Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#68451) neo_xperia válasza akooos (#68435) üzenetére

neo_xperia
(aktív tag)

Hmm, ott valami nem kerek... Az én 32 gigás telómat tegnap adtam el 55-be.De még aztán is lett volna aki megvegye hogy elkelt. De ha nincs semmi baja akkor k.rva jó vétel. Letiltástól nem hiszem hogy tartani kellene, 32 gigás verzió nem volt szolgáltatóknál.

S9+

(#68452) Quqesz válasza vadászcsiga (#68443) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Nem sokára jön az S7,akjor esélyes az áresés, bár nekem még mindég nem igazi a fogása, az oldalán nagyon vékony a fém keret és kényelmetlen emiatt(tegnap nyomkodtam madarasban éppen).

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#68453) Autley

Autley
(csendes tag)

Sziasztok! Biztos láma kérdés de v30c -nél másnak is eltűntek a zárképernyő beállítási lehetőség közül, hogy testre szabja mely programok indító ikonjai jelenjenek meg, valamint az előlapi érintőgombok beállításainál csak két szín (fekete, fehér) van eltűnt az átmenetes vagy csak én vagyok a béna és nem találom, pedig már vagy 100x átnéztem a beállítások menüt. 2 napja volt factory reset. Előtte minden OK volt csak a hívásoknál kellet duplázni a hívás indításhoz most az a névjegyzékeknél működik a tárcsázásnál gyorshívásnál ugyanúgy dupláznom kell a hívás indításhoz.
Köszönöm a segítséget.

(#68454) szezso15

szezso15
(addikt)

Nocsak, kijött a G3-ra is a 6.0. Letöltöm, hátha működésre lehetne bírni pár módosítással... :)

(#68455) beluudj: "Hátha" ;)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#68455) beluudj válasza szezso15 (#68454) üzenetére

beluudj
(addikt)

Na azt megnézném....

Csak egy LCD proji @ DaRbEe mankó :) 1chip DLP the King! :C Rainbow Forever a szükséges + ;)

(#68456) vadászcsiga válasza Quqesz (#68452) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Hát ez lehet, fogásra nem figyeltem annyira, lenyűgözött a kijelző de már egyre többet mantrázom hogy a G2 formaja elavult :B

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#68457) reap3r válasza vadászcsiga (#68456) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

A Samsung formája meg szappantartó :) Nem tudom ki írta itt, de bóvlinak tartotta, na nekem is iszonyat bóvli hatást keltett az Edge. Na meg nagyon nem volt kényelmes tartani nekem sem. Amúgy Samsungot soha ne vegyen senki, az egy hulladék, akárhogy is csomagolják be. Akkor inkább annyiért már iPhone, az nem fog laggolni 2 hét után.

(#68458) rasotamas válasza vadászcsiga (#68456) üzenetére

rasotamas
(őstag)

Ha valaki elmagyarázza nekem mire jó az edge élére szaladó kijelzője...

(#68459) vadászcsiga válasza rasotamas (#68458) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Gondolom egyrészt kellett valami amivel robbantani tudnak hiszen egy lapos üvegből sok mindent kihozni nem lehet, másrészt egyszerűen jó a szemnek. Optikailag nagyítíja az amúgy sem kis kijelzőt.

reap3r
Nem bovlibb mint a többi telefon, feketében a legszebb, ráadásul ez az élkerekítés nem újdonság. i6-nak is kisebb mértékben ugyan de le van kerekítve.

[ Szerkesztve ]

(#68460) alex devil

alex devil
(senior tag)

Stock KK-hoz (20H) melyik kernelt ajánlanátok?

(#68461) Quqesz válasza vadászcsiga (#68456) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Felcsigázott az újdonság varázsa sztem. Megértem. Azért mielőtt megveszed tényleg alaposan tapogasd meg(esetleg lg v10?).

