Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67851) L4ck091


L4ck091
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy 19%-on feltettem tölteni a telefont és 9 óra 3 percet ír ki a teljes feltöltés várható idejének, ami valós lehet, mert nagyon lassan tölt. Tegnapelőtt töltöttem utoljára, akkor még semmi ilyet nem tapasztaltam
Találkozott már valaki ilyennel? Vége az akkumnak vagy mi lehet a gond?

Köszi a válaszokat! :R

(#67852) kerpok


kerpok
tag

Hello,

Néminemű segítséget kérnék!

Jött vmi frissítés, fel is ment...viszont csináltam egy hard resetet, és vmi oknál fogva hiába van felvéve a FaceBook és Messanger, nem szinkronizálja a kontaktokat a telefonkönyvbe, már töröltem, újra felvettem, minden cache-t töröltem, de semmi, ott van mint fiók, de semmi beállítása nincs, csak hogy fiók törlése vagy szinkornizálás, semmi más...
Törlés az törli, a szink az meg nem csinál semmit...

Ez még 1 hete működött :D

Javaslat, ötlet?

(#67853) Zsolto válasza L4ck091 (#67851) üzenetére


Zsolto
őstag

Nem írja felül, hogy 'Lassú töltés"? Nálam egy-egy töltővel, sőt, bizonyos kábelekkel is előfordul, hogy nem hajlandó normális áramerősséggel tölteni. A G2-m nagyon finnyás erre, és nem tudtam még kideríteni az okát.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#67854) kárátékutyá válasza Quqesz (#67845) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nah ment utána is a rakoncátlankodás, bár kisebb mértékben. Az általad említett szoftverrel nem tudtam újra húzni, mert jelezte hogy ez a legfrissebb szoftver, és inaktív maradt a megfelelő gomb. Csak a PC Suite engedi, most megy éppen a frissítés, azután tolok neki a biztonsági törlést, és belakom 0-ról. Remélem megoldódik ez az anomália.

[ Szerkesztve ]

(#67855) L4ck091 válasza Zsolto (#67853) üzenetére


L4ck091
csendes tag

Nem, pont ezért csodálkozom, mert a gyári töltővel és kábellel töltöm.
Viszont most kicsit felpörgött, 42%-on van, 2 óra 28 percet ír ki... nem értem.

(#67856) Den Hadnagy válasza LilProphet90 (#67847) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Arra gondoltam, hogy a Nova Launcherben van-e ilyen opció, mert tkp. én már itt betolakodó vagyok a Nexusommal (ex-G2 tulajként :) ). Tudom, hogy a G2 alapból tudta ezt :(

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#67857) fery02 válasza L4ck091 (#67855) üzenetére


fery02
addikt

Nekem is volt már ilyen, hogy lassan indult be a töltés és azt vettem észre akkor, hogy a kamera mellett is melegebb volt közben a telefon, mintha valami nyúzta volna közben a telefont és újraindítás sem segített akkor rajta.
Aztán kis idő után ránézve töltött normális sebességgel.

-------------------------------------------

@Zsolto: Valóban finnyás a telefon a kábelekre, én bebiztosítottam magam néhány ilyen minőségi kábellel és ezekkel suhan is az amper rendje és módja szerint.

[ Szerkesztve ]

(#67858) Tüske0614 válasza L4ck091 (#67851) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

A 14-i cm is ezt csinálja..

(#67859) pcnet


pcnet
addikt

No, akkor kérem szépen...

Ejj, mit fogok kapni ezért... ;]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#67860) reap3r válasza pcnet (#67859) üzenetére


reap3r
aktív tag

Jónak jó, de most dobj be 2 fényképet is CM-mel csinálva ;)
Amúgy ezek a cm-ek nagyon-nagyon jól bírják akksival, engem az iszonyat kamera tart vissza, mert akármennyire nem használom, ha CM van fent, akkor persze hogy kell a kamera és olyannyira használhatatlan az adott helyzetben,h rá fél órára megy is vissza az 5.0.2... Ezt a kamera dolgot sajnos sosem fogják ezek a romok megoldani...

(#67861) mouzrr válasza reap3r (#67860) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem mindennapi dolgokra hasznalhato a kamera. Jegyzeteket is szoktam fotozni es ugyan annyira eles a kep nagyitva mint gyari rommal. Mondjuk annyira nem ertek hozza hogy tudjam mi szamit nagyon jonak, meg milyen helyzetben kellhet jobb egy telefontol, de teny hogy az akksi nagyon jol birja, sokak szamara meg inkabb ez szamit. Azert az FM radio is hianyzik egy picit.

