Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) dgabro válasza Zirowe (#63248) üzenetére


dgabro
tag

A 42-es méret a gyenge pont, nem pedig a valós vagy nem valós 100hz-eskedés. 32, 40, 46, 55. Ilyen méretekben tudsz LCD-t venni a tavalyi F sorozatból.

(#63252) cd930 válasza sandró60 (#63236) üzenetére


cd930
aktív tag

Ha Samsung gyári billentyűzetet tudok venni 10 ezerért, akkor is jobb vétel a Logitech?

20+ éve a Prohardveren

(#63253) sandró60 válasza cd930 (#63252) üzenetére


sandró60
addikt

Sajnos ezt neked kell eldönteni ;] Nekem bevált az ajánlott márka.2-éve ezt használom

(#63254) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni erről a készülékről:

[link]

A fentebb linkelt készüléket szemeltem ki,igazából nagyobb készüléket szeretnék,ezért a váltás.
Esetleg valakinek van ilyen készüléke,vannak tapasztalatok?
Jár hozzá egy hangprojektor is,kíváncsian várom milyen is lesz a képe,hangzása:)

Üdv:
tecsa74

[ Módosította: doc ]

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#63255) Batib válasza Zirowe (#63248) üzenetére


Batib
őstag

Ilyenekre keress rá: UE42F5070. UE42F5370, UE42F5570
Talán még kaphatók valahol.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#63256) Flashget válasza doc (#63227) üzenetére


Flashget
félisten

Senki nem állított tudomásom szerint olyat, hogy a samsung szándékosan rossz fw-t ad ki.
Azt viszont tudjuk, hogy adott ki nem is keveset amiben le tiltott bizonyos funkciókat. Ezért nem ad ki changelogot, ezért nem publikus az fw tartalma. Azt is tudjuk már, hogy frissítés után nem működtek azok a dolgok a tévében aminek semmi köze hack-hez vagy más a samsung által "nem szeretett dolgokhoz" de tény elrontott benne valamit. És mivel frissités után már nem lehet visszarakni régebbi fw-t így teljesen fakultatív a történet.
Viszont még sosem adott ki olyan fw-t amivel adott volna hozzá valamilyen szolgáltatást vagy funkciót. Egy ilyen lehetne a Hbbtv tiltás feloldása. Nekem megválaszolták, hogy készül az ilyen fw bizonyos tipusokhoz hónapokkal ezelőtt. Nos jó munkához időkel a rosszabbhoz még több. Se híre se hamva az ilyen fw-nek.

Realme GT Master Edition

(#63257) Flashget válasza reggi (#63231) üzenetére


Flashget
félisten

Létezik a tiéd jobb.
Semmi közük már egymáshoz a számon kívűl. F6100 az EH6030 utódja.

Realme GT Master Edition

(#63258) tPedro_


tPedro_
őstag

Na megjött a TV (UE46F6670), egyelőre még ismerkedek vele, nagyon szupernek tűnik.

Viszont rögtön lenne is egy kérdésem: A YouTube appot hogy lehet működésre bírni? Letöltöttem, de mikor elindítanám, csak kiírja, hogy YouTube indítása, tölt, de nem történik semmi.
Töröljem le és töltsem le újra az appot?

(#63259) Markizmark válasza tPedro_ (#63258) üzenetére


Markizmark
addikt

Igen, az általában megoldja.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63260) tPedro_ válasza Markizmark (#63259) üzenetére


tPedro_
őstag

Sajnos nem segített. Az app verziója 1.00202. 2014/04/04 dátummal.

(#63261) Tamás34 válasza tPedro_ (#63258) üzenetére


Tamás34
senior tag

Szia! Nálam is így volt, aztán pár óra múlva működött! Mi volt a probléma azt nem tudom!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63262) LaMotta válasza Tegla80 (#63224) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Szóval visszatérve erre a 2000.2-es firmware-re... :)

Nekem is az a felfogásom, hogy azért adnak ki új firmware-t, mert azzal javítani kívántak valamit.
Így időnként ránézek az oldalra, s általában nem is volt bajom a korábbi frissítésekkel...
Most ez valamiért nem tűnik NÁLAM 100%-osnak.

