Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133151) KatonaT


KatonaT
aktív tag

Drasztikusan lent vannak most az alsókategóriás 55-ös árai...

(#133152) Mankó válasza Batib (#133136) üzenetére


Mankó
veterán

Távtartó meg van, ma megyek hozzá csavart vadászni. A Sony-nál gyárilag járt hozzá, azért furcsállottam.

Celtis: Azzal kezdtük.

(#133153) Kornel válasza Peace (#133150) üzenetére


Kornel
veterán

Ahogy néztem, ez 100 Hz-es, és egész jó értékelése van az RTINGS-en.
Átgondolom, hogy inkább egy belépő 55-ös 135-ert, vagy ez.

(#133154) Celtis válasza Mankó (#133152) üzenetére


Celtis
veterán

Akkor nem értem. A leírás első fejezete a fali tartó felszereléséről szól egyértelmű ábrákkal, méretekkel. A falikonzol anyagvastagságából + alátét kell kiszámolni a szükséges csavar hosszat és olyat kell venni.

Megjegyzem, hogy ugyan a Sony TV-kben van csavar, de az inkább csak takaró dísz, a falitartó rögzítéséhez túl rövid. Legalábbis nekem erre külön felhívták a figyelmemet a boltban.

(#133155) Peace


Peace
nagyúr

Jó eséllyel 1.4-es a HDMI kábel, amit 3 éve az LG tévéhez vettem. Lehet ezzel nekem bármi problémám a Q70-nél? PC lesz rákötve. Játék valószínűleg csak 1080p-ben egyelőre a videókártya miatt és filmek minden mennyiségben. Lehet probléma a 2160p-s filmek kitolásával? Ezek a 40-80 gigás mkv-k, amikre gondolok. Gondolom a PS4 Pro-hoz adtak rendes kábelt, amivel nem jelenthet gondot a 4K...

És mennyire nagy érvágás vajon, hogy nincs 2.1-es HDMI és Dolby Vision támogatás a tv-n? Mennyire keseredjek el? :U

[ Szerkesztve ]

(#133156) Bossp válasza Peace (#133155) üzenetére


Bossp
addikt

Az édes kevés lesz 4kHDR filmekhez:) oda 4:2:0 4k 10bitet kell állítani.

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#133157) Bossp


Bossp
addikt

Srácok arra esetleg valakinek tippje hogy meglehet e oldani hogy egyszerre menjen a TV és a Monitor is ha kiterjesztett módban használom a TV-t?

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#133158) Mustadjoci


Mustadjoci
tag

Sziasztok!

Ue40ju6000 keszulekkel esetleg van valakinek tapasztalata?
Mennyire tudja szepen felkonvertalni a fullhd-t?

(#133159) KatonaT válasza Bossp (#133157) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Megy együtt...

(#133160) Peace válasza Bossp (#133156) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez nekem semmit nem mond. 2.0 kábel magyarul?

(#133161) Celtis válasza Peace (#133160) üzenetére


Celtis
veterán

Az 1.4, 2.0, stb az USB interfész szabvány verziója nem a kábelé. A kábel típusok itt vannak felsorolva. A régi kábeled valószínűleg "High speed", ami az esetek többségében teljesíti a "Premium high speed" kategóriát is, azaz jó eséllyel viszi a 4K60HDR-t, főleg, ha 3 méternél rövidebb.
Ráérsz kábelt venni, majd ha valami nem megy át. Észre fogod venni.

(#133162) PuMbA válasza Mustadjoci (#133158) üzenetére


PuMbA
titán

Nem ajánlott. Régi, még nem ismerte a teljes 4K szabványt :)

[ Szerkesztve ]

(#133163) Bossp válasza KatonaT (#133159) üzenetére


Bossp
addikt

Megy együtt csak nem kiterjesztett mode-ban 🙄

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#133164) Peace válasza Celtis (#133161) üzenetére


Peace
nagyúr

5 méteres.Rendben. Akkor csekkolom. Aztán ha baj van, akkor cserélem. Csak gondoltam előre felkészülök, hogy ne akkor kelljen idegeskedni, rendelni, elmenni érte.......