(#68462) vadászcsiga válasza Quqesz (#68461) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Valószínűleg igen, aztán jönnének a szürke hétköznapok merülés, stb. Ahogy S6 topikban írjak hasonlóan viselkedik rajta a lolli mint nálunk. Launcher ujrarajzolás, stb. Tudom csak az enyém ilyen ;]

(#68463) [lAyCsI] válasza alex devil (#68460) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

Exceed nalam bevalt

-= No way back from Here =-

(#68464) ninjago válasza reap3r (#68447) üzenetére

ninjago
(tag)

Piszok jó ez a Rom. Kernel nem cseréltem, eddig jó így.

(#68465) Tüske0614 válasza ninjago (#68464) üzenetére

Tüske0614
(aktív tag)

Jójó.. De ebből 5-6 órás kijelzőidő nem lesz..

(#68466) ninjago válasza Tüske0614 (#68465) üzenetére

ninjago
(tag)

44%-nál járok és 2 ó 47 perc-nél. Nem olyan rossz ez szerintem. Eddig talán sosem néztem, nem érdekelt, csak az, hogy ne akadjon, ne merüljön gyorsan ( bár este mindíg feltettem tölteni függetlenül a merültségtől). Eddig bevált. :))

(#68467) Laca0

Laca0
(Topikgazda)

Menjetek most már pezsgőzni! :DDD

Gyors ROM-okban gazdag, sárgásodás-mentes, boldog Új Esztendőt kívánok mindenkinek! :K

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Redmi Note 8 | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#68468) Molk válasza Laca0 (#68467) üzenetére

Molk
(tag)

Köszi, viszont kívánom. :R

(#68469) reap3r válasza Laca0 (#68467) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Viszont :)

(#68470) pdtdi válasza reap3r (#68447) üzenetére

pdtdi
(csendes tag)

Szia!
Felraktam a Google Edition-t de nem tudok exchange-t fiókot létrehozni???? Hol, hogyan? R

(#68471) fery02 válasza Laca0 (#68467) üzenetére

fery02
(addikt)

Ugyanezeket kívánom én is Mindenkinek! :)

(#68472) Fredy02

Fredy02
(tag)

Nem tudom volt-e már: Megindult a G3 6.0 frissítése: [link]

Xiaomi Mi A1

(#68473) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#68356) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Felhívtam a LG-t, ott a telefonban azt mondták, hogy mivel cserélve lett a kijelző, így elvileg arra meghosszabbodott a gari, vigyem be, és kicserélik ingyen. Szóval valamikor jövő héten (illetve akkor ha lesz náluk cserekészülék) be is viszem, és kiderül. (Meg akkor rákérdezek az akksi cserére is, de szerintem fagyallo olcsóbb lesz.)

Dive ever, work never.

(#68474) F-ECT$ válasza Fredy02 (#68472) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Én egyelőre maradtam 4.4.2-n, az 5-ösről sok rosszatt olvastam többek között itt is, főleg az üzemidőt tekintve. Vajon a 6-os jobb lesz, hozza a 4.4 szintjét?

Dive ever, work never.

(#68475) alex devil válasza [lAyCsI] (#68463) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Érdekes, nekem azzal fagyott, nem gyengén.

[ Szerkesztve ]

(#68476) [lAyCsI] válasza alex devil (#68475) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

Dorimanx?

-= No way back from Here =-

(#68477) Quqesz

Quqesz
(nagyúr)

BÚÉK!

[ Szerkesztve ]

(#68478) kszthly

kszthly
(senior tag)

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#68479) stefi68

stefi68
(addikt)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#68480) -Fly-

-Fly-
(tag)

Üdv az uraknak!
Szerencsétlenségetekre a Jézuska megdobott egy ilyen csodával... az biztos, hogy szeretnivaló kis dög.
Azért hogy ne legyen olyan egyszerű az élet, rögtön tapasztaltam, hogy a GPS valahogy nem áll a helyzet magaslatán. Szerencsére a papír segített. És természetesen az alapvető dolgok is meglettek: új szoft, root, TWRP...
Ami nem tetszik, hogy időnként minden ok nélkül kikapcsol. Teljesen random, volt, hogy beállítás közben, bootoláskor vagy éppen éjszaka alvás közben. Mondjuk most éppen egy teljes napja nem csinált ilyet, szóval lehet, hogy megemberelte magát... de ha mégsem, akkor merre tudok elindulni? Reflash, FR megvolt. Vagy szervíz? Ha segít, a szoft 30d -előtte 20h és 30c művelte ezeket a dolgokat. Ettől eltekintve tökéletes. És ahogy elnézem, a Defyhez hasonlóan ezt is úgy kell agyoncsapni, szoftveresen elpusztíthatatlan...
Szóval a lényeg, hogy lesznek még kérdéseim. Addig is mindenkinek áldott évet kívánok.