Most épp pár óráig működött az AllShare, majd megszakadt a kapcsolat.... LAN-on van összekötve a PC-vel, mégis elszállt. Most vissza se csatlakozik.
Ez még lehet valami TV-n kívüli hiba is...

De hogy Wi-Fi-t nem tudok beállítani, mert eltűnik a menüablak.. Az szerintem biztos firmware hiba, mert előtte sosem volt ilyen a 1,5 év alatt.

Szóval ezért írtam, hogy ezzel a firmware-rel nem sietnék mások helyében :)...
Bár Batib kollégánál semmi gond..
No, de azért majd csak jön egy következő hamarosan.. :U

(#63263) Flashget válasza tPedro_ (#63260) üzenetére


Flashget
félisten

Ha van androidos mobilod használd ezt, ne szenvedj vele, mert hulladék a yt app samsung tévéken.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#63264) tPedro_


tPedro_
őstag

@(#63263) Flashget: Van, igen. Ki fogom probalni koszi a tippet.

Egyebkent vegul elindult a YT app, lehet hogy a TV ki-be kapcsolasa segitett. Valoban eleg takolmanynak tunik. Amit hianyoltam belole (vagy csak meg nem talaltam meg), az a videok felbontasanak beallitasa. Neztem egy-ket videot, ami biztos hogy 1080p-ben is elerheto, de szerintem a TV-n ennel alacsonyabban futott.

Kiprobaltam a 3D-t is, tetszik, hogy a szemuvegeket parositani kell, es meguktol kapcsolnak ki a TV kikapcsolasaval, ill. akkor is ha tul messzire megyunk a TV-tol. Lementettem par demo videot, de filmet is neztem, szep kepe van. Eredetileg nem volt szempont a 3D funkcio, de nem bantam meg.

A TV hangja eleg szolid, de jocskan javit rajta a melle adott sound bar. Samsung HW-F355. Nyilvan nem kell hazimozi minosegre szamitani, de teljesen elvezheto, a melylada is jol szol. Ezt is pillanatok alatt felismerte a TV. Parositas utan a projektor szol csak a TV nem. Ha kikapcsolom, akkor automatikusan atveszi a szerepet a TV.

Halozaton keresztuli lejatszasnal sajnos nem lehet tekerni a filmbe, de errol mintha olvastam volna korabban is. Ugyanakkor a kereses funkcioval lehet ugralni, igy nem veszes.

Az erintos taviranyito nem a legpraktikusabb szerintem, mert a nagy erinto felulet egyben gomb is, plusz kicsit dol minden iranyba. Valoszinuleg csak meg kell szokni. Ja es igazan erre is tehettek volna egy 3D gombot, mert igy vagy menubol erem el a funkciot vagy a masik taviranyito kell hozza.

Az eddigi egyeduli "negativum", hogy ma reggel vilagosban eszrevettem a kepernyon egy kb 4cm-es hajszalvekony karcot. Tenyleg nagyon vekony, igazabol csak 1-2 cm veheto eszre belole, a tobbi csak ha meg kozelebbrol nezem. Bekapcsolt allapotban nem venni eszre (mint ahogy nem is vettem mikor hoztak es kiprobaltuk), kikapcsolva is csak ha vilagos van es kozelrol nezi valaki.
Eleg bosszanto mert tudom, hogy ott van. :(((
Ugyan mondtak, hogy 3 napon belul, ha barmi gond van akkor cserelik, de nem tudom ez cserealapnak szamit-e. Szerintetek? Erdemes vele foglalkozni?

