Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#68301) [lAyCsI] válasza killzone1987 (#68297) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

én a helyedben újrahúznám az egész telefont, romostúl, mindenestül...
nem ismerem ezt a JB-t, de minimum egy gyári KK-ot raknék rá, azért már nem egy mai rendszer... :U

-= No way back from Here =-

(#68302) XP NINJA

XP NINJA
(őstag)

CloudyG2 3.2-t használok jelenleg. Van ehhez hasonló újabb verzió amire megéri váltani? :)

(#68303) reap3r válasza akos727 (#68281) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Most pár napig xceed-en kirándultam. Ma feltettem a Dorimanx-et megint, hát nem lesz többet xceed, hiába a 6-6,5 óra kijelzőidő. Ez a dorimanx kernel brutál jó, benne van minden, ami nekem kell és tényleg nem merül olyan sokkalta jobban, na meg ez nem akadozik, nem gondolkodik.
Amúgy aki esetleg iPhone-okkal meg S6-okkal akarja összehasonlítani a G2-est, az ha csalni akar az Dorimanx kernelt tegyen fel :D Azzal szélvész a telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#68304) RumiTT

RumiTT
(tag)

Melyik rommal megy el az aksi a legjobban?

(#68305) G33Z@

G33Z@
(tag)

Sziasztok! Van egy új Spiegen Slim Armorom metal kék vagy milyen színben. Én nem fogom felpattintani, ha valakit érdekel írjon. Kellemes Ünnepeket! :-)

(#68306) Zoja™ válasza G33Z@ (#68305) üzenetére

Zoja™
(őstag)

Hirdetni a Hardveraprón, vagy maximum aláírásban, ha lehet, fórumban nem engedélyezett. :R

(#68307) snow2014 válasza reap3r (#68303) üzenetére

snow2014
(aktív tag)

szia. egy kerdesem lenne mikor kernelt cserelsz akkor mi a te endo marmint a wipolas meg egyeb dolgokra ertem

Mindég legyetek rosszak ;)

(#68308) killzone1987

killzone1987
(senior tag)

Enyémre valaki?
Yoda kernel listához közvetlen letöltési linket tud valaki KK -hoz?

(#68309) killzone1987 válasza [lAyCsI] (#68301) üzenetére

killzone1987
(senior tag)

Gyári alapú a kk amit használok.
Hát mindenképp el akartam kerülni a teljes rom telepítést...

(#68310) snow2014 válasza killzone1987 (#68308) üzenetére

snow2014
(aktív tag)

yoda kernel

(#68311) killzone1987 válasza snow2014 (#68310) üzenetére

killzone1987
(senior tag)

Köszönöm! :)
A yoda kernelből 3.5 verziótól újabb nincs?
Mert ez nekem is megvan...
Tavaj a 3.5 volt a legjobb,azóta nem fejlesztettek újabbat?

[ Szerkesztve ]

(#68312) killzone1987 válasza snow2014 (#68307) üzenetére

killzone1987
(senior tag)

Kernel cseréhez nem szükséges wipeolni.
Én szoktam előtte és utána is...

(#68313) reap3r válasza snow2014 (#68307) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Ha stock romra teszed, amin stock a kernel, akkor semmi más dolgod nincs, csak flashelni kell a kernelt és kész, wipe-ok nem kellenek se előtte, se utána.

Ha Dorimanx kernelről akarsz Xceed kernelre menni vagy fordítva, akkor komplikáltabbak a dolgok... Akkor ajánlottabb újrahúzni az egész mindenséget, aztán stock romra flashelni az adott kernelt...

