Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67501) Molk válasza reap3r (#67500) üzenetére


Molk
tag

;)
Én minden nap várom a hozzászólásait, nagyon feldob ez a "mentalitás". :D

(#67502) stefi68


stefi68
addikt

A bekapcsolás óta eltelt időt (Stock Lolli) hol a manóba lehet megnézni?
Korábban néztem már de most egyszerűen nem látom, vagy nem látok. :D

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#67503) mouzrr válasza stefi68 (#67502) üzenetére


mouzrr
őstag

Valahol a beállításokban a Telefon/Állapot körül írja ha jól tudom.

(#67504) akooos válasza stefi68 (#67502) üzenetére


akooos
veterán

Hardver adatok :)

(#67505) dussy válasza Danny365 (#67484) üzenetére


dussy
őstag

Köszi! :R

A gyári "vaku" widgetet nem tudom kitenni benne... Van rá valamilyen megoldás?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#67506) alex devil válasza Molk (#67501) üzenetére


alex devil
senior tag

Én is. Kb olyan mint amikor a faszméretet kérdezgetik a gyakorikérdéseken.

;]

S23

(#67507) stefi68 válasza akooos (#67504) üzenetére


stefi68
addikt

És tényleg! Pedig ott is voltam párszor..... felületesen néztem meg :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#67508) ClioRS válasza dussy (#67505) üzenetére


ClioRS
őstag

Nincs, ilyet csak a gyári launcherben tudsz kitenni.

(#67509) alex devil válasza dussy (#67505) üzenetére


alex devil
senior tag

(#67510) Magnesium válasza Rasnac (#67499) üzenetére


Magnesium
csendes újonc

Elvileg következő cm13 nightly már 6.0.1 lesz.
Egyébként ITT lehet nézegetni, hogy miket javítanak/fognak javítani a következő kiadásban.

(#67511) Meggyi001 válasza akooos (#67482) üzenetére

Te kis szemfüles :), más nem is vette észre. Hát ugye a G2-öt x hónapja lecseréltem G3-ra, amiben sajnos csalódtam kicsit, nem lett a szívem csücske. Aztán a G3-at ezért eladtam kb 5 hónapja, volt ideiglenesen egy LG f60 pár hónapig, csak ugye az meg túl kicsi. Aztán rátaláltam egy régebbi modellre, a G Pro-ra, ami felbontásban és méretben tök megfelel, 5.5 col fhd. A sebessége még pont elmegy (27000 antutu), és jól látható led notify-je van.....a G3s meg az asszony ex telója (most az is nálam van), most G4s van neki.....Igazából egy G2 kéne 5.5 coll-ban :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#67512) Rasnac válasza Meggyi001 (#67511) üzenetére


Rasnac
aktív tag

G4? ;) lassan 80-100 körül lehet kapni normalisat :) bár ahogy elnézem inkább a g5re lehet érdemes várni a v10 után ;)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67513) dussy válasza alex devil (#67509) üzenetére


dussy
őstag

Köszi, ismerem a különböző lámpa appokat, de eddig egyik sem volt olyan gyors mint a gyári...
Igaz, kikapcsolásnál az sem az igazi. (Az SOS funkció miatt.)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#67514) Meggyi001 válasza Rasnac (#67512) üzenetére

Ááááá...az nálam tuti csak annyit tudna SOT-ban, mint a G3, és az nekem kevés sajnos :( ...nem lesz G4-em soha.

https://gamergep.hu/

(#67515) tirszin válasza dussy (#67513) üzenetére


tirszin
senior tag

Igen, mennyire gáz már, hogy nem tudnak beletenni egy beállítási lehetőséget, hogy ne legyen SOS funkciója. Azaz ne kelljen kétszer rányomni, ha ki szeretnéd kapcsolni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#67516) kszthly


kszthly
senior tag

A Spirit2 open FM rádió működik CM13-al!!!

