Hirdetés

2021. január 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#68601) anti1966 válasza reap3r (#68599) üzenetére

anti1966
tag

Azt én sem értem. Az LG oldaláról szedtem a kdz fájlt. Nem szokott velük probléma lenni.
Most viszont egy kicsit tanácstalan vagyok...

(#68602) r3dwo0d

r3dwo0d
tag

Droith féle V30f van jelenleg a telefonomon, A kérdésem az lenne, hogy a navigációs gombok méretét tudom esetlegesen állítani mint a CM 13-ban? Ha igen akkor mi kell hozzá? Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#68603) Hipnotic

Hipnotic
tag

Aki használja a Google Edition 1.2 Romot, mi a véleménye, vannak hibái? Mit tudnátok ajánlani Cloudy 3.3 helyett? Kellenek az LG néhány funkciói mint pl a távirányító.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#68604) ClioRS válasza Hipnotic (#68603) üzenetére

ClioRS
őstag

Én feltettem, nekem nem tetszett a Google féle tárcsázó, meg a névjegyzék. Utána feltettem az IceX ROM-ot, ami az UX 4.0-val sokkal jobb szerintem. Az akku ugyanolyan mint Cloudy 3.3 alatt, kinézetre szebb.

[ Szerkesztve ]

(#68605) Hipnotic válasza ClioRS (#68604) üzenetére

Hipnotic
tag

Hibákat nem tapasztaltál az IceX-ben? Milyen kernelt használsz, szerinted gyorsabb a Cloudy-tól?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#68606) ClioRS válasza Hipnotic (#68605) üzenetére

ClioRS
őstag

Kernelt még nem cseréltem, tehát az van ami benne van a ROM-ban gyárilag.
Szerintem ugyanolyan mint a Cloudy sebességben. Hibát eddig nem tapasztaltam, nekem nagyon bejön.

(#68607) Rasnac válasza GEPESZ66 (#68591) üzenetére

Rasnac
aktív tag

Hali
Nem ajánlott mert brickeli a telot . legalábbis g3snél brickelt. hacsak nem ott is a d802 terjedt el. Mert g3snél ott más volt

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68608) [lAyCsI] válasza r3dwo0d (#68602) üzenetére

[lAyCsI]
addikt

G2 TweaksBox

-= No way back from Here =-

(#68609) r3dwo0d válasza [lAyCsI] (#68608) üzenetére

r3dwo0d
tag

És melyik Xposed kell alá ami működik is 5.02-vel?

(#68610) Apaxp

Apaxp
aktív tag

Sziasztok!
Lehet esetleg tudni hogy mi az újdonság a most megjelent v30h Ausztria firmware-ben?
Vagy ez is csak egy szolgáltatói szoft?

Huawei P Smart 2019 dual sim, Acer E5-573G-330E

(#68611) sdd2

sdd2
veterán

Üdv!

Kellene egy kis segítség, összefoglalót átfutottam de nem találtam. LG G2 T-mobileos D802 16GB os nem frissíti magát 4.2.2 ről, esetleg leírás és teljesen gyári ROM ot valaki tud linkelni? Előre is thanks :R

Jó térerőt mindenkinek. Galaxy A71

(#68612) GZoli7 válasza Apaxp (#68610) üzenetére

GZoli7
senior tag

Általában mellé írják, ha szolgáltatós.
Lehet, hogy az Androidos, elvileg havonta megjelenő biztonsági frissítést tartalmazza.

(#68613) GEPESZ66

GEPESZ66
veterán

Felénk nem mindenütt tökéletes a 3G, a térerőt jelző csík többször ugrál, ill. vált 3G,H+,... között.
Mivel email-ra elég a 2G, ezért ezen használom, ritkán netezek mobilneten.
Ti 3G-n, vagy 2G-n használjátok a telefont, vagy váltogatjátok?

