Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#68601) anti1966 válasza reap3r (#68599) üzenetére

anti1966
(tag)

Azt én sem értem. Az LG oldaláról szedtem a kdz fájlt. Nem szokott velük probléma lenni.
Most viszont egy kicsit tanácstalan vagyok...

(#68602) r3dwo0d

r3dwo0d
(tag)

Droith féle V30f van jelenleg a telefonomon, A kérdésem az lenne, hogy a navigációs gombok méretét tudom esetlegesen állítani mint a CM 13-ban? Ha igen akkor mi kell hozzá? Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#68603) Hipnotic

Hipnotic
(tag)

Aki használja a Google Edition 1.2 Romot, mi a véleménye, vannak hibái? Mit tudnátok ajánlani Cloudy 3.3 helyett? Kellenek az LG néhány funkciói mint pl a távirányító.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#68604) ClioRS válasza Hipnotic (#68603) üzenetére

ClioRS
(őstag)

Én feltettem, nekem nem tetszett a Google féle tárcsázó, meg a névjegyzék. Utána feltettem az IceX ROM-ot, ami az UX 4.0-val sokkal jobb szerintem. Az akku ugyanolyan mint Cloudy 3.3 alatt, kinézetre szebb.

[ Szerkesztve ]

(#68605) Hipnotic válasza ClioRS (#68604) üzenetére

Hipnotic
(tag)

Hibákat nem tapasztaltál az IceX-ben? Milyen kernelt használsz, szerinted gyorsabb a Cloudy-tól?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#68606) ClioRS válasza Hipnotic (#68605) üzenetére

ClioRS
(őstag)

Kernelt még nem cseréltem, tehát az van ami benne van a ROM-ban gyárilag.
Szerintem ugyanolyan mint a Cloudy sebességben. Hibát eddig nem tapasztaltam, nekem nagyon bejön.

(#68607) Rasnac válasza GEPESZ66 (#68591) üzenetére

Rasnac
(aktív tag)

Hali
Nem ajánlott mert brickeli a telot . legalábbis g3snél brickelt. hacsak nem ott is a d802 terjedt el. Mert g3snél ott más volt

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68608) [lAyCsI] válasza r3dwo0d (#68602) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

G2 TweaksBox

-= No way back from Here =-

(#68609) r3dwo0d válasza [lAyCsI] (#68608) üzenetére

r3dwo0d
(tag)

És melyik Xposed kell alá ami működik is 5.02-vel?

(#68610) Apaxp

Apaxp
(aktív tag)

Sziasztok!
Lehet esetleg tudni hogy mi az újdonság a most megjelent v30h Ausztria firmware-ben?
Vagy ez is csak egy szolgáltatói szoft?

Huawei P Smart 2019 dual sim, Acer E5-573G-330E

(#68611) sdd2

sdd2
(veterán)
LOGOUT blog

Üdv!

Kellene egy kis segítség, összefoglalót átfutottam de nem találtam. LG G2 T-mobileos D802 16GB os nem frissíti magát 4.2.2 ről, esetleg leírás és teljesen gyári ROM ot valaki tud linkelni? Előre is thanks :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone XR

(#68612) GZoli7 válasza Apaxp (#68610) üzenetére

GZoli7
(senior tag)

Általában mellé írják, ha szolgáltatós.
Lehet, hogy az Androidos, elvileg havonta megjelenő biztonsági frissítést tartalmazza.

(#68613) GEPESZ66

GEPESZ66
(veterán)

Felénk nem mindenütt tökéletes a 3G, a térerőt jelző csík többször ugrál, ill. vált 3G,H+,... között.
Mivel email-ra elég a 2G, ezért ezen használom, ritkán netezek mobilneten.
Ti 3G-n, vagy 2G-n használjátok a telefont, vagy váltogatjátok?

