Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#68751) -Fly- válasza Herpike (#68747) üzenetére

-Fly-
(tag)

Lehetséges. Másik töltővel/kanóccal is ugyanezt műveli?

(#68752) fery02 válasza Herpike (#68747) üzenetére

fery02
(addikt)

Szia!

Nekem szilveszter este, buliba megérkezve csinált pontosan ilyet, pedig biztosan volt még nálam is az akksiban nafta. Gondoltam az odafelel vezető fagyos, biciklis út tett be neki, valami féle páralecsapódásra gondoltam.

Szerencsére volt nálam powerbank, így buliban leraktam a telefont vele együtt a mikróra a virslik mellé és hagytam úgy pár percet.
Szerencsére adott életjelet, mert világított közben a led a töltés folyamatában.
Kb 20 perc töltés után sem akart bekapcsolni, ekkor csináltam olyat, hogy fél percig kb nyomtam a bekapcs gombot, majd egyszer csak beindult a gépezet és mindmáig megy is még.

(#68753) aya

aya
(addikt)

Sajnos elváltak útjaink a g2 telefonommal, további jó felhasználói élményt mindenkinek.
És persze android 6.0-át, és világbékét.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio V30

(#68754) veze válasza Tonimcfish (#68750) üzenetére

veze
(őstag)

Én most olvasván itt, gyorsan megprobaltam play.. és simán ment.. :U

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#68755) Tonimcfish válasza veze (#68754) üzenetére

Tonimcfish
(tag)

haverom mutatta az appot, neki is g2 van, playbol nem ment, most leszedtem apk t, rátettem telora, telepit, de ott se engedi, mi a franc lehet letiltva?? aláirásomba a verziom.

P20 PRO Black

(#68756) Tüske0614 válasza Tonimcfish (#68755) üzenetére

Tüske0614
(aktív tag)

Ha frissen telepített a rom akkor nálam is csinál ilyet. Majd egy szinkronizálás után vagy egy restart és már engedi is..

(#68757) firemanus82

firemanus82
(senior tag)

Sziasztok!
Valaki tapasztalt mar olyat, hogy ha hazaerek az esetek 75%-aban nem kapcsolodik a wifi-hez? (IP cim lekerese...) Es minden esetben a router 1-2percre kikapcsolasa oldja meg a gondot. Korabban nem csinalt ilyet, most december kozepe ota csinalja es a router beallitasait nem piszkaltam?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro Dual => Huawei P30 Pro (256Gb) - A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#68758) norbert1998

norbert1998
(veterán)

Wifi ledobálást megoldotta, hogy WPA2 helyett nyílt és rejtett Wifi hálózatom van. Sajnos muszáj ezt, mert ledobálással borzalmas. Így meg azért annyi védelem mégis van, hogy az SSID-t ki kellene találni.

(#68759) Quqesz válasza firemanus82 (#68757) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Próbáld ki: a három pöttynél jobb felül lesz egy mentet hálózatok és ott töröld ki a router. Esetleg a routernek ias adhatsz egy resetet(időnként nem árt).

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#68760) bgergely

bgergely
(senior tag)

Skacok. Nem birtam ki, csak felraktam (ujra, vissza) a CM-et. Pentek reggel 7.00 ota nem latott toltot, most 87%-on all. Stock Lolival mar lemerult volna. Ami miatt toroltem 4 hete a CM13-at, az a borzalmas kamera miatt volt. De most a Snapi kameraja 98%-ban lefedi az LG kamerat. Egyedul ISO allitas hianyzik. Ugyhogy marad a telo, nem cserelem. Ez vegre kihasznalja a QuadCore procit meg a 2 GB RAM-ot. Asztali Win10-nek eleg ez, nemhogy telefonnak... :-)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#68761) -Fly- válasza firemanus82 (#68757) üzenetére

-Fly-
(tag)

Nálam a gondot a fix IP cím oldotta meg. A routerben a legfontosabb eszközeim MAC címéhez fix IP- t rendeltem, így nem kell a DHCP- re várnia.

(#68762) reap3r válasza bgergely (#68760) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Hmmm. Ha tényleg nem rossz a Snap camera, akkor lehet CM-ezek egyet.