(#133165) KatonaT válasza Bossp (#133163) üzenetére


KatonaT
aktív tag

A modokat neked kell beállítani hogy klónozza vagy kiterjesztett....

(#133166) PuMbA válasza Peace (#133155) üzenetére


PuMbA
titán

1.4-es kábelek 95%-ával nincs probléma :) Nekem is ilyen van.

[ Szerkesztve ]

(#133167) Peace válasza PuMbA (#133166) üzenetére


Peace
nagyúr

Remélem akkor ezzel sem lesz! ;)

Ilyen fali konzollal esetleg valakinek tapasztalata? Szimpatikusnak tűnnek a vélemények meg az ára is. Nem akarok forgatható meg kihajtható csodát.

(#133168) Mankó válasza Celtis (#133154) üzenetére


Mankó
veterán

Hétvége volt, itt vidéken meg a csóró Tescoba semmi sincs. Megvettem már különben a csavart, ha hazaérek fel is cuppan a tv a helyére és akkor végre lekerül róla a képernyő fólia is.

Remélem, hogy csak a fólia miatt látok rajta furcsa dolgokat. Mozgásban látok darabosságot, ami rettentően idegesít. Olyan mint amikor PC-n játék alatt scrollozik a kép, S nem csak sportnál, hanem sima tv adásnál is, amikor valaki legyint, vagy gyorsabban fordul pl. Nem folyamatosan hanem random. Lehet csak beállítás, de akkor is szúrja a szemem.
Tudtok valami jó videót a beállításhoz esetleg, vagy tekintsem alapnak az Rtings féle beállításokat és azokat finomítsam szemhez?

Színek így is nagyon szépek, fekete tökéletes, érzésre a sonynak jobb, természetesebb színei voltak, de beállításkor majd finomodik még.

Xboxnál volt egy 4:2:2 beállítás, ez a HDR-re vonatkozik? 4k 60 herz vagy 1440p 120 herzet és érdemes állítani xboxon?

[ Szerkesztve ]

(#133169) Celtis válasza Mankó (#133168) üzenetére


Celtis
veterán

Kiindulásnak jó az rtings. A darabosságról pedig regényt tudnék írni. :W Szerintem a deinterlacer beteg a Samsungnál. Próbálj meg az auto motion plus beállításokkal játszani. Aztán figyelmesen nézd a sport közvetítéseket, Ha több percenként rendszeresen visszatérő durva megakadást tapasztalsz, nekem szólj elsőnek :DD

(#133170) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok !

Egy kis segítségre lenne szűkségem.

UE48J5100 2 órával ezelőtt a bal alsó sarokba csak kiírta, hogy nem elérhető és semmire sem reagált a tv.

Kivettem a távirányítóból az elemet , mondom biztos lemerült, de hozzá teszem az elem környéke elég nedves volt mintha kifolyt volna belőle egy kis cucc. Tettem bele másik elemet megint azt írja a tv, hogy nem elérhető és a távirányítóra nem reagált , ekkor próbálom a tv hátoldalán a gombbal amire hol reagál hol nem , teljesen meg van zavarodva. Később rájöttem , hogy ha kiveszem az elemet a távirányítóból teljesen jól működik a tv , és a hátlapi gombbal is kezelhető.

Kérdésem , hogy remélem csak a távirányítónak van valami baja?

Javítható ez a dolog vagy ? [link]

Válaszotokat köszönöm .

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#133171) Celtis válasza Fityusz (#133170) üzenetére


Celtis
veterán

Nézd meg a telefonod kamerájával a távirányító infra led-jét. Ha folyamatosan villog, akkor beragadt egy gomb.

Bankkártyával, gitárpengetővel stb. sérülésmentesen szétszedhető a távirányító. Ki kell takarítani. Ha tiszta ragacs belül minden, akkor akár csap alatt mosogatószerrel is lemosható a NYÁK is. Csak jól le kell öblíteni és szárítani utána.

