Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67651) akos727 válasza alex devil (#67650) üzenetére


akos727
senior tag

Dupla koppos kikapcsot be lehet allitani?

(#67652) [lAyCsI] válasza akos727 (#67651) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Eegen, ez elég fontos opció :K
bár sztem az kernel függő...

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#67653) spuros


spuros
őstag

Az LG Szerviz néha felszokta venni a telefont? Lassan egy hete próbálom elérni őket... :((

(#67654) Laca0 válasza akos727 (#67651) üzenetére


Laca0
addikt

Igen! Megy a duplakopp!
Sőt! Olyat is tud, hogy ha pl. lefelé húzod az ujjad bárhol, lenyitja az értesítési sávot! Ami nagyon jól jön 1 kezes használatnál :K

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#67655) schumi válasza ClioRS (#67193) üzenetére


schumi
aktív tag

sajnos nem oldotta meg a kis papírlapos trükk a gps ledboálást. De az érdekes az hogy 1,5 éven keresztül semmi ilyet nem csinált, fözött rom nem segítene ? - csak mert mintha az új legfrisebb gyári rom ota lenne ez (persze ezt csak valószinűsitem)-

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#67656) neo_xperia válasza schumi (#67655) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nálam is pont ez a helyzet. Lolli óta sz@r a gps-em, addig semmi gond nem volt vele. Papír fecni sem segít..

(#67657) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Backup, aztán egy teszt elejéig vissza KK?

-= No way back from Here =-

(#67658) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Nova megvéve...
Jópofa tényleg :K

-= No way back from Here =-

(#67659) schumi válasza [lAyCsI] (#67657) üzenetére


schumi
aktív tag

egyenlőre gyári minden rajta, ehhez kéne root nem ? vagy t-függőbe le lehet szedni official romot ? de mondjuk leszedem, downloadba akkor is be kéne tegyem vhogy h rámenjen nem ?

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#67660) [lAyCsI] válasza schumi (#67659) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én csak olyan SW-t ismerek full backup-hoz amihez kell root, igen...
pár kattintás az egész semmi para :N
utána akár a DM-es KK zip-et letöltöd és visszaflash...
vagy a .kdz-s frissítő

-= No way back from Here =-

(#67661) vadászcsiga válasza Laca0 (#67654) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Arra valójában ott az lg féle érintőgomb amit alul tetszőlegesen oda raksz ahova akarsz.

(#67662) Laca0 válasza vadászcsiga (#67661) üzenetére


Laca0
addikt

Tudom-tudom... de ez legalább nem foglal helyet :DDD
Egyébként a legnagyobb extra benne szerintem a rácsháló egyedi beállítása! Nálam most 6*6 és így szinte nem is kisebbek az ikonok, viszont sokkal többet ki tudok tenni! A naptár mellett nekem eddig 6 ikon fért ki, most 12 :DD

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#67663) tirszin válasza Laca0 (#67662) üzenetére


tirszin
senior tag

Ezt az irányvonalat a gyári ikon-mértekben én sem értem.
Egy 5.2"-os kijelzőn még a legbumszlibb ujjú ember is könnyedén meg tudna érinteni 6 ikont vízszintesen.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#67664) szezso15


szezso15
addikt

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van nekem egy Apple Earpods-om és azt használnám a G2-vel. Működik rendesen, van vele valami tapasztalat? :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#67665) Laca0 válasza tirszin (#67663) üzenetére


Laca0
addikt

A 7 sem lenne túlzás érintés szempontjából, de az már kicsit átláthatatlan lenne.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#67666) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Ezt a CM13-at szeretnem feltenni, de (mar irtam is regebben) nincsen recovery. Cyanogen recovery-t csak flashelni lehet?
Illetve ha jol ertelmezem, a telepitesi sorrend,
bootstack
cm
gapps
Cyanogen recoveryrol mik a tapasztalatok?

(#67667) kszthly válasza OgKush (#67666) üzenetére


kszthly
senior tag

A TWRP okosabb.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67668) OgKush válasza kszthly (#67667) üzenetére


OgKush
senior tag

Akkor maradok a TWRP-nel! koszi!

