Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68151) neo_xperia válasza Quqesz (#68149) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Mind a kettő nagyon jó. De azért belenagyítva szemmel látható a különbség a G4 javára. Néztem a másik fórumba feltett képeidet is, hát le a kalappal, sötétben még csak megközelíteni sem tudtam a G2-ve ezt a képminőségetl.
Holnap elvileg megérkezik az enyém is, hát kíváncsi leszek rá...
Az biztos hogy a G2-t nagyon fogom sajnálni ha eladom....

[ Szerkesztve ]

(#68152) killzone1987


killzone1987
senior tag

(#68154) killzone1987 válasza #99499520 (#68153) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nagyon köszönöm! :R
Teszem is fel. :)

(#68155) killzone1987


killzone1987
senior tag

Föltettem a legújabb dorimanx kernelt,és hibaüzi reboot után... :W
Megpróbálom másik verzióval...
Hátha...

(#68156) OgKush válasza kszthly (#68135) üzenetére


OgKush
senior tag

De az nem jó, mert nem clean install nem? Legalábbis én azt szoktam.

(#68157) kszthly válasza OgKush (#68156) üzenetére


kszthly
senior tag

Attól még tiszta telepítés. Akkor nem az, ha megmarad a DATA partició. Elég egy factory reset. A SYSTEM-et meg úgyis törli a ROM telepítéskor.
Ha mindenképpen törölni akarod a belső SD-t, azt telepítés után is megteheted.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#68158) OgKush válasza kszthly (#68157) üzenetére


OgKush
senior tag

Igen, igazad van, bocs :R
Épp települ a CM13.
Egyébként jó az otg, csak fat32-re kell formázni a pendriveot. :C

(#68159) [lAyCsI] válasza killzone1987 (#68136) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nálam problémamentes a dolog...
Dorimanx van még amit sokan használnak, próbáld ki

-= No way back from Here =-

(#68161) DemonDani


DemonDani
addikt

Hello!

Néha nem érzékel a kijelző bejövő hívásnál, meg egyszer már az ébresztőnél is előfordult. Több mint fél éve használom a telefont, és az elmúlt két hétben lett ilyen. Van erre valami ötletetek? Lehet ez valami telepített alkalmazás miatt vagy valamilyen beállítás miatt?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#68162) mouzrr válasza DemonDani (#68161) üzenetére


mouzrr
őstag

a Beállításokban a Mozdulatokon belül próbáld meg kikapcsolni azt hogy hívás fogadása amikor a füledhez emeled a telefont illetve ébresztő leállítása ha fejjel lefelé fordítod a telefont. Lehet a szenzorok miatt nem érzékeli az érintést, de nem vagyok benne biztos.

(#68163) killzone1987


killzone1987
senior tag

Nagy fényképezgetések közepette rájöttem,hogy D800-asra való kernelt akartam föltenni... :W
Nemcsoda,hogy nem indult el tőle a teló...
Ami linket kaptam,azthittem csak D802 KK kernelek vannak. :B
Sorry.
Na de azért fölteszem a hibaüzi képét,hátha más is járna így...
Ja,és leszedek egy D802-höz való dorimanx kernelt a linkről,már ha találok ott hozzá. :D
Ja igen,találtam közben....
Leszedtem,fölteszem,és megírom majd,hogy mit produkál. :)

D800-hoz való kernel... :Y :W :DD :DD

Hibaüzenet:
[880] Fastboot mode started
[930] udc_start()

[ Szerkesztve ]

(#68165) killzone1987 válasza #99499520 (#68164) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nem figyeltem,csak bejött az oldal,olvasom nagyba,hogy dorimanx kernel,gondoltam letöltöm a legújabbat,lejött,gyors restart,és goo fel a kernel...
Aztán meg csak lestem,hogy mi van...
Legközelebb már elolvasom mit töltök le.
Ez történik olyankor,amikor nem tesz föl valaki majd egy évig semmit sem. :D

Időközben feltettem az én készülékemhez való kernelt,és eddig jó! :)
Majd meglátom,hogy meddig bírja hibamentesen...

