Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67901) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Van egy problémám, amire nem tud senki megoldást mai napig.
Független G2-esem van, gyári 5.0.1-es Androiddal.
A problémám, hogy rendszertelen időközönként, egymás után 5-6szor is felugrik egy kis zöld ablak, amibe az van írva, hogy "A letöltés nem sikerült, próbálja meg később!", holott nem is próbálok semmit letölteni, ez csak úgy felugrál a semmitől, akár chatelés közben is, különböző programokban.
Nem oldotta meg a 4.4-ről 5.0.1-re frissítés és a rendszervisszaállítás sem a dolgot.
Valami ötlet valakinek?
Már ott tartok, hogy csak ezért fogom lehet lecserélni a G2-est.

(#67902) kárátékutyá válasza Cingáriusz (#67901) üzenetére


kárátékutyá
őstag

A frissítés után gyári adatok visszaállítása volt, és újból belaktad, vagy mentést tettél vissza gyalu után?

[ Szerkesztve ]

(#67903) Cingáriusz válasza kárátékutyá (#67902) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Újból belaktam, pont azért, hogy biztosan kiküszöböljem a hibát. Sajnos nem sikerült. Fogalmam sincs, mi okozhatja.

(#67904) reap3r válasza Cingáriusz (#67901) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ilyet nekem is csinált nagy ritkán. Emiatt telefont cserélni azért elég brutál dolog. De amúgy el nem tudom képzelni, hogy mit csinálta ezt nekem. Egy jó ideje viszont nincs ilyen problémám, de mondjuk amennyiszer már újraraktam, minden dolog kiölődött belőle :D De amúgy érdekes egy anomália...

(#67905) [lAyCsI] válasza kárátékutyá (#67898) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

1. Szervíz menü ( 3845#*802# )
2. LTE-Only
3. Modem Settings
4. RAT Selection
5. Kiválaszt GSM / WCDMA / LTE auto

Bocs, most látom hogy ezen már túlvagy...
Gyári ROM?

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#67906) kárátékutyá válasza [lAyCsI] (#67905) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Szia, köszi azért!

Gyári 5.0.2.

(#67907) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nekem fül nézetre van állítva a beállítások, de ez a k Nova launcher mindig lista nézetben nyitja meg 😠

(#67908) adyz. válasza felon (#67698) üzenetére


adyz.
aktív tag

dörzsi+clin ablakmosó, 10 másodperc alatt lehozta. végre élesek a képek, nem fátyolosak és a színek is megjelentek. :)

(#67909) [lAyCsI] válasza kárátékutyá (#67906) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

LTE Configs app lett frissítve?
Márha van ilyened :)

-= No way back from Here =-

(#67910) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#67907) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Detto :))
És hiába állítod át, amint újra megnyitod visszaáll...
Kerestem az opciót Novában mindhiába

-= No way back from Here =-

(#67911) kárátékutyá válasza [lAyCsI] (#67909) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Azt hol kell keresni? Play-en sem látok ilyet...vagy mit keressek pontosan?

(#67912) [lAyCsI] válasza kárátékutyá (#67911) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

KK alatt az alkalmazások/ Frissítési/App központ alatti menüben van

-= No way back from Here =-

(#67913) kárátékutyá válasza [lAyCsI] (#67912) üzenetére


kárátékutyá
őstag

5.0.2 van. Ott minden frissítve van az említett helyen.

(#67914) [lAyCsI] válasza kárátékutyá (#67913) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Buta kérdés, de tuti van 4G hálózat ahol most vagy?

-= No way back from Here =-

(#67915) vadászcsiga válasza [lAyCsI] (#67910) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem hiszem hogy van ilyen beállítás, és mintha a kétféle nézet külön alkalmazás lenne vagy hogy is nevezzem? Feladatok közt külön külön szerepel.

(#67916) kárátékutyá válasza [lAyCsI] (#67914) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nem buta kérdés. De 100%.

(#67917) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#67915) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Bökj egy menü gombot a lista nézet alatt...

-= No way back from Here =-

(#67918) [lAyCsI] válasza kárátékutyá (#67916) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

akkor passz...
Cloudy alatt volt ilyen probléma, de ott meg sem jelent a hálózati beállítások alatt az LTE opció,
stock KK alatt csak frissítettem az LTEConfigs apk-t és nincs vele gond

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#67919) kárátékutyá válasza [lAyCsI] (#67918) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Lehet megnézem hogyan megy vissza a KK. Kell e hozzá root jogosultság ... stb

[ Szerkesztve ]

(#67920) vadászcsiga válasza [lAyCsI] (#67917) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt csinálom állandóan

(#67921) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#67920) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én akkor vissza tudom rakni fülesre

-= No way back from Here =-

(#67922) vadászcsiga válasza [lAyCsI] (#67921) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De nem marad úgy, épp ez a gond.

