Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) papus1201 válasza hello28 (#63862) üzenetére


papus1201
csendes tag

Sziasztok!nézzétek meg a hirdetésemet 7000 miatt.

(#63902) Flashget válasza Slax (#63900) üzenetére


Flashget
félisten

azt viszont lehet tudni miben különbözik az F6400 és F6500.
abból ki lehet indulni illetve ezekből a H6400-as tesztekből.
[link]
hdtv teszt oldalon H6500-ról még teszt sincs, olyan friss cucc.

Realme GT Master Edition

(#63903) Slax válasza Flashget (#63902) üzenetére


Slax
senior tag

Köszönöm. :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#63904) Angel2014


Angel2014
addikt

Jézusom ezt nézzétek meg ....... :Y :Y :Y [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63905) devil-k válasza Angel2014 (#63904) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez eddig is köztudott volt, dehogy "megnyugtassalak", nem kell ehhez okos TV... minden adott már. :(

- mozi bolondéria -

(#63906) Angel2014 válasza devil-k (#63905) üzenetére


Angel2014
addikt

Mennyi perverz állat van ....Mi a szándéka ezzel? Nézegetni akarja a kis micsodámat :DD

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63907) devil-k válasza Angel2014 (#63906) üzenetére


devil-k
nagyúr

Azt nem tudom, hogy a te KIS micsodáddal mi a célja, de mivel hetero vagyok, nem is érdekel. ;] :DD

Gondolom ismerős az a szó, hogy nemzetbiztonság. ;)

- mozi bolondéria -

(#63908) Angel2014 válasza devil-k (#63907) üzenetére


Angel2014
addikt

Majd jó csukott tenyérrel az arcukba vágok! :K :DD

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63909) Flashget válasza Angel2014 (#63904) üzenetére


Flashget
félisten

tavalyi hírt szedtek elő...

Realme GT Master Edition

(#63910) vittorio7 válasza Angel2014 (#63904) üzenetére


vittorio7
őstag

Mi ebben a meglepő? De nem újdonság ez a hír sem.

[ Szerkesztve ]

(#63911) humax


humax
senior tag

F6500 a pip csak kis ablak-ban jonn vagy rendesen felezi is?
milyan sd kepe a 46 meretben?
a talpa forgathato?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#63912) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Szeretnék venni a Samsung UE 40D 6100SW tipusú TV-hez egy billentyűzetet amivel tudok írni.Tudtok ajánlani olyat ami jó.Kínai változat is jó lenne mert olyan sokat nem használnám.

[ Szerkesztve ]

(#63913) Flashget válasza Misi1980 (#63912) üzenetére


Flashget
félisten

D széria esetében csak egy bizonyos samsung bill. volt jó és az is csak D6300-tól felfelé. árgépen anno 45K volt az ára!
ergo nincs a D6100-hoz használható bill.
E szérián már javította a samsung ezt a hibáját.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#63914) Misi1980 válasza Flashget (#63913) üzenetére


Misi1980
senior tag

Ez nem jó hír.Akkor majd okostelefonnal és távirányitó alkalmazással írogatok azzal gyorsabb.

(#63915) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Tudtok valami jó távirányító alkalmazást Android ( LG G2 ) telefonra?

Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63916) Misi1980 válasza Tamás34 (#63915) üzenetére


Misi1980
senior tag

A gyári nem jó?

(#63918) Flashget válasza 206 cc (#63917) üzenetére


Flashget
félisten

Mint írtam D6300-tól volt/van lehetőség billre. Neki pedig D6100 van. Abból is csak ez a fajta. QWERTY Remote RMC-QTD1
Key Specs • Compatible with LED: D6300 and above PDP: D6450 and above

anno prémium kategóriás tv-hez (D7000/8000) adták ajándékként.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#63919) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

Tudnátok abba segíteni, hogy a tv-et össze tudom kötni egy 2.0 aktív hangfallal? Ha igen akkor melyik rca kimenetre kell kötnöm? És onnantól kezdve ugye a hanfgal csak jelet fog kapni és bármit is csatlakoztatok rá a hangfal fog szólni és a távirányító vezérli a hangerőt?

