Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) Rasnac válasza kszthly (#67249) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Ááá :) köszi amint cserélik a kijelzőm megpróbáljuk ezt a cmet utoljara az lg optimus 2x emen volt :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67252) pinceajto válasza minikahona (#67226) üzenetére


pinceajto
csendes tag

Nem próbáltam. A végén sikerült újra annyira brickelni hogy újra linuxból elvegeztem a teljes particiokiosztast. Es feltettem egy twrp-t. De hogy a fastbootot hogy elrejtették a telefonba.

[ Szerkesztve ]

(#67253) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap este ujra felraktam a KK-t, ugyanolyan használat mellett tegnap kora délután kikapcsolt...volna ha nem dugom töltőre, most töltés nélkül 60%. Egész nap wifi, messenger, chrome. 10 percenként.

(#67254) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Hol lehet be állítani hogy ne automatikusan válassza a hálózatot hanem kézi módban. Nálam csak az van hogy automatikus kapcsolódás a preferált hálózathoz...

(#67255) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Akksi idő v30C Telekomos

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67256) vadászcsiga válasza Rasnac (#67255) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hasonlón állok most 20f-el.

(#67257) Marquess


Marquess
tag

Szerintetek a Htc M8 as telefon füllese jó lehet a G2 telefonhoz,esetleg tudná azt a minőséget adni,mint a többi jó fülles?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#67258) Rasnac válasza vadászcsiga (#67256) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Ez ugye lolli és csak példaként hoztam hogy annyira azért nem rossz :) kipróbálom majd a cm 12.1 et de lehet visszatérek erre .
Kollégám v30bn van neki 39% on volt ugyanekkor és neki "csak" 2 óra 36 perc volt a SOTja

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67259) vadászcsiga válasza Rasnac (#67258) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja írtad hogy LP :) Jó értékek, sajnos nálam ilyen nem volt akármelyik verziót raktam fel a hónapok alatt.

(#67260) Rasnac válasza vadászcsiga (#67259) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Ez most frissült kb 1 honapja v30b vel inditottam es bár egyből nem is de rá 2 napra már jött is a v30c ami kb voltvagy 60mb azota meg meglepoen jobb ;)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67261) pcnet válasza akooos (#67245) üzenetére


pcnet
addikt

Itt tartok most:

Ebben volt a sikertelen dirty flash, majd a clean install és belakás. Valamint a szokásos 20%os fényerő, 80%ban wifi, 20%ban mobilnet 2G-n és kb 1 óra FB Messenger. Böngészés ma minimális volt.

Hogy érdemes e frissíteni? Biztosan! Én csak a wifiről mobilnetre váltás bug eltűnését tapasztaltam, más új fícsört nem fedeztem fel. De biztosan van csomó hibajavítás. Sebesség, stabilitás ugyan úgy tökéletes.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#67262) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Újabb nap, újabb kihívás. Elakadtam de csúnyán és nagyon nem értem miért.

Droidmester v20G ROM-ja került fel a telefonra KitKat alapon.
Gondoltam kipróbálom, de nem tetszik.
Innen mi az út vissza a Lollira, ha a KDZ-s módszer nem megy sem XP, sem Windows 8.1 sem W10 alól ?

Autorec KitKat változatával felraktam a TWRP régi változatát, de onnan nem tudok átmenni Cloudy G2 3.3-ra. Meghal a telefon.
:R :R :R

Droidmester v20Gje után a KDZ valahogy megindult.... :U :U :F

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#67263) Danny365


Danny365
őstag

Ma frissült a Nova launcher és végre van screen lock támogatás, tehát mindenféle külön alkalmazás nélkül be lehet állítani double tap 2 sleepet.

(#67264) Feri1977


Feri1977
senior tag

100 százalékos töltöttségről, 3 óra játékkal nullára merítettem, ez nem durva? 1 óra alatt esett 20 százalékot. Aztán még jobban mertült, a következő 1 óra alatt már 30 százalékot. Lényeg 3 óra játszás végig a csr racing-el meg a need for speed limit-tel, nullára merítette.

Ettől függetlenül 1 napot kibír teszteltem, reggel 8-tól este 9-ig, ha átlagosan használom, nem nyúzom annyira, de másfél napot még nem sikerült kihoznom belőle. Lehet mégis aksi cserére érett?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67265) Photo válasza thurands (#67037) üzenetére


Photo
csendes tag

Szia! Légyszíves írd meg a módját a quickremote telepítésének! Köszönöm

(#67266) ClioRS válasza Feri1977 (#67264) üzenetére


ClioRS
őstag

Ilyenkor felnyomja a fényerőt, pörög a proci meg a grafikus rész is, nyilván merül durván, mire számítottál?
Szerintem nincs gond a 3 órával.

