Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68851) [lAyCsI] válasza Tüske0614 (#68850) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sztem semmi

-= No way back from Here =-

(#68852) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Üdv.!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ilyen akumulátor használat mellet, ha felteszem a cm12.1-et, akkor tovább fogja bírni?

(#68853) fery02 válasza DiNizo (#68852) üzenetére


fery02
addikt

Ez megbocsáss, de nem igazán értelmes kérdés (pl ebből a kijelzőidő sem derül ki).

A lényeg viszont annyi, hogy CM 12.1/13 nagyon jó üzemidőt hoz (stock-oknál semmiképp sem rosszabbat, sőt) és igazából ezt a témát felesleges is tovább vinni.

(#68854) RumiTT


RumiTT
tag

Miért nem lát egy SONY X11 BT-s hangszórót a telefon? Hasonló JBL-t látja gond nélkül, más telefon pedig látja SONY-t is.
Belehet állítani valahogyan, hogy füles használata közben számot váltson gombokra?

(#68855) cs-pisti


cs-pisti
tag

Szisztok!

Nemrég volt panasz hogy a CM oldaláról nemlehet tölteni 12.1 Nightly-t. Nekem megvan a 11.29-i, feltettem Drive-ba akit esetleg érdekelne írjon PM! :-)

P

(#68856) Jacksonrodeo válasza RumiTT (#68854) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Szia,

Nekem csak úgy látta a Sony hangszórót, ha NFC-vel párosítottam.

J

(#68857) konzi


konzi
aktív tag

Ez a kijelzo sargasodasi hiba idovel romlik vagy ha mar elojott szinten marad ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#68858) jani8787


jani8787
tag

Eltűnt a gyári LG backup progim valahogy. Az lehet? Hol tudom megtalálni? Visszatenni? thx Lollit használok

(#68859) akooos válasza konzi (#68857) üzenetére


akooos
veterán

Romlik. Egyre nagyobb és sárgább lesz. Nekem most már a másik oldalon is elkezdett sárgulni... :)

(#68860) Quqesz válasza akooos (#68859) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hol? A hátlapon???? :DD

Jani8787
Nézd meg a beáll/ált/a telefonról/szoftverfriss/alkalmazás frissítés és ott kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#68861) konzi válasza akooos (#68859) üzenetére


konzi
aktív tag

ajaj..

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#68862) david.magony


david.magony
csendes tag

Sziasztok!

Valaki próbálta már a http://flymroms.com/ ROM-jait? Vagy ti mit javasolnátok LP rendszeren? A Google edition 1.2-t már használtam, de 1-2 nap után valamiért állandóan ki crashelt pl.: a snapchat. Ha erre a problémára van megoldás meghallgatnám.

(#68863) Rasnac válasza david.magony (#68862) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Esetleg javaslom az 1.3 at mostmár az a legfrissebb .

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68864) RECSKA válasza Rasnac (#68863) üzenetére


RECSKA
veterán

En most icex romra nyargaltam at cloudy3.3rol. Tenyleg gyorsabb.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#68865) ClioRS válasza david.magony (#68862) üzenetére


ClioRS
őstag

IceX, nekem nagyon bejön. Üzemelőben nem tud versenyezni a CM-mel, de stabil, jó a UX 4.0 is.

(#68866) akos727 válasza ClioRS (#68865) üzenetére


akos727
senior tag

Csak én érzem úgy, hogy sehol nincs sebességre egy euphoria, cm12.1 vagy más cm alapú romhoz :F

(#68867) RECSKA válasza akos727 (#68866) üzenetére


RECSKA
veterán

Lassabb persze. De szebb. 10000x

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#68868) alex devil válasza RECSKA (#68867) üzenetére


alex devil
senior tag

Hogyhogy szebb? Mi szebb rajta? :F

S23

(#68869) RECSKA válasza alex devil (#68868) üzenetére


RECSKA
veterán

Cm alapu rom meg ratelepitett launcherrel sem olyan, mint egy lg ui. Legalabbis mikor en probaltam.

Kamera is sokkal szebb fozott lollin.

Cserebe lassabb. Bar megjegyzem, icex romja a legujabb dori kernellel azert tep szepen.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#68870) akos727 válasza RECSKA (#68869) üzenetére


akos727
senior tag

Nekem külsőre mind a kettő tetszik, így ez nekem nem perdöntő, LG alapúban jobb a kamera, ez vitathatatlan, de CM alatt is a jó a kamera egy jó programmal, főleg este érezhető az fps drop, nappal 95%os teljesítményt nyújt az LG alapu kamerhaoz kepest. Most váltottam újra vissza CM alapúra, mert a pár napos icex rom lassú volt, gyári és dori kernellel is. Nem szeretem, ha én gyorsabb vagyok, mint a telefonom. Euphoria flashelese után egyből feltűnt, hogy mennyivel gyorsabb, így most egy ideig nem hinném, hogy visszaváltok.