(#68763) snow2014 válasza bgergely (#68760) üzenetére

snow2014
(aktív tag)

tudnal adni linket a cm13hoz. kivancsi lettem ;) en is felpattintanam a telora ;) ezzel a kameraval ;)

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68764) norbert1998 válasza bgergely (#68760) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Meg tudod nézni, hogy pl ha vidto.me-n elindítasz egy filmet, és beletekersz 1-2szer, normálisan játsza-e le már? Én emiatt töröltem le. Mert az akkori verziók mind szétfagytak. :R
(Nem reboot igényesen, csak akadni kezdett a videó, nem is akárhogy, de a telefon ép maradt)

(#68765) snow2014

snow2014
(aktív tag)

lent van a legujabb cm 13 de nem ertem. most kell az a D802_PATCH_LP_KK-BL_droidth.zip vagy nem ?

illetve melyik kernel ajanlott hozza ?

[ Szerkesztve ]

(#68766) reap3r válasza snow2014 (#68765) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Miért akartok mindenáron kernelt cserélni CM alatt? Már nem tudom, hogy hányadszor olvasom, hogy milyen kernel kell alá. Kernelt akkor szoktunk cserélni, ha nem jó az üzemidő, laggol a telefon. A CM kernele teljesen jó... Van arra is kernel, de ha a cm-es megfelel, akkor felesleges másikat tenni...

(#68767) Quqesz válasza bgergely (#68760) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Ez amúgy érdekes téma, a laptopomban 2 magos intel proci van 4gb rammal, és bár a win7 fut még rajta mégsem érzek késztetést cserére. Telóban meg már 4-10mag van.....

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#68769) snow2014 válasza reap3r (#68766) üzenetére

snow2014
(aktív tag)

koszonom a valaszodat

es ez a valami kell ? :) D802_PATCH_LP_KK-BL_droidth.zip

es melyik gappsot ajanlod ?

[ Szerkesztve ]

(#68770) fery02 válasza snow2014 (#68769) üzenetére

fery02
(addikt)

Csupán csak flash-elj előtte egy hybrid bootstack-ot, gapps-nak meg jó lesz opengapps (ARM/6.0/"egyéni preferencia")!

---------------------------------------------

Egyúttal ide is bekérdezek és főleg azokhoz szólna a következő, akik szedték már szét a telefont:
Terveznék sajátkezűleg akksit cserélni a telefonban.
Elég lesz ehhez nekem ez a szett?
Ha nem, akkor ugyanerről az oldalról lenne szíves valaki nézni nekem egy ideálisabb, szintén olcsó pakkot?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#68771) snow2014 válasza fery02 (#68770) üzenetére

snow2014
(aktív tag)

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#68772) beluudj válasza fery02 (#68770) üzenetére

beluudj
(addikt)

Bőven elég ! Gitárpengető és egy pici csillag csavarhúzó! Ennyi

Simet kiveszed és ott kezd a hátlap lepattitását!

Akksi ragsztva van. Ovatosan megmelegíted és utána pl nagy simkártya vagy bankkárlya személyivet nyulj alá... Akkor nem annyira deformálódik és nem nyomod meg az lcdt amit egy vékony műanyag(ház) választ el az akkutól...

Nagyon egyszerű...

Az újat óvatosan nyomkodd bele a helyére ...

[ Szerkesztve ]

Csak egy LCD proji @ DaRbEe mankó :) 1chip DLP the King! :C Rainbow Forever a szükséges + ;)

(#68773) [lAyCsI] válasza bgergely (#68760) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

lőhettél volna stock/CM-el is 1-1 képet uarról... :U
vagy valaki aki csak ezután rakja fel

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#68774) fery02 válasza beluudj (#68772) üzenetére

fery02
(addikt)

Köszönöm! Plusz a segítő leírást is! :R
Megvan persze a Logout-os G2 szétszedő útmutató is, majdcsak sikerrel fogok eljárni végül. :)

(#68775) norbert1998

norbert1998
(veterán)

Szerintetek mennyire hihető?
2 óra 50 perce megy a képernyő, 100%-rol és 75=-on vagyok. Azt írja, meg nyolc óra.