(#133172) Bossp válasza KatonaT (#133165) üzenetére


Bossp
addikt

Ezt tudom de ha kiválasztom a TV-n a kiterjesztett bemeneti jelet amivel megy a 4:4:4 60Hz 4k akkor csak abban az esetben kap a TV jelet ha csak az van beállítva és a monitort offolom. Ha kiveszem ezt az opciót megy frankón.

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#133173) Fityusz válasza Celtis (#133171) üzenetére


Fityusz
tag

Mindent úgy csináltam ahogy leírtad. MŰKÖDIK

Köszönöm.

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#133174) Mankó válasza Celtis (#133169) üzenetére


Mankó
veterán

Tv fent a falon, fólia eltávolítva, eddig tapasztalt furcsaságok, amiket a Sonyval nem tapasztaltam:

Színek gyönyörűek, de túlzottan erősek, után állítással lehet javulnak.
Full hd iso filmnél (Ready Player One) fényes jeleneteknél a glória, vagy fénycsóva végig húzódik az egész képernyőn, még egyszerű fényeknél is. Gyors jeleneteknél akad, meg meg akadnak a részletek. Olyan műszerű néha az egész.
Marvell kapitány (full hd) gyors jelenteknél homályossá, fátyolossá válik néhány helyen a kép, illetve be be szaggat. Nem nagy szaggatásokra gondolok, inkább arra, hogy nem teljesen folyamatos a kép. Máshol meg szemcsés.

Persze az ember meg meg néz néha 1-1 nagyobb filmcímet 4k-ban, de túlnyomórészt full hd-t, 720-at fog nézni, és az azért elég gáz, hogyha a legtöbb film majd el fog mosódni vagy akár szemcséssé válik.

Pozitívumok: 4k adás gyönyörű, szavak nincsenek rá. A kép full letisztult, sehol semmilyen képi hiba. A feketéje isteni, féltem tőle, de nagyon jó, megkockáztatom, hogy oled szintű.
A beépített hangszórók várakozáson felül teljesítenek. Természetesen egy erősítős rendszert nem nyomnak le, de tényleg jól szólnak, még némi mélyet is lehet hallani bennük. Még 80-90-es hangerőn sem torzítanak.
A rendszer gyors, könnyen rátalálni a beállításokra, wifin keresztül (ac) a youtube meg se reccen, többféle anyaggal, 4k-s demókkal sem.
Külleme számomra prémium, a talpa is megbízható, jól kinéző, stabil darab.
Kisarkított szögből is tökéletes a képe.

Megpróbálom most szemhez igazítani a képet, először az rtings-en leírtak alapján aztán majd jelentkezem, hogy mi a helyzet, javult e valami. Nem savanyú a szőlő, mert ez egy nagyon jó tv, csak máshoz vagyok szokva.

Szerk.: Xboxon division 2-n sem láttam hű de nagy változást, a fények élénkebbek, vakítóbbak, de itt meg is állt. Full hd-n is gyönyörű volt a játék.

[ Szerkesztve ]

(#133175) Fr3eWar válasza Mankó (#133174) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Vegyél le minden képjavítót, és nézd meg úgy.

(#133176) stilo18 válasza Mankó (#133174) üzenetére


stilo18
addikt

Bocsánat, melyik tv ez most?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#133177) Mankó válasza Fr3eWar (#133175) üzenetére


Mankó
veterán

Azon vagyok most, csak még nem nagyon találom hol lehet ezt megtenni. Esetleg egy gyors talpaló videó?
Rtings-en nagyon furcsa beállítások vannak, egyenesen ronda lett ahogy beállítottam 1-2 dolgot, még a hd adások is elmentek sd kategóriába.

stilo18: Samsung 65Q80R

[ Szerkesztve ]

(#133178) Peace válasza Mankó (#133174) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem túl biztató, mert 99%-ban még mindig 1080p az, ami elérhető..... :( Q70-el is ennyire tré a szitu?

(#133179) stilo18 válasza Mankó (#133174) üzenetére


stilo18
addikt

Ez a fátyolos szitu...

Nincs bekapcsolva az energiatakarékos mód?