üdv!

(#63920) BBéci válasza Bitpalace (#63919) üzenetére


BBéci
titán

Attól függ, milyen TV és milyen aktív hangfal, de a tévé távirányítójával történő hangerő szabályzást elfelejtheted.
Az utóbbi években gyártott Samsung tévéken csak optikai hangkimenet van.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63921) gzul1


gzul1
csendes tag

Sziasztok!
Biztosan sokszor volt már téma, de most nem találom, és nemsokára fel kéne vegyek TV műsort. F6500-am van, elvileg ő tudja a felvételt, de nem találom hogyan kell? UPC directem van.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#63922) Bitpalace válasza BBéci (#63920) üzenetére


Bitpalace
senior tag

32F6400

(#63923) superg válasza gzul1 (#63921) üzenetére


superg
senior tag

guide gomb,kikeresed a műsort,,enter,felvételütemezés

(#63924) BBéci válasza gzul1 (#63921) üzenetére


BBéci
titán

UPC Direct az műholdas, gondolom van hozzá beltéri egység, amiről a TV nem tud felvételt készíteni.

Bitpalace!
Optikai bemenetes erősítő vagy aktív hangdoboz kell hozzá. Tévéadások hangja esetleg Scarton kinyerhető, vagy a fejhallgató kimenetből, de az pocsék hangminőségű, már erősített, tehát magas jelszintű.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63925) gzul1 válasza BBéci (#63924) üzenetére


gzul1
csendes tag

Köszi! Igen beltéris. A guide nem elérhető azt írja.Tehát akkor esélytelen vagyok?

(#63926) BBéci válasza gzul1 (#63925) üzenetére


BBéci
titán

Kizárólag a beépített digitális tunerekről tud rögzíteni mindegyik TV. Tehát a koaxiális antennakábelt a hátuljához kel csatlakoztatni.
Ez olvasható a kezelési leírásban és az e manualban.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63927) akyyy


akyyy
senior tag

Ezzel a beállítással használom a powerdvd-t, most épp az egyik filmet nézném, de egyszerűen alig hallani valamit.
Hogyan tudom beállítani, hogy normális hangja legyen vagy nincs másik lejátszó program? :(

(#63928) st6969 válasza frigoo (#63894) üzenetére


st6969
őstag

Ez nagyon szimpatikus. Vajon minden csatlakozot be lehet dugni normalisan? Nem fog a tv es a fal koze gyurodni? Esetleg eltartva a tv-t a faltol?

(#63929) Csekusz


Csekusz
tag

Sziasztok!
Ha esetleg többen is az esetleges készletkisöprő giga akciókat F szériás tvknél a foci VB idejére várják, MM-ban samsungos emberkével történt beszélgetés után írom le, előfordulhat, hogy csalódni fog. Állítólag központ akció kizárólag a H szérás tvkre terveznek, egyéni akciók csak ad-hoc szerűen, készlet függvényében lehetnek,(bolti szinten), de pl. a MM-ban már most sok F -es tv csak a kiállított darab van, vagy, 1-2 db csupán. Szfváron legalábbis ez volt a szitu. Én már pofára estem tavaly, amikor a végletekig kivártam, várva a legjobb/legolcsóbb ajánlatra és hát csak sikerült lemaradni a 6.20-as gyorsról. És hát azóta is esz a méreg...

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#63930) nicu71


nicu71
addikt

Sziasztok! ideje lenne lecserélni a C szériás tv-met :) Két tipus közt vacillálok,érdemi különbséget nem tudtam felfedezni de talán ti tudjátok mi a különbség az UE40F6320 és a UE40F6400 közt ? De van még 6500 is.
Valamint ,ez a karácsonyfatalp ez elforgatható?vagy csak a tv-vel együtt? :F

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#63931) Piwi


Piwi
addikt

Sziasztok.

Csatlakoznék a fórumba egy Samsung ue55f6640-el,hétvégén sikerült vásárolnom egyet.
Még csak az ismerkedésnél tartok,ugyanis a upc médiacardra még várnom kell.. :F

Esetleg van valakinek pont ez a típus?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#63932) Flashget válasza nicu71 (#63930) üzenetére


Flashget
félisten

Azonos képátlónál ha futja rá akkor F6500.
Ha 46"-ban F6400 vagy 40"-ban F6500 kell választani akkor F6400-at vedd.