[ Szerkesztve ]

(#68166) DemonDani válasza mouzrr (#68162) üzenetére


DemonDani
addikt

Köszönöm, megpróbálom!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#68168) killzone1987 válasza #99499520 (#68167) üzenetére


killzone1987
senior tag

Hát nálam az xceednél csak az tűnt föl egy nap elteltével,hogy a nagy bevásárlás közepette több alkalommal hallottam,hogy totál újraindult a zsebemben,4 óra alatt nem győztem beírkálni a pint... :o :o
Ez épp elég indok volt a cserére!...... :((
Mik azok a hibák,amikre te figyelmes lettél?

[ Szerkesztve ]

(#68169) ninjago válasza fery02 (#68017) üzenetére


ninjago
tag

Hali.
Gyári romra akartam frissíteni pc suittal, újraindítás után semmi nem jött be, minddenem elveszett. Hülye fejjel nem mentettem semmit, gondoltam frissítés után megmarad minden. Hát nem maradt,

(#68170) akos727


akos727
senior tag

Melyik a legjobb LG alapú LP rom mostansag? En leragadtam cloudynal. Esetleg melyik kernelt érdemes feltenni hozzá?

(#68171) akos727


akos727
senior tag

Látom Dorimanxot dícséritek legtöbben. Ez az? Hogyan kell feltenni Cloudy Lolipop alá? Simán flash vagy van valami egyéb tenni való? Ezer éve csináltam ilyet.

(#68172) stefi68


stefi68
addikt

Ki milyen hívásrögzítőt (Call Recorder) használ stock alapú Lollipop alatt?

Eddig EZT használtam, de egy jó ideje már azt vettem észre, hogy a bejövő hívásokat nem igazán rögzíti. Teljesen véletlenszerű, melyiket igen és melyiket nem. Pedig sokáig meg voltam vele elégedve, de úgy néz ki eljött a váltás ideje...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#68173) killzone1987 válasza akos727 (#68171) üzenetére


killzone1987
senior tag

Én úgy szoktam h wipe és dalvik cache,aztán a kernel,majd ha kész,akkor újra wipe és dalvik cache,aztán reboot...

(#68174) 4D4M válasza stefi68 (#68172) üzenetére


4D4M
aktív tag

ACR
Az ingyenes is tökéletesen kielégítő. Eddig hiba nélkül.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#68175) reap3r válasza akos727 (#68171) üzenetére


reap3r
aktív tag

Sima flash recoveryből. Wipe-ok nem kellenek, a kernelt ez nem érinti kb. semennyire tudtommal... Bár nem árt, ha csinálsz...

(#68176) norbert1998


norbert1998
veterán

Csak nekem van gondom a 6.0 rendszerek minden egyes darabjával, hogy a multimédiás tevékenységek bughalmazok? Videóban (leglábbis html5 a neten) nem tudok belepörgetni, mert utána bullettime-ban megy tovább, ha egyáltalán megy. Zenében nem tudok pörgetni, mert egyből a következőre ugrik, ami azután némán fog elindulni, míg a következőre nem váltok én magam.

Valakinek van megoldása? :R

(#68177) norbert1998 válasza norbert1998 (#68176) üzenetére


norbert1998
veterán

Semmit nem találtam, és tényleg mindegyik 6.0-val csinálja :(

(#68178) kszthly válasza norbert1998 (#68177) üzenetére


kszthly
senior tag

Én semmi hasonlót nem tapasztaltam. Igaz a "gyári" alkalmazások jó része fel sincs telepítve. Böngésző, videó, zene.....

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#68179) norbert1998 válasza kszthly (#68178) üzenetére


norbert1998
veterán

PowerAmp-pal nem csinálja, szerencsére(most találtam a tippet xda-n), de nekem nem tetszik az a player. Nekem letisztultásg kell :D
Illetve, a videólejátszást meg csak a Dolphin cseszi el... :W
Gyári böngetővel okés a buli. Akkor elvileg oké minden rajta. Van OTG is, és nem is éppen buta :Y

Viszont most resurrection Marsh. van fent, majd felteszem a friss cm-et utána újra, csak megnéztem, ezzel is bugos-e.
Viszont előtte megnézem, milyen a MIUI7. Van valakinek tapasztalata? Főleg negatív tapasztalat érdekelne, mielőtt még feldobnám rá :D

(#68180) stefi68 válasza 4D4M (#68174) üzenetére


stefi68
addikt

Köszi!
Ki fogom próbálni az ACR-t.

