Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Van egy samsung UE32F6400 as televízióm. Kérlek segítsetek nekem Mit kell csinálnom,hogy a screen miror elinduljon?

Bármit csinálok se a számítógépet se a telefont nem látja.

A samsung ügyfél valami DLNA ról beszélt nekem.

A barátomnál ezzel a progival [link] simán csatlakoztam de nálla egy panasonic plazma viera van, de a samsungomat sehogysem tudom életre kelteni. Vagy csak samsung telefonnal tudom használni , ha más van akkor nem ? De a laptopot sem látja mi lehet a baj.

Kérlek segítsetek nekem :R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63303) akyyy


akyyy
senior tag

azóta már összeszereltem, be is uzemeltem, megy rajta szépen az m1 hd-ba:D

a gondom most az hogy nagyon sok funkció nem csinál semmit, kidob a tv képernyőre, és annyi.
pl a samsung regisztráció, vagy bejelentkezés.

skype, facebook ikonok szürkék.

böngészőt sikerült nagy nehezen csak behoznom, az müködik.

csinált már rendszerfrissitést is, de nem javult meg vele.

(#63304) ginfoka


ginfoka
tag

Sziasztok, olyan kerdesem lenne, hogy majus 2.-n elromlott a tv-m.. egyszer csak kikapcsolt, ravolt dugva az iptv es egy hazimozi... szerelo megcsinalta...jo kis penzert, hazahoztam osszedugtam es mondom megnezem mukodik-e minden.. meglepetesemre az iptv es a hazimozi kivetelevel minden mukodik tokeletesen... az iptv kiirja h nem kepes a tv-m a hdmi videoszolgaltatasok hasznalatara, olvasgattam errol a hdcp-rol, lehet valami koze hozza? esetleg szoljak a szerelonek h tolja ki a seg*et es nezze meg vagy megtudom mokolni itthon? nem mai tv mar, kb 6-7 eves lehet szerintem, 32" lcd tv, ha valakinek van valami otlete azt nagyon megkoszonnem, amugy az Xbox es az apple tv, sot meg a PC is tokeletesen mukodik, hangatvitellel egyutt...

Koszonom, Ginfo (bocsanat az ekezetek hianya miatt, telorol irtam es nem volt mar erom ekezeteket irni, remelem elnezitek!)

"Az üt először, aki igazán nagyot üt...és először!"

(#63305) slevko


slevko
csendes tag

Sziasztok!
Ma délután érkezett meg az Edigitalon rendelt új tv: Samsung UE40F6500. Az örömömbe egy kis üröm vegyült, teljesen fekete kép esetén észrevettem 1 apró pixelhibát! :(( A képernyő középső felén található, de csak egészen közelről (1m) nézve tűnik fel. A kérdésem ezzel kapcsolatban a következő: a Samsungnak v. az Edigitalnak jelezzem a hibát? A 72 órás csere ilyen esetben él-e a Samsungoknál? Valakinek ehhez hasonló esete volt-e és hogyan kezelte a gyártó a hibát? Várom az ötleteket, javaslatokat, tapasztalatokat!

(#63306) Angel2014 válasza slevko (#63305) üzenetére


Angel2014
addikt

nyugodtan visszaviheted kicserélik

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63307) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 40B650-es Samsungom és az lenne a kérdés hogy ezt fel lehet valahogy okosítani, pl egy Plexet vagy ahoz hasonlót lehet rá telepíteni valahogy?

(#63308) Flashget válasza slevko (#63305) üzenetére


Flashget
félisten

A lehető legrosszabb helyen van középen amit mindig látni fogsz.
Neten rendelt és kiszállított termék esetében 8 nap áll rendelkezésre.
bárhol másutt személyesen (pl. MM) vett készülék esetében 3 nap a csere lehetősége.
Te esetedben az edigitalnál kell érvényesítened a cserét. Ne halogasd mert utána már csak az alap garancia marad és annak az ügyintézése hosszabb ideig tarthat. Egy fényképpel támazd alá a pixel hibát.

Realme GT Master Edition

(#63309) Flashget válasza EasyLife (#63307) üzenetére


Flashget
félisten

bármit ha lehet vele csinálni itt megtalálod.

Realme GT Master Edition

(#63310) Atomantiii válasza akyyy (#63294) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ha lötyög tegyél alá egy kis alátétet, ismerősnél is úgy lett jó, nem akartuk megtépni a csavart, illetve megszakítani a menet. Röhely...