(#68614) Rasnac válasza GEPESZ66 (#68613) üzenetére

Rasnac
aktív tag

Nálunk szerencsére elég jó 4G s lefesettség van így én csak 4Gn használom soha nem ugrál le 3G re. De egyébként ha a lefedettség nem elégjo akkor szerintem állítsd 2G re
Akkut is kíméled vele.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68615) [lAyCsI] válasza r3dwo0d (#68609) üzenetére

[lAyCsI]
addikt

[link]

(#68616) r3dwo0d válasza [lAyCsI] (#68615) üzenetére

r3dwo0d
tag

Ezt is tettem fel a v79-sdk21-arm.zip-et. Feltettem az alpha installert is. Látja a keretrendszert és azt írja, hogy működik is. Ezek után feltettem a g2 Tweaksboxot a playről, az xposedban bepipálom, hogy engedélyezem a modult telefon újraindít és ezek után továbbra is azt nyögi a tweaksbox, hogy nincs engedélyezve a keretrendszerben. Ezért értetlenkedem, hogy mit csinálok rosszul. Közben láttam a mélyvízben, hogy valakinél ugyan ez a probléma jött elő v30F romon. Elvileg az xcam féle programcsomag nem kéne hibát okozzon. Esetleg van még valami ötleted vagy Te v30B-n használod?

(#68617) [lAyCsI] válasza r3dwo0d (#68616) üzenetére

[lAyCsI]
addikt

En KK-on tolom, sajna nem tudok neked okosat mondani..
Esetleg olvasgasd vegig xda-n a topicjat hatha belefutott valaki hasonlo anomaliaba

(#68618) .St.

.St.
tag

Azt tudja valaki, ha összekötöm a telefont a tv -vel ezzel a SlimPort -os cuccal, akkor ha filmet nézek és a telefon képernyőjét kikapcsolom a Tv-n ugye marad a kép? Valamint a hang is átmegy ha jól sejtem?

-= St forever =-

(#68619) Dirtyz

Dirtyz
őstag

Sziasztok!
Sajnos beleugrott a hóba a telefonom, azóta úgy érzékeli, hogy be van dugva a fülhallgató, hogy tudom szétszedni kiszárítani?

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#68620) [lAyCsI] válasza Dirtyz (#68619) üzenetére

[lAyCsI]
addikt

Youtube ;)

(#68621) Dirtyz válasza [lAyCsI] (#68620) üzenetére

Dirtyz
őstag

az megvan, szét is szedtem.., most szárítom

(#68623) Harcsai

Harcsai
senior tag

Lehet hogy hülye kérdés, de cm12 alatt van otg támogatás, ugye? Bedug, bele pen, es, és látnia kellene. Vagy nem? Valamiért nálam nem.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#68624) Dirtyz válasza #99499520 (#68622) üzenetére

Dirtyz
őstag

Mindenkinek köszi a választ és aggódást, a telefon él és virul, szerencsére nem töltött sok időt a hóban, 3-4 mp. így csak a jackaljzatba kerülő hó okozott kisebb szívrohamot.

Más: tök gyári a telefonom, a fényképezője egy kalap kaki, lassú a fókusza, rányomok a fotógombra és jónéhány másodperc míg megcsinálja képet. Másnak is ilyen lassú?

(#68625) bgergely válasza Dirtyz (#68624) üzenetére

bgergely
senior tag

Az én telefonom 1 hete olyan retek lassú lett, hogy néha 10-12 mp kell, mire a kamera elindul. Stock, rootmentes 30F ROM... Néha falhozvágnám. Volt rajta CM 13.1, akkor repesztett, sosem fagyott. De a kamera alatt kaki volt nagyon... Ősszel utódlás lesz így .. .:(

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#68626) Dirtyz válasza bgergely (#68625) üzenetére

Dirtyz
őstag

Ősszel? Az még odébb van..., én is cserén gondolkodom, főleg, hogy a GPS is elég gyengusz :-(

(#68627) Zsolto

Zsolto
őstag

Na, kezdődik... :(

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#68628) bgergely válasza Dirtyz (#68626) üzenetére

bgergely
senior tag

Feltettem a SzülinApp-ot: 4 percenként jelvesztés. Még garis, küldöm hamarosan Pestre. Most az ASUS Zenfone 3-ra várok, mit produkál. DualSIM-eset nézek, függetlent :)

(#68629) reap3r válasza bgergely (#68625) üzenetére

reap3r
aktív tag

Stock KitKat megoldja mindenkinek a baját :D Megint visszatettem, 4 napja van a telefonon a 20f és semmi lassulás az ég világon.(A 20g és még talán valamelyik verzió nálam észrevehetően akadósan fut, de a 20f és 20h sztem tuti...) Mondjuk 1-2 nap múlva biztos visszateszem a Lollipop-ot, de ez a KitKat tényleg baró volt, nem is értem, hogy miért mókolok annyit a Lollival, csak a kinézete tetszett meg az idők során, de nem tud közel sem annyit, mint a KitKat...