(#67862) pcnet válasza reap3r (#67860) üzenetére


pcnet
addikt

Hát igen, olvasom, hogy kamerában nem jó, de nekem üzemidő az elsődleges szempont. 8 hónap alatt 4 képet készítettem. 3at mikor megvettem, 1 makro, 1 sötétben vakuval, 1 napsütésben. Plusz múltkor kellett egy cégtáblát lefotóznom név, cím és telefonszám miatt. Egyszerűbb volt lekapni, mint írogatni. Van kompakt gépem, de azt sem használtam kb 2 éve. Nem vagyok nagy fotós. Egyszerűen nincs ingerem fotózgatni. Viszont Nexus 4 után elfelejthetem a powerbankot. Az már délután 2kor lemerült ha Ingresseztem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#67863) kszthly válasza mouzrr (#67861) üzenetére


kszthly
senior tag

A spirit2 app megoldja az FM rádió problémát.
Peel smart remote pedig a távirányító.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67864) mouzrr válasza kszthly (#67863) üzenetére


mouzrr
őstag

Huh hát ennyi pénzt nem hiszem hogy elköltenék erre :DDD
A távirányítót is köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

(#67865) kszthly válasza mouzrr (#67864) üzenetére


kszthly
senior tag

Küldtem privátban.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67866) reap3r válasza mouzrr (#67861) üzenetére


reap3r
aktív tag

Pont ez a problémám, hogy alapjáraton maximum jegyzeteket fotózok csak én is. Na, de amikor CM-en vagyok, akkor rendre valamit meg kell örökítenem, ami esetleg picit mozog is, mert esetleg egy ember és nem az igaziak a fényviszonyok és kb. 5 mp, mire egyetlen képet elkészít. Szemben a stock kamera képességeivel,ami hamar és szép képeket készít. Tényleg nagyságrendekkel szebbek a képek a stock kamerával... De félre ne értsen senkiy ha valaki kb. 2 havonta használja a kamerát, akkor annak mindenképpen CM-et kéne használnia szerintem...

(#67867) Laca0


Laca0
addikt

Hol vagy Feri1977!?!
Már várom az írásod, hogy miért van rossz helyen a mikrofon vagy az usb csati!!! :D esetleg a hangszóró?!? Valami csak rossz helyen van még na! :DDD
Ember ennyit még nem szenvedett egy jó telefonnal!!! :N

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#67868) Quqesz válasza Laca0 (#67867) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Képzeld ha még xar is lenne........Révai lexikon fórumba öntve :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67869) Molk válasza Laca0 (#67867) üzenetére


Molk
tag

Azért az amikor egy topikgazda trollkodik :DDD
Belőle is csak egy van, elfoglalt, nem lehetünk telhetetlenek. Csak gondolj bele, mennyi nehézséggel kell nap mint nap megküzdenie (ezen kívül)... ;]

(#67870) r3dwo0d válasza kszthly (#67863) üzenetére


r3dwo0d
tag

A peel smartot, hogy kell beállítani? Nem találom benne se országunkat se a tvm nem akar működni vele. Nálad működik gond nélkül?

(#67871) mouzrr válasza kszthly (#67865) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszönöm szépen :)

(#67872) mouzrr válasza reap3r (#67866) üzenetére


mouzrr
őstag

Velem is van ilyen és tényleg tud összemosódott képeket kreálni néha amikor jó lenne egy jó lövés.. :/

(#67873) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Hello!

Honnan/kitől érdemes most üvegfóliát rendelni? Nillkin-re gondolok.

Köszi! :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#67874) Laca0 válasza Molk (#67869) üzenetére


Laca0
addikt

Elnézést kérek, de már én is kiakadtam ezen a sok sületlenségén... :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#67875) Feri1977