(#63311) akyyy


akyyy
senior tag

na eurovizio után, ráküldtem egy újrabeállítást, és jó lett minden, skype, facebook stb.

mai menetrend melo után hogy hogy üzemel laptopra kötve, hálózati steam stb.

biztosan jövök majd bombázni kérdésekkel.

ami hirtelen eszembe jutott: facebookon nincs üzenet rész? akkor hogyan tudnék csevegni ismerőssel?
skypon , mivel nincs kamera, esélytelen videóhivás? esetleg úgy hogy csak én látom a másik felet?
vagy ha hd kamerát kötök a gépre, úgy müködik?

nincs beépített antennája a tvnek? analóg kábel tvnk van (régen volt hozzá digitális csoag is ajándékba, de mivel nem volt készülék még ami fogta, spórolás miatt lemondtam, és aminél internet van, ott analógot adnak ajándéékba)

bár nekem igy is jó, mivel ott a mindig tv, m1 meg rtlklub nekem bőven elég, főleg ingyen.

hogyan tudnám rádugni a tvre a 2 kábelt, hogy egyszerre tudjam fogni az analóg kábelt, és a dvb-t -t?

(#63312) zeusz55


zeusz55
senior tag

Hiteleseknek esetleg Extreme Digital honalpaján 0%os hitel online is ingyen házhoz szállitásal!!!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#63313) itanczos


itanczos
senior tag

Srácok! Próbálta valaki a 3000-es Skype kamerát pc-re dugni? Létezik hozzá windows7-es driver?
Mert nem talál automatikusan és a google sem talált hozzá...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#63314) Rx válasza zeusz55 (#63312) üzenetére


Rx
aktív tag

Ma reggel láttam a madaras TeSó újságát.
150ezer a 40f6400 ajándék bd lejátszóval--> (ha jól emlékszem 3d-s?) 20hónapra 0% THM

Szerintem nem rossz ajánlat. :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#63315) zeusz55 válasza Rx (#63314) üzenetére


zeusz55
senior tag

Hát a madaras nekem oly messze van mint makó.... :B

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#63316) N0S válasza zeusz55 (#63312) üzenetére


N0S
csendes tag

Fel is vitték a Samu 40F6500 árát a hétvégi akcióban 170-ről 180-ra..

(#63317) BBéci válasza akyyy (#63311) üzenetére


BBéci
titán

Kamera nélkül nem tudsz Skype-ot használni és csak a Samsungéval működik.
Nincs beépített antennája és közösítővel csatlakoztathatsz két antennát.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63318) hello28


hello28
aktív tag

Szia
6400 típusnál a 6670 jobb??
Koszi
Szia

(#63319) BBéci válasza hello28 (#63318) üzenetére


BBéci
titán

Szia
Jobb
Szívesen
Szia

;]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63320) Bálint306


Bálint306
tag

Sziasztok,

A HD adásoknak nem 1920*1080-nak kellene lennie? Mert ahogy nézem a Spektrum HD pl. 1080*720-at ír. :((( Illetve mnnyire normális, hogy széthullik éha a kép szép nagy kockákra? Ez lehet optikai kábel bekötési hiba vagy sávszélesség? (Gondolom a tv miatt nem lehet ilyen gond UE55F6670) :U

(#63321) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Hogy is van ez ... samsung TVkre mennyi a legtöbb adható gari??? +a regisztrált?? Köszi!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#63322) doc válasza Bálint306 (#63320) üzenetére


doc
nagyúr

a HD TV-adas az bizony 720p (nekem pl. a t-home STB kapasbol csak ekkora felbontast mutat a TV fele)
az 1080p az mar "fullHD" (eljen a marketing :D)

a blokkosodas meg szerintem veteli hiba, ha antennaval veszed akkor siman csak gyenge a vetel, ha kabelrol ilyen, akkor ott viszont a szolgaltato lesz a ludas szerintem

(#63323) hello28 válasza BBéci (#63319) üzenetére


hello28
aktív tag

Szia
Es megkérdezhetem tőled hogy miert jobb a 6400 mint a 6670??
Koszonom elore is!!
Szia

(#63324) doc válasza hello28 (#63323) üzenetére


doc
nagyúr

megkerdezheted, de feleslegesnek tartom, mivel o nem mondott ilyet (ami azt illeti, epp' az ellenkezojet...)

