Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123401) sziszi-fuszi válasza klai (#123400) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Nálad lehet valami gubanc. Nekem mindig megvan az ígért 2/1.

Biztos, vagy benne, hogy jól van konfigolva a microtik? Próbáltad közvetlenül a gépet a szolgáltatói ONT-re kötni, és úgy megnézni a sebességet?

Én tuti azzal kezdeném, hogy kivenném a saját eszközöket először. S ha úgy nincs meg, akkor lehet reklamálni.

Az, hogy a garantált megvan nem jelent semmit, mert tv. és NMHH szerint a szolgáltatónak törekednie kell arra, hogy a kínált le- és feltöltési sebességek legalább a szolgáltatás igénybevételének jó részében rendelkezésre álljon! Így nem hajthatnak el azzal hogy "a garantált megvan".

De valamiért azt gyanítom, hogy nem az optikával van a gond.

Mi alá kell írás?

(#123402) mrzed válasza klai (#123400) üzenetére


mrzed
senior tag

Nekem nincs gondom az 5670+Mikrotik párossal:
speedtest

(#123403) villamos


villamos
őstag

Sziasztok!
A bankom bevezette az erős ügyfélazonosítást, ezért január óta online nem tudok semmit kifizetni a kártyámmal, csak személyesen. A bankkal kellene egyezkedni, de ez egy fél nap, ídőpont kérés stb. és jelenleg nem igazán megoldható.
Tehát kellene valamilyen áthidaló lehetőség, mert a telekom nem küld csekket, csak a fizetési felszólítást, de az ugye pluszpénz. T pontba elmentem, onnan első körben elhajtottak, majd hosszas könyörgés után végül megengedték, hogy kifizessem számukra annak a szolgáltatásnak az ellenértékét, amelyet igénybe vettem tőlük. Kérdés hogy ATM -mel át tudok e utalni a számlámról nekik a pénzt vagy sem, elvileg a számla alján fel van tüntetve egy számlaszám, és egy hosszú számsor, mint közlemény...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123404) AnonymusX válasza klai (#123400) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Felesleges általánosítani, nem egy ember használja megelégedéssel a 2/1 Gb/s csomagot itt a topikban.

[ Szerkesztve ]

(#123405) Kaba válasza villamos (#123403) üzenetére


Kaba
veterán

Online átutalással is fizethetsz.Megadod a számlán található adatokat.
Postán is fizethetsz,de akkor úszik az esetleges az e számla kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#123406) AnonymusX válasza villamos (#123403) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Banki átutalással is tudsz fizetni Telekom számlát: [link]

Kíváncsiságból kérdezném, melyik bank?

[ Szerkesztve ]

(#123408) tobias40 válasza mrzed (#123402) üzenetére


tobias40
veterán

Te melyik mikrotik-et használod?

(#123409) mrzed válasza tobias40 (#123408) üzenetére


mrzed
senior tag

Ágyúval lövök verébre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123410) tobias40 válasza mrzed (#123409) üzenetére


tobias40
veterán

Bakker,nagyobb eszközt nem találtál?? :D
Mi a legkisebb mikrotik eszköz ai jó lenne a 2 giga kihajtására,minimum 4 port kellene nekem is,nem ennyi mint neked van! :P

(#123411) IP1954 válasza villamos (#123403) üzenetére


IP1954
aktív tag

Az erős ügyfél azonosítás elsősorban a te érdeked.
A bankod webes felületén beállíthatsz egy PIN kódot.
Pl.. az MKB-nál ez 4 jegyű szám.
A fizetéskor ezt a kódot kell megadni, és az SMS-ben kapott 6 jegyű számot.
(Más megoldások is léteznek.)
Nem olyan bonyolult.
Így igen kicsi az esélye, hogy más is vásárolhat a kártyád illetéktelenül megismert adataival.

+

Utalásnál a 1414-en kérdezd meg, hogy melyik számlaszámra menjen és mit kell beírni a közleményekbe.

Ha az utalás megy, akkor az erős ügyfélazonosításnak is működnie kell, a kártyás fizetés jóval egyszerűbb, valamint a 700 forintos tranzakciós adó limit elérése után ingyenes ...

[ Szerkesztve ]

(#123412) Kaba válasza IP1954 (#123411) üzenetére


Kaba
veterán

A számla minden adatot tartalmaz ami az utaláshoz szükséges,a 1414-t ezért felesleges felhívni.