Most átállítottam a Call Recordert CAF-ra (rögzítési mód). Ha így sem megy akkor repül...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#68181) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kerdesem lenne hogy a cm 12.1 et vagy a 13 at javasoljátok ? Végre kicserélték a sárga kijelzőmet 3.5 hét után (kész csoda)
Szóval most már mehet a romolgatás ;)
Elore is koszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68182) norbert1998 válasza Rasnac (#68181) üzenetére


norbert1998
veterán

cm13-ban 1 bug van. csak a poweramp-pal (tudtommal legalábbis) működik hibátlanul a zenelejátszás. azon kívül valami nagyon penge cuccos.

(#68183) fery02 válasza Rasnac (#68181) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Már a két hetes nightly-k is stabilak és ajánlottak napi ROM gyanánt. Nem fagyogatnak, nem indulgatnak újra., de még mindig korai verziók, szóval ha kicsi csalódás is zavarja azt embert, akkor ajánlottabb inkább egyelőre csak CM 12.1-en maradni.

(#68184) alex devil válasza fery02 (#68183) üzenetére


alex devil
senior tag

A kamera jó már? Én még KK-n vagyok a kamera pedig Xdabbeb's. Az üzemidő is remek és a kamera is. Egyelőre nem merek váltani...

S23

(#68185) fery02 válasza alex devil (#68184) üzenetére


fery02
addikt

Nem tudom, nem szoktam telefonnal fotózni, max jegyzet szinten, amire bőven alkalmas amúgy.
De gondolom ugyanaz a kamera, mint pl korábbi CM-eken is.

(#68186) #97543424


#97543424
törölt tag

Üdv mindenkinek! Most tettem szert egy ilyen telefonra,és azt tapasztaltam hogy elég halkan szól a hangszóró.
Lehet ezt erősíteni?

(#68187) LilProphet90 válasza norbert1998 (#68182) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nálam vannak még apróságok, de egyik sem olyan, hogy ne lehetne vele együtt élni:
-Elfordított alkalmazásoknál, ha felhúzom a navigációs sávot, a kijelző egyéb részeit jeleníti meg a navbar alatt.
-A Chromeban HTML5 lejátszónál hajlamos lefagyni 20mp-re a telefon.
-Néha, amikor MX Playerben tekerek egy videóban, szaggatva játssza le (ezen mondjuk SW mód segít)
-Ha értesítési sávból váltanék wifit, bedob a további beállításokra, és ismételten jelszót kér. Mégse gomb után újracsatlakozás kérelmezésekor már működik.

Ettől függetlenül hasít, bármely mai telefonnal szembeni sebességgel, úgyhogy én is CM13-at javaslom.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#68188) norbert1998 válasza LilProphet90 (#68187) üzenetére


norbert1998
veterán

Az az első eddig fel sem tűnt, hogy még mindig itt van. Jelenleg is XCOM: EW-vel játszom :D
Chrome-ot utálom minden platformon :P
Videót annyit nem nézek. Online filmet néha... Max az intro-kat szoktam eltekerni.
a wifi dolog viszont gázosabb. főleg, hogy engem folyton ledobál a wifi. de minden aosp rommal. :W

(#68189) LilProphet90 válasza norbert1998 (#68188) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nálam se stabil a net, de valószínűleg a UPC új routerje miatt, felborult az egész wifi rendszer miatta.

Még CM13 mellett szól a jó akksi, és hogy alig melegszik.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#68190) norbert1998 válasza LilProphet90 (#68189) üzenetére


norbert1998
veterán

az tuti, aksiban verhetetlen! Feri próbálja ki ;]

Táv van működő? :R

a wifis dolog meg olyan, hogy stock rommal hibátlan, aosp-pal meg mint az ikea polc.

te eddig hogy csináltad a telepítést? amikor jó volt aosp-on is. Arra gyanakszom, hogy valami nem jó, és ezz az oka.
Nálam ez a sor van: stock v30b, LG root script 1.2, autorec a play-ről(d802-es), internal-on kívül teljes wipe és rom, gapps telepítése. nem telepítek semmi mást, nem is wipe-olok utána már semmi mást. :F

[ Szerkesztve ]

(#68191) kszthly válasza norbert1998 (#68190) üzenetére


kszthly
senior tag

Én ezt használom.
A SELinux-ot át kell állítani "engedélyezett"-re!