A műszerűnél pedig szerintem a szappanopera effektre gondolsz, ott az auto motion plus - t kell lejjebb venni, vagy teljesen kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#133180) Mankó válasza stilo18 (#133179) üzenetére


Mankó
veterán

Beállítottam a dolgokat, van amiben javult a helyzet. Kevesebb a fénycsóva, mozgás is javult, már nem annyira szembetűnő a dolog.
Viszont full hd mkv-n világos részeken még mindig raszter szerű a megjelenés. Olyan finom zsizsegő pontokra gondolok, mint amikor nincs adás a tv-ben, csak attól finomabb. Lehet ez csak a tömörítés hibája, de akkor is gáz. Lájtosabb vígjáték, romatikus filmeknél nem láttam ilyen szembetűnő képi hibákat. A régi tv-n sosem láttam ilyet.
Nagyon sok beállításhoz egyszerűen nem férek hozzá, pl HDMI fekete szint.
A fekete szint rosszabbodott, világosodott, ugyanakkor sok rész sötétebb a kelleténél, sok fekete részlet eltűnt .
Úgy érzem sok állítgatás vár még rám. Furcsa mód már a gyári kép beállítás sem érhető el. :F
Színek állítgatása majd holnap jön.

(#133181) Peace válasza Mankó (#133180) üzenetére


Peace
nagyúr

Régi tv is 4k volt?

(#133182) Mankó válasza Peace (#133181) üzenetére


Mankó
veterán

Nem, az egy 2012-es full Hd. Különben azt is napokig állítgattam, míg sikerült eltüntetni a bevilágításait, egyéb képhibákat. Aztán olyan jól sikerült, hogy most minden furcsaságra felkapom a fejemet.
Lehet a qlednél is csak beállítás kérdése, viszont ahhoz jó lenne hozzáférni minden beállításhoz. Ezt tudja valaki, hogy lehet?
A qled elvitathatatlan előnye, hogy teljesen homogén a kép. Most, hogy levettem minden képjavítást, sokat világosodott a feketéje, már nem annyira mély fekete. Sok dolgom lesz még vele, de remélem, hogy megéri majd ennyit bíbelődni vele.
Délután neki esek másik iso fájllal, meg egy 4k-val is megpróbálkozok, ettől függetlenül nem életszerű, hogy ezután minden filmet minimum 25 Gb-s minőségben fogunk nézni.

A többi qled tulajdonosnál nem jelentkeznek ilyen anomáliák? Vagy csak én vagyok ilyen nehéz eset? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#133183) woros válasza Mankó (#133180) üzenetére


woros
őstag

Lehet arra gondolsz, ami egyébként gyárilag került fel rá, ez a "filmes" effekt, amikor szemcsés hatást kelt.

(#133184) Celtis válasza Mankó (#133182) üzenetére


Celtis
veterán

A feketének nem szabadna változnia. A "Fényerő" csúszkához ne nyúlj, vagy tedd vissza alap beállításra, hacsak nem kifejezetten a feketeszint kalibrációs ábra alapján szükséges a módosítás. A háttérvilágítás fényereje ami tulajdonképpen a kép világosságát meghatározza. Ezt kell a környezeti fénynek és a szemednek kellemesre állítani. Az rtings egész alacsony értéket mond a kalibrációs célérték eléréséhez, de írja, hogy ki-ki az ízlése szerint állítsa be. Van aki szereti ha kiégeti a szemét. Nekem anno a 7/20 beállítás jött be.

Képzajt azért láthatsz, mert egyszerűen jobb a TV, jobban mutatja a részleteket.

(#133185) Peace válasza Mankó (#133182) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is az volt a mázlim, hogy volt egy korrektül hosszú videó a tv-mhez, amivel teljesen szuperül be lehetett állítani és minden zavaró tényező meg is szűnt. A 60-80 gigás minőséggel nem is lenen semmi problémám, de a filmek körülbelül 5%-a érhető el ilyen minőségben, a sorozatok pedig kivétel nélkül max 1080p-ben. Remélem, hogy sikerül elfogadható minőséget belőni majd a Q70-en is. De akkor ezek szerint állítgatnom kell minden esetben, ha felbontást váltok? Vagy lehet profilokat menteni, mondjuk "fullHD" és "4KHDR" néven elmenteni?