Feri1977
senior tag

Születésnapot kell megörökítenem, ezzel fogom csinálni a videót, mire állítsam a full hd-t, 30 vagy 60 fps-re? Eladtam a nikon l27-es 16 megapixeles fényképezőm, mert mostantól ezzel fogok csak fényképezni meg videót csinálni. Már ki is találtam, hogy támasztom ki, volt tölthetős elemekhez ilyen vartás töltőm, na annak a dugó villái közé pont betudom szorítani zsebkendővel a telefont, és veszi fel az eseményt ahogy bejön apám a szobába és felköszöntjük, azaz ezzel támasztom majd meg, de kérdés, hogy 30 vagy 60 fps legyen a beállítás, jobb a 60 gondolom.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67876) Quqesz válasza Feri1977 (#67875) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha van helyed akkor inkább 60 fps,de egy szülinap teljesen mind1. Én mindég 30fps-el vettem fel,azzal sincs gond. Amihez kedved van...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67877) kárátékutyá válasza Feri1977 (#67875) üzenetére


kárátékutyá
őstag

:DDD Biztos faxa lesz. De ne fáradj annyit, lehet ezt olcsóbban is megúszni...igen, még olcsóbban. :D

(#67878) L4ck091 válasza fery02 (#67857) üzenetére


L4ck091
csendes tag

Ugyanez lett nekem is, utána töltött rendesen, csak kicsit beparáztam, hogy valami megfőtt.
Köszi a választ és a kábelt (rendeltem én is egy ilyet)! :)

(#67879) GZoli7 válasza Laca0 (#67867) üzenetére


GZoli7
senior tag

Mi lesz, ha rájön, hogy csak az egyik hangszóró alul? :D

(#67880) pappkarcsi válasza r3dwo0d (#67870) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

@ r3dwo0d
[APP][5.0.2][IR]LG QuickRemote for AOSP [1-13-15]

A kérdés továbbra is adott részemre! Kitől rendeltetek utoljára Nillkin üveget? Hol lehet nem kamut venni? :R

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#67881) kszthly válasza r3dwo0d (#67870) üzenetére


kszthly
senior tag

Az előttem linkelt fórumban (az sajnos nem működik cm13-on) az első oldalon van egy app, azzal át kell állítani a SELinux - ot. "kényszerítve"-ről " engedélyezve"-re.
Az ország teljesen mindegy. Válaszd a legelsőt, ott nem kérdez mást!

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67882) reap3r


reap3r
aktív tag

Szerintetek a G3 a hivatalos Marshmallow-val lesz fürgeségben olyan szinten, mint a G2esünk? Gondolkodom, hogy karácsonyra veszek magamnak egy titán G3-at, mert régóta tetszik, na meg a G2esemen már csak 1 hónap garancia van... Abban nem reménykedem,hogy bármi frissítést kapunk G2-re, mert a G2 pusztán a kora miatt nem fog frissítést kapni... A G3 is szinte ugyanaz a soc, mint a miénk... De amúgy imádom a G2esem, de tényleg kíváncsi vagyok, hogy a G3 mit fog hozni 6.0-n akksi és teljesítmény szinten...

(#67883) LilProphet90 válasza r3dwo0d (#67870) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Mióta működnek 3rd party távirányító appok a G2-vel? Olvastam valamit, hogy feloldják a limitet rajta, de már érvényben van?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67884) [lAyCsI] válasza pappkarcsi (#67880) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia,
EZ FULL ORIGI nekem is innen jött...

üdv,
Lay

-= No way back from Here =-

(#67885) kszthly válasza LilProphet90 (#67883) üzenetére


kszthly
senior tag

Mint írtam, a SELinux-ot kell átállítani, aztán már megy szinte mind.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67886) akooos válasza reap3r (#67882) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem nem. Nem mondanám, hogy igazi előrelépés a G3 a G2 után. Öcsémnek G3 van, de SZERINTEM semmiben nem übereli a G2-t. Inkább a G4-et nézegesd, az már jóval fejlettebb :)

(#67887) reap3r válasza akooos (#67886) üzenetére


reap3r
aktív tag

Mondjuk hülyeségeket beszélek, várok egy fél évet és teljesen jó áron veszek egy G4est... Abban a kamera teljesen jó, az akksiidővel meg megbarátkozom majd addigra :)

(#67888) LilProphet90 válasza kszthly (#67885) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Értem ezt a részét, de nem erre irányult a kérdésem. Tudtommal a G2/G3 infrája korlátozott, és csak QuickRemote-tal működik.

