Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) Tippmix46 válasza BBéci (#63499) üzenetére


Tippmix46
senior tag

mert ott van élesség, kontraszt, szín stb., nem egy elmosott fos, mint a plazma

(#63502) Gicz válasza Tippmix46 (#63501) üzenetére


Gicz
addikt

te még sosem láttál egymás mellett lcd-t és plazmát 1080p filmel egy sötét szobában jól beállítva....
:(

(#63503) BBéci válasza Tippmix46 (#63501) üzenetére


BBéci
titán

Ezek közül a legnagyobb badarság a kontraszt említése, mert köztudott, hogy éppen abban van az LCD tévéknek a legnagyobb elmaradásuk a plazmákkal szemben.
Bizonyára nem értek a tévékhez és direkt a vackot választottam, azért adtam ki agy halom pénzt és nézem minden nap boldogan.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63504) devil-k válasza Tippmix46 (#63501) üzenetére


devil-k
nagyúr

Tényleg az lenne a legjobb megoldás, ha egyszer meglátogatnád BBécit (aki már régebben is felajánlotta ezt egy másik ügy kapcsán) és meggyőződnél saját magad egy LCD és egy plazma TV képéről egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#63505) BBéci válasza devil-k (#63504) üzenetére


BBéci
titán

Majd akkor, ha lesz nálam LCD is tesztelésen, amit egyébként nem szívesen vállalok el, mert csak a GT60 elé tudom helyezni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63506) digikábeles válasza Tippmix46 (#63501) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Helyes! :C

(#63507) 206 cc válasza BBéci (#63499) üzenetére


206 cc
senior tag

Én maradi vagyok...lcd-vel kezdtem azzal is végzem...Nem tudom BBéci hogy mely korosztályba tartozol,de én a 45.-et taposom szóval emlékszem az első szériás plazmákra és lcd-kre is.Nálam ott dőlt el hogy nem veszek soha plazmát. Tudom azóta sokat fejlődött az ipar ,de számomra mindig is az elmosott kép ,melegítőnek is jó, zajos ,sokat fogyasztó készülék marad a plazma és ezt egyáltalán nem vitának szánom.Én így találkoztam először a plazmákkal talán Pioneer volt vagy Panasonic és ha jól emlékszem 2,7 millió volt az ára.Azóta meg sem nézem a plazmákat,nem is érdekelnek....
Nem kell meggyőzni arról hogy jobb,hogy milyen a képminősége stb...stb...még csak nem is vitatom hogy igazad van engem egyszerűen hidegen hagy a plazma...még a teszteket is átugrom sokszor.Ez nálam olyan mint hogy soha nem változik meg a véleményem arról hogy a DJ számára a világ legjobb lemezjátszója a Technics SL 1200MKII készülék amikkel kb 20 éven át dolgoztam.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#63508) R3nts válasza 206 cc (#63507) üzenetére


R3nts
senior tag

Technics SL 1200 MKII !!!! Pontosan!! :C :R

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#63509) akyyy


akyyy
senior tag

Mivel érdemes lejátszani a különböző filmeket/sorozatokat, hogy jó legyen a minőség, laptopról?

Pl ha csak avi van, ha egy 720p-s sorozat, vagy 1080p-s HD film.
Eddig laptopon, meg monitorral, media player lcassicot használtam, ezekhez jó is volt, de tv-n ezzel már nem valami szép a képe.

[ Szerkesztve ]

(#63510) R3nts válasza akyyy (#63509) üzenetére


R3nts
senior tag

Én a 720p, 1080p .mkv-khoz (pl. sorozatok) a Mirillis SplashPro(EX)-ját ajánlom....nálam nagyon szép a képe TV-re kiküldve a 720p, 1080p-s .mkv sorozatoknak.....BD25/50 (3D) ISO-ra pedig a PowerDVD-t ajánlom....

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#63511) Gicz válasza R3nts (#63508) üzenetére


Gicz
addikt

én pedig ezt nem fogom megérteni soha... azon jobban lehet megnyomni egymás után a start gombot? ;]

(#63512) dgabro válasza 206 cc (#63507) üzenetére


dgabro
tag

"Tudom azóta sokat fejlődött az ipar ,de számomra mindig is az elmosott kép ,melegítőnek is jó, zajos ,sokat fogyasztó készülék marad a plazma és ezt egyáltalán nem vitának szánom.Én így találkoztam először a plazmákkal talán Pioneer volt vagy Panasonic és ha jól emlékszem 2,7 millió volt az ára.Azóta meg sem nézem a plazmákat,nem is érdekelnek...."