Mar csak azert is, mert szerintem felhosodes szempontjabol is majdnem tokeletes peldanyt kaptam. Ha elotte nem hallok rola, hogy mit kell keresni, akkor szerintem nem is veszem eszre. Mintha lenne 2 vilagosabb resz a sarkok/szelek kozeleben, de ezt betudtam volna annak, hogy az asztali ledes DELL monitoromnak se tokeletes a megvilagitasa.
Ha meg barmi kep van rajta akkor persze semmi se latszik az egeszbol.

Egyelore ennyi a tapasztalatom, hatha valaki hasznosnak talalja a leirtakat.

Szerk.: Rakerdeztem a kamerara is. Valoban, ha veszek hozza egyet, akkor alap mozgasvezerlo funkciok elerhetoek lesznek. (hangero, csatornavaltas, Smart HUB menuben lepkedes, navigacio). Azt nem tudom, hogy amelyik TV alapbol tudja, az mennyivel tud tobbet, de ezekre a funkciokra rakerdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#63265) heba83 válasza tPedro_ (#63264) üzenetére


heba83
csendes tag

Szia! Engem az érdekelne, hogy hívtak előtte, Mielőtt vitték? Illetve milyen tájban vitték? :)

(#63266) doc válasza tPedro_ (#63264) üzenetére


doc
nagyúr

milyen a soundbar hangja a TV hangszoroihoz kepest?
nagyon gondolkodom rajta hogy vegyek egyet, de az ar/ertek aranya nagyon rossz :D

jelenleg a kovetkezo a setup:
van ugye a TV (F6400), alapesetben csak ennek a hangszorojat hasznaljuk, ami pl. tv-nezeshez (TV-ben levo MindigTV kartya) teljesen jo is
Van rakotve egy 5.1-es erositoszett, de mivel az csak analog bemeneteket eszik, van a ketto kozott egy kulso D->A atalakito. Igy ahhoz hogy tudjak 5.1-es hanggal filmet nezni, be kell kapcsolni az erositot, bedugni a konvertert, beallitgatni a hatso es a center hangerejet egymashoz kepest ugy hogy a beszed is ertheto legyen, megse' a hatam mogul jojjon (sajnos a hangfalak elhelyezese nem tul szerencses), aztan atallitani a Tv-t kulso hangszorora, ez eleg maceras (de legalabb nagyon jol szol)

van a TV-re kotve egy ocska T-home-os STB is, ami viszont brutalisan halk, mig a normal TV-adast 20-25-os hangerovel nezzuk, a T-home-oshoz kell legalabb 40-50, es mivel a TV hangeroszabalyzoja nem logaritmikus, amikor az 50 is halk, akkor 80-90-re fel kell tolni hogy rendesen hallhato legyen, ott meg mar irtozatosan hallatszanak a hangtomoritesi hibak, zajok (kisebb hangeronel nem)

Szoval arra gondoltam ha radugnek egy sound bart, akkor mindig lenne egy normalis, telt hangzas, es TALAN meg a t-home-os STB-rol jovo adas is normalisan hallgathato lenne. Nem kell 5.1, eleg lenne ha szepen szolna, es ha nem kene 1000 taviranyitoval zsonglorkodni, hanem csak a TV-jevel tudnam kezelni azt is. (ha mindenaron 5.1 kell mondjuk filmezeshez, akkor meg mindig be tudnam izzitani az emlitett erositoszettet)

Szoval a fentiek figyelembevetelevel szerintetek erdemes-e soundbarban gondolkodni?