(#67923) morneo.it válasza Molk (#67869) üzenetére


morneo.it
senior tag

Pedig direkt egész nap azért izgultam, hogy este mit fogok olvasni Feritől. A következő kérdése az lesz, hogy melyik kézben érdemes tartani? Jobb vagy bal? Illetve, gond lehet hogy hátul az értesítő LED miért csak fehéren villan? :D :C :))

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#67924) mateus válasza morneo.it (#67923) üzenetére


mateus
senior tag

Nem tudom, szerintem a bekapcsoló gomb rossz helyen van, nem merem sosem lerakni sehova, mert félek hogy benyomódik és kikapcsol. De kijelzővel lefele sem merem lerakni, mert akkor meg tuti betörik egyszercsak. Az oldalán próbáltam, nem áll meg, csak ha befogom valami satuba, de az nem túl szép látvány. Szóval sosem merem lerakni sehova, a régi telefonommal nem volt ilyen gond. Lehet eladom, és veszek egy G4-et... :DDD

(#67925) Zsolto válasza mateus (#67924) üzenetére


Zsolto
őstag

:C :C :C :DDD :DDD :DDD

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#67926) morneo.it válasza mateus (#67924) üzenetére


morneo.it
senior tag

De az még semmi. Ha Samsung Galaxy S6-ot venne, akkor nem kellene kábelen tölteni - mert most valljuk be, kedves társaim, micsoda LG G2 hiba, hogy ott egy lyuk alul. Milyen tervezési hiba már? Miért nem oldalt van, s akkor lehetne fektetve tölteni alulról egy dokkolóval - illetve a kocsiba rakva, fektetve, lefele lógna a töltőkábel. Komolyan, el kell adni a telefont :DDD :DDD :DDD

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#67927) akooos


akooos
veterán

Most már kicsit uncsi srácok és túl sok az off is.. :U

(#67928) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#67922) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hátnem :N
egyértelműen a Nova állította át, de fura hogy nem lehet visszaállítani...

-= No way back from Here =-

(#67929) morneo.it


morneo.it
senior tag

Na, a CM13-at (6.0.1) lementettem TWRP-vel, s fel"KDZ"ztem a 30F gyári ROM-ot. Imádtam a CM-et, de a fényképező nagyon hiányzott már. Úgyhogy majd ha lesz olyan 6.0, ami LG"sebb", akkor visszatérek. Inkább naponta töltöm, de használhatóbb. CM alatt 2.5 napig is elvoltam töltő nélkül :K

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#67930) vadászcsiga válasza [lAyCsI] (#67928) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet hogy a fül nézet a gyári launcher kiváltsága.

(#67931) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Két egymást követő reggel ugyan azt a hiba üzenetet dobta az értesítési sávra a telefon,nagyjából percre pontosan ugyan akkor.

Build: LRX22G
Build fingerprint: 'lge/g2_open_com/g2:5.0.2/LRX22G/152461031ff6b:user/release-keys'

Ezen kívül hibát nem tapasztaltam.
Mi lehet ez? A google nem segített...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#67932) Grecky válasza Cingáriusz (#67903) üzenetére


Grecky
senior tag

Szerintem tutira valamelyik általad telepített alkalmazás okozza, próbáld meg egyesével leszedegetni ezeket, hátha kiderül melyik az.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#67933) [lAyCsI] válasza vadászcsiga (#67930) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

lehet :D

-= No way back from Here =-

(#67934) Feri1977


Feri1977
senior tag

Tegnap vettem fel vele full hd-ban. Amikor fényképezővel vettem fel, ott is mp4-be vett fel, de le tudtam tömöríteni mondjuk egy 3 gigás felvételt 200 megabájtra divx converterrel! Itt felefonon a 3 gigabájtos felvétel ami szintén mp4-ben van, semmit nem tömörít rajta szinte a program amivel tömöríteném, milyen mp4 ez..? mert túl sok helyet foglal, összejött vagy 20 gigabájtnyi felvétel, amikro fényképezővel csináltam ugyanígy mp4-be nyomta le mondom, de pár száz megabájtokra le tudtam őket tömöríteni, itt meg szinte majdnem ugyanaz a mérete konvertálás után is WTF?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67935) Jacksonrodeo válasza dussy (#67931) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

sztorno , benéztem :)

[ Szerkesztve ]

(#67936) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Na, kezdődik... (sóhaj)

(#67937) fery02 válasza Feri1977 (#67934) üzenetére


fery02
addikt

Ez már kétlem, hogy ON téma ebben a topikban, valami videószerkesztő féle topikot ajánlanék, valszeg olyan is akad itt PH-n.

Vannak bajaid amúgy tényleg. :)
A helyedben hagynám az egészet úgy, ahogy van és inkább nagyobb tárhelyet vennék. Megörökített családi emléket nem akarnék erőszakolgatni, durván kifejezve.

Jönnek az ünnepek, lazíts! Ne keressük mindig direktbe a fejtőrőket és kihívásokat, hagyni kell belőlúk a következő évre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#67938) Feri1977 válasza fery02 (#67937) üzenetére


Feri1977
senior tag

Köszönöm. Azt se értem, most vettem idáig nem is tudtam észre, amit itt írtatok, hogy hátul is értesít a led, ha van valami, minek, csak az aksit fogyasztja, ki az az idióta aki fejjel lefelé rak le egy telefont?