Uhh azért ilyet büszkén vállalni az ilyen hozzáállást, az meredek már nekem. És ez most független a plazma beidegződésedtől és a korodtól.

Egyébkent tavaly jött el nálam, hogy kellett egy nagyobb tv a nappaliba. Én vettem a fáradtságot és megnéztem mit tud a LED-es LCD 2013-ban, és milyen a plazma. Az LCD rosszabb irányba ment az utóbbi 3 évben, hiszen konkrétan csúnyább a kép mint a 2010-es LCD-men, így az maradt és ment a hálóba, a nappaliban pedig egy plazma szolgál már lassan fél éve. Az általad említett tulajdonságokat már nyomokban sem tartalmazza, viszont összehasonlíthatatlanul szebb a kép. És ezt nem csak én mondom, hanem a család összes tagja, és a barátok, akikkel együtt filmeztünk már itthon.

Szóval kiváncsi lennék mit szólnál amikor az LCD tv-d árából a szobádba raknak egy nagyobb plazmát (vagy egy ugyanakkorát olcsóbban, ugyanis ha kicsit vetted volna a fáradtságot észreveszed, hogy ez lett a tendencia az utóbbi években), és mindezek ellenére még azt is tapasztalod, hogy a kép amit nézel sokkal szebb. Tudom, mert itthon van összehasonlítási alapom, hiszen van LCD is, és plazma is.

Én sem vitázni akarok, de ez, hogy 6-8-10 évvel ezelőtt mit láttál és arra hivatkozol, az nagyon sok volt, ne is haragudj :)

(#63513) R3nts válasza Gicz (#63511) üzenetére


R3nts
senior tag

Nézd, ha nekem (nyilván beállítás - értsd : szín,kontraszt,stb... -függvénye nélkül is) az egyik lejátszónak számomra láthatóan szebb képe van pl. 1080p .mkv file-ok lejátszásánál,mint a másiknak,akkor értelemszerűen azt fogom használni....jöhet nekem bárki,bármilyen hivatalos mondandóval.....Gyakorlatilag nekem eddig a sok-sok lejátszóprogramból a SplashPro képe tetszett a legjobban,ezért az általam 70%-ban nézett médiatípushoz (sorozatok 1080p .mkv formátumban) csak ezt használom.....és mivel nem kezel BD ISO-t, arra a PDVD-t.... (a fennmaradó média nézegetési szokásaim 30%-ában ) Miért kéne "kompromisszumot kötnöm", hogy egyetlenegy lejátszót haszmálok mindenre....? OK, hogy a PDVD is lejátssza például az 1080p .mkv-t.....de ha nekem jobban tetszik az emlitett formátumra a SplashPro képe,miért ne használjam.....Ha nekem "szebb", akkor baromira nem érdekel, hogy mások szerint "ugyanolyan"... :)) Ha a SplashPro kezelné a BD ISDO-t,arra is azt használnám,mert nekem annak a lejátszója a legszebb....sőt, kapaszkodj meg : lehet megköveztek ezért, de pl. ha nagy ritkán 720p, vagy 1080p .wmv-t nézek ,a WindowsMedia Player-rel játszom le,mert ott,annak a kodeknek SZÁMOMRA a WMP a legszebb megjelenítője....

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#63514) Gicz válasza R3nts (#63513) üzenetére


Gicz
addikt

félreértettél, én a Technics DJ izé-s hozzászólásodra reagáltam, illetve magára a "díjzsdéskedésre".

(#63515) akyyy


akyyy
senior tag

mikor rádugom laptopra a tv-t, akkor:

- a laptop grafikai tulajdonságainál, van olyan hogy képfrissítési frekvencia. itt 23 Hz-től 60i Hz-ig lehet beállítani. Alapértelmezés az 59p Hz. Ilyenkor az asztal teljes szélességében megjelenik, és nincs lag.

Bármi másnál az alja és teteje levágódik, és minimális lag tapasztalható, viszont a film szép éles.

