Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128101) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Srácok, Hölgyek, Urak!

Van DIGI mobil topik, van Vodafone mobil topik, bizonyára akad a backup témának is megfelelő hely, szóval ezeket engedjük el itt, mert eléggé OFF! Köszönöm! :R

(#128102) fsdb válasza zzola (#128095) üzenetére


fsdb
aktív tag

Nem engedi letölteni, a régieket sem. A befizetést viszont hagyná.

(#128103) Voice24 válasza mani8106 (#128089) üzenetére


Voice24
őstag

Az ügyfélszolgálattal tisztában vagyok, pont az egyéb "nyalánkságokra" lennék kiváncsi.

(#128107) mani8106 válasza Voice24 (#128103) üzenetére


mani8106
junior tag

A modemek ipari hulladékok tehát normális netért saját routert kell venned az Arrist (gondolom itt is gigabites netet szeretnél és ahhoz Arris jár, ha nem gigabit akkor meg fekete compal de az is egy fos szóval mindegy) meg instant rakasd bridge-be. A vtv-t csak akkor ajánlom ha fontos a musorrogzites visszatekeres/nézés és ahol használnád stabil netet ad a voda különben hamar meg fogod tudni hol lakik a magyarok istene ha nincs titaniumbol az idegrendszered ;] a kaonnal es ci+ okkal sok probléma nincs főleg mióta a kaontol elvették az okos funkciokat. A csoportos beszedest ha jót akarsz felejtsd el fizess myvodabol vagy barhogy máshogy. Ha ezeket betartod akkor rengeteg energiát és nyugalmat sporolsz magadnak.

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#128108) fsdb válasza fsdb (#128102) üzenetére


fsdb
aktív tag

"Vodafone vonalasról, a vodafone mobil hívásának van tarifája? Nonstop S"
Van, edge alatt engedte letölteni a számlát. FF alatt valami fogta.
51,18FT Benéztem, előző hónapban néztem, akkor nem számolt, valószínű benéztem a számlázási időszakot. :W

[ Szerkesztve ]

(#128109) Voice24 válasza mani8106 (#128107) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi az infókat!
Milyen az az Arris a telekomos Sagemcomokhoz képest?
Szerintem elég stabil a net, nincs túlterhelve az optikai hálózat, nemigen szokott vele gond lenni, amúgy a Telekom építtette ki kb. 3 éve.
A mobilos előfizetéseket eddig is a neten fizettem a fiókomban.

(#128110) Sanya válasza fsdb (#128090) üzenetére


Sanya
nagyúr

Letöltöd a számlát és megnézed. Így senki nem fogja tudni, hogy mi miatt lett nagyobb a számlád. Nézhettél is a tékából filmeket, telefonálgathattál, stb.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#128111) zzola válasza fsdb (#128102) üzenetére


zzola
félisten

Várni kell pár napot. Appból sem tudod megnyitni?

[ Szerkesztve ]

(#128112) rgeorge válasza kezo0 (#128069) üzenetére


rgeorge
addikt

A sárga háromszög csak figyelmeztetés, mégpedig arra, hogy ilyenkor csak kikapcsolt állapotban fogja felvenni mindkét műsort. Ha bekapcsolva közeleg egy ilyen átfedés, figyelmeztet is a box, hogy vagy kapcsold ki, vagy törölj egyet a felvételek közül. Ez jól is működik, ha ilyenkor kikapcsoljuk, akkor mindkét felvétel elkészül.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#128113) fsdb válasza zzola (#128111) üzenetére


fsdb
aktív tag

Meglett: 128108
Én vagyok a hunyó. A részletes számlát már este 10 körül meg tudtam nyitni, előtte se app, se firefox.
Csináltam egy próbát hó elején, otthoni vonalasról voda saját mobil, az utána lévő számla nem hozta. Azután használva lett. A mostani számlán hozza valószínű azt is. Nonstop S Voda vonalasról Voda mobil 51,18FT. (Visszafele ingyenes lett volna.) Azt hiszem ezt hívják tanulópénznek.
Egyébként ezt hozza rá:

Csak úgy tudtam megnézni, hogy a címet megadtam, addig nem adta ki a Nonstop S-t. Csak az L-t.

[ Szerkesztve ]

(#128114) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok,

Kedves ismerősöm most cserélte le a boxot CI kártyára.
Egy Samsung Q60R tv-je van.

Betette a CI kártyát a tv-be, újra hangolta a csatornákat, meg is találta a 158 csatornát, viszont csak azok jönnek be, amik az ingyenesek..

Az összes többit visszadobja, hogy nem elérhető.