(#63325) nightshadow válasza zeusz55 (#63321) üzenetére


nightshadow
veterán

1 év az alap+2 év (ha regisztrálod). Néha előfordulnak 5 éves garancia akciók.

(#63326) zeusz55 válasza nightshadow (#63325) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi, a reg az parasztmódjára megy..? Valami kódot beírok neten és jónapot?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#63327) Tamás34 válasza Bálint306 (#63320) üzenetére


Tamás34
senior tag

UPC kábel van nálam! Nekem is szokott kockásodni az adás, ez nem a TV hibája!!!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63328) akyyy válasza BBéci (#63317) üzenetére


akyyy
senior tag

elvileg van ilyen 2közösitő", vagy elosztó otton a lakásba. mivel eddig mindigtv-t néztem laptopon usb-s tunerral, a 102 centis masina kiváltja a digitális tvzésemet, így az az elosztó sem kell oda amivel a bejövő kábeltv-t elosztja hogy menjen a konyhába is, meg a szobámba. ezt beszerelhetem, hogy egy menjen ilyen mezei kis antennába, a másik pedig a kábel?

(#63329) Markizmark válasza doc (#63322) üzenetére


Markizmark
addikt

Tarrnál minden HD csatorna 1080i. Spectrum HD is.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63330) nightshadow válasza zeusz55 (#63326) üzenetére


nightshadow
veterán

Beregisztrálni [link] csak a hivatalos garanciával rendelkező tévét tudod, azokat, amelyeket a Samsung Hungária hozott forgalomba. A webshopok azok általában csak bolti garanciát adnak, azért olcsóbbak. A +2 év csak F6500-tól jár, az alatti készülékekhez csak +1év van.

[ Szerkesztve ]

(#63331) zeusz55 válasza nightshadow (#63330) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi, a lent említett extreme digitaltól lesz.. telefonba mondták a +1 évet!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#63332) BBéci válasza akyyy (#63328) üzenetére


BBéci
titán

Közösítő kell a kábeltévé és a szobai vagy tetőantenna csatlakoztatásához, méghozzá átkapcsolós fajta, hogy ne zavarják egymást.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63333) nightshadow válasza zeusz55 (#63331) üzenetére


nightshadow
veterán

Az e-digital az jó, mert ők hivatalos garanciát adnak.

(#63334) tPedro_


tPedro_
őstag

Tudom ez TV topic, de hatha: BD-E8500/8900 Blu-ray lejatszo eseten, a beepitett winyot csak felvetelre lehet hasznalni, vagy tudok ra masolni filmeket kulso winyorol/usb-rol vagy halozaton keresztul?

(#63335) BBéci válasza tPedro_ (#63334) üzenetére


BBéci
titán

Talán ebben a cikkben megtalálod a választ.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63336) akyyy válasza BBéci (#63332) üzenetére


akyyy
senior tag

miért zavarják egymást? nem 100 csatornáról beszélünk, csak néhányról. antennára nagyon jó rálátásom van, sima rézdrót is elég néha, hogy tökéletes, 100%-os minőségbe behozza a dolgokat. amit kábelről fog, legótvarabb kábeltv-s megoldással, az mind1.

tegnap mikor rámentem a csatorna beállításokra, és a mindig tv-et kerestem, be is állítottam neki, hogy csak digitális, légit keressen, de keresettt analógot is, 2-3 at be is fogot, igaz kivehetetlen volt, de azt láttam, hogy az egyik a magyar atv volt. pdig már nincs is analóg földfelszini sugárzás. városi tv nálunk így nincs. kisváros ez ahoz : D

(#63337) Angel2014


Angel2014
addikt

Ne haragudjatok hogy kiírom még egyszer csak most jobban beindult a topic.

Sziasztok! Van egy samsung UE32F6400 as televízióm. Kérlek segítsetek nekem Mit kell csinálnom,hogy a screen miror elinduljon?
Bármit csinálok se a számítógépet se a telefont nem látja.
A samsung ügyfél valami DLNA ról beszélt nekem.