- a tv-n kell valamit beállítani? Ismerős LG tévéjénél is volt hasonló, ott át kellet nevezni asszem a hdmi csatlakozás nevét.

- bármi más beállítási segédletet elfogadok, ha laptopról hdmivel játszanék le filmet/sorozatot/3d-t :)

(#63516) R3nts válasza Gicz (#63514) üzenetére


R3nts
senior tag

Ja ,bocsáss meg, elnéztem...! :DD Hát, ebben meg pont egyezik a véleményünk....! :R Mert, bár tagadhatatlan feelingje van egy MKII-esnek, de pl. én (sok évet nyüstöltem mindkettőt... :) ) sosem szerettem igazán bakelitről zenélni.....sok-sok szubjektív oka volt - de a lényeg, hogy nem szerettem....akkor inkább már Pioneer CDJ2000+EFX1000 kombó... :R

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#63517) sandró60 válasza akyyy (#63515) üzenetére


sandró60
addikt

A source menűben nevezd át HDMI-DVI-t .Előte a hdmi kábelt csatlakoztasd a HDMI-DVI-feliratú csatlakozóba.

[ Szerkesztve ]

(#63518) akyyy válasza sandró60 (#63517) üzenetére


akyyy
senior tag

átneveztem, PC-re, ez igy rendben van. csináltam egy ujrainditást, de perpill így a tálca, meg a windows asztal szép, a Chrome vagy mböngésző elinditva túl nagy felbontású. Ha monitorként használnám igy a tv-t, akkor azt mondtanám csúnya. mintha nem is 1080-as felbontásba lenne hanem másba.

(#63519) 206 cc válasza R3nts (#63516) üzenetére


206 cc
senior tag

Hmmm....erre csak azt tudom mondani ,hogy "nem szeretsz dolgozni a pultban".....A cd-s vackok közel sem mutatják a DJ tudását...beállítod az egymás után következő számokat és még össze is keveri ütemre őket...főleg ha még a digitális effekteket is beveted.Az utcán ha megkérsz egy hajléktalant az is elsőre levezényel egy estés bulit ezekkel a "digitális förtelmekkel" :C ...persze hozzátartozik a zenei világ "igénytelensége" is.
Nem vitának szánom félre ne érts!!!...de nekem aki E.W & F,Kool & the Gang,Tone Loc,Mc Hammer ...vagy épp Yazoo,Bad Boys Blue, C.C. Catch....Snap!,Real MCCoy,Dr Alban...számokat pörgettem bakeliten tűkopásig annak nehéz azt mondani hogy olyan "zaj" is lehet zene amiben nincs egy árva hangszer sem.Szóval más világ volt akkor ...a bakelit volt az isten..
Ez azonban bőven máshová tartozik..mára már csak emlék...sokan azt sem tudják mi a kazetta vagy a 8 sávos magnó szalag..

A plazmára visszatérve nincs azon mit szégyellni hogy nem érdekel az a technológia....én az lcd-re tettem le a voksom és nekem megfelel...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#63520) szinimini


szinimini
senior tag

Sziasztok,

mit gondoltok az UE40H6200 tv-rol?
Hazimozira,neha jatekra kellene. Es a jo kep pesze :)

Koszi
Udv
Dani

(#63521) Tippmix46 válasza dgabro (#63512) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Szóval azt állítod, hogy akkor ezek már nem igazak a plazmára?:

- átlagosan 1,5x-2x akkora fogyasztás, mint ugyanakkora méretű LED tv-n (50 colos méretben napi 10 óra üzemidő mellett (mert ugye valaki tényleg használja is a tv-t, nem csak heti pár filmet néz rajta, mint Bécci.....nekem pl. pc monitor is egyben munkaidőben stb.) ez 10 év alatt min. 150-200 ezer Ft különbség)
- szükséges bejáratási idő (atyaég, amikor a plazma tulajok erről beszélnek mindig leesik az állam)
- vibráló kép (lehet az én szemem érzékeny, de az, hogy egy vibráló történetet nézzek hosszú órákon át naponta ez lehetetlen nálam)
- beégés (állandó téma a plazmáknál, számomra ez elképesztő hogy arra kell figyelni, változzon a kép időnként és nehogy beégés legyen)
- nappaliban igényli a besötétítés, és sokkal jobban, mint a led tv (mivel az átlag ember nappalija azért nappali, mert napos, ezért bizony az világos helyiség lesz, és ott keményen kell akkor a sötétítőkre figyelni....én meg nem akarok barlangban lakni ha már van egy szép napos nappalim csak azért mert plazmám van, főleg hogy ha a nappalit besötétítem, akkor a konyhában kell a lámpa fényes nappal emiatt, atyaég, na nem!)
- pc/laptop monitorként való használatra kevésbé jó ( a fentiekből adódóan )
- és, bár ez állítólag nem bizonyított, hogy kevésbé javíthatóak, mint a led tv-k.