(#68614) Rasnac válasza GEPESZ66 (#68613) üzenetére

Rasnac
(aktív tag)

Nálunk szerencsére elég jó 4G s lefesettség van így én csak 4Gn használom soha nem ugrál le 3G re. De egyébként ha a lefedettség nem elégjo akkor szerintem állítsd 2G re
Akkut is kíméled vele.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68615) [lAyCsI] válasza r3dwo0d (#68609) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

[link]

(#68616) r3dwo0d válasza [lAyCsI] (#68615) üzenetére

r3dwo0d
(tag)

Ezt is tettem fel a v79-sdk21-arm.zip-et. Feltettem az alpha installert is. Látja a keretrendszert és azt írja, hogy működik is. Ezek után feltettem a g2 Tweaksboxot a playről, az xposedban bepipálom, hogy engedélyezem a modult telefon újraindít és ezek után továbbra is azt nyögi a tweaksbox, hogy nincs engedélyezve a keretrendszerben. Ezért értetlenkedem, hogy mit csinálok rosszul. Közben láttam a mélyvízben, hogy valakinél ugyan ez a probléma jött elő v30F romon. Elvileg az xcam féle programcsomag nem kéne hibát okozzon. Esetleg van még valami ötleted vagy Te v30B-n használod?

(#68617) [lAyCsI] válasza r3dwo0d (#68616) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

En KK-on tolom, sajna nem tudok neked okosat mondani..
Esetleg olvasgasd vegig xda-n a topicjat hatha belefutott valaki hasonlo anomaliaba

(#68618) .St.

.St.
(tag)

Azt tudja valaki, ha összekötöm a telefont a tv -vel ezzel a SlimPort -os cuccal, akkor ha filmet nézek és a telefon képernyőjét kikapcsolom a Tv-n ugye marad a kép? Valamint a hang is átmegy ha jól sejtem?

-= St forever =-

(#68619) Dirtyz

Dirtyz
(őstag)

Sziasztok!
Sajnos beleugrott a hóba a telefonom, azóta úgy érzékeli, hogy be van dugva a fülhallgató, hogy tudom szétszedni kiszárítani?

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#68620) [lAyCsI] válasza Dirtyz (#68619) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

Youtube ;)

(#68621) Dirtyz válasza [lAyCsI] (#68620) üzenetére

Dirtyz
(őstag)

az megvan, szét is szedtem.., most szárítom

(#68622) beluudj válasza Dirtyz (#68621) üzenetére

beluudj
(addikt)

Alaplapot alaposan nézd át nehogy víz érje. Ha még is akkor ne tedd áram alá. Tedd bele tisztaszeszbe óvatosan dörzöld át valami finom fogkefével . száritsd ki . és utána használd csak...

Csak egy LCD proji @ DaRbEe mankó :) 1chip DLP the King! :C Rainbow Forever a szükséges + ;)

(#68623) Harcsai

Harcsai
(senior tag)

Lehet hogy hülye kérdés, de cm12 alatt van otg támogatás, ugye? Bedug, bele pen, es, és látnia kellene. Vagy nem? Valamiért nálam nem.

Huawei P20 pro (9.1.0.364 CLT-L29C432E5R1P9) Twilight; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#68624) Dirtyz válasza beluudj (#68622) üzenetére

Dirtyz
(őstag)

Mindenkinek köszi a választ és aggódást, a telefon él és virul, szerencsére nem töltött sok időt a hóban, 3-4 mp. így csak a jackaljzatba kerülő hó okozott kisebb szívrohamot.

Más: tök gyári a telefonom, a fényképezője egy kalap kaki, lassú a fókusza, rányomok a fotógombra és jónéhány másodperc míg megcsinálja képet. Másnak is ilyen lassú?

(#68625) bgergely válasza Dirtyz (#68624) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Az én telefonom 1 hete olyan retek lassú lett, hogy néha 10-12 mp kell, mire a kamera elindul. Stock, rootmentes 30F ROM... Néha falhozvágnám. Volt rajta CM 13.1, akkor repesztett, sosem fagyott. De a kamera alatt kaki volt nagyon... Ősszel utódlás lesz így .. .:(

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#68626) Dirtyz válasza bgergely (#68625) üzenetére

Dirtyz
(őstag)

Ősszel? Az még odébb van..., én is cserén gondolkodom, főleg, hogy a GPS is elég gyengusz :-(

(#68627) Zsolto

Zsolto
(őstag)

Na, kezdődik... :(

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#68628) bgergely válasza Dirtyz (#68626) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Feltettem a SzülinApp-ot: 4 percenként jelvesztés. Még garis, küldöm hamarosan Pestre. Most az ASUS Zenfone 3-ra várok, mit produkál. DualSIM-eset nézek, függetlent :)

(#68629) reap3r válasza bgergely (#68625) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Stock KitKat megoldja mindenkinek a baját :D Megint visszatettem, 4 napja van a telefonon a 20f és semmi lassulás az ég világon.(A 20g és még talán valamelyik verzió nálam észrevehetően akadósan fut, de a 20f és 20h sztem tuti...) Mondjuk 1-2 nap múlva biztos visszateszem a Lollipop-ot, de ez a KitKat tényleg baró volt, nem is értem, hogy miért mókolok annyit a Lollival, csak a kinézete tetszett meg az idők során, de nem tud közel sem annyit, mint a KitKat...