(#123413) villamos válasza IP1954 (#123411) üzenetére


villamos
őstag

Mint írtam ez a folyamat esetemben egy kissé macerás. Nem használtam soha a netbankot, így nincs hova belépni sem. Személyesen kellene elfáradnom a bankba, és elintézni a regisztrációt, amihez külön időpontot kell majd kérnem. Nagyjából egy fél napos procedúra, szabadnapot kell majd kivennem hozzá. Ez viszont egyelőre nem kivitelezhető.
Addig is szükséges egy átmeneti megoldás, mert az új számla megint megjött, és be kellene fizetni.
A számlaszám, és a szükséges közlemény a telekom számlán fel van tüntetve ez ok...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123414) galaxys80


galaxys80
veterán

Van egy visszatérő problémám. Vidanetes vagyok. Időnként rövid időre teljesen visszaesik a netsebességem. Van, hogy a letöltés van, hogy a feltöltés. 200/15 a netem és amikor problémás 30/1-re is bezuhan. Sokszor 20-25 is van a Packet loss. Ilyenkor pár perc után helyreáll a rend. Vagy modem restart azonnal megoldja. Wi-fi-n és kábelen is ez a helyzet. Nemrég cseréltem routert, de a helyzet változatlan. Úgy veszem észre, hogy a modem teteje majdnem forró ilyenkor. Van értelme hibabejelentésnek? Vagy, hogy egész nap nem tudom produkálni a hibát.

(#123415) Kaba válasza villamos (#123413) üzenetére


Kaba
veterán

A postán is fizetheted,amennyiben nem akarsz vagy tudsz netbankon keresztül fizetni,illetve nincsen időd a kártyás fizetést intézni a bankban.

[ Szerkesztve ]

(#123416) Ear001 válasza villamos (#123413) üzenetére


Ear001
addikt

Egy csomó ATM is képes arra, hogy ott beállítsd a web-es pin kódodat, ha a bankod is tudja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#123417) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Hamarosan költözök egy újépítésű társasházba Bp-n és bár az építtető leírta, hogy nincs kizárólagos joga a Telekomnak, mint szolgáltatónak, nekem mégis fura a dolog. Se Voda, se DIGI, de még Flip sincs. Utóbbi volt a "vicces", megbeszéltünk egy "címfrissítést" (ez annyit takar, hogy megnézik, hogy tudnak-e szolgáltatni) és azt ígérték, hogy 7-10 napon belül értesítenek. Ahogy letettem a telefont, 2 percen belül visszahívott az ügyintéző, hogy sajnos nem fognak tudni szolgáltatni. Na nekem itt kezdett el sántítani a dolog, hogy ilyen gyorsan kijelenti a Flip, hogy nem fog menni. Meg hát ugye a T infráját használják...

Csak összeesküvés elmélet vagy nem annyira valóságtól elrugaszkodott gondolot, hogy a T a háttérben mégis monopol szerepet harcol ki magának? Nem vagyok képben, hogy az ISP-knél hogyan megy a gyakorlatban egy társasáhozhoz "behúzni" magukat, de kötve hiszem, hogy technikai akadályai lennének. Főleg úgy, hogy a 50m-es sugarú körben az összes házban szolgáltat mind a DIGI, mind a UPC, mind a Flip.

És nyilván ez önmagában nem b@szná fel az agyamat, ha nem lenne gusztustalan drága a T... :U

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#123418) kopa1 válasza TheProb (#123417) üzenetére


kopa1
aktív tag

FLIP egy almárka, egy "olcsóbb díjcsomag", ott van, ahol Digi+T együtt van jelen.

Első körben a Digi/UPC-nél kezdj. Mert igen, be kell engedni két szolgáltatót a társasháznak, de nem kötelező kettőnek lennie.
Lehet a több szolgáltató is lesz pár hónap múlva csak még nem értek oda. Ha meg nem, többen összeálltok és szóltok nekik, hogy többen vevők lennétek a Digi-re, kapkodja magát.

Nekem meg mostanában az b@ssza fel az agyam, hogy milyen gusztustalan drágák az újépítésű ingatlanok :DDD

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#123419) sziszi-fuszi válasza TheProb (#123417) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Mit tartasz olyan nagyon drágának? Sok helyen a vodka drágább, a Flip az T leány, fapados, korlátozott szolgáltatásokkal. A DIGI-t lehet szeretni, de azért nagyságrendekkel több probléma van a szolgáltatásaikkal mint T-nek. (OPTIKAI HÁLÓZAT-ot hasonlítok optikához. A többi - jelen esetben - irreleváns. A vodka ugyan koax, de sokakat nem érdekel hogy gyakorlatilag nincs feltöltés.) Az, hogy mely szolgáltató áll be egy társasházhoz, első sorban az építtető, később a kezelő és a lakók döntése, kérése alapján működik. Élek a gyanúperrel, hogy senki nem szólt a többieknek, hogy "Hé! Itt egy új vityilló 20-50-100 potenciális felhasználóval. Akár te is felhívhatod a figyelmet erre. Persze ehhez meg kell keresni az ingatlan jelenlegi kezelőjét, hogy ez a terved. Ha nem akarja, akkor az gyanús, hogy ő kötött valamilyen szerződést a szolgáltatóval.