(#63522) 206 cc válasza Tippmix46 (#63521) üzenetére


206 cc
senior tag

Hmmm...és ezeket a dolgokat még meg sem említettem,de ha ezek még mind igaznak bizonyulnak miről is beszélünk az LCD topikban... :Y :Y :R :R
Mellesleg én csak azt nem értem,hogy miért kell egy olyan dolog esetén pl. kérdeztem az új sorozatú samukról és engem az érdekel ugye...már is megemlítitek ...." de a plazma az jobb ".Amennyiben az érdekelne akkor arról kérdeznék....mi ez az önkéntes térítő hadjárat??Mint ha itt páran azt tartanák életük céljának hogy vegyél plazmát mert az aztán.....hú-ha milyen jó.OK...megértem,de engem NEM érdekel a plazma!!!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#63523) Kozs


Kozs
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Televízió készüléket szeretnék vásárolni,kis szobába,elsősorban ps4-hez/monitorként használni. 2, maximum 3 méterről használnám,szvsz 80 cm körüli képátmérő elég lenne(de ha van kihagyhatatlan ajánlat nagyobba,azt sem bánom). A Smart funkciók sem jönnének rosszul,(nem kellene rádugdosni a lapost ha filmezni akarok). Van a családban már egy F6500,megvagyok vele elégedve,szereti mindenki,ezért bátorkodnék ismét Samsungot választani. Mivel családos ember vagyok,és elsősorban saját célra szeretném vásárolni,nem szándékozom rákölteni a család félrerakott arany tartalékát,ezért fontos lenne az ára is (tisztában vagyok vele,hogy nem 30-40K-s tételről beszélünk,de meg kellene fogni amit meglehet).

Köszi előre is! :R

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#63524) sandró60 válasza Kozs (#63523) üzenetére


sandró60
addikt

Az interneten beirod a kiválasztott tipusszámot.Talán talász megfelelő árban olyan tévét ami most van neked F6500(olcsóbban)Akcióznak a különböző áruházak.Csak szét kell nézni a neten :K

(#63525) nightshadow válasza Kozs (#63523) üzenetére


nightshadow
veterán

32F5300 vagy 32F5500. Csak a beépített wi-fi a különbség a két tévé között.

(#63526) R3nts válasza 206 cc (#63522) üzenetére


R3nts
senior tag

+1 ............... :R

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#63527) Kozs válasza sandró60 (#63524) üzenetére


Kozs
tag

A 3D képesség nem szempont,nem használnám ki,ha 3D élményt várok akkor kiülünk a párommal a nappaliba,szóval nem szeretném érte kifizetni a felárat. Plusz az asszony lehasalna,ha hazahoznék még 1 ugyanolyan TV-t. De azért köszönöm.

nightshadow: Elég vonzó árral bírnak az általad tanácsolt készülékek, köszönöm szépen a remek segítséget :R :C

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#63528) akyyy


akyyy
senior tag

Az miért van, hogy PowerDVD-ben, alig hallom a filmet hdmi-n keresztül, míg bármely más lejátszóban jó a hang?

(#63529) zsolt19900


zsolt19900
őstag

samsung f5300

ismerősnek kellene max. 90cm tv és smartos legyen, ez a lényeg

néztem most ezt az akciót, jó ez a samu tv? ez van itt helyben, és ekkora fér be neki a szobába -háló- kb.