(#67263) Danny365
A proban eddig is volt, most lett a simában is?

[ Szerkesztve ]

(#67267) fery02 válasza Feri1977 (#67264) üzenetére


fery02
addikt

Az a baj ezzel, hogy mi már írhatunk ide bármit válasznak, te nem fogsz lenyugodni és ugyanúgy pörögni fogsz tovább ezen az akku témán valamilyen szinten.

Nem tudom, hogy átsiklottál vagy simán csak reagálás nélkül hagytad-e a korábbi, szintén neked szánt hozzászólásomat, de most már erősen javasolnám neked, hogy egyeztess meg fagyalllo-val egy akksicserét és akkor legalább lenyugodsz, hogy ha zsír új akksi sem hozná az elvárásaidat, akkor az nem attól lesz.

[ Szerkesztve ]

(#67268) Feri1977


Feri1977
senior tag

Bocsánat, elnézést, olvastam mindenki hozzá szólását, és így utólag is nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat! Most csak úgy leírtam, azóta mivan, de mindent értettem és köszönöm nektek! :R

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67269) akooos válasza Feri1977 (#67264) üzenetére


akooos
veterán

De ha ilyen módon használod, hogy 3 óra folyamatos játék megy rajta, akkor ne csodálkozz, hogy merül, mint az állat :) Amikor HC módon játszok vele, akkor örülök ha 2 órát kibír :) 70% fényerőn, nem túl erős 3D-s játékkal.

(#67270) pcnet válasza Feri1977 (#67268) üzenetére


pcnet
addikt

Játék mellett én is teljesen reálisnak gondolom ezt az akku időt, de mivel már nem garanciális a telefonod, lehet érdemes akksira beruházás előtt egy CM 12.1 romot kipróbálnod.

21 óra 40 perce megy akksiról, és 5 óra 43 perc a SOT. 18%on van az akksim. Nálam ez óriási előrelépés stock rendszerhez képest.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#67271) reap3r válasza Feri1977 (#67264) üzenetére


reap3r
aktív tag

Tele szemeteled a fórumot. Ez hiába egy telefon, ha játszol rajta MERÜL, MINT AZ ÁLLAT. Amúgy csak megsúgom, hogy pl. egy Samsung S4-es, ami akkor jött kb. mint a G2 az pl. 4-4,5 órás kijelzőnél többet soha az életbe nem hoz, és azon már ezek is jó számok... Ha egy 4 magos 2,2x ghz-es telefonnal játszol, ami 5,2es képernyőjű, 2-3 óra alatt egy csr racinggel SIMÁN lemerül. Fogd fel, hogy ezek ennyit bírnak. Ez nem játékkonzol, telefon, meg van az ára annak, hogy ilyen telejesítményre képesek, ami pedig az akksi kicsi mérete. 3000 mAh az tudod mi? Hangyafing. Hiába nézegeted, na de a többi telefonba kevesebb van, ez 5ször addig bírja, mint a többi, NEM. Ez a telefon akksiban odaver a többihez képest, kérdezz meg egy G3,G4,S4,S5,S6 tulajdonost. A helyedben inkább megtanulnám használni a telefont és megismerni, mielőtt szétszemetelek egy fórumot. Amúgy figyelmedbe ajánlok egy küls akksit, mivel ha akksit is cseréltetsz, akkor kb. MAX 10-20%-kal fogja jobban bírni sztem. Szóval a te igényeid ez sem fogja kielégíteni.