Mi alá kell írás?

(#123420) Micha3l válasza villamos (#123413) üzenetére


Micha3l
tag

A telekom mobil appja, szerintem nagyon jol hasznalhato hasznos alkalmazas. :C
En azon keresztul rendezem a szamlakat, soha nem volt vele problemam.
Szerintem probald ki, beregisztralod a kartyat pillanatok alatt kifizeted a szamlat.

(#123421) Kbali válasza Micha3l (#123420) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ott is kell az erős ügyfél azonosítás

(#123422) Kbali válasza Kaba (#123415) üzenetére


Kbali
nagyúr

E-pack kedvezmény bukta

(#123423) Kaba válasza Kbali (#123422) üzenetére


Kaba
veterán

Olvass vissza 123405 Hsz.

(#123424) IP1954 válasza villamos (#123403) üzenetére


IP1954
aktív tag

2019 szeptember 14-én (másfél éve) kezdődött a dolog.
Akkor kaptak egy év halasztást.
2020 szeptemberében beélesedett.
Ehhez már csak a internetes vásárlás (kártyás fizetés) saját PIN kódja jött az év végén.
Ezekről csak most hallottál?

(#123425) villamos válasza Kbali (#123422) üzenetére


villamos
őstag

A kérdés az, hogy melyikkel bukok nagyobbat, az e-pack -kal, vagy pedig azzal ha megvárom a felszólító csekket, és akkor befizetem? :F

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#123426) Kaba válasza villamos (#123425) üzenetére


Kaba
veterán

A felszólító csekk drágább lesz.

(#123427) klai válasza mrzed (#123402) üzenetére


klai
csendes tag

ha lehetne kérni segítséget, milyen konfiggal használod? 5670-en nekem bridge módban van, a 2.5 LAN és pppoe passthrough van bekapcsolva.

(#123428) klai válasza sziszi-fuszi (#123401) üzenetére


klai
csendes tag

naszóval, valszeg nálam van a gubanc. Valóban eddig ki sem próbáltam, hogy mi van, ha az ONT-ba dugok két eszközt. Sajnos nincs 2.5-ös eszközöm csak a 4011-ben az SFP+. Most a két eszközön 970/600 és 980/350 volt az egyidejű speedtest. Tehát, megvan a 2gbit, csak nem tudni, hogy hol veszik el akkor. Ha mikrotikbe dugok két eszközt úgy is mennie kellene pedig.

(#123429) IP1954 válasza klai (#123428) üzenetére


IP1954
aktív tag

Milyen alapos okod van rá, hogy ne azt használd, amivel jól működik?
Nem nagyon értem.
Sokan itt úgy gondolják, hogy a T. direkt olyan eszközöket ad, amivel nem megy.
Miért tenne ilyet?

(#123430) klai válasza IP1954 (#123429) üzenetére


klai
csendes tag

mert a hálózatom egyéb részeibe nem illik bele a t eszköze. Használok vlan-okat, több vpn kapcsolatom van, több más hálózatba van a routerem bejelentkezve. stb.stb. és a dupla natot meg kihagynám. Viszont a további félreértések elkerülése miatt, jelenleg a vlanok és minden egyéb zavaró tényező ki vannak kapcsolva és így sincs meg a kívánt sávszélesség.

(#123431) TheProb válasza kopa1 (#123418) üzenetére


TheProb
veterán

Érdeklődtem mindnél, amit írtam, azt saját tapasztalatból írtam. Mind kijelentette kerek perec, hogy nem tudnak szolgáltatni. És nekem ez a fura, hogy úgy mondják, mint ha valami korlátozná őket.

123419sziszi-fuszi: Nem akarok hitvitát indítani, de 10+ év DIGI vs 3 év T-Offline viszonylatban és magasan a DIGI-t találtam megbízhatóbbnak és jobbnak. Fele annyi kb, mint a T és okkal stabilabb, kevesebb outage és pl. az emlegtetett upload sem csak pár mbit.