(#68630) mateus válasza Dirtyz (#68624) üzenetére

mateus
senior tag

Én gyári 4.4.2-vel használom, a kamera nálam is gyakran hosszú másodpercekig fókuszál fotózásnál.
De ennyi az összes negatívum, amit el tudok mondani, más telókkal tuti, hogy több bajom lenne.

(#68631) vadászcsiga válasza reap3r (#68629) üzenetére

vadászcsiga
félisten

En KK-n vagyok egy hónapja de nem vágyom vissza lollira. Akkuidő mindennel többet ér. Az én készülékemre ez az ideális rom.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#68633) bgergely válasza reap3r (#68629) üzenetére

bgergely
senior tag

Óó .. en nem akarok visszafejlodni. Amikor a notebookom anno nem birta a Win7-et, nem az XP-t eroltettem, hanem vasat csereltem :-)

(#68634) A.K. válasza bgergely (#68633) üzenetére

A.K.
tag

kivéve ha elb*sszák a szoftvert.. mert amúgy a hardverrel semmi baj nincs és ez egy G2-re a mai napig áll

(#68635) RECSKA válasza A.K. (#68634) üzenetére

RECSKA
veterán

Be is b.....a, ha egy snapi800 es 2gb ram keves lenne...

Mai napig az emberek 90%nak gyengebb hardver van a telojaban, szerintem a felenek meg az asztali gepe is gyengebb....

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#68636) bb0t

bb0t
senior tag

Sziasztok! Sosem szoktam mókolni a telefonom szoftverével, de rendeltem egy Xiaomi Mi Band karkötőt amit csak 4.4.2-vel tudnék használni. Az én G2-m telenoros és 4.2.2-nél nincs rá újabb szoftver. Újabb szoftverekkel stabil a telefon?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#68638) Laca0 válasza Dirtyz (#68624) üzenetére

Laca0
Topikgazda

Stock lollipop: 1-1,5mp a kamera alkalmazás indulása és azonnal készíti a képet, várakozás nélkül.

Redmi Note 8 4/64 | Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#68639) bb0t válasza #99499520 (#68637) üzenetére

bb0t
senior tag

most lg pc suitetal próbálkozom nem értem miért nem találja simán. Lehet, hogy csak töltőről találná meg?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#68640) fery02 válasza sdd2 (#68611) üzenetére

fery02
addikt

Üdv!

Ha Összefoglaló alapján nem megy, akkor attól tartok mi sem nagyon fogunk tudni segíteni.

Nem tudom az benne van-e, hogy főverzió váltás csak is vezetékesen megy, például PC Suite program segítségével.
Ha úgy sem talál, akkor jöhet szóba a kdz-s módszer, aminek a menetét részletesen leírja az Összefoglaló is, bár én személy szerint kdz-t csak végszükség esetén ajánlanék.
Előbb root-olnék, majd TWRP-t telepítenék és azzal flash-elnék inkább valami stock v20x/v30x zip-et XDA-ról vadászva.

----------------------------------------------

@Harcsai: Én használtam CM 12.1-t és most CM 13-ot is és mindkét rendszeremen van OTG támogatás.
Nem tudom azt tudod-e, hogy NTFS-t alapjáraton nem lát az android, szóval ha arra van formázva esetleg a pendrive-od, lehet csak az a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#68641) fery02 válasza bb0t (#68639) üzenetére

fery02
addikt

Ha LG Pc Suite nem talál frissítést, akkor valszeg valami szürkeimportos, nem magyar honba szánt példánnyal rendelkezel, amire kézileg az előző hsz-omban leírt módszerrel tudsz telepíteni frissebb szoftvert.