Filmeket nézne rajta, sorozatokat stb. erre kellene.... és mondjuk ipadról átküldeni rá a filmet -amennyiben lehet

Erre alkalmas ez a tv? vagy nézzen inkább smartos LG-t? (és ha annak "könnyebb" a smart+felülete, akkor abból melyiket?)

ebben a kategóriában nem igazán nézelődtem még -megmondom őszintén- azért szeretném a segítségeteket kérni

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#63530) Janesz1981 válasza akyyy (#63518) üzenetére


Janesz1981
tag

Át kell skálázni a tartalmat 125%-ra képernyő beállítás opcióiban ott van (windowsban) a Chrome ekkor se javul meg de ott is lehet külön állítani nagyítást és jó is lesz. Így kb mintha 1600x900 lenne a felbontás akkorának látod az elemeket. 1.8 méterre fekszem 40"-os tv-től és tökéletesen olvashatóak a tartalmak.

(#63531) dgabro válasza Tippmix46 (#63521) üzenetére


dgabro
tag

Igen, azt állítom.

Nekem a Samsung plazmaról van tapasztalatom, és merem állítani, hogy ugyanúgy használjuk ugyanott a világos nappaliban ahol korábban az LCD volt, és csak azt tapasztaljuk bejáratás, beégés nélkül (TV nézés is keményen és ps3-al is használom), hogy nagyobb, és szebb mint a régi LCD (pedig megjegyzem látatlanban mondom, hogy annak is szebb a képe a te LED-es LCD-dnél, ha neked az van).
A fogyasztása lehet, hogy több, őszintén mondom leszarom, sose néztem. A számítógép és az erősítő fogyasztasát sem figyelgetem, mert nem azért vettem, hogy az számítson ezeknél (pedig elhiheted elég sokat mennek azok is).

De hát mindegy, nem akarok meggyőzni senkit, de én itt ülök előtte szombat délután fényes nappal, és látom, tapasztalom amit írok, neked meg tapasztalás nélküli meggyőződésed van, és bizonyítod azt amiről csak olvastál és hallottál.

Mégegyszer mondom, nem meggyőzni akarok senkit, csak 206cc menyilvánulását nem tudtam szó nélkül hagyni, amikoris 6-8 éves, plázában látott élményszerzése után is úgy gondolja a helyzet változatlan, és ezért őt nem is érdekli.
Tavalyig ha nem is csökönyösen állítva az igazamat mint ti, hasonlóképpen gondolkodtam a plazmáról, mert félfüllel csak ezt lehetett hallani, és ez berögzült... De ha érdekel, és tudatosan akarsz TV-t venni, akkor azt teszed amit én, vagyis utánna jársz, összehasonlítgatod, és megváltozik a véleményed.
Bár a tiéd ne változzon. Jó lesz neked az is ami van. Úgyis jobb mint ezek a szarok. Csak jobban tudod. Hiszen te is próbáltad mindkettőt, és a jobbat választottad gondolom te is :)

De valóban kár emiatt a leütött karakterekért az LCD topikban, mert őszintén mondom, hogy nem akarlak meggyőzni, egyikőtöket sem.

Bár amikor webshop-okból már 14 napos vásárlástól való elállással lehet rendelni bármit, nem értem miért nem tettetek egy próbát ti is, és máris hitelesebb lennél. Csak akkor már nem ez lenne a véleményed :) na de mindegy.

(#63532) Bjozsef77


Bjozsef77
újonc

Sziasztok!

Samsung BD-D8500 BlueRay lejátszón szoftverfrissítést hajtottam volna végre Wi-fi kapcsolaton keresztül. Szépen le is szedte hozzá, amit szeretett volna, lefuttatta és szólt, hogy újraindul. A lejátszón bejött a Hello felírat, megjelent a szokásos 4 további gomb, de ettől kezdve egyetlen lépést sem tesz tovább, képet sem ad, semmire nem reagál (kivétel a lemez behelyezése, s ezek után a kiadása működőképes). Próbáltam hozzá pen drive-ot csatlakoztatni, azt sem veszi észre. Reset gombot nem találtam, így nem tudom mitévő legyek. Frissítés előtt minden szépen működött, csak időnként volt egy számomra bosszantó kis probléma, hogy kikapcsolt állapotban felpörgette a ventilátorokat, s csak újabb be-ki kapcsolás után csendesedett el ismét.
Lehet tenni bármit, hogy magához térjen vagy csak szerviz segíthet rajta?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#63533) Flashget


Flashget
félisten

Már a panasonic sem gyárt plazmát..ezen vitatkozni állandóan.