(#63267) BBéci válasza doc (#63266) üzenetére


BBéci
titán

Volt nálam tesztelésre a Samsung csúcs hangprojektora, az ára 200000 Ft és valósággal büntetett a hangja. Annyiból inkább használt sztereó rendszert vennék.
Persze ízlések és pofonok.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63268) doc válasza BBéci (#63267) üzenetére


doc
nagyúr

felre ne erts, de alapvetoen nem a Te velemenyed erdekel :D
kicsit megmagyarazva: tudom hogy te profi szinten ertesz a hifihez, audiotechnikahoz
en viszont total lama vagyok, en annyit tudok eldonteni egy ketyererol hogy tetszik-e a hangzasa vagy sem
nekem alapvetoen a TV hangszoroi is megfelelnek, ha nagyobb hangerore lennenek kepesek (meg kicsit eroteljesebb lenne a mely tartomany) akkor fel sem merult volna bennem a kerdes
(ha meglatnad hogy nalam otthon hogyan vannak elrendezve a szobaban a hangszorok, szerintem elsirnad magad :D)

A ketszazezres hangprojektor mar csak ezek miatt sem alternativa

Ezert is irtam, hogy nagyon rossznak tartom az ar/ertek aranyt: nem vagyok audiofil, nekem egyszeruen egy kis 'hangzas- es hangerojavitas' az ami kellene. Ezert viszont szazezres nagysagrendu penzt nem akarok kiadni, ahogy lattam a t-home-nal a TV melle ajandekba adott soundbar meg elerheto arban lenne, tehat valami ilyesmi kategoriaban gondolkodom - ha van ertelme, vagyis a kelloen nagyobb hangerot es teltebb hangzast tudja biztositani.

MOD:
a "hasznalt sztereo rendszer" alatt nem tudom pontosan mit ertesz, de ha a fentieket tudja teljesiteni (es plane ha a TV taviranyitojaval is vezerlheto az egesz) nekem az is boven megfelelne

[ Szerkesztve ]

(#63269) devil-k válasza doc (#63268) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha "csak" arra kell a hangprojektor, hogy a "TV hangját hangosabban hallgasd", akkor arra jó, másra viszont nem.

Ha nem akarsz belemerülni a későbbiekben sem a házimozi világába, akkor felesleges abba az irányba elmenni.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#63270) doc válasza devil-k (#63269) üzenetére


doc
nagyúr

igen, pont ez a dilemmam :)

nagyon elmerulni nem akarok,a mostani 5.1-es szettem boven tobbet produkal mint az en igenyeim, csak igy nagyon maceras elerni a szep hangzast
de azert meg nem nagyon akarok 50-60ezret kiadni, hogy kenyelmesebb legyen :U

lehet hogy megprobalkozom egy okos tanithato taviranyitoval, hatha az lesz inkabb a megoldas

tenyleg, ha mar szoba kerult: hasznal valaki komolyabb taviranyitot a Samu TV-jehez?
olyanra gondolok ami kepes tobb eszkozt is vezerelni (pl. nalam nagyon jol jonne ha a TV-t, az erositot meg esetleg a WD TV Live-ot, neadj'isten a STB-ot is tudnam ugyanarrol a taviranyitorol egyszeruen, kenyelmesen nyomkodni)

(#63271) devil-k válasza doc (#63270) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem akarlak megbántani (nem is ez a célom), de a szép hangzás nem 50-60.000 Ft-nál kezdődik. :( De ebbe ne menjünk bele, OFF lenne itt a dolog. :DD

- mozi bolondéria -

(#63272) doc válasza devil-k (#63271) üzenetére


doc
nagyúr

ezert irtam hogy lama vagyok, most arrol beszelek ami nekem mint laikusnak szep, vagyis parasztiasan "jol szol" :D
egyebkent a legutobbi postban a "szep hangzas" alatt azt ertettem amit most produkal az 5.1-es szettem. Ez nekem tokeletesen megfelelne ha nem tartana egy-ket percig csak hogy legyen rendes hang :D

[ Szerkesztve ]

(#63273) tPedro_ válasza heba83 (#63265) üzenetére


tPedro_
őstag

- Egyszer hivtak, hogy megkaptak a neten leadott rendelest es akkor tenyleg kell-e.
- Aztan hivtak ra majdnem egy hetre, hogy melyik nap johet a futar. Mikor idopontot is akartam egyeztetni, akkor azt mondta a holgy, hogy az majd a futarral.
- Aztan ra par napra hivott a futar es mondta, hogy akkor 11-12 kozott jon. Mondtam, hogy az nem jo. :DDD De nagyon rugalmas/kedves volt, kihozta estefele (7utanra beszeltuk meg, mert akkor ertem haza, vegul h8 lett belole), raadasul masik cim se volt gond. :R