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#68192) norbert1998 válasza kszthly (#68191) üzenetére


norbert1998
veterán

mármint a cm13-at, vagy a módszeremet? :R
illetve, a cm13-ban kell átállítani, ugye? most kényszerített, gondolom azért.

[ Szerkesztve ]

(#68193) kszthly válasza norbert1998 (#68192) üzenetére


kszthly
senior tag

Igen, közben linkeltem az appot is hozzá!

A wifi talántalán javulna ezzel a kernellel.
Bár nálam teljesen hibátlan.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#68194) norbert1998 válasza kszthly (#68193) üzenetére


norbert1998
veterán

:R

(#68195) Feri1977


Feri1977
senior tag

Segítsetek kérlek nagy bajban vagyok! Frissült a super su a telefonomon, és azóta semmit nem csinál, bejön az lg logó és a led világot zöld kéken, és semmit nem csinál, nem indul be a telefon, csak az lg logó van rajta, megőrülök, így karácsony előtt, hogy nem megy, kérlek segítsetek mit csináljak? Lg logó van a képernyőn és nem megy tovább!

Csináltam factory resetet de nem megy a telefon még mindíg az lg logó van csak! :-(((((((((((((((((

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#68196) Feri1977


Feri1977
senior tag

Kérlek segítsetek! A factory reset se segített, csak lg logó van és nem megy tovább, próbáltam kzd flash-el és gyári rommal, de nem ismeri fel a szoftver mert gondolom nem érzékeli, kírja csatlakoztassam a telefont, mikor rajta van az usb kábelen, csak lg logó van mi csináljak??!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#68197) mouzrr válasza Feri1977 (#68196) üzenetére


mouzrr
őstag

Nincs download mód? Kapcsold ki (nyomd kb 10-15 mp-ig) aztán nyomd folyamatosan a hang fel gombot és akkor dugd gépre.

(#68198) norbert1998 válasza Feri1977 (#68196) üzenetére


norbert1998
veterán

bedugtad az usb-t a gépbe? és a telefonba? a megfelelő gépbe dugtad az usb-t?
download mód-ot behozza a telefon?

(#68199) fery02 válasza Feri1977 (#68195) üzenetére


fery02
addikt

Ha van download módod, akkor gyanús, hogy ebből minimum egy kdz újrahúzás lesz (a Hard Reset-et is végző úton).
Gondolom TWRP-d nincsen (ha nem tudod, hogy mi az, akkor valószínűleg nincs).

Próbálj más USB portokat is és lehetőleg közvetlen alaplapi USB-ket próbálj!
Driver-eket is ellenőrizd a gépen, lehetőleg frisseket telepíts!

Végső esetben másik gépről is kipróbálhatod az egészet, amíg van download mód, addig nem kell nagyon nyugtalankodni (az adatok elvesztése a telefonról persze kellemetlen dolog).

Szerk:
Szerencsére Összefoglalóban érthetően el van magyarázva mindennek a menete, csak legyél nyugodt!
Talán jobb, ha meghagyod az egészet holnapra és kipihentebben jobban tudsz figyelni majd a dolgokra.

[ Szerkesztve ]

(#68200) Feri1977


Feri1977
senior tag

Van dowload mode firmware update felírat fent ha ez az, 0 százalékot ír alul, nem értek jobban hozzá, lényeg van download mode, beléptem, de amikor a kdz flast elindítom azt írja, nem találja a telefont, csatlakoztassam a géphez, nem látja a gép, a kdz flash program :-((( Nem látja az lg flash tol a telefont, beadom neki kdz fájlt és kéri hogy csatlakoztassam a géphez, nem ismeri fel a program, azt írja nincs csatlakoztatva! :-(((((((((((

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.