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67517) Quqesz válasza Meggyi001 (#67514) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a baj G2 akkuszintet szinte semelyik teló nem hozza....bár 6.0-val jobb lett az akkuidő a G4-en...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67518) reap3r válasza Quqesz (#67517) üzenetére


reap3r
aktív tag

G2-n is jobb lett 6.0-n, ha megnyugtat :D

[ Szerkesztve ]

(#67519) Quqesz válasza reap3r (#67518) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem nyugtat meg,mert g2 terén eddig is nyugodt voltam,még mindég nagyon jó telefon! Aksiban meg verhetetlen!Asszony inkább megtartotta és a sony z1c-t menesztette. A G4-be inkább egy 3500mAh aksi kellene,hogy tudja hozni a G2 szintjét.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67520) reap3r válasza Quqesz (#67519) üzenetére


reap3r
aktív tag

Valamelyik nap gondoltam, hogy eladom a G2esem és rádobok pár tizest, hogy vegyek valami hasonló szintű újabb telót. Hamar meggondoltam magam :D és rájöttem, hogy én ezt a vasat 2 évig még minimum meg kell hogy tartsam, csak akkor fogok váltani, ha a most tavaszi snapi 820as telefonok olyan irdatlan dolgot tesznek le az asztalra, de akkor is legalább egy év mire azok ára beesik a talán megveszem kategóriába... Az tény hogy mostanság a G4 szintű kamera nagyon elkéne, de ha nincs keret rá, akkor jó a G2 is...Amúgy egyre pofátlanabb az árazás a gyártóknál :(

(#67521) akooos válasza Meggyi001 (#67511) üzenetére


akooos
veterán

G Pro 2? :) 5,9", de a sima G Pronál talán jobb egy picivel :))

(#67522) Meggyi001 válasza akooos (#67521) üzenetére

Ammá nagyon nagy :)

https://gamergep.hu/

(#67523) reap3r


reap3r
aktív tag

Annak, aki CM 13-t akarna feltenni:
A CM 13 még nem ajánlott a napi használatra szerintem. Találtam 4-5 hibát benne tegnap, amiből úgy gondolom, hogy még 1-2 hét tuti kell neki a teljesen megbízható működéshez...
Azt hozzáteszem, hogy veszett gyors és tényleg alig akar lemerülni.

[ Szerkesztve ]

(#67524) kszthly válasza reap3r (#67523) üzenetére


kszthly
senior tag

2 hete használom, semmi igazán súlyos bajom nincs vele.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67525) mouzrr válasza reap3r (#67523) üzenetére


mouzrr
őstag

A 12.1hez képest mennyivel bírja tovább és mi számít gyorsabbnak rajta?

(#67526) alex devil válasza reap3r (#67523) üzenetére


alex devil
senior tag

Mik a hibák?

S23

(#67527) reap3r válasza alex devil (#67526) üzenetére


reap3r
aktív tag

Néhány beállításnál fczik a beállítások és így be sem tudom állítani a dolgokat. Kameránál a videózás nem megy, instant fc. Ezek a legzavaróbbak számomra.
Akksiban picivel jobb, mint a 12.1, nem mondok arra sem biztosat, jó 2 napig volt csak fent...
Amúgy sztem ez 1-2 hét és hiba nélküli lesz, vagyis napi használatra jó lesz remélem.
Gyorsnak azért gyors, mert az :D Gyorsabban nyílnak a dolgok, mint 12.1en szerintem, bár 5.1 óta a gyorsaság nagyon rendben van.

(#67528) kszthly válasza reap3r (#67527) üzenetére


kszthly
senior tag

Nekem ezek a hibák sosem jelentkeztek. Melyik beállítás nem működik?
Számomra a legzavaróbb hogy a reklám blokkolás sokkal macerásabb mint 12.1-en.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67529) reap3r válasza kszthly (#67528) üzenetére


reap3r
aktív tag

P. a gyorsbeállítások sávban lévő kapcsolókat nem volt hajlandó beállítani nekem, kifczett 3szor, ha módosítani akartam. Ez a 12.07-es nightly build volt, de igazából majd visszateszem a cm-et, amikor már 6.0.1-es lesz és elmúlt 1-2 hét :)