Realme GT Master Edition

(#63933) nismoka válasza nicu71 (#63930) üzenetére


nismoka
addikt

A 6400 tud hangvezérlést és adnak hozzá egy touchpad-es távbuzerálót is. Igen forgatható.

[ Szerkesztve ]

(#63934) odipapa válasza nicu71 (#63930) üzenetére


odipapa
senior tag

A 6500-as direct ledes a másik kettő edge, ha jól tudom.

(#63935) mope


mope
tag

Sajnos az F6500-as széria kifutó termék lett. Elég nehéz már beszerezni.
Viszont megjöttek a H-termékek elvileg már mindegyik 4 magos procival van ellátva, viszont elég magas az áruk.

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#63936) Flashget válasza mope (#63935) üzenetére


Flashget
félisten

Még elég sok helyen lehet kapni, viszonteladóknál is. ma jártam MM-ben és van ott is még 40"-ban is.
Gondolom a samsung márciusban még gyártott egy jó nagy adagott belőle.

Realme GT Master Edition

(#63937) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! F5000 (vagy gondolom a többinél is hasonló a távi és a menü) elalvás funkciót csak a menü beállitások idő... lehet beállitani??? Régi CRT tvn 2 gombnyomás volt! :( Vagy csak én nem találom!?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#63938) Gedeon31 válasza zeusz55 (#63937) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szia!

A távirányítón megnyomod a TOOLS gombot és ott ki tudod választani .

(#63939) #49935616 válasza odipapa (#63934) üzenetére


#49935616
törölt tag

F6500 edge led-es.

(#63940) itanczos válasza toby_as (#63849) üzenetére


itanczos
senior tag

Szia toby_as!

Megosztanád velünk az rcremap beállítását?
Illetve engem érdekelne az egész folyamat!
Nekem f6500-am van.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#63941) st6969


st6969
őstag

Lesz, ami lesz, megrendeltem :)
46F6400
Holnap hozzák is és beüzemelik. Abban tudtok esetleg segíteni, hogy mit érdemes ilyenkor vizsgálni (hogyan szűrjem ki, hogy nem pixelhibás, stb.)? Elkelne néhány jó tanács. Előre is köszi.

(#63942) Flashget válasza st6969 (#63941) üzenetére


Flashget
félisten

először is járasd éjjel, nappal ha hibás a tv most derüljön ki a 3 nap alatt kicserélik (vagy webes rendelésnél 8 nap) vagy ha zavaróan felhős lenne a képe.
pixel hibát tesztképekkel lehet megnézni amit a tv-re küldesz PC-ről vagy USB-n keresztűl pendrive vagy külső HDD segítségével.
Vagy vannak a komolyabb LCD tesztelő progik amiket PC/laptopra kell telepíteni és HDMI kábellel kötöd össze a tv-vel. Ilyen az Eizo teszt progija.

De mielőtt bármit is tennének nézzétek át magát a csomagolást amin nem lehetnek külsérelmi nyomok! Mert ha van azt rögzíteni kell mert esetleg sérülhet a tv is!
Ha minden ép, sérülés és karcolás mentes akkor megnyugodhatsz. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#63943) Burt1793


Burt1793
veterán

Itt még mindenki az F szérián csámcsog? Mi a befutó a H szériában? Ugyanúgy a 6400as? Elég drágák meg, miközben az F-esek egész olcsók lettek, csak ugyebár az utolsó darabok közül biztos sok a kiállított darab...

150-200e forintért keresek olyan okos tv-t 40-45 colos méretben, amit igazából csak "sima" tv nézésre használnának.
Tudnátok segíteni?
Ha lehet, akkor 2014es legyen. :)
Mi most a nagyon ajánlott? Érdemes 2013ast venni?