(#133186) PuMbA válasza Peace (#133185) üzenetére


PuMbA
titán

"De akkor ezek szerint állítgatnom kell minden esetben, ha felbontást váltok?"

Nem, minek? :) PC monitoron is állítgatod a monitort, hogy ha nem olyan felbontású filmet nézel?

[ Szerkesztve ]

(#133187) stilo18 válasza woros (#133183) üzenetére


stilo18
addikt

Erre gondoltam én is...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#133188) Partizan182 válasza Celtis (#133184) üzenetére


Partizan182
senior tag

Local dimming erőssége rángatja a feketeszintet.

(#133189) Celtis válasza Partizan182 (#133188) üzenetére


Celtis
veterán

Ez mondjuk igaz.

(#133190) Mankó válasza Celtis (#133184) üzenetére


Mankó
veterán

A fekete világosodása valszínűleg megoldható a háttérfény visszább vételével, viszont akkor valami képjavítót mégis vissza kell majd kapcsolnom, mert már így is vannak túl sötét részek a filmek alatt;
Az Rtings nagyon kicsi értékeket ad meg, sd minőségre silányítva minden forrást, attól biztos el fogok térni.

Néhány menü alapból elérhetetlen volt, de ahogy elkezdtem kikapcsolgatni a képjavítókat. néhány további menü is elérhetetlenné vált, pl a Kép vissza állítása opció is. Erre azért még szükségem lesz, ha nagyon elállítanék valamit, de az addig tiltott beállításokkal is tennék egy próbát, ha valaki megsúgja a módját. A Sony esetében még a szervíz menübe is bejutottam egy kis turkálás erejéig és gyönyörű kép lett az eredménye.
A Samsungnál jóval kevesebb beállítási lehetőség van, és azok egy része nem is érhető el. Persze tegyük hozzá, hogy csak tegnap kezdtem el állítgatni a tv-t, még csak ismerkedési fázisban vagyunk.

A képzaj dologgal kapcsolatban én is gondoltam erre, hogy jobban mutatja a részleteket, vagy ilyen maga a film, volt már rá példa (Ryan közlegény) - woros - viszont másik film alatt is láttam. Persze akár mind2 film is lehet ilyen tömörítésű vagy, eredeti effekttel ellátott.

Peace: Biztosra veszem, hogy nem fogom állítgatni különböző felbontások esetén a tv-t, még akkor sem ha erre lenne külön profil beállítási lehetőség. Egyébként még nem találkoztam ilyen beállítással.

Alapvetően tetszik a tv, csak sikerüljön beállítani a mozgás és a fénycsóva "problémáját" és magamra szabni a képét. A felirat megjelenítésre is kíváncsi leszek, mert volt akinek azzal is problémája akadt.

S ha mégsem sikerülne kiküszöbölni a számomra zavaró dolgokat még mindig elállhatok a vásárlástól, vagy eladhatom 500-ért a tv-t - de ezt csak a legvégső esetben.

Egy dolog még: azt hittem, hogy 55 colról 65-re jobban szembetűnő lesz a váltás. Hát nem. Nem tudom hogy jött ki a 40%-kal nagyobb képernyő egyeseknél, de még asszony is megjegyezte, hogy egyáltalán nem látszik számottevően nagyobbnak a kép. Simán befért volna a 75-ös is. Ok, ott már lehet kapkodni kellene a fejem, hogy minden részletet lássak, de azért valahogy mellbevágóbbnak gondoltam a váltást.

(#133191) Peace válasza PuMbA (#133186) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem, a pc monitoron nem igen csinálok már semmit. :-) De a 42-es fullHD-s Lg tv egyszer be lett lőve és ahhoz nem nyúltam 3 éve. Ha film megy rajta, ha PC játék, ha PS4 Pro, akkor is változatlan. Viszont itt ahogy kiveszem az írásból külön be kell lőni, hogy a 720p-s és 1080p-s tartalmak ne nézzenek ki takony módon. És gondolom egy teljesen más tv beállítás szükséges a 4k HDR filmekhez és PS4 Pro-hoz. Nem jól látom? Vagy túlaggódom ezt a dolgot? Nekem ez újdonság, nem volt még ilyen komoly tv-m és csak július közepe felé lesz kiszállítva...