A barátomnál ezzel a progival [link] simán csatlakoztam de nálla egy panasonic plazma viera van, de a samsungomat sehogysem tudom életre kelteni. Vagy csak samsung telefonnal tudom használni , ha más van akkor nem ? De a laptopot sem látja mi lehet a baj.
Kérlek segítsetek nekem :R

Valakinek sikerült más telóval elindítani a szinkronizálást ami nem samsung ?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63338) BBéci válasza akyyy (#63336) üzenetére


BBéci
titán

Olvasd el ezeket a hozzászólásokat: [link].
Egyébként meg azt csinálsz, amit akarsz, nekem aztán tök mindegy, én csak tanácsot adtam.
Ha valóban kiválasztod a digitális keresést, tutira nem foglalkozik a TV analóggal, tehát valamit nem okéztál le.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63339) doc válasza Angel2014 (#63337) üzenetére


doc
nagyúr

en ugy tudom hogy a screen mirroring csak samsung telefonokkal mukodik (FIXME)

(#63340) Tamás34 válasza doc (#63339) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nem! Nekem LG G2 van és megy vele!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63341) doc válasza Tamás34 (#63340) üzenetére


doc
nagyúr

melyik appal? vagy valami gyari funkcio van benne amit hasznalsz?

(#63342) Angel2014 válasza doc (#63339) üzenetére


Angel2014
addikt

Nagyon szépen köszönöm , mondjuk ez érdekes ,hogy csak a samsungokkal csinálja , panasonicon simán elíndult, Mondjuk ma kipróbáltam egy galaxy y -on és azzal sem volt jó.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63343) Bálint306 válasza doc (#63322) üzenetére


Bálint306
tag

Hát ez csodás akkor 2 évre megszívattam magam a tékömmel, gagyi HD-t adnak ami kockás, mint a nyúl a mesében és még a csatornákkal se tudok variálni csak az optikai box saját távirányítójával.....

Hívom őket és veszekszem velük, bár tuti nem megyek semmire. :W

Más: én a bemutatóterem.hu-n vettem a tv-t és be tudtam regelni az UE55F6650-et a tv hátulján lévő 1 karakterrel (Samsung a regsiztrálásnál írja is, hogy ezt kell nézni) hosszabb kóddal +2 évre.

(#63344) Tamás34 válasza doc (#63341) üzenetére


Tamás34
senior tag

Gyárival! MIRACAST! Haverom mutatta meg egyszer, de mivel nem fogom használni ezt a funkciót, így nem igazán figyeltem oda!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63345) akyyy válasza BBéci (#63338) üzenetére


akyyy
senior tag

tegnap elég hülyén viselkedett még a tv. nem indult el szinte semilyen alkalmazás. mint fentebb írtam, de meg tudtam csinálni.

az hogy még melóba vagyok, és gyűjtöm az ötleteket :K
Van egyébként valami jó teszt, vagy leírás, program javaslatok, stb? :)

(#63346) doc válasza Tamás34 (#63344) üzenetére


doc
nagyúr

ez a "miracast" nekem sajna semmit nem mond :( (mindjart megyek a guglihoz)
ha esetleg vissza tudnal emlekezni hogy kb. hogy is mukodott, azt megkoszonnem :B

(#63347) BBéci válasza akyyy (#63345) üzenetére


BBéci
titán

A tévémen TV-műsorokat, Blu-ray és médialejátszóról ráküldött filmeket nézek, semmiféle smart dolgot nem használok. Feleslegesnek tartom az összeset.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63348) akyyy


akyyy
senior tag

UE40F6320AWXXH erről a tipusról lenne szó egyébként.

Youtubeon hogy lehet 3d-s videókat megnézni? gyárilag?
mert amit feltettem appot, az nem igazán az igazi "kliens", mégha gyári is.

Itt mit jelent az hogy hackelni? Melyik tiipusokat lehet, ez elveszi a garanciát, veszélyes. stb...

vagy erre a tipusra lehet bármilyen appot tenni?

(#63349) Samsung SPS válasza Malamute (#63229) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Érdemes volna megpróbálkoznod a tévé gyári visszaállításával, lehet, hogy a firmware okozza a gubancot, mert nem lenne szabad akadoznia (főleg nem minden csatornán és USB-s lejátszáskor). Ha ez nem segít, egy frissítést is ráküldhetnél: http://www.samsung.com/hu/support/model/UE40F6100AWXXH-downloads

(#63350) akyyy válasza BBéci (#63347) üzenetére


akyyy
senior tag

Nézd el szerencsétlenkedésemet, ezer éve várok hogy szerezhessek egy hd tv-t, és még csak most jött össze sajnos.
Gondolj arra, mikro te váltottál crt-ről lcd-re :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.