(#67530) kszthly válasza reap3r (#67529) üzenetére


kszthly
senior tag

Nekem az is működik és már 6.0.1.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67531) dussy


dussy
őstag

Lehetőségem lenne kedvező keretek között S6-ra váltani... Még nem volt módom kipróbálni, de érdekelne mi a véleményetek? A G2-m lassan 2 éves, fehér színű, 32GB-os,tökéletesen működik... de a kijelző sárgult...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#67532) akooos válasza dussy (#67531) üzenetére


akooos
veterán

S6 mellett szól: jobb kamera. ujjlenyomatolvasó (ha érdekel)

G2 mellett szól: üzemidő, optimalizáltság, RAM kezelés

Épp a minap vetettem össze az otthon lévő S6-ot a saját G2-mmel, hogy megnézzem van-e alapja a YouTube-on látható videóknak, amikor mindkét telefonon egyszerre elindítják ugyan azokat az appokat majd bezárás nélkül megnyitnak egy másikat és utána a recent apps menüből a legrégebbit megnyitják és így tovább. Na ezt próbáltam ki. Az 5. appig az S6 volt a gyorsabb (épp hogy), de utána teljesen meghülyült és a G2 átvette a vezetést. Amikor a recent appsban kiválasztottam a legrégebbi appot az S6 mindent újratöltött, a G2 semmit... Az S6 a home screenre lépéskor is laggolt, a G2 nem. Pl erre a videóra gondolok: [link] Innentől érdekes :)

Én nem cserélnék S6-ra a helyedben, főleg ha 32 gigás a telefon :)

(#67533) Danny365 válasza dussy (#67531) üzenetére


Danny365
őstag

Én tuti lecserélném a helyedben, szerintem ez nem kérdés.

(#67534) dussy válasza Danny365 (#67533) üzenetére


dussy
őstag

Eddig 1-1. :U
akoos érvei elég meggyőzőek voltak. És ha csak abból indulunk ki, hogy a G2 mennyivel régebbi fejlesztés...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#67535) reap3r válasza akooos (#67532) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én egy fillért sem adnék egy S6osért. Inkább maradnék a G2nél, ha sárga akkor is. Ha meg jobb kamerát akarsz, akkor vegyél egy compact gépet és akkor már az S6ot is veri a kamera. A mostani telefonok nem jobbak annyival, hogy +100 rongyot ráfizess. Én touchwizes telefonért 10 Ftot sem adnék...
Mondjuk van egy iszonyatos samsung utálatom, de nem szabad nekik 200 ezreket fizetni a csillivilli bóvli telefonokért, amik fél év után ajtótámasznak sem jók.

(#67536) Danny365 válasza dussy (#67534) üzenetére


Danny365
őstag

Hát nem tudom, szerintem pedig nem igazán szól sok minden a G2 mellett. Nekem van egy edge+-om, de a G2-t már nem nagyon nyomkodom, zenét szoktam rajta hallgatni. Mindenki ezzel a memóriakezeléssel jön, de ezt kb. úgy állítják be, mintha emiatt kuka lenne az egész telefon. Szerintem használat közben ez nagyon fel se tűnik az embereknek, én legalábbis nem szoktam egy rakás alkalmazást egyszerre használni. Ha te igen, akkor lehet, nem kéne lecserélned. Mondjuk ha a méret nem számít, én a helyedben egy Note5/edge+-t próbálnék beszerezni az akksi miatt, mert ezen brutál jól bírja. A sima S6 úgy hallottam, annyira nem combos ilyen tekintetben. (de mondjuk ott a quick charge)

A TouchWizzel sincs már különösebb gond. Tök jól témázható mindenféle buhera nélkül, így a kinézetre sem lehet panasz. Igen, a stock Android fluidabb, de ugyebár a G2-t se azt hajtja egyébként. Az extra feature-ök pedig jók a TW-ben.

(#67537) dussy válasza reap3r (#67535) üzenetére


dussy
őstag

Az ujjlenyomat olvasó komoly fejlesztés a számomra, ha váltanék, akkor mindenképpen olyan készülékre ami tudja. Fotózásra pedig tükrös gépet használok, de a G2 is megteszi, ha éppen valamit le kell fotózni gyorsan.
A Nexus 5x tetszik amúgy, de ugye a 2Gb RAM....

