Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68701) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

G5 hírmorzsák...

-= No way back from Here =-

(#68702) veze


veze
őstag

Valaki homályosítson már fel..
Hova kell bemásolnom mp3-at vagy más hangfájlt, hogy felkínálja aztán csengőhangkét, hogy beállíthassam . név mellé, csoport mellé vagy ébresztőnek..
ha a /Storage/emulated/0/ringtones/ mappába másolom nem látja..
Egybként a sajat zenelejátszójával is az a bajom, hogy nem tudok könytárat ( tartalmat ) betallozni neki ha másolok rá valamit.
Korábban valahogy sikerült de már nem tudom hogyam..(
azokat az mp3-akat látja a könyvtárban , de ha hozzámásolok +1-et azt már nem ( nem tudom hogyan kéne felismertetni vele hogy egyel szaporodott a könyvtár tartalma.
a csengőhangokat is ennek a könyvtárnak a tartalmábol kinálja csak fel, de pluszba bemásolok egyet , azt már nem látja itt sem.
Most töröltem ezt a könyvtára tartalommal együtt, most aztan nem is kinal fel semmit nem tudok tallozni sem máshonnan , csak a gyári Lg csengőhangokbol..
már csinaltam egy 3 honappal ezelőtti mentésből helyreállítast, de tovabra se tudok tallozni csengőhangot tetszés szerint. csak LG gyari hangok...
Mit nem csinálok jól..
köszönöm

(#68703) snow2014 válasza veze (#68702) üzenetére


snow2014
aktív tag

rootolva van a telod ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68704) veze válasza snow2014 (#68703) üzenetére


veze
őstag

nincs, 4.4.2 van rajta, ahogy megvettem, ugy van

(#68705) stefi68 válasza veze (#68704) üzenetére


stefi68
addikt

Csinálj egy újraindítást és meg fog jelenni a csengőhangok közt a media/ringtones tartalma

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#68706) Mtbsrác válasza fery02 (#68700) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Akkor ne értsd meg :DDD. Jóáron jutottam hozzá és ennyi a titka az egésznek. Nemakarok én ezzel enni-inni-aludni, max felteszek rá egy két gps progit (egy navit és egy nyomkövetőt) kb ki is fújt a telepítősdi nálam. OTG funkcióját fogom többet használni ha a pályán vagyunk hogy visszanézzük a videókat amiket ott felveszünk. Oszt ennyi.

(#68707) veze válasza stefi68 (#68705) üzenetére


veze
őstag

természetesen újraindítottam már többször is, de semmi.
a telefonra telepített fájlkezelő nem is látja ezeket a tartalmakat.
fel van rakva a total commander is, az látja, de a telefon nem kezeli.
van néhány hónapos backup fájlom abból visszaállítva sem változik. ebből azt gondolom hogy a hiba okáéert felelős dolgok nem is kerültek lementésre, mert az visszaírta volna akkor.
kérdés.. ha gyári adatok visszaállítását csinálok, ( a képeket már lementettem) akkor ugye mindent töröl, majd a kimentett backup fájlokat visszamásolom a helyére, akkor abból tudok rögtön helyreállítást is csinálni. és benne lesznek a névjegyek , telefonkönyv jegyzet stb ?
feltételezem hogy a hibát kiválto okot nem fogja visszaírni a gyári helyreállított állapotra, , mert azt el se menthette akkor, amikor még csináltam a mentést..
Ennek ellenére nem javította ki most sem, tehat az ok, az a mentéstől/visszaállítastól független..

(#68708) snow2014 válasza veze (#68707) üzenetére


snow2014
aktív tag

toltsed le a zedge vagy a go sms pro programot. kulonos de mikor ezeket vagyis egyiket telepited akkor mikor ki akarod valasztani a telefonod csengohagjat felkinalja hogy a romban levoket akarod vagy kulon amiket ratettel a telefonra

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68709) veze válasza snow2014 (#68708) üzenetére


veze
őstag

köszi
zedge telepitve
érdeles, a telefonon lévőket ez se listázza ki, nem ajánlja fel, viszont amit leszed és egyszer valakihez rendelem, utána bekerül a listába és onnantol kezdve bárhova tehetem utána ha modositani akarok valamit

(#68710) Miho1414 válasza morneo.it (#68663) üzenetére


Miho1414
újonc

Köszönöm szépen!

beluudj: Neked is!