Realme GT Master Edition

(#63534) Flashget válasza Bjozsef77 (#63532) üzenetére


Flashget
félisten

az ugye meg van, hogy samsung tv topicba vagy és nem BD lejátszósba? :)

Realme GT Master Edition

(#63535) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

Samsung ue46f6500ból hogyan kell kivenni ezt a bolti üzemmódot?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#63536) Flashget válasza homeless09 (#63535) üzenetére


Flashget
félisten

plug and play

Realme GT Master Edition

(#63537) homeless09 válasza Flashget (#63536) üzenetére


homeless09
őstag

:R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#63538) nightshadow válasza homeless09 (#63535) üzenetére


nightshadow
veterán

(#63539) akyyy


akyyy
senior tag

Nem lehet valahogy megcsinálni hogy a powerdvd-t, vagy egyéb pc lejátszó programokat a tv távirányitójával tudjam vezérelni?

(#63540) Tutu7030


Tutu7030
veterán

:F Mennyivel okosabb a B650 tv, mint az okosnak mondott D6500. A munka ünnepén átkeresztelték a Prizma tv-t RTL+-ra. A B650 át is nevezte ügyesen, bezzeg a D6500 még mindig prizmának írja. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#63541) Flashget válasza Tutu7030 (#63540) üzenetére


Flashget
félisten

és melyik samsung tipus tudja azt, hogy "új csatornát talált"?
na ugye ezek ennyire "okosak" ;)

Realme GT Master Edition

(#63542) Tutu7030 válasza Flashget (#63541) üzenetére


Tutu7030
veterán

A b650 anno valamelyik firmmel még tudott olyant.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#63543) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Azt meglehet valahogy csinálni a samsung led tévéken, hogy egyből váltson csatornát?

Pl: Ha a 22 esre teszem akkor 022 kell ütnöm a távirányítón, gondolkodik 3 másodpercet kb és vált, ha vissza akarok menni a magyar egyesre akkor 01 et kell ütnöm , megint gondolkodik 3-4 másodpercet és akkor lép oda.

Azt nem lehet hogy egy sima egyest ütök és egyből lép azonnal?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63544) #49935616 válasza Angel2014 (#63543) üzenetére


#49935616
törölt tag

Szám beütése után nyomd meg a navigációs billentyűk közepén található Enter (OK) gombot. 0-át nem kell a számok elé rakni.

[ Szerkesztve ]

(#63545) Flashget válasza Tutu7030 (#63542) üzenetére


Flashget
félisten

Nem esetleg a franciaországba készült változata? mert abba szereltek CI+t is a Mo-ra szántakba csak sima CI került.

Realme GT Master Edition

(#63546) Tippmix46 válasza Angel2014 (#63543) üzenetére


Tippmix46
senior tag

nekem nem kell a nullát beütni,de az igaz, hogy 2-3 másodperc a váltás

(#63547) Flashget válasza Angel2014 (#63543) üzenetére


Flashget
félisten

Azt nem lehet hogy egy sima egyest ütök és egyből lép azonnal?

már ezt is elkúrta a samu? Mert D szérián így van, de szerintem az E-n is.

Realme GT Master Edition

(#63548) #49935616 válasza Flashget (#63547) üzenetére


#49935616
törölt tag

Azonnal lép, csak Entert/OK-ot is nyomni kell a szám beütése után. :P Komolyan nem jöttetek eddig rá? :) Nem kúrta el a Samsung, ez felhasználói hiba.

[ Szerkesztve ]

(#63549) Flashget válasza #49935616 (#63548) üzenetére


Flashget
félisten

Komolyan nem kellett rájönnöm, mert nem kell entert nyomnom..D szérián ha a 8-ra akarok ugrani a 25-ről, elég ha a 8-ra nyomok. ;) Tehát 25 különböző gombnyomogatás helyett elég ha egyet nyomok.
Ja és van rec gombom is a távkapcsolón abból sem kell 3 különbözőt megnyomni ha hirtelen akarok valamit felvenni.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#63550) #49935616 válasza Flashget (#63549) üzenetére


#49935616
törölt tag

Az Enter nyomás nem kötelező, de akkor nem ugrik azonnal a csatornára, hanem vár pár pillanatot. Enter nyomássával ez a várakozás átugorható. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.