A jack dugó problémám meg igenis adott, akárhány telefont látok utcán, mindenkién fent van itt meg alul, ez által amikor fogod a telefont zene hallgatás közben, alul lóg a kábel. A régi telefonjaimnál fentről lefelé hozzá tudtam szorítani a kábelt a telefonhoz, itt alulról felfelé nem lehet, mert nem áll kézre+mindíg beakad a kabátba amikor kiakarom venni a zsebéból a fülhallgató kábele, a másiknál fejjel lefelé beraktam zsebembe azt ennyi. És nem fogom fordítva zsebbe rakni, hogy seggébel befelé, mert amikor veszem ki, hozzá érek a kamera takaró plexijéhez és nem akarom megkarcolni, meg fejjel lefelé pont újjra áll a hangerő gomb ha hangosítok vagy halkítok, tervezési idiótaság és kész az alsó jack dugó kábel.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67939) akooos válasza Feri1977 (#67938) üzenetére


akooos
veterán

Fejezd már be. Nem veszed észre, hogy mindenki epekedve várja, hogy beírj valami idióta baromságot? Utána oldalakon keresztül lehet olvasni, hogy mindenki ezen röhög. SEMMI értelmes nincs már ebben a kurva topicban amióta megjelentél. A hülyeségeidet tartsd meg magadnak, mert nevetségessé teszed magad.

Jack dugó probléma, hátsó LED és társai. Veszek neked egy telefont, csak húzzál innen légyszíves.

A topikgazdák ilyenkor rendet tehetnének, mert NEM EZEK MIATT LÉTEZIK EGY SZAKMAI TOPIC!

(#67940) Zoja™


Zoja™
őstag

Tisztára neduddki... :D
Az a srác csak a hejjjesírásával hatott az emberek idegeire, úgyhogy valszeg Ferenc kollégánk is csak rájátszik a dologra... ;]

(#67941) Rasnac válasza akooos (#67939) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szerintem...de tényleg csak szerintem vegyél egy fényképezőgépet egy nokia 3310est egy mp3 lejátszót és minden gondod megoldódik ;)
Azzal hogy a jack dugo alul van nem tudunk mit tenni mert azt a kis kinai munkások odafröccsentették amikor csinálták a telot ezvan...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67942) Laca0 válasza Feri1977 (#67934) üzenetére


Laca0
addikt

Már egyszer kértelek Feri1977, hogy ne keltsd itt a feszültséget a topicban!
Egy ideig elment, hogy jót röhögtünk rajtad, de most már elpattan a cérna, úgy látom mindenkinél!
Kérlek, add el a G2-es telefonodat és vegyél valami felül jack dugós, 5000mAh-s akkuval ellátott, brutálisan jó kamerás de pici videofájlt rögzítő (bár ilyen a mesében sincs) telefont és boldogítsál mást!
Vagy maradj itt, de szorítkozz a telefon és tartozékai használatával kapcsolatos hozzászólásokra. Hidd el, értelmes kérdésekre szívesen válaszolunk és segítünk!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#67943) Feri1977 válasza Laca0 (#67942) üzenetére


Feri1977
senior tag

...bocsánatot kérek és elnézést...rendben. :-(

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67944) Roshon


Roshon
csendes tag

Sziasztok,
Tegnap frissítettem a telefont gyári lollipopra, azóta az értesítésjelző ledem nem működik rendesen, miután kikapcsol a kijelző villan gyorsan 2 őt és utána nem villog, update előtt és után is csináltam hard resetet, tudnátok segíteni, hogy mit tudnék kezdeni vele?
Köszi

(#67945) vadászcsiga válasza Roshon (#67944) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sokkal ritkábban villan mint KK alatt.

(#67946) Roshon válasza vadászcsiga (#67945) üzenetére


Roshon
csendes tag

Köszi
Most hogy jobban megnéztem tényleg így van de baromi idegesítő:(
Eddig semmivel se jobb mint a KK és nem is ad hozzá többet, sőt..
Lehet hogy ebből visszatérés lesz KK ra

[ Szerkesztve ]

(#67947) Quqesz válasza Roshon (#67946) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem mindég hoz jó újjat a rendszerfriassítés...itt inkább elvett még ezen kívül jó pár szolgáltatást...

Feri1977
Nem véletlenül avi-ra tömörítetted régebben?????

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67948) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Sziasztok!Hálás lennék,ha ajánlanátok megbízható számlaképes szervizt,vagy szerelőt aki garanciával eredeti akksit cserélne a G2-be emberi áron. Csak Budapest jöhet szóba.Trollok kíméljenek a hozzászólásaikkal köszi.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#67949) akos727 válasza Feri1977 (#67938) üzenetére


akos727
senior tag

Elképzelhetetlennek tartom h ifon 5től felfele semmi nem jött veled szembe eddig. Azokon is mind alul van :)

(#67950) LilProphet90 válasza VOLTCRAFT(1) (#67948) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Itt érdemes érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.