(#68630) mateus válasza Dirtyz (#68624) üzenetére

mateus
(senior tag)

Én gyári 4.4.2-vel használom, a kamera nálam is gyakran hosszú másodpercekig fókuszál fotózásnál.
De ennyi az összes negatívum, amit el tudok mondani, más telókkal tuti, hogy több bajom lenne.

(#68631) vadászcsiga válasza reap3r (#68629) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

En KK-n vagyok egy hónapja de nem vágyom vissza lollira. Akkuidő mindennel többet ér. Az én készülékemre ez az ideális rom.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#68632) beluudj válasza vadászcsiga (#68631) üzenetére

beluudj
(addikt)

Kk stock . root. Twrp. xposed. g2 tweak. v4a

Mindent visz dorimanx kernellel

6óra max kijelzőidő kihozható belőle...

[ Szerkesztve ]

Csak egy LCD proji @ DaRbEe mankó :) 1chip DLP the King! :C Rainbow Forever a szükséges + ;)

(#68633) bgergely válasza reap3r (#68629) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Óó .. en nem akarok visszafejlodni. Amikor a notebookom anno nem birta a Win7-et, nem az XP-t eroltettem, hanem vasat csereltem :-)

(#68634) A.K. válasza bgergely (#68633) üzenetére

A.K.
(tag)

kivéve ha elb*sszák a szoftvert.. mert amúgy a hardverrel semmi baj nincs és ez egy G2-re a mai napig áll

(#68635) RECSKA válasza A.K. (#68634) üzenetére

RECSKA
(veterán)

Be is b.....a, ha egy snapi800 es 2gb ram keves lenne...

Mai napig az emberek 90%nak gyengebb hardver van a telojaban, szerintem a felenek meg az asztali gepe is gyengebb....

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#68636) bb0t

bb0t
(senior tag)

Sziasztok! Sosem szoktam mókolni a telefonom szoftverével, de rendeltem egy Xiaomi Mi Band karkötőt amit csak 4.4.2-vel tudnék használni. Az én G2-m telenoros és 4.2.2-nél nincs rá újabb szoftver. Újabb szoftverekkel stabil a telefon?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#68637) beluudj válasza bb0t (#68636) üzenetére

beluudj
(addikt)

Van gyári 4.4.2

(#68638) Laca0 válasza Dirtyz (#68624) üzenetére

Laca0
(Topikgazda)

Stock lollipop: 1-1,5mp a kamera alkalmazás indulása és azonnal készíti a képet, várakozás nélkül.

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Redmi Note 8 | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#68639) bb0t válasza beluudj (#68637) üzenetére

bb0t
(senior tag)

most lg pc suitetal próbálkozom nem értem miért nem találja simán. Lehet, hogy csak töltőről találná meg?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#68640) fery02 válasza sdd2 (#68611) üzenetére

fery02
(addikt)

Üdv!

Ha Összefoglaló alapján nem megy, akkor attól tartok mi sem nagyon fogunk tudni segíteni.

Nem tudom az benne van-e, hogy főverzió váltás csak is vezetékesen megy, például PC Suite program segítségével.
Ha úgy sem talál, akkor jöhet szóba a kdz-s módszer, aminek a menetét részletesen leírja az Összefoglaló is, bár én személy szerint kdz-t csak végszükség esetén ajánlanék.
Előbb root-olnék, majd TWRP-t telepítenék és azzal flash-elnék inkább valami stock v20x/v30x zip-et XDA-ról vadászva.

----------------------------------------------

@Harcsai: Én használtam CM 12.1-t és most CM 13-ot is és mindkét rendszeremen van OTG támogatás.
Nem tudom azt tudod-e, hogy NTFS-t alapjáraton nem lát az android, szóval ha arra van formázva esetleg a pendrive-od, lehet csak az a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#68641) fery02 válasza bb0t (#68639) üzenetére

fery02
(addikt)

Ha LG Pc Suite nem talál frissítést, akkor valszeg valami szürkeimportos, nem magyar honba szánt példánnyal rendelkezel, amire kézileg az előző hsz-omban leírt módszerrel tudsz telepíteni frissebb szoftvert.

