza Indiant (#129344) üzenetére


kezo0
addikt

Ennek köze lehet a bejövő jelhez, az osztóhoz, a koax kábelhez, ami a tévédbe megy ill. magához a tévédhez, de ha "nincs jel", annak nincs köze a mediacardhoz.
Ahogy Slyer problémája sem "médiakártyás probléma" volt.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#129347) kabelmania27 válasza Indiant (#129344) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy rendben van-e a bekötés. Amennyiben megírod, hogy milyenek a modem jelszint értékek ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

(#129348) KillerATi


KillerATi
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre/ötletre lenne szükségem. Adott egy társasház a belvárosban(bp), ahol ~40 lakásban is Vodafone Tv+Internet szolgáltatás van, Van ahol UBEE modem van, van ahol Compal, és van ahol már ez az új fekete színű. Mindhárom modem tipusnál előfordul a probléma, de főleg a két újabbnál, az UBEE-nál nem jellemző. A vodafone érdemben nem tesz semmit, szerintük minden oké.
A probléma a következő: Egyik pillanatról a másikra, ledob a wifi-ről minden eszközt, és nem lehet vissza csatlakozni, mert vagy az írja hogy rossz a jelszó(ami nyilván nem igaz hiszen eddig rajta volt az eszköz a hálózaton), vagy csak szimplán azt írja hogy "nem lehet kapcsolódni a hálozathoz". Amikor ez van, akkor az ujraidítás, konnektorból kihúzás sem segít, sőt, ha hosszan nyomott reset gommbal csinálok gyári visszaállítást, utána fel tudok csatlakozni, de 1-2 percen belül ismét ledob, és nem lehet vissza csatlakozni. Ilyenkor órkáig, akár napokig is használhatatlan az eszköz. A 40 lakásból van 2-3 ahol igen sűrűn előfordul, illetve van még néhány ahol néha előfordul, és van olyan is, szerencsére ez a többség, ahol pedig hiba nélkül üzemel, akkor is amikor a többi nem, tehát nem gondolom, hogy a szolgaltató felől központi gond lenne. Úgy gondolom hogy a modem wireless része hal le, de hogy miért, és hogy mi a megoldás, egyszűren már se nekem, se a környezetemben levőknek sincs ötlete. Az 5ghz-t kikapcsoltam rajtuk, de nem oldotta meg a gondot. Ahogy fentebb is írtam, a vodafone nem túl segítőkész, szerintük minden rendben van.

Előre is köszönöm, ha valakinek van valami tuti ötlete.

(#129349) Toth_Jani válasza KillerATi (#129348) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nálam ilyen gond nincs, de a munkahelyemen elő szokott fordulni, ott dél kőrül mindenki örült mikrozásba kezd mert ebédelni akar.
Az egyik eszköz olyan szinten szokta eldobni a WIFI-t hogy csak akkor kapcsolódik újra ha kikapcsolom majd visszakapcsolom rajta. (De gondolom a 2,4 Ghz-en dolgozó mikrót is WIFI-nek gondolja és valahogy oda kapcsolódik pedig azon nincs net.)
Esetleg próbáld meg csak az 5Ghz-et használni, ha ott jó akkor valami zavar van az erőben, és túl sok az elektronika a házban.

[ Szerkesztve ]

(#129350) MiZo1990 válasza KillerATi (#129348) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Az az igazság, hogy a Vodafone sem vállal garanciát a wifire.
A megoldás a saját router és a szolgáltatói eszköz modemként való használata.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.