(#67669) szezso15 válasza szezso15 (#67664) üzenetére


szezso15
addikt

Már tárgyatlan, találtam infót róla... :)

Ha esetleg érdekel valakit, akkor kezeli tökéletesen a fülest, egyedül a hangerőszabályozó gombok nem mennek rajta, minden egyéb igen.

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#67670) vadászcsiga válasza szezso15 (#67669) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez várható volt :)

(#67671) szezso15 válasza vadászcsiga (#67670) üzenetére


szezso15
addikt

Persze, nem is a hangerőszabályzás, hanem a mikrofon, meg a felvevőgomb érdekelt! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#67672) norbert1998


norbert1998
veterán

6:30-am lett a resurrection-nel. Valami állati jó ez a ROM! :C az eddigi legjobb, mind közül.
4g böngészés, wifi filmnézés. És galériában egy tervrajz nézése, ez kb egy óra volt.

[ Szerkesztve ]

(#67673) zsoleer válasza Feri1977 (#67593) üzenetére


zsoleer
senior tag

Aa

[ Szerkesztve ]

(#67674) sleepy32


sleepy32
csendes tag

Hali!

Segítségeteket szeretném kérni. Kb. 1,5 évig a gyári rendszert használtam, de múlt hét vasárnap az összefoglaló alapján felraktam a CM13-at (1206). Tegnapig kisebb hibákon kívül nem volt gondom vele, de frissítettem a CM frissítés menüpont alól (OTA) a legújabb CM 13-ra (1211). A frissítés látszólag nem jelzett hibát, viszont miután elindult a készülék rengetek alkalmazás leállt (Google, Goggle play...) üzeneteket kapok és hiába okézom le őket újra feljönnek, tehát a készülék használhatatlan. Az lenne a kérdésem hogy mit kell tennem? Nem vagyok nagy guru, ezért légyszi ne csak címszavakba! :)

Leírom hogy raktam fel a CM13-at (hátha itt vétettem valami hibát):
1. Root
2. TWRP telepítése lollipopra
3. Rom másolása adb-vel
4. Gapps másolása adb-vel (6.0 stock)
5. Biztonsági mentés adb-vel (majd felmásolása a notebookra)
6. CM13 telepítése TWRP-vel (wipe, install-> a leírás szerint végigmentem a pontokon)
7. Gapps telepítése TWRP-vel

Előre is köszönöm.

(#67675) norbert0622 válasza Quqesz (#67645) üzenetére


norbert0622
csendes tag

Köszi a segítséget ;)

(#67676) stefi68 válasza sleepy32 (#67674) üzenetére


stefi68
addikt

Első körben próbálj meg egy 6.0-ás Gapps-ot felrakni...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#67677) norbert0622


norbert0622
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Még egy olyan kérdésem volna, hogy ha vissza rakom a gyári 4.4.2-őt akkor az alkalmazások ugyan úgy mostani verzióra frissülnek? Pl: Google play vagy az LG saját alkalmazásai
Egyébként nem rég csináltattam meg a telót, új kijelző új hátlap új kamera védő. Cirka 41 rongyba volt az LG szervizbe :) Mert ugye fekete volt de én fehéret szerettem volna szerintem jobban néz ki mint feketébe :)
Várom a választ :))

(#67678) tirszin válasza sleepy32 (#67674) üzenetére


tirszin
senior tag

A leírtak alapján a gapps hibázik. Én ilyenkor eltávolítottam, majd irány a twrp, wipe cache és dalvik, aztán újra flash egy 6-os gapps. De lehet, h elég egy wipe is.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#67679) tirszin válasza norbert0622 (#67677) üzenetére


tirszin
senior tag

Frissülnek, de nem mindegyik u.úgy, illetve u.arra, mert ez egy másik fő-rendszer.
Nekem fehérben az nem tetszik, hogy a kikapcsolt fekete kijelzőt nagyon szépen kirajzolja.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#67680) norbert0622 válasza tirszin (#67679) üzenetére


norbert0622
csendes tag

Köszi a választ :)
Az Akku miatt gondoltam, hogy vissza rakom de még gondolkodok akkor rajta
Megérné vagy nem? jó kérdés :U