[ Szerkesztve ]

(#63944) Genesistibi válasza st6969 (#63941) üzenetére


Genesistibi
tag

Én még várakozó állásponton vagyok..
Írj majd: mi/hogy/miért, várom a fejleményeket! :)

[ Szerkesztve ]

(#63945) toby_as válasza itanczos (#63940) üzenetére


toby_as
tag

Szia
Eloszor is Rootolni kel a TV-t: ITT megtalalod hogyan kel. Ez mar tartalmaza a kulonbozo kiegeszito funkciokat is pl: RCremap.
Ha sikerult a rootolas (kaptal 2 db OK-t) ujrainditas utan hozzaferheto lesz a TV ftp illteve telnet-en keresztul.
Nekunk csak az ftp kel: pl totalcmd-bol vagy barmilyen mas progival. A /mnt/etc/init.d -be bemasolod a megfelelo filet: 99_99_RCremap.init : ITT van leiras ilteve hogy melyik gombnak mi a neve: pl: E-manual: KEY_TOPMENU; Rec: KEY_REC.
1. /mnt/opt/privateer/usr/bin-be bemasolod a samygoso-t (ha meg nincsen benne)
2. /mnt/opt/privateer/usr/(lib)so -ban mar megtalalhato a: libRCremap.so es libRCremap.config (ebben a config file-ban kel beallitani hogy melyik gomb mi legyen : max 5 gombot lehet allitani: nagyon fontos hogy json kompatibilis legyen a felepitese file-nak: http://jsonlint.com/ itt lehet ellenorizni. (bemasolod a file tartalmat es nyomsz egy "validate"...Valid kel legyen). A legjob ha a mar meglevo configot allitgatod, vigyazva a kulonbozo zarojelekre.(felepitesre)

A fenteb emlitett forumban reszleteseben le van irva de nagyjabol ez a menete.
Lehet hasznalni a /mnt/etc/init.d/ 99_99_RCremap.init.dis (a dis kiterjesztest le kel torolni hogy mukodjon). En egy masik init hasznaltam a sajat topicjabol es masoltam be.
Nekem csak az E-manual helyett lett REC gomb. Mast nem probaltam.46F6400 TV 1118 firmware.
Sajat felelosegre probaljatok!!!

[ Szerkesztve ]

(#63946) frigoo válasza st6969 (#63928) üzenetére


frigoo
aktív tag

Hát, az oldalsó csatlakozókkal biztos nincs baj, amik hátra állnak, azokkal lehet gond, ahogy néztem 1 hdmi, scart ill. a komponens csatlakozók állnak hátrafelé. Amiből lehet 90 fokos csatikat kell venni. Nekem ilyesmi lesz, az tuti, nem szeretem amikor a fal és a tv között átlátok, szerintem full igénytelen. Sajnos nálam is hasonló a helyzet mint nálad, nem tudom máshova tenni, csak falra. A mostani ami fent van, egy pana plazma (13 éves) saját gyári konzolon. Az semmit nem áll el a faltól.

(#63947) tPedro_ válasza frigoo (#63946) üzenetére


tPedro_
őstag

En is gondolkodtam a falra szerelesen, de a LAN csatlakozo is hatra all. Elvileg ahhoz is letezik 90 fokos csatlakozo, de itthon nem talaltam sehol.

(#63948) BBéci válasza frigoo (#63946) üzenetére


BBéci
titán

Áruld el a pontos típusát annak a 13 éves Pana plazmának! Nem semmi, hogy még mindig rendben működik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63949) st6969 válasza frigoo (#63946) üzenetére


st6969
őstag

Igen, én is pont a LAN csatlakozóval vagyok (leszek) bajban. De még a mini konzol is eltartja a faltól 14-19mm-t, abba még a LAN is belefér szerintem. A komponens nem tudom mire való, sose használtam, remélem kiváltható HDMI-vel.
Tápkábel merre jön ki?

(#63950) frigoo válasza BBéci (#63948) üzenetére


frigoo
aktív tag

Panasonic TH42PW5 prof. plasma display. + gyári külső tuner. A tv hibátlan, csak nincs hdmi, a tükröződésgátló bevonat karcos és nagyon sokat zabál, a felbontása korlátozott + 54 kg talp nélkül.
Bezzeg a 42G20 2 év 4 hónapos korában beszart........

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.