(#63266) doc:
Szerintem a TV-hez kepest sokkal jobban szol. A TV hangerejet nem probaltam, mert rogton parositva lettek, de a soundbar hangereje teljesen megfelelo. Raadasul ahhoz is jart taviranyito, igy mar osszesen 3 van, mindegyikkel lehet maceralni az alap funkciokat mindenen.

(#63274) cd930 válasza tPedro_ (#63264) üzenetére


cd930
aktív tag

Már én is várom őket múlt hét óta, de azt mondták, 7végéig nincs raktáron.

A soundbar kicsomagolásán még gondolkodom, kérlek teszteld pár napot! :)
Azon tűnődöm, hogy ha eladnám, milyen 5.1-es rendszert kaphatnék érte.
Vagy fogjam hadra a régi házimozi rendszeremet (Philips 3900-as),
aminek nem is tudom már, milyen csatlakozója van,
amit a STB-vel a legjobban összeköthetnék.

A kamerával kapcsolatban azt szeretném tudni, hogy játékvezérlésre használható-e.
Vagy nem is futnak rajta (Samu F6670 típus lesz a kicsike) játékok
(pl. angry birds) csak a 7-es vagy 8-as sorozaton?

[ Szerkesztve ]

20+ éve a Prohardveren

(#63275) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!A Samsung EH6030-as TV DVB-C tunerja MPEG2-es, vagy MPEG4-es....?Mert most váltanék Set top box-ról CI modulba helyezhető kártyára a szolgáltatómnál....köszönöm a választ előre is.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#63276) R3nts


R3nts
senior tag

Én csípem,mert nekem ilyen van,és szeretem, de azért ugye ez vicc...? :U
[link]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#63277) BBéci válasza doc (#63268) üzenetére


BBéci
titán

Használt alkotóelemekből (erősítő + két hangdoboz) összeállított sztereó rendszerre gondoltam. 200 e forintból egészen tisztességes hangot lehet kihozni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63278) doc válasza BBéci (#63277) üzenetére


doc
nagyúr

200-bol en a TV-t hoztam ki ugy, hogy maradt mellette meg 50 a 200-bol
ezert mondtam hogy nagyon mas kategoriaban/minosegben gondolkodunk :)

(#63279) BBéci válasza doc (#63278) üzenetére


BBéci
titán

Csak az említett hangprojektor ára miatt jött elő a 200000 Ft, nem akartalak akkora kiadásra rábeszélni. Annak a hangját messze felülmúlja, amit okosan összeválogat az ember, ugyanannyi pénzből.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63280) Disque válasza doc (#63278) üzenetére


Disque
aktív tag

És arra nem gondoltál, hogy az erősítődet lecseréld egy olyanra amin van optikai bemenet, ne adj isten egy arc kompatibilis hdmi kimenet? 50k-ért kapsz egy Pioneer VSX-323 amit a többiek tuti lefikáznak majd, de ezeket mind tudja, és hangprojektort sem kapsz sokkal olcsóbban.

(#63281) heba83 válasza tPedro_ (#63273) üzenetére


heba83
csendes tag

Köszi, már engem is hívtak nem sokkal a kis szösszenetem után. Holnap hozzák :D

(#63282) doc válasza Disque (#63280) üzenetére


doc
nagyúr

ez is megfordult a fejemben, de ez nem egyszerusitene a dolgokat
pl. a linkelt erositohoz ha jol latom, meg kulon kellenek a hangfalak - viszont a jelenleginel a melynyomo egyutt van az erositovel, szoval sokkal nem lennek elorebb (sot)...