(#68314) snow2014 válasza reap3r (#68313) üzenetére

snow2014
(aktív tag)

hat az a szitu hogy stock rom-ra akartam a dorit. most xceed kernel van fent es a stock rom

(#68315) RECSKA válasza reap3r (#68313) üzenetére

RECSKA
(veterán)

En dorirol valtottam fel eve xceedre, majd most dorira vissza. Soha nem raktam ujra. Pusztan elotte wipe dalvik es cache, majd utanna. De datat. Soha nem wipeoltam... ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#68316) akos727 válasza reap3r (#68303) üzenetére

akos727
(senior tag)

Gyors-gyors....de egy CM alaú rom tempóra nagyon simán lenyomja még így is. (legalábbis nálam) :)

(#68317) szezso15 válasza vadászcsiga (#68300) üzenetére

szezso15
(addikt)

hTC-n megszoktam, mivel annak gyenge volt az akksija, tiltottam, fagyasztottam mindent, hogy 3 óra SOT fölé menjek. Itt lehet, hogy nem kéne, de sajnos fétisemé vált ez a fagyasztgatás, nem szeretem, ha fölöslegesen fut a háttérben valami (FB, Messenger pl. zabál), amit nem használok... :)

*Hajrá Loki!* ## i7

(#68318) reap3r válasza akos727 (#68316) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Persze, a CM alapú csoda romok lenyomják. De az a tized másodperc, amiben jobbak nagyon nem hat meg. Na meg így a telefonom állva hagyja a CM alapú romokat, ha a hangminőséget és a kamerát nézzük, ez a kettő nekem nagyon fontos. Egyszerűen nekem nem fér bele, hogy egy CM alapú rom egy 20 ezres androidos telefon szintjére redukálja a G2 fényképezési képességeit. Jó a CM, meg az arra alapuló romok, de nem mindenben és kompromisszumot kell kötni rajtuk a G2 esetében.

Kernel téma:
A helyetekben teljesen újrahúznám a dolgokat, ha custom kernelről megyek custom kernelre. Nem hülyeségből mondom, Xceed és a Dorimanx kernel készítői írták, hogy illene legyalulni teljesen a dolgokat, ha innen-oda akar menni valaki. Persze be fog bootolni meg menni fog, de nem az igazi szerintem sem... Van sok noob, aki teleszemeteli az xda-t, hogy ilyen-olyan baja van, olyan tüneteket mutat az egyik kernelen neki, ami a másik kernel hibája, és persze szimplán ráflashel egy custom kernelre egy másikat a szokásos wipe-okkal, amik kernel esetén az ég világon semmit sem érnek...

[ Szerkesztve ]

(#68319) Ramo

Ramo
(tag)

Szia! Engem érdekelne a tok, ha tudsz kérlek küldj képet és az árat amire gondolsz! Üdv Bártfai

(#68320) akos727 válasza reap3r (#68318) üzenetére

akos727
(senior tag)

Te milyen romot használsz amúgy? Nekem Cloudyval leginkább FB nyitásnál, multitask gomb megnyomásakor lehetett érezni a különbséget. Kamera az tényleg nem az igazi CM-ek alatt, inkább sötétben érezni, hogy leesik az fps 10-15-re és nagyon biztos kell egy jó képhez, viszont nappali teljesítmény elfogadható. Mindig rácsodálkozom mikor visszaváltok LG alapúra, hogy ilyen is lehet a kamera. Zenére alapvetően jobbak az LG alapúak megint, de a CM alapú Tesla romban adsz egy kis gaint kernel adiutorban, olyat szól, mint semelyik stock based. Kiemelkedően tiszta mélyek és magasak egy jól beállított audio fx-el és gyári zenelejátszóval.

(#68321) Csabikavagyo

Csabikavagyo
(tag)

Sziasztok!

Olyan hibával találkoztatok már,hogy nem lehet feloldani a képernyő zárat? A bekapcsoló gombra felvillan a kijelző pár másodpercre és megint elsötétül. Újraindításra is ezt csinálja.

(#68322) adamcsik

adamcsik
(aktív tag)

Üdv!
A telón be lehet állítani, hogy jelezzen ha új e-mailt kapok?

(#68323) Feri1977

Feri1977
(senior tag)

Most nézem LOL a htc one m8 árát, 120-150 ezer forint, és nem jobb ennél amit 80 ezerért árulnak újonnan! A procija ugyanilyen gyors csak 801-es, az előlapi kamerája gyengébb, a hátlapi jobb, az aksija gyengébb, a mienké erősebb, nem is értem mi kerül azon 120-150-be, mikor nem jobb a g2-nél! Meg a kijelzője csak 5"-is ennek meg 5,2"

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#68324) alex devil válasza adamcsik (#68322) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Igen. Melyik kliens?