Olvasgatassal töltöttem az időt, semmi extrabb terhelés.

(#68778) r3dwo0d válasza norbert1998 (#68775) üzenetére

r3dwo0d
(tag)

Ezt CM 13 alatt hoztad? Ha igen a mai kiadást tetted fel? :)

(#68779) norbert1998 válasza r3dwo0d (#68778) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Nem. cm12.1.
Azóta is tesztelem, piszkálom, minimális terheléssel.

4.5 óránál tartok és 63%.
Kíváncsi vagyok, mikor zár le az akksi beépített vészleállítója, mert ez nem lehet más, csak bug :Y Kizárt, hogy más legyen.

[ Szerkesztve ]

(#68780) reap3r válasza norbert1998 (#68779) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Csak olvasással 8 órát simán lehet hozni. Na meg videónézéssel. Nekem 4-5ször hozott már 8 órát így. De ha ebben van netezés meg minden egyéb, akkor az igen szép egy üzemidő lesz...Amúgy, ha bug, akkor szépen le fog kapcsolni, ahogy írtad. Viszont ez a telefon ezzel az akksival és levett órajelekkel és nagyon jó kis rendszerrel 6-7 óra sotot lazán kéne hogy hozzon wifivel...
Amúgy majd nézd meg, hogy 50% alatt nem fog annyit bírni, mint azelőtt...

(#68781) norbert1998 válasza reap3r (#68780) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Igen, azt várom, hogy majd gyorsabbaan merüljön. Egyelőre 59% 5 óra 7 perccel.
De szerintem inkább kikapcsolni fog majd.
No de ez nem 8 óra lenne, hanem 12! :Y

(#68782) reap3r válasza norbert1998 (#68781) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Hát 7-8 óra után,ha nem kapcsol ki, akkor kérlek linkeld be a romot, beállítást, mindent :D

(#68783) norbert1998 válasza reap3r (#68782) üzenetére

norbert1998
(veterán)

az még 2.5 óra :DDD
Elindítok egy random 10 órás yt videót, nincs kedvem kivárni :D

[ Szerkesztve ]

(#68784) pcnet válasza norbert1998 (#68783) üzenetére

pcnet
(őstag)

Ki lehet hozni 8 órát, nem fog kikapcsolni. Nem egy képet linkeltem kb 2 hónapja. :) Alap kernel, semmi buhera. Még rootot sem kapcsoltam be.

(#68785) norbert1998 válasza pcnet (#68784) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Na de ez nem alap kernel, nem alap rom, sok buhera, oc (felé) és nem is 8 óra (elvben) :K

(#68786) firemanus82

firemanus82
(senior tag)

Koszonom a valaszokat! Kiprobalgatom oket

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro Dual => Huawei P30 Pro (256Gb) - A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#68787) stefi68

stefi68
(addikt)

Az utolsó CM 12.1 nightly honnan tölthető le? Mert a CM letöltőoldaláról nem érhető el.
Csak a 11.17-i snapshot.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#68789) norbert1998

norbert1998
(veterán)

8.5 óra lett, 18% maradt.

(#68790) alex devil

alex devil
(senior tag)

CM13-ra a reklámmentesség megoldható? XPosed mehet rá?
+ engem is érdekel egy előtte-utána fotó. KK- alatt nagyon jó képeket csinál.

(#68791) reap3r

reap3r
(aktív tag)

Ma lehet csinálok CM vs KitKat képeket. A CM nem lesz rossz, ez a Snap kamera sem lesz biztos gyári szinten, de ez legalább gyorsan megcsinálja a képeket és tényleg nem rossz... Na de ez a CM 13 tiszta bug még. Előbb kettémászott a kép a kamerázás közben. Ilyet még nem láttam. Na meg FC is volt egy-kettő, netes videókba nem tudok beleugratni, mert elkezdi felpörgetni a videót random sebességűre. Ha kijön a snapshot release, akkor végleges lesz a telómon a CM, de amíg bugzik, addig nem.

(#68792) stefi68 válasza reap3r (#68791) üzenetére

stefi68
(addikt)

Ez a Snap Camera fellelhető valahol?