Danny365:
Én a klasszikus "megfogom, kipróbálom" forma vagyok. Nem jellemző, hogy sok appot használnék egyszerre, és sose rakom másik telefon mellé az enyémet. Érzetre nekem legyen smooth.

Szolgáltatónál (telenor) meglévő előfizetésre 33e Ft-ért nem olyan rossz ár egy S6-ért....
Nem tudom mennyit lehet kérni most egy sárgult kijelzős G2-ért... Az akku rendben, a 4 órás kijelzőt simán hozza stock lollival. Amúgy nagyon szép állapotban van és 32Gb-s... De lehet betenném a fiókba. :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#67538) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Tegnap óta nyomja a Cloudy a magas hőmérséklet miatti fényerő limitet (tegnap 90%, ma már csak 80%-ig engedi). Ennek mi az oka (36 fokos CPU és 25 fokos akksi mellett)? Annyira nem befolyásol, csak érdekel. :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67539) reap3r válasza LilProphet90 (#67538) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ott valami gubanc van, ha ilyen hőfokok mellett beszabályoz. Sima bug, ajánlok egy kernel cserét, a cloudy kernel helyére tegyél xceedet vagy dorimanx-et. Akkor a melegedős dolgok megszűnnek.

(#67540) LilProphet90 válasza reap3r (#67539) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Xceedet használok.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67541) akooos válasza LilProphet90 (#67540) üzenetére


akooos
veterán

Akkor 5mv undervoltot próbáld meg.

(#67542) LilProphet90 válasza akooos (#67541) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Köszi a tippet, majd kipróbálom. Egyelőre frissítettem legújabb Xceed-re, eltűnt a probléma. Bár amint mondtam, semmiben nem befolyásolt, csak furcsállottam.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67543) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

S6-nál a gagyi amoled kijelző senkit nem zavarna? Amikor ilyet látok utána olyan jó ránézni a G2-re.

(#67544) reap3r válasza vadászcsiga (#67543) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem azok a szuperszaturált amoledek szúrják a szemem, fáj ha rájuk nézek.

(#67545) Danny365


Danny365
őstag

Gagyi AMOLED, szuperszaturált... :))
Végülis véletlenül sem a Samsung gyártja a legjobb panelokat, amik éppenséggel kb. a legszínhelyesebbek is.

[ Szerkesztve ]

(#67546) vadászcsiga válasza Danny365 (#67545) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hiába ha rossz ránézni. Én IPS párti vagyok.

(#67547) norbert1998 válasza Danny365 (#67545) üzenetére


norbert1998
veterán

Én meg samsung hater ;]

Na de komolyra fordítva a szót. Az túlszaturált. A paneljai tv-ben meg szánalmasak alsóbb kategóriában máshoz képest...

(#67548) LilProphet90 válasza norbert1998 (#67547) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én se vagyok oda pl. az AMOLED-ért, de egy igen régi Samsung LCD TV-m van kb. 2007-2008-ból, és elképesztőek a színei, 178 fokos betekintési szöggel, mondjuk az akkoriban igen magas árkategóriájú volt, de az eltelt (technológiai) időhöz képest le a kalappal. A TN paneles Samu monitorom betekintési szögeit mondjuk nem firtatnám :D

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67549) norbert1998 válasza LilProphet90 (#67548) üzenetére


norbert1998
veterán

Én meg az LG-mét. Legyen elég annyi, hogy kernelből feltölt szaturációval ugyanazt a videót mellétettem a G2-n a monitornak és majdnem sírva fakadtam.
Ez az a videó. Valami mesésjó színei vannak. Imádom az ilyen természetfelvételekt :C

(#67550) morneo.it válasza reap3r (#67527) üzenetére


morneo.it
senior tag

Piszok gyors a CM13 nálam is. Néha, unalomból, kilövögetem a taskmanagerből az appokat, volt hogy 20nál is több volt, nem akadt. Egyedül a kamera, ami trgya a gyárihoz képest :Y

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.