(#67681) reap3r válasza norbert1998 (#67672) üzenetére


reap3r
aktív tag

Azt vedd bele, hogy egy kép nézegetése és filmnézés alig meríti a telefont. Múltkor pl. Egésznap wifin lógott a telefonom és közbe-közbe böngésztem is meg messengereztem, de sorozatot néztem rajta kb. egésznap és összejött egy 8 órás SOT...Gyári 5.0.2-n dorimanx kernellel... A kép nézegetés meg filmnézés csalóka, igen meg tudják dobni a kijelzőidőt...

[ Szerkesztve ]

(#67682) Quqesz válasza norbert0622 (#67677) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3 lehetőség van:
1. Nem hagyod hogy felfrissüljön,egyből kilövöd a play auto frissítést meg az lg alkalmazás frissítéseknél
2. Ha felfrissült, akkor az alkalmazásoknál van olyan opció appokként,hogy frissítés törlése
3. A legutolsó verzióra felfrissül,közteset nem tudsz beállítani(pl egyel előbbi verziót)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#67683) norbert0622 válasza Quqesz (#67682) üzenetére


norbert0622
csendes tag

Igen, ezeket tudom csak arra voltam kíváncsi, hogy ugyan úgy megkapom e mostani verziókat az app-okból 4.4.2 alatt de írták az előbb, hogy nem mindegyikből.
Szerintem jobb volt a 4.4.2-es mint az 5.0.2-es. Sajna a wifis adattárolást is beépítették a PC Suitba ami nem volt jó lépés.
Ha netán lesz 6.0 rá jó volna ha kapna új illetve régi funkciókat is a teló.

(#67684) Feri1977


Feri1977
senior tag

Imádom a G2-őmet, amióta új aksi van benne a kijelző idő 5 óra, jó hozzá teszem az utolsó 30 százalékot már nagyon kis fényerőn használom (amúgy 45 százalékon szoktam), de megvan az 5 óra, és a fényképező mögötti plexit is kicseréltettem, most gyönyörű képeket lő, igaz 10 megapixelre állítom, mert 13-nál valami 4:3-as képet csinál, de szép képek készülnek vele. Egyedül ergonómiára lehetne picit vékonyabb vagy másabb, de nem adom el az tuti még 2 évig, pedig szemeztem más telókkal is. HTC ONE M7,M8, samsung S4-S5, valahogy mindíg ide jukadok vissza. Jól teszem? :-) Pedig a HTC M7, M8 sokkal gyorsabban exponál és szebb képeket csinál, mégis valahogy imádom a G2-őm.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67685) sleepy32 válasza tirszin (#67678) üzenetére


sleepy32
csendes tag

Köszi, egy gapps újrarakás segített.

(#67686) stefi68 válasza tirszin (#67678) üzenetére


stefi68
addikt

"Én ilyenkor eltávolítottam..." Mármint a régi/rossz gapps-ot? El lehet távolítani?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#67687) Rasnac válasza Feri1977 (#67684) üzenetére


Rasnac
aktív tag

A g2 sebessége, SOC ja bőven elél még 2 évig:) 5.2 mérete miatt pedig különösen jo választás (bár ez csak az én véleményem) a kamerája is bőven jó a mostani felhozatallal szemben , aksiban is lazán hozza azt amit egy telefontól elvár az ember
És külön öröm hogy mostmár elégedett vagy vele :) igy kell ezt

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67688) adyz.


adyz.
aktív tag

sziasztok.
cloudy g2 2.2-t használok és a kamera minősége eléggé gyatra. gondoltam a szoftver gyenge, de aztán észrevettem, hogy a kamera lencséjéről lekopott a védőréteg. namármost, polírozásra nincs lehetőségem, a fogkrém pedig nem használt. ha lenne más mód, akkor egyelőre nem vinném kicseréltetni. más ötlet? :U