taviranyitoval kapcsolatban senkinek nincs tapasztalata? mert az megoldhatna a problemaim nagy reszet ha valami normalisan hasznalhatot sikerulne talalni, es akkor minden maradhatna, es minimalis koltseggel jarna

(#63283) BBéci válasza doc (#63282) üzenetére


BBéci
titán

Univerzális távirányítók közül, csak a Harmony és a Pronto, ami valóban jó, a többivel csak a bosszúságot költözteted a lakásodba. Mivel ezek drágák, inkább használom minden készülék eredetijét.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63284) Disque válasza doc (#63282) üzenetére


Disque
aktív tag

Ja, hogy ilyen egybe cuccod van, annál viszont nem sokkal rosszabb egy ilyen sound bar sem, bár én csak a madaras tescoban hallottam szólni egy ilyet, de annyit azért nem ér meg szerintem, amennyiért árulják.

(#63285) doc válasza Disque (#63284) üzenetére


doc
nagyúr

ilyenem van most:

ahogy lejjebb irtam, ennek a hangminosege boven jo az en igenyeimnek :)
es ha meg tudnam oldani hogy ne kelljen egy komplett szertartast bemutatni hogy a Tv-vel hasznalhassam, akkor siman maradnek ennel

BBeci:
amikor "okos" taviranyitorol irtam, a Harmony jart a fejemben :D

[ Szerkesztve ]

(#63286) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Amikor belépek a Smartba akkor 3 oldal van, de látom a Youtube videókon, hogy 4-5 oldal is van! Országonként eltérő ez a dolog?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63287) bandigno


bandigno
senior tag

Egy dolog a frissítsek/NE frissítsek dologhoz!

Én frissítés párti vagyok, eddig jól sült el, javult minden, kivéve egy dolgot, legutóbbi frissítés óta nem volt hang a browserben megnyitott online foci streameken :D :O ...ez akasztott ki a legjobban!
Eléggé bántam is a dolgot, mivel nincs Digisportom és PL-t online nézek, de rájöttem h lehet megoldás!
Láma dolog, de elég volt frissíteni az alkalmazásokat (konkrétan a webbrowsert, de a többit is) a FW-hez és láss csodát, megjavult! :) :C
Tehát a lényege a postomnak csak annyi, hogy aki szintén manuálisan frissíti az appokat, mint én és hiba merül fel FW frissítés után, akkor érdemes nem aggódni, hanem lehetőség szerint frissíteni a hibásan működő appokat is!

...hmm, eléggé "frissítés" gazdag lett! :D

(#63288) zahoran.zk


zahoran.zk
csendes tag

Sziasztok!

Gyors segítség kellene mert megöl az ideg!
Van egy Samsung UE40H6030 tvm tavaly szeptemberbe vettem, tegnapi nap folyamán olyat kezdet el csinálni hogy ha scartal össze van kötve a digitális boxal eszméletlen mód zúg a hangszórója minél tovább növelem annál jobban kipróbáltam másik kábellel másik boxal ugyan az!
ha HDMI n kötöm össze pc-vel vagy Allsharebe akkor hibátlan.

Kérlek titeket ha van valami ötlet véssétek le nekem!

Előre is köszi!

(#63289) blakey válasza zahoran.zk (#63288) üzenetére


blakey
titán

Valamelyik eszköz bezavar, földhurok leválasztó a box elé az antenna csatlakozóhoz megoldás lehet, feltéve, hogy a box okozza-e. Nekem minden tv előtt van egy ilyen, semmi zavar. Antenna boltban kapható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63290) zahoran.zk válasza blakey (#63289) üzenetére


zahoran.zk
csendes tag

Köszi a tanácsot.
Holnap elmegyek és veszek egyet mindenképp de, kipróbáltam másik boxal ezt a boxot meg rádugtam másik tvre nem zúg most AV-n használom így kevésbé zúg de még így is zavaró