(#67272) kszthly válasza Photo (#67265) üzenetére


kszthly
senior tag

Nekem ez alapján működik rendesen.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67273) [lAyCsI] válasza pit450 (#67254) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Beáll/Internetmegoszt. és Hálózatok/Mobilhálózatok/Hálózat típus

-= No way back from Here =-

(#67274) [lAyCsI] válasza Marquess (#67257) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Gondolom bele tudod dugni a csatlakozóba tehát működik,
az meg hogy hogyan szól egyéni preferencia kérdése...
Ha nem tetszik vegyél hozzá egy Xiaomi Piston 2-t (kb 5k)

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#67275) Molk válasza Feri1977 (#67264) üzenetére


Molk
tag

(#67271) reap3r +1

Ha az a problémád, hogy lemerül ha sokat játszol rajta, akkor a megoldás, hogy eladod a g2-őt és veszel egy xbox 360-at az áráért. Az nem fog lemerülni. ;)

(#67276) quartz981 válasza kp78 (#20671) üzenetére


quartz981
újonc

Hali! Profilidőzítő: Timeriffic Hívásszűrő pedig komplex programként: 360 Security Lite

(#67277) Marquess válasza [lAyCsI] (#67274) üzenetére


Marquess
tag

igen erre gondoltam én is.
köszi

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#67278) norbert1998


norbert1998
veterán

Az lehetséges, hogy 6.0 után ahogy visszaraktam az eufóriát, teljes wipe, csak internal nem? Olyan tetű lassú lett a rencer, hogy hihetetlen. A játék ami eddig maxon ment, most jársz házatlan, a telefon totál lefagyott mellette, a böngészőben késnek a szavak nem is keveset mikor ezeket a sorokat írom...
Azért a system és egyéb wipe-ok után nem hivnam én ezt dirty flashnek...

(#67279) pcnet


pcnet
addikt

Nos, ezt még megosztom veletek és ígérem abba fejezem a topik szét offolását. Csak, hogy lehet ilyet is, nyilván nem játékkal, de az én szükségleteimet így képes kiszolgálni a telefon. Ennél jobb akksi időt szerintem nem nyújt jelenleg egy telefon sem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#67280) akooos válasza pcnet (#67279) üzenetére


akooos
veterán

Ez egész szimpi, asszem ma este én is frissítek :) Köszi a tapasztalatot.

(#67281) mateus válasza Danny365 (#67263) üzenetére


mateus
senior tag

Ez melyik verzió?
Nekem 4.1.0 van egy ideje, de nem mutat frissebbet.

(#67282) fery02 válasza pcnet (#67279) üzenetére


fery02
addikt

Hát jó, de te könnyen vagy, nem agyonára gyötört telefonnal. :)
Nekem az akksim már olyan rongy, hogy szabad napokon (mint amiltöltőre.i is), nem is számolom hányszor dugom a telefont töltőre.

Fullra töltés után performance módban, két alkalomnyi 5-10 percnyi NFS: NL között nyomok egy ~1 órás Lara Croft Relic Run-t és már kéri is a töltőt.
Mindjárt megint leszedem töltőről és újra jön egy adag kínzás. :)

Kíváncsi vagyok ki lehet-e nyírni ilyen felhasználással alaplapot amúgy. BGA forrasztások már nálam nagyon kaphattak az elmúlt kerek 2 évben (ezen a napon rendeltem a G2-met 2 éve, névnapomon :) ).

[ Szerkesztve ]

(#67283) pcnet válasza fery02 (#67282) üzenetére


pcnet
addikt

Hehe! Boldog névnapot a topic összes Ferencének! :) Telefonodnak pedig boldog 2. szülinapot! Ingress is kikérdezte rendesen. Szülinapi ajándék lehetne neki egy új akksi. ;)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#67284) Photo válasza kszthly (#67272) üzenetére


Photo
csendes tag

Köszönöm szépen! Működik

(#67285) fery02 válasza pcnet (#67283) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm! :)

Várok még két hetet, mert akkor lesz pót telefonom (munkahelytől kapunk majd év végi ajándékba Samsung Galaxy Grand Prime telefont) és akkor tervezni fogok egy akksi cserét.
Közben meg durván küzdök magammal, hogy ne vegyek egy Huawei Nexus 6P-t, mert a nagyobb kijelzőn kívül semmi szükségem sincs nagyon rá, csak mégis durván nagyon tetszik az a telefon. :D

(#67286) kristof_


kristof_
tag

A mai nappal végleg elbúcsúzok innen, bár többnyire csak passzív olvasója voltam a csoportnak. Ma pont került a garanciális ügyintézés végére és már egy Flex 2-t nyomkodok. Azt azért sajnálom, hogy a CM romot nem tudtam kipróbálni a G2-n, kíváncsi lennék, hogy milyen sebességre is képes valójában. És nagy pacsi az LG szerviznek és a B-telnek, igaz csöppet lassú volt az LG, de nagyon korrektül intézkedtek. És nektek is köszi a sok segítséget amíg én értetlenkedtem a romtelepítésnél :DDD Azért mégis a G2 volt az első komolyabb telefonom, egy kínai csodát leszámítva.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#67287) vadászcsiga válasza fery02 (#67285) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugyanakkora a kijelző. És ha jól látom hardver is gyak ugyanaz. Kár mert nekem is menekülő útvonal lenne bár tulajdonképp semmi baj a telóval főleg így kk-el

[ Szerkesztve ]

(#67288) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

P8 kamerája milyen?