Átállítottam az SELinux módot, de nem működik a Peel Remote.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#67889) Quqesz válasza reap3r (#67882) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is ugranék inkábba G4-re a helyedben. A G4 pl nem reped, nem engedi el a kijelzőt a ragasztás. Ezeken nem segít a 6.0!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#67890) riolobo


riolobo
tag

Üdv!
Van egy 16 gigás, Telekomos készülékem. Az imei alapján ellenőriztem és ugyebár van v30c-s rom. Sajna a készülék magától csak nem akar frissülni,se OTA, se PC suite. Gondoltam, akkor majd jól rátolom a letölött kdz fájlt a flash tool segítségével. Úgy tudom, erre van lehetőség. A probléma viszont ott kezdődik, hogy a készülék nem lép download mode-ba. Nyomom a volume up-ot, bedugom a kábelt a telóba de sajna nem történik semmi, csak felvillan a töltést jelző képernyő. Gépre LG driver telepítve, bekapcsolt állapotban fel is ismeri a telót. Mi lehet a probléma?

(#67891) sgery


sgery
őstag

Nem tudja valaki hol van a készülékben a wifi antenna? melyik nyáklapon van és hol kapja a jelet?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#67892) r3dwo0d válasza kszthly (#67881) üzenetére


r3dwo0d
tag

Köszi szépen a leírást, így már valóban működik a dolog! :) Köszönet az utánad szólónak is, azt az appot én is megtaláltam csak CM 13-mal nem kompatibilis a dolog.

(#67893) Rasnac válasza riolobo (#67890) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szia
Telorok vagyok igy sajnos másolni nem tudok de keress rá régebbi hozzászolásaim között
Ha nem jön be a download mode akkor a bekapcsolt telefonnal is lehet kdzt futtatni mindössze bekell kapcsolni az usb hibaelh@ritást plusz minden drivernek fent kell lennie eKkor ha gépre dugod feljön az hogy RSA titkositas stb... Elfogadod majs elinditod a flash toolt cse flashben :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67894) Hyoora


Hyoora
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem.
Hogy van-e valakinek tapasztalata a gorillaglas leszedésében? Nekem pl törött. De most nincs keretem megcsináltatni. Viszont így az amolednek se tesz jót. Szín hibák keletkeznek.
Ha lebontom csupaszra akk menni fog? A másik kérdés h az LG szervíz akk is hajlandó lesz-e megcsinálni ha le csupaszítom? (Így is úgy is fizetnem kell! :/ )

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#67895) Zoja™ válasza Hyoora (#67894) üzenetére


Zoja™
őstag

Több sebből vérzik a dolog.
1. Nem amoled, hanem IPS LCD, ráadásul a gorilla glass egy edzett üveg és egy speciális bevonat együtt.
2. Hacsak nincs otthon egy kisebb GSM szervized, akkor nem fogod lebontani az üveget róla, össze van ragasztva kijelzővel.
3. Ha színhibát is tapasztalsz akkor valószínűleg a kijelző felső fólia rétege is sérült, szóval azt sem uszod meg.

Vagy elmész a Váci úti szervizbe és kb 30k-ért megcsinálják neked, kapsz egy komplett kijelzőt kerettel, vagy megveszed magadnak az eBay-ről ugyancsak kompletten és te rakod össze.

Külön sehol sem csinálják meg és otthon sem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#67896) Hyoora válasza Zoja™ (#67895) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Tudom menyibe fog fájni. De a fél kijelző nem érzékeli mit nyomok rá. Plusz darabokra tört bal felő saroknál. Ahol am is potyognak ki a darabok. Volt gorillaglas cserém folt miatt. De am csak a szélén van ragasztás a kérdésem az volt h ha lebontom akk menni fog-e? És h akk is megcsinálják-e?

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#67897) Zoja™ válasza Hyoora (#67896) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem fogják.

(#67898) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Segítsetek légyszíves.

Visszaolvastam mélyen a fórumban, sok problémát láttam a 4G-vel kapcsolatban, de megoldást nem találtam meg (már ha van)

Szóval nincsen 4G-m. Egyszer kiírta a telefon az LTE-t, de semmi. Új T-s kártya van benne. Pár napja van csak meg a telefon, de térerő gondok alapból voltak, emiatt cseréltem kártyát, és húztam újra a Lollit rajta. Térerő most már van, de csak 2G.

Hálózat típusa: EDGE
LG-D802 modell.

Van valakinek ötlete? Service menüben is beállítottam...de semmi.

(#67899) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#67898) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Ahhhhhhh, lejár a szerk időm, de közben pedig megvan a megoldás. :DDD

Ha valaki 4G bajba ütközik, állítsa át a preferált hálózatot GSM-re, utána pedig vissza LTE (automatikus9)-ra.
Így tudja csak megjegyezni.

(#67900) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#67899) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Sajnos ez sem megoldás. Csak ideig - óráig (sem) tart. :O

Továbbra is várnám a segítőket. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.