(#63291) akyyy


akyyy
senior tag

sziasztok.most lettem tulajdonosa egy smart tvnek. próbálom össeszerelné már az elején de nem megy :D

van a talpazat, ilyen fémes x formájú, tetején valami tartóféleség, belecsavarozva jó erősen 4 csavar.
illetve egy nagyobbacska műanyag, sztem ez megy a tv alá.
találtam zacskókba vagy 7 csavart.

leirás azt irja, hogy tegyem rá a műanyagot az x formájúra. bele is megy, ott a csavar helye de a mellékelt csavar az istenért sem megy bele. elkezdem csavarozni de még bőven kiáll, mikor már megakad.

kicsavaroztam azt a 4 csavart is, kicsit hosszúkásabbak, htha ezzel kell kezdeni valamit.

ilyenkor az a rész szépen elkezd forogni. gondolom ezzel lehet beállítani hogy merre forogjon a tv. de ha meghúzom akkor nem fog mozogni szépen. hmm.

most meg ott járok hogy azt a 4 csavart nem tudom visszacsavarozni, mert 1-2 kicsit kiáll, és igy már nem is megy rá az a tartó rész mert lötyög össze vissza. nagyonmeghúzni meg nem akarom.

ez az képregény szerű üsszeszerelés meg szart sem ér.
ir ilyen tartozékokat hogy az x tartóláb, a műanyag keret, iletve x7 x8 x8 csavar (m4xl12 - 32", m4xl12 39"- 55"
és x8 m4xl10 60"-65

(#63292) Tamás34 válasza akyyy (#63291) üzenetére


Tamás34
senior tag

Csavarozd a fém láb tetejére a műanyag tartót, elől két csavar, hátul két csavar! Aztán fogd a TV-t és illeszd rá, majd 4 csavarral fogasd oda!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63293) Flashget válasza R3nts (#63275) üzenetére


Flashget
félisten

2009 óta a samsung Mo-ra szánt készülékeibe mpeg4-es tunert rak.
Tehát igen a 2012-es modellbe is az van.

Realme GT Master Edition

(#63294) akyyy válasza Tamás34 (#63292) üzenetére


akyyy
senior tag

a múanyag tartót ráteszem, elkezdem csavarzni (most melyik csavarral? a nagyon hosszú vagy a rövidebb?)

bár egyik se nagyon akar belemenni. elkezdem de bőven nem megy lentebb 2-3 húzásra. csak fesziteni kéne?

(#63295) blakey válasza akyyy (#63294) üzenetére


blakey
titán

Van használati útmutató, miért nem olvasod el, kizárt, hogy ne lenne valamilyen illusztráció. Milyen tv-t vettél? :W

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63296) Tamás34 válasza akyyy (#63294) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nálam egy méretű volt, de nekem is feszítve ment bele a lábba! Szerintem rövidet a fém lábba, a hosszabbat meg a TV-be!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63297) kenny123 válasza akyyy (#63294) üzenetére


kenny123
addikt

F6400nal azzal mi is szoptunk rendesen. Aztán most is csak 3 csavar fogja a talpát, meg a tartot is. Nincs azzal baj, ha nincs mozgatva, akkor stabil. :D

[ Szerkesztve ]

yo

(#63298) Tamás34 válasza blakey (#63295) üzenetére


Tamás34
senior tag

Amikor megvettem az enyémet én is csak pislogtam, de nem volt benne a leírásban az összeszerelés! :N

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63299) töky76 válasza doc (#63285) üzenetére


töky76
tag

Ezek semmit nem érnek a jó hifi 4,5 milliótól indul a többi csak virágtartónak jó.
Ezt csak viccnek szántam :D Én ezen gondolkozok, sokan dícsérik: http://www.engadget.com/products/philips/fidelio/htl5120/

[ Szerkesztve ]

(#63300) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

42"-os Samsung D7000-ről mit érdemes tudni? Előny? Hátrány? Filmezére, youtube-re és PC-vel összekötve játékra használnám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.