Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67101) norbert1998 válasza HUTCHDB (#67099) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem tökéletesen működik 30b-vel. Mind a mai napig

(#67102) pcnet válasza HUTCHDB (#67099) üzenetére


pcnet
addikt

Nemrég jött biztonsági frissítés, gondolom abban javították azt is, amit rootoláskor a program kihasznált. Ezért nem működik a régi módszer.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#67103) LilProphet90 válasza snow2014 (#67100) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szerintem mehet rá egyből, bár a KK bootloader telepítése se tart semeddig (ha biztosra akarsz menni), ezt letöltöd, felrakod, TWRP-ből telepíted, kiválasztod a típust és a KK bootloadert, majd újraindítod a recoveryt, és mehet a Cloudy.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67104) snow2014


snow2014
aktív tag

dori vagy xceed kernel a lolira ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#67105) HUTCHDB válasza pcnet (#67102) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Valoszinu!

Mas:
Xcam "aktivalasat" nem kell elvegezni?
Nekem valami ilyesmi remlik, hogy nem eleg csak telepiteni az apk-t.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#67106) reap3r válasza snow2014 (#67104) üzenetére


reap3r
aktív tag

Próbálj xceed-et először szerintem. Viszont kerneleket cserélgetni már nem olyan egyszerű szóval tegyél egy kernelt, aztán hagyd fent pár napig és ha nem válik be, akkor mehet másik. Amúgy xceedet, mostanában páran használták, elvileg jó. Nekem nincs időm kipróbálni sajnos...

(#67107) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Decemberben jár le a hűségidőm a T-nél, 15ezret kérnek a függetlenítésért... Tudom, GSM boltokban olcsóbb, de nincs kedvem mókolni. LG szervíz csinál függetlenítést? Mennyiért?

Köszi! :R

Tekmen

(#67108) snow2014 válasza reap3r (#67106) üzenetére


snow2014
aktív tag

ezt az xceed kernelt telepitettem de van hozza valami apk ahol lehet meg kulon allitani a beallitasokon ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#67109) [lAyCsI] válasza snow2014 (#67108) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Synapse

-= No way back from Here =-

(#67110) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok!
Akksit kell vennem a g2 készülékembe. Google barátom sok találtatot kiadott de nem akarok beleszaladni nagyon gagyi utángyártott akksiba ami nem tudja gyári értékeket.
Tudtok ajánlani, hogy honnan vegyem? Persze privátban, köszi

(#67111) Quqesz válasza FR33 (#67110) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lg központi szervízbe kérdezd meg,nem biztos,hogy drága(G4-be 5e).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67112) Tekmen válasza Quqesz (#67111) üzenetére


Tekmen
aktív tag

És a beszerelés?

Tekmen

(#67113) Quqesz válasza Tekmen (#67112) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha ügyes vagy otthon is megcsinálhatod videó alapján. Gondolom a szervízben pínzért csináják. Az lg oldalán fent vannak a szervízdíjak,ott keresd. Viszont gondolom ha te csinálod nem lesz gari az aksira......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67114) #93966848


#93966848
törölt tag

(#67115) Danny365


Danny365
őstag

No akkor már én is megnéztem az Antutut. Sajna azt kell látnom, hogy 3D-ben nagyon kis gyengécske a G2.

Egyébként 52754 pontot kaptam; 3106 pont 3D-re. A tietekhez képest ez átlagosnak tűnik.
Az edge+-om 86416-ot szerzett, 3D-re 28249-et kapott, és hát nem is volt diavetítés. (nem tudom már, ki írta, de azt állítani, hogy a Kirin 950 bealázza az Exynos 7420-at, szerintem kicsit túlzás)

(#67116) norbert1998 válasza Danny365 (#67115) üzenetére


norbert1998
veterán

Már ami elfut a kirinen ;]

(#67117) FR33 válasza Quqesz (#67113) üzenetére


FR33
aktív tag

Beszerelés nem érdekes, 6szor szedtem már teljesen darabokra a telefonomat. Egyszer kijelzőt cseréltem,mert itthon nem úszol meg 30 alatt egy kijelző cserét ( így kijött 12ből ) . Most a felpúposodó akksi feszítette a telefont és így elvált az érintő és a kijelző egymástól ( kivilágitott és nem érzékelt )
Most kiszedtem ismét mindent és ujraragasztottam az érintőt a kijelzőhöz saját 3m-es matricával na hát elég érdekes volt olyan apró dolgokat kivágdosni.
Szóval az akksi is volt már kivéve 2-3szor, tehát nem lesz gond a szereléssel :) Majd akkor valami megbízható nagyobb cégtől vásárlok, igaz ez sem garancia arra, hogy eredeti lesz az akksi.

