Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62035) kolopele válasza pjen (#62034) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tévedsz, inkább sokan magukra veszik. Nekem van egy álláspontom, amihez ragaszkodom, ennyi. Mindig is ilyen voltam minden téren, és általában nem is tévedtem.Te erősen próbálod pl. kétségbe vonni a vírust sok esetben, én nem, de főleg mást gondolunk arról, miként is kellene amennyire csak lehet legyőzni, de legalábbis gátolni a terjedését. Mindenkinek a saját dolga, mit és hogyan tesz meg ezért, azt meg hagyjuk, hogy kinek mi erre a lehetősége, ugyanis mindenki előtt adott az, hogy ezt megteremtse az állandó sírás helyett. Vagy mondjam azt, hogy a tőlünk nem messze lévő kocsmából nem tudok embereket hívni még jó pénzért sem egy kis munkára, mert éppen van pénzük két sörre? Aztán meg szidnak mindent mert nem telik semmire, majd másnap egy előkelő étteremben esznek mindezt felrakva a face - re. Olykor érdekes dolgok vannak azért :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.