Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76027) csoszogi válasza macilaci78 (#76023) üzenetére


csoszogi
tag

ez fura, mert a PhD osztondij 900-1100Euro Nemeteknel tudomanyos eraban....a szallast hogy fizeti ebbol? Ha meg ennel tobb akkor az kurva jo hely, vagy valami speci osztondij lehet...Kicsit sokallom a szobaert az arat. Ennel biztosan lehet talalni olcso megoldast, habar biztos utanajart. Mas varos mas arak... A fodrasz draga, en 50Eurosokat lattam. Ha meg mast hasonlitunk ossze, akkor mas meg olcsobb, de joval. A kaja, elektronikai cuccok, mar az alacsonyabb AFA miatt is olcsobbak, de amugy is azok, (es minosegibbek szerintem) azert azt se felejtsuk el.
Lehet itthon olcsobb a fodrasz, ami havonta kethavonta kell csak, de a napi megelhetes meg kurva draga.
En ugy szamoltam, hogy peldaul, hogy hany liter tejet kapok mennyit kell meloznom egy hasznalt kocsiert, mennyit egy laptopert stb. aranyositva az itteni vagy az ottani arakhoz versus fizetes. Es a nemetek nyertek. A rezsi is olcsobb.
Egy konkret pelda igaz regen volt: digitalis fenykepezogep+Samsonite hordtaska+4 akku+nagy memoriakartya+akkutolto.
Ez igy olcsobb volt Nemetorszagban, mint hazankban az ugyanolyan fenykepezogep kicsi memoriaval...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.