(#133192) Fr3eWar válasza Peace (#133191) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Túlaggódod.
HDMI forrásonként be kell egyszer állítani. Illetve SDR és HDR külön van. Ha indítasz HDR forrást a TV automatán átvált HDR megjelenítésre, és a HDR beállításokkal fog menni (amiket akkor tudsz beállítani, ha HDR forrás megy)
SDR szintúgy.
Ha átnyomod a forrást HDMI1-re (példának írtam az 1-et) és azon van a PS4 ahhoz is be lesz állítva egy konfig, game mode stb. Ha visszaváltasz TV-re PLEX-re akármi akkor visszaáll az SDR vagy HDR mód.

(#133193) Peace válasza Mankó (#133190) üzenetére


Peace
nagyúr

(#133194) Peace válasza Fr3eWar (#133192) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, ezt majd élőben kell megtapasztalni. Két forrás lesz. Az egyik a Pc, a másik a PS4. Pc-ről megy minden. Sorozatok filmek (720p, 1080p, 2160p) és 1080p játék. Tv előfizetés nincs és soha nem is lesz.

(#133195) PuMbA válasza Peace (#133191) üzenetére


PuMbA
titán

"Viszont itt ahogy kiveszem az írásból külön be kell lőni, hogy a 720p-s és 1080p-s tartalmak ne nézzenek ki takony módon"

Nem kell :)

(#133196) Peace válasza PuMbA (#133195) üzenetére


Peace
nagyúr

Rendben. Na majd úgyis jövök, ha a falon van a Q70!!! :-P Ez nem megy, azt nem értem....aztán jön a BAN. :-D

(#133197) Mankó válasza Peace (#133196) üzenetére


Mankó
veterán

Ne aggódj én is így vagyok ezzel :DDD , de ezért van a fórum.

Közben találtam youtube-on 1-2 beállítási videót. Hátha jól jön még neked, vagy másnak. Best picture és Game módhoz. Játékot ugyan az FN szériához állítja, de , kiindulási alapnak biztos jó lesz
Ilyen gyári ábrákat hol találok, mint a Best picture-os videóban is van, jól jönnének a beállításhoz?

Zajosság tekintetében még az is megfordult a fejemben, hogy túl közel ülök a tv-hez, bár nem érzem, hogy a 2.7 m távolság túl közel lenne a 65-ös mérethez, inkább pont jó.

[ Szerkesztve ]

(#133198) PuMbA válasza Mankó (#133197) üzenetére


PuMbA
titán

Ezek a videók azért nem valami hasznosak, mert szubjektív beállítások keverednek objektívekkel :) Inkább akkor érdemes magadnak beállítani tetszés szerint.

[ Szerkesztve ]

(#133199) Mankó válasza PuMbA (#133198) üzenetére


Mankó
veterán

Kiindulási alapnak elmegy, amíg nem lesz jobb. Persze ha van ötleted (link, videó) a korrekt beállításhoz szerintem többen is vevők lennénk rá, esetleg lőhetnél 1-2 saját beállítást és azt is megköszönnénk friss tulajként! :K

(#133200) Peace válasza Mankó (#133197) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is görcsöltem a távolságon, mert most nagyjából 2,4-2,5-ről nézzük a 42-es tv-t és 3 méterről fogjuk a 65-öst. Elsőre biztos, hogy baromi nagynak fog tűnni, de 3,5-ről meg már kimondottan kicsinek tűnt az a két 65-ös tv, amit néztem lakásban. A pláza meg ugye csalóka a nagy térrel, de én ott ránéztem az 55-ösökre (az volt az eredeti terv) és egyből mondtam, hogy felejtős, nekem 65 kell!!!! Aztán max jól ráfázok és rángathatom a fejem meg nézhetem a képi hibákat a 720p-s sorozatoknál...... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.