(#67289) fery02 válasza vadászcsiga (#67287) üzenetére


fery02
addikt

Te valamit nagyon benézhetsz, mert egyrészt sokkal nagyobb, másrészt komolyabb hardver. :U

(#67290) vadászcsiga válasza fery02 (#67289) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Konkrétan az egész telefont. P8-at néztem :B

(#67291) akooos válasza fery02 (#67289) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem ő a Nexus 5x-re gondolt. Mégsem :))

Huawei Nexus 6P-n agyalok én is, már hetek óta.... Nem akarok telefont venni S820 előtt, de basszus annyira bejön :DDD

(#67288) vadászcsiga:
Szerintem egész jó választás lenne a P8. A kamerája szerintem nagyon jó, főleg sötétben. A Fotók videók mobillal topikban találsz pár képet userektől, az nagyjából megmutatja milyen a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#67292) neo_xperia válasza Danny365 (#67263) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

És hogyan kell beállitani? Én nem találom....

(#67293) Feri1977


Feri1977
senior tag

Komolyan befejezem a hisztit és tényleg nagyon kösznöm a rengeteg tanácsot és hozzá szólást, de azért az már nonszensz, hogy reggel 5-kor levettem töltőről, és most teszem újra rá, mert még este 10-ig se bírja ki egy feltöltéssel, pedig ma nem játszottam sokat rajta, csak 1 órát, meg net sok, meg átlagos használat.
Lehet mégis, hogy mivel másfél éves, a tulajától akitől vettem, megérik egy aksicserére, de ott is ahogy írtátok max. 10 százalék javulás lenne, azaz 1 óra többlet kb. :(

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67294) akooos válasza Feri1977 (#67293) üzenetére


akooos
veterán

Inkább add el és vegyél egy 60000000000000 mah-s akksival ellátott telefont.

(#67295) neo_xperia válasza akooos (#67294) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Isten ments, nálam már függőséget okozott, naponta többször is csak amiatt lesem a fórumot, valyon hány órát bír épp az aksija, hány százalékon áll épp, mennyi játékkal stb. És a lényeg, miért ilyen sz. r?
:-)

(#67296) RECSKA


RECSKA
veterán

Mindenkinek ajanlom a 12a-s xceed kernelt. 51% igy nap vegere az akksiszint, 2h20m kepernyoido auto 30%-on, egesz nap 4g-n, 1 ora telefonalassal.

Es mindennemu buzeralas nelkul is sokkal gyorsabb a dori-nal!

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#67297) mateus válasza Feri1977 (#67293) üzenetére


mateus
senior tag

Nem nonszensz, el kell fogadnod, hogy a mai okostelefonokat naponta töltheted. Ha nem, akkor az azért van, mert nem nyomogattad annyit. Bármelyik telefont lemerítem neked estére ha úgy van.

Megoldás: veszel egy hordozható mobiltöltőt.

[ Szerkesztve ]

(#67298) neo_xperia válasza RECSKA (#67296) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Akkor aksizzunk még :-) Én épp most dugtam töltőre, kerek 48 óra után, 4 óra 40 perc SOT, stock lolli v30b, fix 60% fényerő, marad 5%.

(#67299) Zsolto válasza Feri1977 (#67293) üzenetére


Zsolto
őstag

Ember, olvasod is magad, vagy csak írsz? Idézlek:

"Komolyan befejezem a hisztit és tényleg nagyon kösznöm a rengeteg tanácsot és hozzá szólást, de azért az már nonszensz, hogy..." Akkor most befejezted, vagy nem? Tudod mit? Ne fejezd be. Én azt szeretném, ha ezentúl mindennap beírnád, hogy hány órát bírt egy feltöltéssel. TUDNI AKAROM!!! :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#67300) Motaba78


Motaba78
őstag

Sziasztok. Erdeklodnek,hogy van valaki szekesfehervar vagy kornyekerol? Romolassal kapcsolatban kerdezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.