@Feri1977
és annak hol van a fülhallgató csatlakozója? Ha felül akkor lehet, hogy én azért váltanék...kamerát nem karcolnám amikor kiveszem a zsebemből. Érted.

[ Szerkesztve ]

(#68325) [lAyCsI] válasza killzone1987 (#68309) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

Elneztem a verziot, sorry :U
Tudom macera, de neha nincs mas kiut...
Esetleg meg egy factory reset test

-= No way back from Here =-

(#68326) reap3r válasza akos727 (#68320) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Én sokáig cloudyn voltam, aztán cm-en. Most csak szimplán stock utolsó független romon vagyok. Dorimanx kernelt teszek alá, azzal nekem tetszik a pörgősség és ilyen 5 órás sotok jönnek ki, több nekem nagyon nem kell(vagyis kellene, de szuflából sosem fogyok ki, általában van töltő mindig a közelben). Amúgy Viper4Android-ot használok, advanced camera driver is fent van, aztán ennyi. Amúgy a dorimanx kernelben most lettek hangzás terén plussz dolgok implementálva, szóval én elvagyok a hangzással, flac-okat is hallgatok, ezért ez is fontos nekem... CM-et szeretem, de akárhányszor azon voltam a kamera pont olyan szinten cserbenhagyott, hogy amiatt inkább hanyagolom. Cloudy rom pedig nem az igazi, az már valamiért nem tetszik. Amúgy a stock romot debloatolni szoktam egy scripttel, aztán nem marad sok felesleges dolog...

(#68327) adamcsik válasza alex devil (#68324) üzenetére

adamcsik
(aktív tag)

Citromail, a play áruházból.

(#68328) mouzrr válasza Csabikavagyo (#68321) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

Nem koszosak a szenzorok? Van beállítás hogy zsebben ne ebredjen fel ha valami közel van hozzá.

(#68329) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)
LOGOUT blog

LED szalag infráját sikerült valakinek teló IR-jével irányítani? Konkrétan Quickremote-ra gondolok, hogy programozható-e, és mennyire hatásos, mert a hozzáadott táv elég gyengécske, én viszont CM13-on vagyok, lehet ezért visszatérnék stockra.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#68330) vadászcsiga válasza LilProphet90 (#68329) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Saját tavirányitójának a segítségével biztosan be lehet tanítani.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#68331) alex devil válasza adamcsik (#68327) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Azt nem ismerem. Szerintem kérdezd meg az Android alkalmazások topicban.

[ Szerkesztve ]

(#68332) LilProphet90 válasza vadászcsiga (#68330) üzenetére

LilProphet90
(senior tag)
LOGOUT blog

CM13-ra még nincs QuickRemote, ugye? Peel Smart Remote-tal nincs szerencsém, Unified Remote beépítettje is azt írja, hogy nem programozható az IR, pedig SELinux engedélyezve van, nem kényszerítve.

(#68333) vadászcsiga válasza LilProphet90 (#68332) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Passz, én stock romon vagyok es leszek.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#68334) Csabikavagyo válasza mouzrr (#68328) üzenetére

Csabikavagyo
(tag)

Nem ismerem a telefont. Csak a kezembe adták,hogy nézzem meg. De érdekes mert ha nagyon gyors vagyok kitudom kapcsolni a kijelzőn is ,de kizárólag csak a hátlapi gombbal lehet életre kelteni a kijelzőt. :)

(#68335) orosmet

orosmet
(tag)

Teszteltem a Telenor mobilnet sebességét tegnap. Ez volt a legnagyobb érték, amit sikerült mérnem vele: [link]
Nálatok mennyi volt, aki esetleg mérte?

[ Szerkesztve ]

(#68336) Fredy02 válasza LilProphet90 (#68329) üzenetére

Fredy02
(tag)

LEDmote alkalmazás is működik ami a playről leszedhető, de én a quick remotot használom felprogramoztam a gyári távjával.