(#67118) [lAyCsI] válasza FR33 (#67117) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

vedd meg a központi szervizben... (váci út)

-= No way back from Here =-

(#67119) Zoja™


Zoja™
őstag

Na tettem egy próbát a CM13-al. Ennek még bőven kell idő, mire kiforrja magát. Nem tudom, hogy az officialba mik fognak belekerülni az unofficialhoz képest, de annyira nagy előrelépés a CM12.1-hez képest nincs.

[ Szerkesztve ]

(#67120) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Érdekes, hogy újraraktam Cloudy+Xceed kombót, sokkal gördülékenyebb és kevésbé melegszik, NFS No Limit alatt is csak langyos, mondjuk cserébe néha újrarajzolja a launchert, dehát valamit valamiért :) Folyamatos játék+film+nyomkodással is több, mint 3 óra SOT.

CM13-ak javultak valamelyest bugok tekintetében?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67121) Den Hadnagy válasza Tekmen (#67107) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Abból kiindulva, hogy S4 függetlenítése 7500 lett volna anno a Telenornál, a Samu márkaszerviz meg 2500ért csinálta hivatalosan, az a tippem, hogy az LG olyan 3k körül vállalja. Lökj nekik egy mailt, nem mindig kell félni a márkaboltoktól.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#67122) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

Eltört az LG G2 telefonom kijelzője. :( Tok is volt rajta, de sajnos szerencsétlenül esett. :( Nem tudom használni, így muszáj kicseréljem. Tudtok valami jó megbízható, olcsó helyet Budapesten? Egyesek olyan árat mondanak a szervizre, hogy egyszerűen nem éri meg megjavíttatni. Állítólag az lenne a legjobb megoldás ha keletről rendelnek egy kijelzőt és itthon beszereltetném.
Ti mit szóltok hozzá??
Várom a tippeket! Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#67123) akooos válasza katalin888 (#67122) üzenetére


akooos
veterán

Szia!

Tudtommal 30-ból jön ki egy kijelző csere hivatalos úton. Ha rendelsz magadnak egy kijelzőt ebayről vagy bárhonnan, akkor olcsóbb lehet, de nem lesz rá garancia, hogy jól működik. Neked kell mérlegelned, hogy mi éri meg a legjobban.

(#67124) LilProphet90 válasza katalin888 (#67122) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia! Ha van valaki a környezetedben, aki bevállalja, akkor mindenképpen a legjobb döntés megvenni a kijelzőt, kolléga feljebb 12e körül rendelte hozzá (67117-es poszt, ha gondolod kérdezd meg honnan). Youtube tele van videókkal a cserét illetően. Gyári kijelzős csere 25-28 körül oldható meg, garival.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67125) katalin888 válasza LilProphet90 (#67124) üzenetére


katalin888
aktív tag

Köszi, megkérdezem.
Azt hallottam ha megbízható az "utángyártott" cucc akkor nem lehet baj...

(#67126) [lAyCsI] válasza katalin888 (#67125) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ha jól emlékszem innen rendelte...

-= No way back from Here =-

(#67127) Angel78


Angel78
aktív tag

Sziasztok,
vett itt közületek valaki G2-re minőségibb műanyag tokot ami valami Marvel stílust hordoz magán?
Sajna nem tudom a kínai cuccok milyen minőségüek, honnan érdemes rendelni, venni, mire ér ide!
Köszi

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#67128) akooos válasza Angel78 (#67127) üzenetére


akooos
veterán

Szia!

Nyugodj meg, amit itthon vennél esetleg, az is pont Kínában készült :) Ne félj ebayről rendelni valami olcsót, a minősége pont ugyan olyan, mint bármelyiknek.

Upsz! Kicsit félrenéztem a kérdést :) Ebayről ha rendelsz, akkor változó, hogy mikor ér ide. 14-21-30 nap, sok dologtól függ. Minősége pedig silány, de legalább olcsó :)) Persze belefuthatsz egy egész korrektbe is, de erre kevesebb az esély.