Esetleg valami ötlet, hogy miért nem működik rendesen?

Köszönöm előre is :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#128115) Sanya válasza fsdb (#128113) üzenetére


Sanya
nagyúr

hát ennél egy sip internetes telefon is olcsóbb.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#128116) pjen válasza stilo18 (#128114) üzenetére


pjen
félisten

Be kell telefonálni, hogy aktiválják. Egy idő után magától is szokott aktiválódni.

(#128117) Toth_Jani válasza stilo18 (#128114) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A kártya 3-90 perc között aktiválódik, ezt akkor is megcsinálja ha másik készülékbe kerül át. (Én már majdnem kidobtam az új TV-t mire kiírta hogy a kártya regisztrálódott az új készülékhez, több volt mint 30 perc.)

(#128118) stilo18


stilo18
addikt

Köszi az infókat Srácok :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#128119) zzola


zzola
félisten

Senki nem lepődjön meg, ha az E.ON számlája Vodafone-os borítékban érkezik. :DDD
Ezesetben az energiaszolgáltatóhoz lehet fordulni.

(#128120) Hysterycs


Hysterycs
tag

Sziasztok,

Tegnap cserélte le a vodás szaki a 10 éve meglévő, még UPC-s modemet egy újra, mert gigabites netre tett át. Tegnap a csere után közvetlenül még elérhető volt minden a modem beállításai között, működött a port forwarding stb...

Ma reggelre (az első desktop restart után) eltűnt a tegnapi PF beállítás és a modem felületén már nincs is Port forwarding lehetőség.

Valakinek van tippje, hogy mi történhetett, és hogyan lehet visszahozni az opciót?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#128121) MiZo1990 válasza Hysterycs (#128120) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Nem lehet, hogy a váltással IPv6-ra kerültél?

(#128122) Zaphire69 válasza Hysterycs (#128120) üzenetére


Zaphire69
csendes tag

Szia, én is ezzel küzdök, kb. 1 hete szoftverfrissítés történt, azóta még modem módba sem lehet kapcsolni, sem portot nyitni. Megoldásra én is vevő lennék! :)

(#128123) kezo0 válasza rgeorge (#128112) üzenetére


kezo0
addikt

Nem, nem készül el a felvétel. Kikapcsolt állapotban is csak az időrendben előbb kezdődő felvételt hajtja végre ilyenkor a Cisco box. Többször kipróbáltam, három különböző példányon is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#128124) gregory91 válasza zzola (#128033) üzenetére


gregory91
senior tag

"Végre eltűntetik a felesleges sávfoglaló elemeket a rendszerből..."
És helyette nincs még mindig semmi.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#128125) degec


degec
senior tag

Tiszteletem,
VodaTV APP-ban a TV2, SuperTV2, meg úgy am blokk Tv2 csoport cseneljei nézhetőek bárkinek is ??, nekünk egyáltalán nem, ügyfélszolgon telóban azt mondták, nem jött nekik hír hogy tv2 letíltotta volna nézhetőséget, de hetek óta nem megy, más igen, app letörölve ujra felrakva..stb mindent legyakorlatoztam, de semmi.., Ötlet vagy info valakinek? Köszönöm szépen a választ ! :F :R

(#128126) pjen válasza gregory91 (#128124) üzenetére


pjen
félisten

Gondolom majd lesz és összekötik egy jópofa áremeléssel.

(#128128) pjen válasza degec (#128125) üzenetére


pjen
félisten

A sima Tv2 megy nálam, de a super nem.

(#128129) Toth_Jani válasza degec (#128125) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Tényleg nem megy, de PC-n böngészőben is azt írja "Nem lehet lejátszanu a tartalmat web korlátozások miatt.", ez pedig saját hálózatban érdekes.
Lehet még nem reklamáltak elegen, és nem vették észre.

[ Szerkesztve ]

(#128130) kezo0 válasza degec (#128125) üzenetére


kezo0
addikt

Most kipróbáltam (iPadOS appban): a TV2-n valami szappanopera megy, simán nézhető. A Super TV2-n egy Séfek séfe ismétlés, itt csak a tévére küldés lehetősége jelenik meg (magyarán a VTV boxszal nézhető), de magában az appban nem nézhető…

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#128131) tomp válasza Toth_Jani (#128129) üzenetére


tomp
félisten

Az olcsó Voda-TV2 szerződés átka...

(#128132) cof válasza Hysterycs (#128120) üzenetére


cof
veterán

1270, Kapcsoltasd ki az IPv6-ot.