(#68481) RumiTT

RumiTT
(tag)

Zenelejátszásnál h kell kivenni , hogy ne jelenítsen meg képet?
Rátettem egy képet telora és azóta minden zenéhez azt rakja be, aminek nincs borítóképe.

(#68482) F-ECT$ válasza -Fly- (#68480) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ok nélküli kikapcsolás nem normális, nekem 2+ év alatt szerintem egyszer sem csinálta. Lehet, hogy egy reflash megoldja, de ha nem, akkor a szerviz is kérdéses, mert nem fogják napokig nyomkodni, hogy vajh' mikor áll le.

Újonnan vetted?

Dive ever, work never.

(#68483) -Fly- válasza F-ECT$ (#68482) üzenetére

-Fly-
(tag)

Mint írtam, a Jézuska hozta, de nem újonnan van. Papír, garancialevél nincs hozzá, szóval a szervízdíj is kérdéses -de valószínűsítem, hogy így is megérné. Az előéletét nem ismerem, de egyes jelekből az a gyanúm, hogy már megjárta a szervízt...

(#68484) aya

aya
(addikt)

B.u.é.k mindenkinek.

Szervizt sok telefon megjárta már, de a legtöbb ( 90% ) szerintem a kijelző miatt. Sárga csík... ha még nincs majd rájössz mi az .

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio V30

(#68485) Zsolto válasza -Fly- (#68480) üzenetére

Zsolto
(őstag)

Gratula a telóhoz. Nem akarok ünneprontó lenni, de muszáj megkérdeznem, hogy miért "alapvetőek" azok a dolgok, amiket felsoroltál. Lám, egyből megjelentek a problémák...

Nekem két éves a telóm, 4.4.2 van rajta, hibátlanul működik, és csak ámulva olvasom itt, hogy az amúgy sem rossz rendszer "megjavítása" örvén itt micsoda problémákat generáltok magatoknak. Oké, van, akinek ez hobbi, de a legtöbben csak délibábot kergettek.

Egyebekben minden kedves márka- és topictársnak BÚÉK! :), kívánom, hogy mindannyian találjunk rá a G2 megnyugtató és megfizethető utódjára :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#68486) -Fly- válasza Zsolto (#68485) üzenetére

-Fly-
(tag)

természetesen nem ünneprontás a kérdés. A válasz pedig egyszerű: amikor hozzám került, KK volt rajta, melyen a KingRoot osztotta a jogosultságokat. A biztonság kedvéért ment rá a friss ROM, így teljesen szűzen kezdhette nálam a karrierjét. A rootot pedig igényli 1-2 olyan app, amit használok. A recovery egyrészt mexokás, másrészt megnyugtató, hogy a gépem winyóján ott figyel bespájzolva egy Nandroid-backup.

(#68487) davidunited

davidunited
(tag)

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy akinek már besárgult a kijelzője annak kb mennyi idő telt el a vásárlástól a sárgulásig?
Rátaláltam egy szép állapotú, sárgulásmentes G2-re 40ezerért (2éves)
Vajon mnnyi esélye van a sárgulásnak ennyi idő után?
Lenne egy másik készülék is ami 1,5éves 2 hete cserèltèk a kijelzőjèt, van rá 6 hónap garancia, ez 50ezer huf-ba kerūl!
Szerintetek melyik lehet a jobb választás? Azért az a 10ezer forint nem elhanyagolható szerintem.... Szerintetek?

A nemleges vàlasz is vàlasz...

(#68488) beluudj válasza davidunited (#68487) üzenetére

beluudj
(addikt)

Arra figyelj nehogy utángyártott kijelzők legyenek...