De ha jól értem, ha én, mint leendő lakó jelzem az ISP-nek, hogy legyen már net, az nem elég? Csak a közös képviselet tudja "behívni" őket?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#123432) IP1954 válasza klai (#123430) üzenetére


IP1954
aktív tag

Ezeket szintén használom, és a T-s digitális elosztó a központ.
+
5 router
6 switch
25+ vezetékes végpont
10+ wifis végpont
15+ szenzor
web szerver
3 PC
2 NAS
VPN
...

[ Szerkesztve ]

(#123433) klai válasza IP1954 (#123432) üzenetére


klai
csendes tag

köszi, az infókat. a macska rúgja meg, a fasttrack connection sor előtt ottmaradt egy régi sor és attól nem ment. 1967/989 :) működik.

(#123434) Robi_73 válasza villamos (#123425) üzenetére


Robi_73
őstag

Ismerős, rokon akinek működik a 3D-s azonosítás a bankkártyáján nincs a közeledben? Elmész hozzá, belépsz a Telekom appba, vagy a webes felületre és elindítod a befizetést. A kártyatulajdonos beírja a szükséges adatokat és az sms-ben kapott kódot, majd a ha megérkezik a befizetést igazoló sms, a kezébe nyomod a bánkártyával fizetett összeget. Így lenne a legegyszerűbb szerintem. ;)

Robi73

(#123435) Kaba válasza Robi_73 (#123434) üzenetére


Kaba
veterán

Miért kell bonyolítani.A legegyszerűb,ha a saját bankjánál megteszi a lépéseket a kétlépcsős azonosításhoz,mivel előbb utóbb rá lesz kényszerítve,hogy mindenhol így kell majd fizetnie.Mivel írta,hogy most nincsen ideje a banki ügyintézésre,akkor egyszer lenyeli a békát és befizeti postán a számlát.Amikor meg az ideje futja akkor elvégzi a szükséges banki regisztrációt.

[ Szerkesztve ]

(#123436) Robi_73 válasza Kaba (#123435) üzenetére


Robi_73
őstag

Én nem bonyolítom, ő bonyolítja a dolgokat. A legegyszerűbb lépésre pedig valami oknál fogva nincs ideje, vagy nem szán rá időt. Én csak egy variációt írtam le megoldásként, hátha megfogadja és aszerint jár el. ;)

Robi73

(#123437) tobias40


tobias40
veterán

Mi a legajánlottabb ingyenes dyndns szolgáltató ami jól működik együtt a telekomos sagecom routerekkel?

(#123438) mrzed válasza klai (#123427) üzenetére


mrzed
senior tag

Engedélyeztem a passthrough-t, tiltottam a wifit, bridge módba kapcsoltam (bár az itteni írások alapján utóbbinak nincs jelentősége). Amióta meghozták (négy hónapja) az 5670-est, első nap léptem be csak konfigolni, azóta nem láttam a "belsejét". Saját eszköz logjai alapján lehetett pár firmware frissítés is, de nem érdekel a lelki világa, míg működik rendesen.

(#123439) Essejó válasza tobias40 (#123437) üzenetére


Essejó
veterán

Duckdns

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#123440) sziszi-fuszi válasza klai (#123428) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Szerintem valahol a Mikrotik konfigját rontottad el. Kérj segítséget a topikjában, ha nem találnád.

Mi alá kell írás?

(#123441) mrzed válasza tobias40 (#123410) üzenetére


mrzed
senior tag

Ezt az eszközt közel fél éve vettem, akkor még nem lehetett tudni, hogy oldja meg a szolgáltató a gigabit feletti sávszélességet. Ez egy olyan alternatíva volt, hogy bármilyen módon kapom meg a sávszélességet, akkor is tudom fogadni. Sajnos még ma sincs rendes kínálat a gyártók részéről, bár ez köszönhető az érdeklődés hiányának, valamint annak, hogy mindkét gyártó 2,5Gb-es vezérlői első szériája hibás volt. Számomra fontos volt a gigabit feletti belső hálózat, ezért költöttem rá ennyit. Igazából nem is értem, hogy miért nem hajlandóak az emberek saját infrastruktúrára költeni. A vizet sem slagokkal visszük az órától, a villanyt sem az óraszekrényben felszerelt konnektorról hosszabbítózzuk. De ez csak az én véleményem...

(#123442) sziszi-fuszi válasza TheProb (#123431) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ugye nem réz hálózatot hasonlítasz optikához? Mert az nem korrekt! Márpedig úgy tűnik, hogy azt teszed. Mert a T optika fillérekért ad 1/1 gigát, vagy 2/1-et. Én csodálkozom is az ilyen alacsony áron. Hiszen a 2/1-es csomagja egy nem használt telefonnal együtt publikusan kb. 5200 Ft. Jó, van néhány terület ahol egy kicsit drágább. De az xDSL is sokkal drágább ennél, nem csak a T-nél, hanem bármely szolgáltatónál. Mert fenntartani is drágább.