"Újabb szoftverekkel stabil a telefon?"
Igen

---------------------------------------------------

@A.K.: A főbb baj az, hogy alapjaiban bug-os az 5.0.2-es android, nagy kár volt erre építkezniük LG-éknek, szóval ez alapján valóban igaz a hozzászólásod első fele.
Persze a második része is abszolút helyét álló, CM ROM-okkal nagyon süvít ez a hardver.
Aki CM féle gyorsaságot szeretne és hozzá jó kamerát, annak sajnos más telefont kell néznie.

(#68642) renegade3

renegade3
(újonc)

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy LG G2 D801 Amerikai T-mobilos telót karácsonyra, amikor megjött nem ismerte fel a gép rendesen, USB illesztőprogram hibát írt ki, a rendszer látta de unkdown deviceként (5 gépen próbálva) nem tudtam mit kezdeni vele, majd próbáltam wifin keresztül csatlakozni hozzá de azt sem lehetett, és itt jön a csavar. A telefon nálam leszedte a szoftverfrissítést, amit én nem telepítettem. Az usb-s gondra késöbb találtam egy youtubos videót, ami developed módba lépve elvileg be lehet az USB csatlakozás állítani. De addigra odaadtam már a páromnak ajándékba, és mielött kipróbáltam volna, a párom nyomott egy szoftverfrissítést nála WIFI-re csatlakozás nélkül, amibe gondolom belefagyott. Majd újraindítás után SECURITY ERROR képpel ki is kapcsol. Most ott tartok hogy a helyi szervízben van, náluk is kiírja az USB hibát és nem tudtak szoftvert sem frissíteni, USB csatlakozó csere sem oldotta meg. Esetleg valami ötlet, a pc-n más rendszerrel esetleg felismerné, linux vagy valami??

(#68643) bb0t válasza fery02 (#68641) üzenetére

bb0t
(senior tag)

Telenoros, de közben a PC Suite talált frissítést. Már meg is van, remélem nem fog belassulni a telóm mert nagyon elégedett voltam a sebességével.

(#68644) snow2014

snow2014
(aktív tag)

ha lolirol akarok visszaterni KK-ra akkor csak siman telepitsek kdz vagy mas menete van a vissa allitasnak. mindent akarok torolni a telorol, meg a belso tarhelyet is

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68645) beluudj válasza snow2014 (#68644) üzenetére

beluudj
(addikt)

Ha nincs twrp recoverid akkor siman kdz flash

(#68646) cam383xxx

cam383xxx
(csendes tag)

Nekem nagyon bevállt az Icex rom, kipróbáltam mindkét verziót. A stock lolli verziója nálam pörgősebb, mint az ux4.0, üzemidő is eddig jónak tűnik. Egyenlőre marad. Tetszik.

(#68647) snow2014

snow2014
(aktív tag)

szoval azt mondjatok hogy nagyon jo ez a Icex rom. ha tenyleg annyira jo akkor nem megyek visza KK-ra

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68648) reap3r válasza renegade3 (#68642) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Az összefoglalóban van egy téglázásból visszahozás az talán segíthet, de ott d802höz van leírás, szóval ott nem minden lesz azonos, annál sokkal többet kell utánaolvasni a dolgoknak! Az említettnél van linuxos varázsolás, az segíthet, de mindenképpen XDA-n is olvassatok utána.

(#68649) SztiviVander válasza r3dwo0d (#68616) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

A probléma alapja az hogy a G2 tweaksbox nem teljesen kompatibilis lolival (és ezt amúgy ki is írja a legutolsó, play-ről letölthető 2.5.6-os verzió) mert már kb 1 éve nincs fejlesztve. Az egyel régebbi 2.5.2 ugyan elindul csak épp úgy összekufircolja a softkey-eket hogy lehet romot újrapakolni vagy 3 softkey-el éldegélni a továbbiakban. Ami viszont működik LP-n az a G3 Tweaksbox (igen, G2-n megy azt használom) de abból is a béta 1.5.1. XDA-n megtalálod. Mondjuk nem árt megvenni a támogatói csomagot mert az ingyenesben kb lófüttyöt sem tudsz állítani.

[ Szerkesztve ]

(#68650) norbert1998

norbert1998
(veterán)

Ez a kompatibilitás tesztelő alkalmazás a gyári ROM-on illetve a Cloudy-kon mit jelez?
[link]

Vielen danke :R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.