"Újabb szoftverekkel stabil a telefon?"
Igen

---------------------------------------------------

@A.K.: A főbb baj az, hogy alapjaiban bug-os az 5.0.2-es android, nagy kár volt erre építkezniük LG-éknek, szóval ez alapján valóban igaz a hozzászólásod első fele.
Persze a második része is abszolút helyét álló, CM ROM-okkal nagyon süvít ez a hardver.
Aki CM féle gyorsaságot szeretne és hozzá jó kamerát, annak sajnos más telefont kell néznie.

(#68642) renegade3

renegade3
újonc

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy LG G2 D801 Amerikai T-mobilos telót karácsonyra, amikor megjött nem ismerte fel a gép rendesen, USB illesztőprogram hibát írt ki, a rendszer látta de unkdown deviceként (5 gépen próbálva) nem tudtam mit kezdeni vele, majd próbáltam wifin keresztül csatlakozni hozzá de azt sem lehetett, és itt jön a csavar. A telefon nálam leszedte a szoftverfrissítést, amit én nem telepítettem. Az usb-s gondra késöbb találtam egy youtubos videót, ami developed módba lépve elvileg be lehet az USB csatlakozás állítani. De addigra odaadtam már a páromnak ajándékba, és mielött kipróbáltam volna, a párom nyomott egy szoftverfrissítést nála WIFI-re csatlakozás nélkül, amibe gondolom belefagyott. Majd újraindítás után SECURITY ERROR képpel ki is kapcsol. Most ott tartok hogy a helyi szervízben van, náluk is kiírja az USB hibát és nem tudtak szoftvert sem frissíteni, USB csatlakozó csere sem oldotta meg. Esetleg valami ötlet, a pc-n más rendszerrel esetleg felismerné, linux vagy valami??

(#68643) bb0t válasza fery02 (#68641) üzenetére

bb0t
senior tag

Telenoros, de közben a PC Suite talált frissítést. Már meg is van, remélem nem fog belassulni a telóm mert nagyon elégedett voltam a sebességével.

(#68644) snow2014

snow2014
aktív tag

ha lolirol akarok visszaterni KK-ra akkor csak siman telepitsek kdz vagy mas menete van a vissa allitasnak. mindent akarok torolni a telorol, meg a belso tarhelyet is

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68646) cam383xxx

cam383xxx
csendes tag

Nekem nagyon bevállt az Icex rom, kipróbáltam mindkét verziót. A stock lolli verziója nálam pörgősebb, mint az ux4.0, üzemidő is eddig jónak tűnik. Egyenlőre marad. Tetszik.

(#68647) snow2014

snow2014
aktív tag

szoval azt mondjatok hogy nagyon jo ez a Icex rom. ha tenyleg annyira jo akkor nem megyek visza KK-ra

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68648) reap3r válasza renegade3 (#68642) üzenetére

reap3r
aktív tag

Az összefoglalóban van egy téglázásból visszahozás az talán segíthet, de ott d802höz van leírás, szóval ott nem minden lesz azonos, annál sokkal többet kell utánaolvasni a dolgoknak! Az említettnél van linuxos varázsolás, az segíthet, de mindenképpen XDA-n is olvassatok utána.

(#68649) SztiviVander válasza r3dwo0d (#68616) üzenetére

SztiviVander
őstag

A probléma alapja az hogy a G2 tweaksbox nem teljesen kompatibilis lolival (és ezt amúgy ki is írja a legutolsó, play-ről letölthető 2.5.6-os verzió) mert már kb 1 éve nincs fejlesztve. Az egyel régebbi 2.5.2 ugyan elindul csak épp úgy összekufircolja a softkey-eket hogy lehet romot újrapakolni vagy 3 softkey-el éldegélni a továbbiakban. Ami viszont működik LP-n az a G3 Tweaksbox (igen, G2-n megy azt használom) de abból is a béta 1.5.1. XDA-n megtalálod. Mondjuk nem árt megvenni a támogatói csomagot mert az ingyenesben kb lófüttyöt sem tudsz állítani.

[ Szerkesztve ]

(#68650) norbert1998

norbert1998
veterán

Ez a kompatibilitás tesztelő alkalmazás a gyári ROM-on illetve a Cloudy-kon mit jelez?
[link]

Vielen danke :R

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.