Zaphire69 Szintén.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#128133) MiZo1990 válasza degec (#128125) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Feltételezem, a TV2 saját streaming cuccának az emberekre kényszerítése van a háttérben és a kérdéses dolgok a TV2 Play Premium felületén elérhetőek. Ehhez meg jár ingyen aktiváló kód a TV előfizetés mellé.
(Magukat a csatornákat ott élőben nem lehet mondjuk nézni...)

(#128134) tomp válasza MiZo1990 (#128133) üzenetére


tomp
félisten

Ehhez semmi köze a TV2 Play-hez. Ez a Vodafone-TV2 "baráti" megállapodás eredménye.
Más szolgáltatónál gond nélkül megy a SuperTV2 is appból.

(#128135) Voice24


Voice24
őstag

Tegnap írtátok, hogy gigabites nethez valószínűleg Arris modemet ad a Voda. Ma próbaképpen kosárba tettem a kiválasztott net és tv csomagot, ami után ezt adta be: [kép]
Itt mit takarhat a Telekom megjelölés?

(#128136) tomp válasza Voice24 (#128135) üzenetére


tomp
félisten

A csomagod nevében a "vario" azt jelenti, hogy Telekom hálózaton keresztül fogod igénybevenni a Vodafone-t.
Azaz Telekomos modemet fogsz kapni.

(#128137) zzola válasza Voice24 (#128135) üzenetére


zzola
félisten

Azt, hogy béreltvonalon veszed majd igénybe a szolgáltatást, magyarul nem a Vodafone saját hálózatán (ezért a Vario megjelölés).

(#128138) cof válasza Voice24 (#128135) üzenetére


cof
veterán

Ez Telecom terület, ott Sagemcom van és optika.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#128139) Intruder2k5 válasza zzola (#128137) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ettől az még nem bérelt vonal, az egy kicsit más.

(#128140) Voice24 válasza tomp (#128136) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi mindenkinek, akkor ezek szerint még az Arris esetleges nyűgjeitől is megkímélem magam. 16-án lejár a telekomos hűségidőm, valószíműleg meglépem a váltást, azért nem kicsi az árkülönbség, még az ügyfélszolgálatos zenehallgatás is belefér.
Ja, még azt kérdezném, hogy a csomagoknál feltüntetett heti online kedvezmény csak erre a hétre vonatkozik? Van most valami akció? Továbbá nem látok olyat, hogy a feltüntett kedvező ár csak korlátozott ideig (pl. egy vagy két hónapig) lenne érvényes, így az lenne végig a fizetendő?

[ Szerkesztve ]

(#128141) mani8106


mani8106
junior tag

De bizony bérelt vonal. Modem picasso optikán nemcsak a Sagemcom van hanem ott a Kaon is. Majd kiderül melyiket kapod

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#128142) woodworm válasza mani8106 (#128141) üzenetére


woodworm
veterán

Nem. Nagykereskedelmi hozzáférés.

(#128143) mani8106 válasza woodworm (#128142) üzenetére


mani8106
junior tag

Működés alapján nem. Az h hivatalosan wholesale a megnevezése attól még mindennek nevezhető csak éppen nagykereskedelminek nem, ez mind igaz a mukodtetesere valamint uzemeltetesere is.

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#128144) mani8106 válasza woodworm (#128142) üzenetére


mani8106
junior tag

A tarsszolgaltatoi amilyen a Vodának az MVM net már más történet. De a vario az bizony bérelt.

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#128145) Hysterycs válasza Zaphire69 (#128122) üzenetére


Hysterycs
tag

Felhívtam őket, 1 óra várakozás után visszatettek IPv4-re, minden megoldódott. Modem cserénél alapból áttesznek mindenkit Ipv6-ra, akkor is, ha korábban nem ott voltál. :)

Köszönöm a segítséget!

(#128146) kabelmania27 válasza Hysterycs (#128145) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyenek a modem jelszint értékek meg tudjuk írni, hogy kell-e szakadástól tartanod.

(#128147) Intruder2k5 válasza mani8106 (#128144) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#128148) mani8106 válasza Intruder2k5 (#128147) üzenetére


mani8106
junior tag

Lakossagi es nagyvállalati esetben teljesen mast jelent a bérelt vonal kár osszekeverni a kettőt. A lakossagi berelt vonal a vario/picasso Vodanal. Nem irt hulyeseget a kolléga. Nagyvallalati kornyetetben meg layer 2/3, szimmetrikus net.

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

(#128149) Intruder2k5 válasza mani8106 (#128148) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Másképp gondoljuk, de mindegy, nem vitatkozom.

(#128150) mani8106 válasza Intruder2k5 (#128149) üzenetére


mani8106
junior tag

Utóbbiban viszont egyetértünk

Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.