[ Szerkesztve ]

(#67689) rolandhun95 válasza norbert0622 (#67683) üzenetére


rolandhun95
tag

Heló, én most raktam vissza a gyári 4.4.2-őt, 2 hónap 5.0.2 után. Személyes tapasztalataim, hogy a KitKat szebb, többet is kér enni, ezáltal az akkuidő is egy kicsit romlik (nálam -1 óra kijelzőidő)+kicsit előbb felmelegszik. Rendszerstabilitásilag nyilván jobb, a lollin rengeteg volt az újrarajzolás+rossz memória kezelés(de átlagosan 200megával több szabad Ram van rajt). Gyári alkalmazások közül viszont lollin jobban bejött a QuickMemo+, de ez csak egy példa.

(#67690) Quqesz válasza norbert0622 (#67683) üzenetére


Quqesz
nagyúr

6.0 nem fog ilyen változást hozni...G4 esetében is nem kapott ilyen kiegészítőket.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#67691) vadászcsiga válasza Danny365 (#67545) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az imént töltöttem el egy kellemes órát az S6 edge+al, és meg kell hogy kövesselek :R
Elképesztő, elképesztő, elképesztő.
Levett a labamrol, tényleg az egyik, ha nem a legszebb kijelző. Kipróbáltam a sima s6-al együttvéve vagy 4-5 készüléket és mind pörgött pedig itt becsben millió ember piszkalja azokat percről percre.
Kikapcsoltam az automata fényerőt, lehúztam 40%-ra és még úgy is tökéletesen fénylett a kijelző úgyhogy visszavonom a gagyi amoled jelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#67692) Meggyi001

Hátha érdekel valakit, és még nem tudott róla. Innen tök könnyű leszedni a különböző Gapps-okat (Bocsánat, ha már volt)

https://gamergep.hu/

(#67693) LilProphet90 válasza sleepy32 (#67674) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Amint mondták Gapps-ot is kell telepíteni ilyenkor update után, de utána nem lesz gond. :) Amúgy a 1211-gyel már nincs bluetooth problémám, az akksi is beállt (kb 5-6 óra SOT), gyorsabb is mint stock, nincs vele semmi olyan probléma szerintem, ami miatt ne lehetne napi szinten használni, és csak jobb lesz remélhetőleg.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67694) schumi válasza rolandhun95 (#67689) üzenetére


schumi
aktív tag

hali

root nélkül megoldható a visszafelé lépés valahogy -t-függő official szeretnék maradni-? vagy rootolva csináltad

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#67695) schumi válasza schumi (#67694) üzenetére


schumi
aktív tag

egyébként nagyon sok külföldi forumon is azt írják hogy loli óta rossz a gps - és nem csak g2-őn- 4.4.4re visszamenetel a megoldás ...

olyan backupot tudok készíteni hogy most fennt a legfrisebb loli, rootolatan a telóm - ezt így mindenenestől lementem (mivel?), aztán root és rom próba ami ha nem tetszik vissza tudom dobni rá a rootolatlan lementett rendszerem ?

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#67696) kszthly válasza schumi (#67695) üzenetére


kszthly
senior tag

Root nélkül nem tudsz mentést csinálni.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67697) rolandhun95 válasza schumi (#67694) üzenetére


rolandhun95
tag

Én rootolva csináltam, bár szerintem nem kell hozzá, ha mégis tényleg 3 perc alatt megvan.

(#67698) felon válasza adyz. (#67688) üzenetére


felon
tag

Szia!

Én pár napja szedtem le a karcos réteget róla. Dörzsis szivacs(zöld) CIF+súrolópor összekeverve lehozta viszonylag hamar.

(#67699) rankesz


rankesz
veterán

Sziasztok!
Van nálam egy G2 amit frissíteni kellene, de hangerő fel-t nyomva gépre dugva nem jön be a dl mód, csak elkezd tölteni
Mi lehet a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.