(#68711) veze válasza veze (#68709) üzenetére


veze
őstag

feltettem a poweramp zenelejátszót, érdekes módon a zene kérdés is megoldódni látszik.
minden mappát lát , minden zenét megtalál..
egy hulladék kicsit a sajat lejatszoja azt hiszem ezek után :U

(#68712) akooos válasza veze (#68711) üzenetére


akooos
veterán

Hát nekem soha semmi ilyen bajom nem volt, mint neked :U

(#68713) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok, ma reggel clean masterrel letöröltem a gyári e-mail alkalmazást. Azóta folyamatosan com.lge.email hiba van. Honnan tudom vissza rakni? :R

(#68714) LilProphet90 válasza XP NINJA (#68713) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szerintem ha nyomsz egy restartot, abbahagyja, én is törölni szoktam.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#68720) ninjago


ninjago
tag

Hali.
A régi S3-mason állandóan romot cserélgettem, mert nem volt jó. Ezen a G2-őn egyszer tettem fel főzött romot a google editiont, mert hát adat vesztésem, így rootolni kellett (hátha találok elvesztett állományt) és ha már rootolt feltoltam rá. Tényleg nagyon jó. Egy dolog nem tetszett benne, számomra nagyon hangos és rossz minőségű volt a youtube is és a csengőhangok is. Így tettem vissza a stock vodafonos 4.4.2. Ami némi alkalmazás és folyamat tiltás után tökéletes.
Kérdésem is lenne, részben sikerült Dr.fone-nal visszaállítani adatokat. Tudtok másik, estleg jobb alkalmazást?

(#68721) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Stock 5.0.2 V30a van a talefonomon minden nélkül alapon mióta kijött, mostanra viszont jól belassult a telefon pedig nincs tele alkalmazás hegyekkel ( ha van 20 appom akkor sokat mondtam)

A kérdés a következő lenne, mire cseréljem le? Nem hajhászom a verziószámot, legyen gyors, jó ramkezeléssel, bugmentes, jó kamera. Valami moddolt gyári? Felrakás menete is kellene mert már nem emlékszem :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#68722) [lAyCsI] válasza ninjago (#68720) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

TWRP full backup pl

-= No way back from Here =-

(#68723) [lAyCsI] válasza sagit (#68721) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

stock 4.4.2 :P

-= No way back from Here =-

(#68724) A.K. válasza sagit (#68721) üzenetére


A.K.
tag

Cloudy G2 2.1 vagy 2.2-t javaslom. A 2.2-nél nekem szaggatott a felület de azt hiszem a wipe során valamit kihagytam (TWRP alap wipe-t választottam). Viszont nem kísérleteztem tovább mert a 2.1 tökéletesen bevált.

(#68725) mateus válasza [lAyCsI] (#68723) üzenetére


mateus
senior tag

Így van, baromi gyors a telóm, semmi akadás, hibajelenség, és az akksi is bőven kibírja az egy napot, este úgyis töltőre rakom mindig :K
Bár aki szeret mókolni meg kísérletezni annak ezt hiába mondanám, de ez a teló alapból is szuper még mindig :)

(#68726) -Fly-


-Fly-
tag

Nos, a leállások nem szűntek meg semmiféle varázslat hatására, így szervizbe került a kicsike. Úgy tűnik, szoftveres gebasz történt (ahogy beszéltem a szervizessel, átélt már egyet-mást a kislány). Most már csak a telefont várom, mikor mehetek a meggyógyított G2ért :)
És még a gatyámat sem kellett ráköltenem.
Éreztem én, hogy méltó utódja lesz a Defykének, ez is elpusztíthatatlanra sikerült...

(#68727) mouzrr


mouzrr
őstag

A google fiók nem menti ke a wifi kódokat? Ahányszor új romot teszek fel és ugyanazzal a felhasználóval lépek be, mindenhol újra kéri a kódot. Nem állítottam benne semmit.

(#68728) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Távirányító progit szeretnék feltenni a telóra. Melyiket ajánljátok? Amit tanítani is lehet olyan kellene. Nem EU-s verzióju a g2-m. Mielőtt valaki belekötne :DDD

(#68729) reap3r


reap3r
aktív tag

Aki CM-ezik, az mondja már meg, hogy a Snap camera az tényleg jó képeket csinál? Állítólag a 12.ei CM-től Snap kamera van a CM-ben. Javítsatok, ha tévedek.

(#68730) dj79


dj79
senior tag

Kedves tulajok és szakértők! Hozzám került egy független G2. A szoftververzió v30b-h3g-xx. Ez hová készülhetett vajon? :)

(#68731) Autley


Autley
csendes tag

Sziasztok!
Amennyiben van valakinek tapasztalata a resurretion remix MM rom-al, azt megkérhetném, hogy akár privátban de megosztaná a tapasztalatait (mennyire stabil, milyen a kamera app, akku idő, általános benyomás) és a telepítési útmutató is jól jönne. Köszönöm! :R

(#68732) renegade3 válasza reap3r (#68648) üzenetére


renegade3
újonc

köszi a válaszodat :)
Nem vagyok otthon a mobilokban, ezért lenne egy kérdésem. Ha találok másik alaplapot, és kicseréltetem, az megoldhatja a problémámat??
Mondjuk nem írják hogy D801 vagy D802...