[ Szerkesztve ]

(#67129) [lAyCsI] válasza akooos (#67128) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

az összes szilikon tokom Kínából jött, és egyikkel sem volt semmi gond...

-= No way back from Here =-

(#67130) reap3r válasza Angel78 (#67127) üzenetére


reap3r
aktív tag

Amit most rendelsz kínából, annak szerintem van egy 85%os esélye, hogy idén már nem jön meg...

[ Szerkesztve ]

(#67131) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Légyszíves segítsetek nekem egy két kérdésben. Ma vettem egy ilyen telefont, igaz egész nap nyomkodtam, de normális, hogy 3000-es aksival ami van benne 1 nap alatt lemerüljön? WTF?
A másik, hogy előtte l90-em volt, ott nem voltak szoftveres gombok és 4.7 colos volt, ez meg 5.2 colos, de ott van az a fránya szoftveres gomb facebookozás közben, ami kb. így ugyanakkora az egész látható felület, mint a 4.7-esemen volt, és ami még idegesítőbb, játszom játékkel és jobb oldalt ott világítanaka a szoftveres gombok, hogy az istenbe lehet eltüntetni ezt, és hogy teljes képernyős legyen a játék? Kérlek írjatok! :W :R :F

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67132) akooos válasza Feri1977 (#67131) üzenetére


akooos
veterán

Hali!

1. A készülék 2013 augusztusában került forgalomba. Szerintem az elmúlt 2 évben nem gyártották folyamatosan. Újonnan vetted a telefont? Használtan? Mit csináltál amitől lemerült? Magától nem merül le. Ha egész nap nyomkodod, miért ne merülne le? Van benne kijelző ami meríti. Hány óra SOT volt?

2. Milyen ROM van rajta. Régi 4.2-es ROM-okban nem lehetett eltüntetni a gombokat játékoknál. Azt hiszem 4.4 és 5.0 alapú ROM-oknál automatikusan eltűnnek.

Amíg alapvető dolgokat nem osztasz meg addig senki nem fog tudni segíteni érdemben.

(#67129) [lAyCsI] : Mert az összes szilikon tok ott is készült, hiába veszed meg Magyarországon :DDD Minőségileg ugyan olyan. Egy szilikon tokot nem lehet elrontani, mert a szilikon az szilikon. De Ő műanyag tokot keres, ott pedig van különbség. Kemény műanyag, ami egy koppintástól kettétörik, puha műanyag, amit akár ketté is hajthatsz stb stb :) Minden ilyen tok kínai, nem is erről van szó :D Nekem sem volt soha bajom egy kínai tokkal sem, de azért van minőségbeli különbség egy-egy gyártó termékei között.

[ Szerkesztve ]

(#67133) LilProphet90 válasza Feri1977 (#67131) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia! Ehhez illene tudni, milyen szoftver található a telefonon, a lemerülés ideje használattól függ, inkább az akkumulátorbeállításokon belül érdemes megnézni, hogy mennyit nyomkodtad a telefont. G2-nél 4-7 óra a normális. 2 nap használat elérhető, de figyelni kell a használatra. Eleinte én 47%-al zártam a napot, ezért inkább rádugtam töltőre.

Második kérdésedre, Lollipop (de szerintem Kitkat alatt is) van a beállítások/képernyő opció alatt "rejtett előlapi gombok" menü, ahol beállíthatod melyik alkalmazások alatt tűnjön el. Ekkor felhúzással tűnik elő a navigációs sáv. Ajánlom még a Simple Control nevezetű appot, ami pie-os kinézettel sokkal egyszerűbbé teszi a böngészést, személy szerint a navbar-t már nem is használom. Ilyen:

akooos mindig beelőzől :D

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67134) Feri1977 válasza akooos (#67132) üzenetére


Feri1977
senior tag

Használtan vettem, de nagyon jó állapotú. Hát olyan 11-től nyomkodtam most idáig fél 4-ig egyfolytába és lemerült teljesen, mert töltöttem le mindent rá meg nyomkodtam. 5.02 van rajta, nem talál újabbat, megkapja egyáltalán a 5.1-et..??? Szóval 5.02 van rajta+ kernel 3.4.0, alapsáv m8974a-aaaanazm-1.0.190128
Szófver: c30d-EUR-XX.