Ha te mint leendő lakó jelzed, az is lehet elég. Csak akkor lényegesen lassabban megy a dolog, s nem biztos, hogy megéri nekik a macera. Levél ide oda, közgyűlés, jóváhagyás, önkormányzat és még millió más dolog, míg az építtető - párhuzamosan a többi közművel - megkérheti ezeket. Sokkal egyszerűbb a történet.

Mi alá kell írás?

(#123443) viktorhu válasza TheProb (#123431) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez teljesen hely- és technológiafüggő, mármint hogy melyik szolgáltató a megbízhatóbb. Én azt mondom, hogy ha az egyik szolgáltatónak optikája van, akkor azt érdemes választani, függetlenül attól, hogy melyik az.

A társasházi beköltözés mindig egy nehéz téma, lehet, hogy akkor fogják kiépíteni, ha x ember aláírja, hogy kéri a szolgáltatást.

Meglepően sok ember mondja, hogy semmi szükség rá, nekem jó a ... szolgáltató, nem akarok másikat.

A választási lehetőség pedig pont azért is jó, mert a Vodafone és a Telekom is más árat fog adni, ha van helyben konkurencia, vagyis azok is jobban járnak, akik nem akarnak váltani.

(#123444) M.Ildiko válasza villamos (#123403) üzenetére


M.Ildiko
tag

Ha nem megy a netbank, van telebank? A szolgaltatasok telefonon is elérhetőek. Tudom bankja válogatja, de nezd meg, hátha ezt sem hasznaltad meg, de rendelkezesre all. Itt is van beazonositas, de ez személyes adatok alapjan megy.
Végül a bank ugyfelszolgalata telefonon. En csak az otps lehetőségeket ismerem jobban, ebbol indultem ki.

(#123445) Beni2360


Beni2360
félisten

Hát megint előtérbe került nálam a Tk TV GO beüzemelése. Rendben hozzá rendeltem az előfizetést és a kóddal beléptem. Eléggé furcsa volt a kezdő oldal majd a műsor újságra klikkelve egyes csatornák nem voltak elérhetőek Pl EUsp1 nem ajánlott fel lejátszás míg a EUsp2 igen. Nagy nehezen rájöttem, hogy nem az éppen aktuális lejátszás alatt levő csíkra kell klikkelni hanem a csatorna ikonra és ott máris belépett az adásba. És igen HD adás csak az RTLk + a TV2. DE, hogy a királyi csatornák sem HD :F M4, stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#123446) tobias40 válasza Essejó (#123439) üzenetére


tobias40
veterán

dyndns.hu nem jó?
Amit ajánlottál azt hogyan kell reggelni telekomos routerre?

(#123447) enginev3.0 válasza tobias40 (#123446) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sehogy mert nincs hozzá profil :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#123448) enginev3.0 válasza tobias40 (#123446) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én azt sem bírtam beizzitani, azt írja updating

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#123449) F1DO válasza mrzed (#123441) üzenetére


F1DO
senior tag

A panaszkodás meg persze szokott menni hogy 'lassú a net - szar a szolgáltató', vagy hogy nem értik miért lassú a wifi, stb..
Mikor IT-s eszköz boltban a bolt tulaja kioktat hogy minek többet mint a cat5e kábelezés (már eleve mikor valaki olyan volumenű munkában van hogy komplett házat kábelez nem mindennapi dolog... érted..)
Ott tartunk sokszor ilyen IT-s kérdéseknél is hogy - tisztelet a kivételnek - minimálisan sem olvasnak utána a dolgoknak az emberek, vagy annak, hogy milyen eszközt is rendelnek, mit tud az a router / switch / wifi sugárzó / hálókártya amit nézegetnek és még arra néznek hülyén aki csak ki szeretné használni a rendelkezésre álló lehetőségeket, szolgáltatásokat maximálisan..

Én azon az állásponton vagyunk hogy amíg a piac nem követeli meg / nincs igénye / nem fogja megfizetni az adott technológiából a jobbat addig a gyártó sem fog lépni és nem fog eszkalálódni a fejlesztés - fejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#123450) tobias40 válasza enginev3.0 (#123448) üzenetére


tobias40
veterán

Ugyan ez van nálam is! :( (dyndns.hu-s host-al,updating utána error)

1414-et kérdezted hogy mi a megoldás? :)
Másik dyndns-el nem próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.