[ Szerkesztve ]

(#68871) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/chelozteamfulluxg4v10-t3284604 . Én most ezzel teszek egy próbát :)

(#68872) RECSKA válasza Tüske0614 (#68871) üzenetére


RECSKA
veterán

Tegnap feltettem IceX romja elott, de 5 percenkent fc-zett valami, igy erzekeny bucsut vettunk egymastol. XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#68873) Tüske0614 válasza RECSKA (#68872) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

még 2 órát ir mire lejön...vagyis először még 10 perc volt ..ok köszi DEL

(#68874) Koniman


Koniman
tag

Autós töltőre milyet javasoltok amennyiben nem gyárit szeretnék?
Köszi!
Belkin jó lehet? 2.1A

(#68875) rolixxx


rolixxx
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg a HUNGARY OPEN V30A van a telefonomon, a kérdésem az lenne érdemes-e frissítenem újabbra? A mostanival igazából meg vagyok elégedve, bár szerintem akkuidőben lehetne jobb is, most 3,5-4h kijelzőidőt tud.
Ha érdemes frissíteni, melyiket tegyem fel?
Köszi

(#68876) reap3r válasza RECSKA (#68872) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nálam ugyanez :D Ráadásul még baromi ronda is volt :)
Ja és döcögött tisztességesen. Dorimanx kernele nálam már kezd hülyeségeket csinálni, lassan fel fogom áldozni a normális kamerát és megyek CM-re, csak hegesszék már össze, mert még nagyon messze a teljes használhatóság számomra...

[ Szerkesztve ]

(#68877) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Feltettem az Lg VS980-as telefonra a rá való cm13-at, amikor újra indítottam, kijött az LG logó, rögtön eltűnt, és nem csinál semmit. valahogy meg lehet csinálni?

(#68878) Meggyi001 válasza DiNizo (#68877) üzenetére

Ha van download mód akkor igen.

https://gamergep.hu/

(#68879) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Azt hogy tudom megnézni?

(#68880) Meggyi001 válasza DiNizo (#68879) üzenetére

Kikapcsolt állapotban nyomod a hangerő fel gombot és úgy dugod rá a pc-vel összekötött usb kábelt. De elötte nézd meg, hogy tudsz e csinálni factory resetet, hátha megoldja..... és olvass bele az összefoglalóba is, ne hogy tégla legyen, meg ezt is nézd meg: [link]

https://gamergep.hu/

(#68881) Dabaka


Dabaka
csendes tag

Sziasztok! Valaki próbálta a Netflix alkalmazást? Megy a super HD (1080p)?

(#68882) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Saját betett sms csengőhangot hogy tudom beállítani? Mp3 formátumú, de ha belemegyek az sms/értesítési hangok akkor csak a saját gyári hangokat látom és nemtudok betallózni mást. Hova és hogy tegyem be? Koreai verzsönü g2.

Meglett! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68883) Meggyi001 válasza Mtbsrác (#68882) üzenetére

Vagy bemásolod a ringtone mappába a hangjaidat, vagy például ezzel: Tone Picker

https://gamergep.hu/

(#68884) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok, tudom, ez nem egy hirdetési felület, csak kérdezném. Ha lenne egy g2esem eladó, azzal lehet itt próbálkozni?

(#68885) HD5570 válasza kisqp (#68884) üzenetére


HD5570
aktív tag

hardveraprón.

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#68886) RumiTT


RumiTT
tag

Miért használ mostanában 2x annyi aksit az android rendszer, mint a kijelző? Nem töltök, nem fut semmi háttérben nagyon és baromi hamar merül így.

(#68887) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Üvegfóliából ha kettőt veszel a második fél áron van. Én mindig tőle rendelem. :)

(#68888) Vrpepty66


Vrpepty66
csendes tag

Sziasztok! A G2-m nemrég múlt el 2 éves, és még ketyereg. Szerintetek megéri G4-re váltani vagy vannak jobb alternatívák?

Ó, a régi szép idők, már nem is emlékszem :D »»Sony Ericcson W395i»»HTC Desire»»ZTE Skate 2.3.5»»LG G2 D802 Bloatmentes Stock 5.0.2 Xceed»»LG G4 H815 6.0 egyelőre Stock

(#68889) vadászcsiga válasza Vrpepty66 (#68888) üzenetére


vadászcsiga
félisten

S6 edge

(#68890) akooos válasza vadászcsiga (#68889) üzenetére


akooos
veterán

Te vettél végül valamit a G2 helyett?

(#68891) vadászcsiga válasza akooos (#68890) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem, ennyit nem adok egy telefonért amennyibe az s6 edge+ kerül pláne úgy hogy a G2-nek semmi baja pedig nagyon tetszik de csak a szemem kívánja.

(#68892) fery02 válasza Vrpepty66 (#68888) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Jobb alternatívák mindig vannak, csak a pénztárca szab határt és az egyéni preferenciák, hogy milyen tulajdonságok számítanak jobban (kijelzőméret, dualSIM, akksi méret...).