Nem tűnik el, elindítom a csr racing játékot és ott virít jobb oldalt a rohadt virtuális gomb a képernyőből levéve vagy 1 centit jobb oldalt, ez nevetséges. Szóval kérlek segítsetek...meg egy 3000-es aksi 1 nap alatt lemerül...az l90 2 napig bírta 2450-es aksival!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67135) Feri1977 válasza LilProphet90 (#67133) üzenetére


Feri1977
senior tag

""rejtett előlapi gombok" menü, ahol beállíthatod melyik alkalmazások alatt tűnjön el.."
arra gondolsz, hogy kb. akkor az összes alkalmazásnál pipáljam be és akkor nem lesz ott? Ez oké, de hogy az istenbe lépek ki a játékből akkor meg másból?? Azaz a csr racing most teljes képernyős, de nem tudok kilépni meg semmit csinálni a játékból, ezt így hogy? WTF? :D

+4:28 perc az akkumulátorral való használat és vége

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67136) Feri1977


Feri1977
senior tag

Szuuuuppeeerr, megvan igaz, ott kipipálom a chrome-ot, mert azzal szoktam facézni, meg a játékokat, a többi nem lényeges, és alulról felhúzom az újammal a virtuális gombokat ha kell és ennyi, szuuppeeer!!

Már csak a kérdés, 5.1-et megkapja e+miért mertül le 4 és fél óra nyomkodás után, mikor az l90 8 óra nyomkodást kibírt kisebb aksival.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67137) akooos válasza Feri1977 (#67136) üzenetére


akooos
veterán

5.1-ről nincs hivatalos hír.

Az LG L90-ben egy jóval kisebb procinak egy jóval gyengébb kijelzőt kellett meghajtani. Itt full HD van ott qHD volt (960x540). Ellenben az akkuja nem sokkal volt kisebb.

Van még kérdés? :)

Menj a beállításokban az akkumulátorban és kattints rá a kijelzőre. Nézd meg, hogy hány órát ment a kijelző és azt is nézd meg, hogy hány %-on áll a fényerő. Nagyon sok mindentől függ. Ha megállás nélkül nyomkodod a CSR Racinget 100% fényerőn, akkor örülj, hogy 4,5 órát kibírt.

Chrome, Facebook, Messenger, játékok nagyon zabálják az akkut. Mégegyszer mondom, full HD kijelzőt kell meghajtani, az pedig zabálja a szuflát rendesen.

(#67138) Feri1977 válasza akooos (#67137) üzenetére


Feri1977
senior tag

Értem értem...lényeg amit fentebb is írtam, 4 és fél óra és lemerül, ennyit ír aksi nyomkodás használatra. Nem végig csr racing, hanem csak úgy net meg beállítások mert ma vettem, 50 százalékos a fényerő amúgy, nagyobbra soha nem teszem..+szerintem a kijelző zabál a legtöbbet, mivel nyomkodtam face meg beállítások, de igazad van a full hd is meg a proci is zabál...hát azért 3000-es aksitól többet várnék, mint hogy 1 napig bírja nagyjából, már azt hittem amúgy rossz az aksi benne, azaz mivel már másfél éve vette az elődöm, a másfél év alatt ak aksi romlott..de akkor nem..?

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67139) [lAyCsI] válasza reap3r (#67130) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

:K
pár napja mondták a rádióban hogy a távol keleti cuccokra átlag 50 napot kell számolni karácsony miatt...

-= No way back from Here =-

(#67140) [lAyCsI] válasza akooos (#67132) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

OK,
Nilkin, Imak...
azzokkal nem lő mellé

-= No way back from Here =-

(#67141) Molk válasza Feri1977 (#67138) üzenetére


Molk
tag

Szia.
Megteheted, hogy kevesled az akkuidőt, és biztos lehet egy kis finomrahangolással nyújtani rajta, de ha követnéd a topikot régebb óta, akkor azért észrevennéd, hogy általában erre nem szoktak panaszkodni. (Bár ez nem példaértékű, de nekem most 6 órás kijelzőidőm van 15%-on.) ;)

(#67142) mateus válasza Feri1977 (#67138) üzenetére


mateus
senior tag

Én rengeteg telót használtam / nyomkodtam már, messze ez bírja a legjobban.
Persze játéktól merül rendesen:)
De ha már nem fogsz telepítgetni meg ismerkedni a telóval egész nap, akkor beáll az szépen.