Csak egy LCD proji @ DaRbEe mankó :) 1chip DLP the King! :C Rainbow Forever a szükséges + ;)

(#68489) Zsolto válasza -Fly- (#68486) üzenetére

Zsolto
(őstag)

:K :R

davidunited:
Lehet emögött valami olyasmi is, hogy aminek két évig nem sárgult be, annak már nem is fog. Az enyém se sárgult be, két éves, és remélem, nem is fog. Lehet, hogy emiatt bele mernék vágni az olcsóbb, de eredeti kijelzős készülékbe.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#68490) Rasnac

Rasnac
(aktív tag)

Buék ! Sziasztok
Most hogy megindultak a g3 frissítések android 6.0ra szerintetek van esély rá hogy lesz egy portolt valami g2 re?:))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#68491) beluudj válasza Rasnac (#68490) üzenetére

beluudj
(addikt)

Jó lenne valami gyári g3 port és nem cm (jó kamera lg appok stb... )

(#68492) beluudj válasza Zsolto (#68489) üzenetére

beluudj
(addikt)

Amugy melegedésre nekem van megoldásom (kk dorimanx kernellel)

És sosem megy 67fok fölé....

(Nem is lagol)

(#68493) F-ECT$ válasza davidunited (#68487) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nekem pár hónap után.

Dive ever, work never.

(#68494) general

general
(őstag)

sziasztok!
előre is elnézést, én csak mezei felhasználó vagyok, semmi custom rom és bármi. :B

bő másfél éves a G2-esem, nagyon szeretem, de egy ideje azt veszem észre, hogy borzasztóan be tud lassulni. rákoppintok egy bármilyen alkalmazásra, és néha hosszú másodpercek telnek el, mire történik valami, úgy általában a reakcióidő nagyon leromlott.
a legidegesítőbb, hogy ha írni akarok (sms, FB, google..), akkor a billentyűzet néha nem akar előjönni, van, hogy 3-4x rá kell koppintsak a beírás helyére, hogy felugorjon. nagyon idegesítő.

mi lehet vajon ennek az oka?

kb. hetente egyszer újraindítom a telót, de nem sokat változik - bár valamennyit olyankor javul - a dolog.

egyébként ez kb azóta van, hogy frissítete magát a teló, gyári oprendszer frissült rajta, most 5.0.2. van fent, 3.4.0 Kernel, V30d verzió. 0.9 GB szabad hely van a telefonon, alkalmazások 2,7 giga. nem tudom, milyen adatot írjak még esetleg.

lehet szerintetek segíteni ezen a lassúságon?

(#68495) mateus válasza general (#68494) üzenetére

mateus
(senior tag)

Próbáld ki ezt:
Beállítások->Biztonsági mentés és visszaállítás->Gyári adatok visszaállítása

De jó ha van biztonsági mentésed, mert ez törölni fog minden adatot a készülékről!

(#68496) general válasza mateus (#68495) üzenetére

general
(őstag)

őszintén szólva azt sem tudom, a biztonsági mentést hogyan csinálom? PC-re dugva valamilyen progival?

(#68497) norbert1998 válasza beluudj (#68492) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Nekem 2.5 GHz-en sem megy afölé, mert throttlingol (valószínűleg) de nem laggol, viszont a lényeg, hogy eddig 66 felett sosem láttam a procit. (Kernel Adiutor, Lambda kernel)

(#68498) beluudj válasza norbert1998 (#68497) üzenetére

beluudj
(addikt)

Természetesen bárhová állitom nem megy feljebb nekemse.....
De nekem ezek az órajelek elegendőek...

(#68499) norbert1998 válasza beluudj (#68498) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Én már csak kiváncsiságból is tartom 2.5-en. Persze, nem nagyon veszek észre különbséget, bár nem is használtam még sokat.

(#68500) davidunited válasza davidunited (#68487) üzenetére

davidunited
(tag)

Köszönöm a válaszokat! Még Hétfőig van időm meggondolni...közben becsúszott egy Galaxy s5-is a kèpbe 50ezer forintért csak, h ne legyen könnyű a választás :) Valakinek van tapasztalata akár ismerős által, hogy melyik kèszülék lehet a jobb minőségben, megbìzhatóságban...köszönöm!

A nemleges vàlasz is vàlasz...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.