Én G4-re tuti nem váltanék a gyengébb akku idő miatt, no meg nem érezném annyira nagy előrelépésnek sem (kollégámnak G4-e van, szóval tudom milyen).
Persze frankó telefon, meg minden, de ha nem muszáj, én még várok.
Jelenleg én inkább egy Huawei Mate 8-at vennék, ha most választanék telefont, de persze a 6" nem mindenkinek tetszik, ezért is írtam az elején, hogy egyéni preferenciák. :)

(#68893) Vrpepty66 válasza fery02 (#68892) üzenetére


Vrpepty66
csendes tag

Köszönöm a választ!
Most így belegondolva igazad lehet, hogy a G4-re mégsem érné meg annyira váltani.
Ha mondjuk az akksi nem szab határt, és veszek mellé egy ZeroLemon 8500 mAh-t (próbálta már valaki, megéri az árát?), akkor sem? Bár ha nem nagy az előrelépés, akkor még várok. A Mate 8 véleményem szerint is egy nagyon jó telefon, csak nekem egyszerűen túl drága. Ha egy összegbe lehet venni, akkor maximum 100 ezer forintig jöhetnek szóba, részletre meg ott a T-Mobile, ahol viszont nem nagy a kínálat.
Igazából azért jön szóba a váltás, mert anyukámnak kell egy jó telefon és nem szeretnénk két telefont venni, így az övé lenne majd a G2. Nem tudom, talán még egy esetleg másfél évig bírja a telefon ha vigyázunk rá, tovább nem hinném. Tehát a váltás lassan aktuális lesz.
Nézegettem még a Xiaomi körül, talán Note 2 (Pro), Note 3 (Pro), esetleg Huawei P8 vagy Honor 6 Plus.
A szempontok amik nálam számítanak, az a kijelző (1080p-nél nem nagyon kell több), akkumulátor (lehetőleg bírjon ki 2 napot közepes használat mellett: 50% fényerő, youtube, internet, egy-két nagyobb játék, sok zene), kamera, audio, teljesítmény. Végül, de nem utolsó sorban legyen mögötte egy nagyobb XDA fórum, hogy amikor kezdenek látszani a használat hatásai legyen hova fordulnom.

[ Szerkesztve ]

Ó, a régi szép idők, már nem is emlékszem :D »»Sony Ericcson W395i»»HTC Desire»»ZTE Skate 2.3.5»»LG G2 D802 Bloatmentes Stock 5.0.2 Xceed»»LG G4 H815 6.0 egyelőre Stock

(#68894) konzi válasza Vrpepty66 (#68893) üzenetére


konzi
aktív tag

Most jott ki az uj xiaomi redmi 3. 5" 2 sim, ujlenyomat olvaso, 2 gb ram 114$ ;)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#68895) Meggyi001 válasza Vrpepty66 (#68893) üzenetére

Nekem most egy ilyenre fáj a fogam, tuti meg is fogom venni, ha még a notify ledje is jól látszik: [link]

5.5 col
full hd
otg
nfc
infra
3 gb ram
8 mag = 4xxxx pont antutu, tehát nem lassú
gorilla glass
ujlenyomat olvasó
És 6000 mAh Akksi!!

https://gamergep.hu/

(#68896) stefi68


stefi68
addikt

Nem tudja valaki, melyik fájlban tárolja a statusbar méretét az android?
Meg szeretném változtatni az egyik ROM-ban az LgSystemUI.apk-t, de nem találom benne ezt a paramétert.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#68897) Meggyi001 válasza stefi68 (#68896) üzenetére

Nem a framework-ben van akkor? :F Vagy innen tudsz esetleg puskázni, most lusta vagyok átnézni az oldalt, hogy az is benne van e [link]

https://gamergep.hu/

(#68898) akooos válasza Meggyi001 (#68895) üzenetére


akooos
veterán

Na menj a....

Ezt nem akartam megnézni... most én is akarok egy ilyet.. Dual SIM-es "szuperphone" ennyi pénzért... A kocsimat kéne helyrepofozni, erre ilyeneket linkelsz :DDD

szerk: és már csak 1 nap van a kedvezményes áron való vásárlásra.... rohadt életbe :DD

[ Szerkesztve ]

(#68899) Meggyi001 válasza akooos (#68898) üzenetére

:D ugye hogy zsír lesz? :)

https://gamergep.hu/

(#68900) stefi68 válasza Meggyi001 (#68897) üzenetére


stefi68
addikt

Köszi!
Közben rájöttem, hogy a statusbar magasságán nem változtattak (75px), hanem az ikonokat méretezték át.

A linkelt Ulefone-hoz hasonló paraméterű telefonokat mért nem csinálnak G2-es méretben manapság?
Azt veszem észre, hogy ha váltáson gondolkodik az ember akkor már nem találni a G2-höz hasonló méretűt
A több ram, jobb proci, nagyobb aksi már csak tepsi méretekben kapható.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.