Este felraktam a CM 12.1-et, de a kamera nem változott semmit, igaz ezt nem is állította senki....
Kevés fénynél ugyan úgy szarul fókuszál, videónál meg leesik az fps (gondolom), azért szaggat már 720-as (HD) felvételnél is. Fókusszal szintén gondok vannak. Rakhatok én fel akármilyen cam szoftvert, a kamera driverek nem változtak.

Gondoltam azért adhatnék neki még egy esélyt ezzel a Snap-pal. Ez nem a régi Snapdragon Camera lehet?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#68793) Rasnac válasza norbert1998 (#68789) üzenetére

Rasnac
(aktív tag)

Hello lőnél kérlek pár képet a snapi kamerával cm alatt ha megkérhetlek ? Előre is köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68794) BigDawe

BigDawe
(csendes tag)

Egy kis off:

Csak nekem van az, hogy a telóm a gyári lollipoppal egy borzalom?? Nagyon sokar laggol, főleg akkor, amikor rányomom a mobilnetre csak úgy hirtelen, hogy megnézzek valamit, de ilyenkor rendesen mintha megállna a telefon és várhatok 3 percet, hogy végre működjön rendesen. Eddig 2 hónap alarr csak 2x volt olyan, hogy eltűnik az értesítés sáv és a navigáló sáv, és meghal teljesen, semmire sem reagál (persze a hosszan lenyomva tartott power button megoldja, de akkor is...). Ha bőven belemennék, akkor a gyári pc suitos telepítésnél is voltak problémák, de az hosszú lenne. A lényeg annyi, hogy mit ajánlotok? Láttam, hogy többen használtok CM-et, az esetleg megoldaná a dolgot? És ha igen, akkor jellenleg melyik verzió a lejobb minden szempontból?

Előre is köszönök mindent!!!

(#68795) veze

veze
(őstag)

Tegnap véletlen nyomogattam a hátso gombokat, és egyszer csinált egy print screent.
Tudja valaki hogy lehet ezt tudasoan megtenni? és melyik gombbal illetve kombinációval?
mert azota sem jöttem rá hogyan hányszor milyen hosszan nyomtam meg ahhoz hogy ezt megtegye..

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#68796) r3dwo0d válasza veze (#68795) üzenetére

r3dwo0d
(tag)

Hangerő le+power gomb együttes megnyomásával csinálhatsz print screent.

(#68797) snow2014

snow2014
(aktív tag)

kacsingatok hogy ujbol felteszem az ICE X romot. annyi lenne a kerdesem hogy ha valaki hasznalta, ha jol emlekszem akkor a taviranyitoja eleg foghilyas volt de nem tudom pontossan. tehat az lenne a kerdese ha felteszem ezt a romot akkor eredeti lg taviranyitot ra lehet e flesselni semmi ugymond kovetkezmeny nelkul ?

ha igen akkor ez megfelel ?

remote

vagy esetleg tud valami masik linket is ?

[ Szerkesztve ]

(#68798) norbert1998 válasza Rasnac (#68793) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Nincs felrakva, de majd délután megnézem :R

(#68799) reap3r

reap3r
(aktív tag)

Elég jó idő van ma a fotózáshoz, ezért fotózgatok. Estére felteszem a képeket CM-mel és KitKat-tel csinálva. Mivel a CM 13-ban alapértelmezett már a Snapdragon kamera, ezért kb. olyan gyorsan készülnek a képek, mint a stock rom kamerájával... Igen a driverek ettől függetlenül szarok a CM alatt, de ez rosszabb fényviszonyoknál lesz problémás... Viszont ezzel a Snapdragon kamerával lehet kibékülök. Kocsiból menetközben tudtam csinálni képet, amit eddig CM-mel esélytelennek tartottam... Viszont ez sem csoda, majd mutatok rá példát...

[ Szerkesztve ]

(#68800) 75lion válasza snow2014 (#68797) üzenetére

75lion
(tag)

Nekem Icex van fent és tökéletesen működik a távírányító minden funkciója

[ Szerkesztve ]

HUAWEI Mate 8 L29

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.