(#68733) reap3r válasza renegade3 (#68732) üzenetére


reap3r
aktív tag

Az alaplap csere megoldja, de az nem olcsó dolog...

(#68734) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Sikerült visszatérnem stock 4.4.2-re az éjszaka, az usb driver hibája miatt nem látta a gépem a telefont.
Ma szeretném ezt a rendszert kipucolni úgy, hogy közben stabil maradjon.
Root,Twrp, ilyesmi ajánlott?
A gyári tárcsázót és beállítás menüt hogyan tudnám fekete háttérrel ellátni?
Mostanában 2 launchert használtam: a stabil Novát és a látványos CM launchert. Sajnos a CM alatt nem alszik el 2 koppra. A hozzá tartozó képernyő záró program alatt a viber hívást nem lehetett látni sem... Pedig szépen témázható és gyors is.

Minden tanácsot és ötletet szívesen fogadok. :C :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#68735) akos727


akos727
senior tag

Volt munkahelyemen egy vendég csinált magának Samsungos pizzát. Bár én jobb szeretem G2-s pizzát, de így sem lehet rossz.

(#68736) szezso15


szezso15
addikt

Ezt ma reggel lőttem a G2-vel, mit gondoltok? :) Minden automatán volt. [link]

*Hajrá Loki!* i15+

(#68737) Mtbsrác válasza Mtbsrác (#68728) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Erre valaki vmi okosság? Távirányító progi. AnyMote Smart nem működik, azaz nem irányítja a televizilót. :(

(#68738) szezso15


szezso15
addikt

CloudyG2 3.3: Valaki találkozott már olyannal, hogy egyik pillanatról a másikra eltűnt a mobilinternet? :( Ráadásul telefonálni se tudok, pedig a teló azt írja, hogy van térerő. Reboot, wipe cache volt...
Plusz 4G-re állítva föl se megy hálózatra... :U

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#68739) szezso15 válasza szezso15 (#68738) üzenetére


szezso15
addikt

Na, csináltam egy gyári visszaállítást és ugyanaz... :F

*Hajrá Loki!* i15+

(#68740) reap3r válasza szezso15 (#68739) üzenetére


reap3r
aktív tag

A telekom hálózatával van a probléma!

(#68741) szezso15 válasza reap3r (#68740) üzenetére


szezso15
addikt

Igen, már látom én is... :U De jó, hogy ment a factory reset. :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#68742) F-ECT$ válasza szezso15 (#68738) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem gyári T rom van rajta, ugyanez történt ma 10:20 körül. 2g-n tudok telefonálni, de 3g / 4g nincs. (2 simmel is próbáltam, amik másik telefonban működnek.)

Közben látom kiderült.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#68743) szezso15 válasza F-ECT$ (#68742) üzenetére


szezso15
addikt

...és gondolom neked is írja, hogy adat szolgáltatás blokkolva. :) Azért balhéztam, mert fontos lett volna, de szerencsére 2G-re állítva nekem is sikerült telefonálni.

*Hajrá Loki!* i15+

(#68744) akooos válasza szezso15 (#68736) üzenetére


akooos
veterán

Azért ennek a képnek a szépségéhez nagyban hozzájárult a táj is aznap :)) De nagyon jó, nekem nagyon tetszik!

(#68745) F-ECT$ válasza szezso15 (#68743) üzenetére


F-ECT$
titán

Most már nálam jó.

Dive ever, work never.

(#68746) szezso15 válasza F-ECT$ (#68745) üzenetére


szezso15
addikt

Kb. dél-1 óta már nálam is... :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#68747) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok!

Úgy döntött a telom, h kikapcsolt és nem lehet bekapcsolni, de most lg töltön van és 0% mutatt és sáragaháromszög !-el!
Aksi nyekkent egyet? Ki mit milyen tanácsot tudna nekem most adni S.O.S-be!
Ja és nem olvastam vissza.... Elnézést ezért!

Köszönöm a segítséget!

(#68748) Tonimcfish


Tonimcfish
tag

hy all.

nem tudja valaki feltenni valahova a "Traffi Hunter" apk filet ? nem engedi playbol leszedni.

előre is thx.

mi 11 lite 5g

(#68749) sYs válasza Tonimcfish (#68748) üzenetére


sYs
tag

https://apkpure.com/

(#68750) Tonimcfish válasza sYs (#68749) üzenetére


Tonimcfish
tag

thx,

vicces, hogy innen se engedi telepiteni, azt irja nem kompatibilis, a play is ezert nem engedte...

mi 11 lite 5g

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.