Xiaomi Mi A1

(#68337) LilProphet90 válasza Fredy02 (#68336) üzenetére

LilProphet90
(senior tag)
LOGOUT blog

Nagyon szuper, köszönöm a tippet! Több funkció van benne, mint a gyári távjában. És nagyobb is a hatóköre a teló IR-rel. :)

[ Szerkesztve ]

(#68338) mouzrr válasza Csabikavagyo (#68334) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

A koppintásos ébresztés funkció is kikapcsolható a beállításokban.

(#68339) rolandhun95 válasza orosmet (#68335) üzenetére

rolandhun95
(csendes tag)

Telenor sebességteszt

[link]

(#68340) vico03

vico03
(tag)

Sziasztok!
Lolipop 5.0.2 rendszerről szeretnék "visszaállni" cloudy g2 3.3.-ra
Az összefoglalóban leírtak szerint LG Flash Tool -lal tudom megtenni?
Vagy lolipop esetén van esetleg még valami amire oda kel figyelni?
Köszönöm előre is!

(#68341) beluudj

beluudj
(addikt)

Sziasztok!
Valaki tudja hogy a xiaomi piston 3 om vezérli a g2öt?

Köszönöm

Csak egy LCD proji @ DaRbEe mankó :) 1chip DLP the King! :C Rainbow Forever a szükséges + ;)

(#68342) randras válasza beluudj (#68341) üzenetére

randras
(veterán)

Vezérli.

(#68343) Den Hadnagy válasza beluudj (#68341) üzenetére

Den Hadnagy
(senior tag)

Kiválóan működik vele, ezt én is meg tudom erősíteni.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#68344) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#63025) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Kb 4 hónap alatt ismét sárga lett a kijelző, viszont most már letelt a 2 év gari. (Gondolom kijelző csere esetén nem indul újra / hosszabodik meg, ugye?)

Dive ever, work never.

(#68345) akos727

akos727
(senior tag)

Mikor twrp-ben backupolok, mit érdemes kipipálni? Én boot, system, data, efs, modem, recoveryt nyomtam eddig, van amit még érdemes, vagy amit ezek közül nem?

(#68346) Den Hadnagy válasza F-ECT$ (#68344) üzenetére

Den Hadnagy
(senior tag)

Ahogy olvastam, márkaszervizben cseréltetted, arra meg van 6 hónap pluszgari a cserétől számolva. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#68347) F-ECT$ válasza Den Hadnagy (#68346) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Igen, ott csináltattam. Ez a 6 hónap mindenre van, vagy csak arra, amit cseréltek? (Egyébként semmi ilyet nem mondtak ott, honnan az infó?)

Dive ever, work never.

(#68348) Den Hadnagy válasza F-ECT$ (#68347) üzenetére

Den Hadnagy
(senior tag)

Az infó ebből a fórumból van, sajnos többeknek kellett kijelzőt cserélni, és ők írták a hat hónapot. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy ez minden részegységre vonatkozik-e, amit cseréltek (nekem az a tippem, hogy igen), de a kijelzőre 100%, legalábbis a fórumtársak beszámolói alapján. De ha biztosra akarsz menni, írj nekik egy mailt ezügyben, akkor tudsz mire hivatkozni. Sok sikert!

Ui.: a márkaszervizről csak jókat olvastam itt, szóval minden bizonnyal jóindulattal állnak majd a kérdéshez, pláne, hogy a sárgulás szériahibának tekinthető, bár én szerencsére anno megúsztam.

(#68349) XP NINJA válasza F-ECT$ (#68344) üzenetére

XP NINJA
(őstag)

Az első kijelződ besárgulása mennyi idős korában jelentkezett?

(#68350) akooos válasza Den Hadnagy (#68346) üzenetére

akooos
(veterán)

Abban az esetben van 6 hónap garancia a kijelzőre, ha nem garanciális volt a csere... :) Fuck logic...

Mikor az enyém először besárgult kicseréltettem, volt még 3 hét a gariból. Kérdeztem, hogy mennyivel hosszabbodik a garancia és azt a választ kaptam, hogy annyival, ahány napot szervizben volt a telefon :) Kérdeztem, hogy mi van a 6 hónappal... Szerintük a garanciális szervizre nem kell garanciát adni :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.