(#67143) LilProphet90 válasza Feri1977 (#67135) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha továbbolvastad volna, említettem az ujjal való felhúzás dolgot. :) Néhány játék amúgy automatikusan beállítja magának.

A legjobb, ha teljes feltöltéstől nézve használod, a beállítások/akkumulátor/akkumulátor használata/képernyő menüpont alatt tudod megnézni, pontosan mennyi ideje megy feltöltés óta a kijelző. Elsősorban ez a mérvadó, maga az, hogy mennyi ideig bírja az akksi, elég széleskörű lehet a használat függvényében. Illetve figyelj rá, hogy a nagyobb alkalmazásoknál és játékoknál érdemes kilépni, hogy ne fusson a háttérben. De ahogy fentebb írták, pár napot illik neki hagyni, egyrészt, hogy "belakd", másrészt, mert az újdonság varázsának elmúlása után normalizálódik a használati szokásod is.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67144) Feri1977


Feri1977
senior tag

....köszönöm mindenkinek, és értek mindent...de félek, azért adták ilyen olcsón mert másfél év alatt az aksija már nem olyan jó, 42-ért vettem a g2-t használtan ugye, és 100 százalékig fel volt töltve, és 4 és fél órát ment amíg ki nem kapcsolt, illetve 4 és fél órát írt az akkumulátor használat amikor belementem, és aztán kikapcsolt..ez tényle csak ennyit bír...hát remélem nem az aksi miatt volt ilyen olcsó..bár írjátok nálatok is ennyit bír, és majd ha nem nyomkodom ennyit, remélem másfél napot kibír majd, 2 napról álmodozni se merek, pedig az l90-el megvolt simán, tudom ott kisebb proci meg kijelző stb..de akkor is.. :((( :F

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67145) Feri1977


Feri1977
senior tag

+most feltöltöttem 55 százalékra (majd megnézem teljessel is nyugi..) és rohamosan esnek a százalékok, miközben mondjuk zedge-ről töltök le háttérképeket, meg csengőhangot nézek, már most 35 százalékon van és csak fél órát szórakoztam vele..ez normális..?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67146) akooos válasza Feri1977 (#67145) üzenetére


akooos
veterán

Tedd le a telefont és hagyd, hogy feltöltődjön 100%-ra. Hagyd egy kicsit tovább töltődni és utána kezdd el használni. De ilyenek, hogy Zedge, meg csengőhang letöltő... Ugyan már, a sok engedély amit megadtál ilyen appoknak pont arra volt jó, hogy a háttérben futtassanak mindenféle szart. Ne legyen tele ilyen hülyeségekkel, az is sokat számít.

Nekem amortizálódott már az akkum, de a CM 12.1-el a hétvégén 6 óra kijelzőidő megvolt 18 óra alatt. Gyári ROM-mal ilyen 4-4,5 óra teljesen korrekt szerintem.

(#67147) morneo.it


morneo.it
senior tag

Ne almodj 1.5 naprol. Nekem is ejjelente tolton, reggel leveszem, este 20-28%-on all meg. Ha majd telefonnak, es nem jatekkonzolnak hasznalod, tovabb birja. Vasarlas elott erdemes lett volna tajekozodni. Elismered, belatod, hogy az L90 fele ennyit tud, fele ekkora az aramfelvetele, de azert jo lenne ha a G2 birna annyit? :v

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#67148) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mondjuk meg őszintén amikor először elolvastuk a specifikációt, a 3000mA-es akkutól mindegyikünk többet várt, én legalább 2 napot. Azért az manapság sem kicsi. Az én 2 éves telóm az elején meg most is jó ha kibírja délutánig. Töltő mindenhol van ahol napközben tartózkodom de ez engem már nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#67149) Feri1977


Feri1977
senior tag

...értem értem..:-( Hát akkor ez van....rootolással próbálkoztatok már? Mert a sok gyári hulladékot le szeretném szedni titanium backuppal, az is háttérben megy totál feleslegesen, és zabálhatja az aksit, meg a tárhelyből is csak a helyet foglalja, most ugye 5.02 van rajta, és szedtem le root cuccot rá, de egyik sem rootolja ki.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67150) vadászcsiga válasza Feri1977 (#67149) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ott van az első hsz-ben a lollipop rootolása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.