Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#67401) norbert1998 válasza Meggyi001 (#67400) üzenetére

norbert1998
(veterán)

másodszori futtatásra 54387 úgy, hogy az ux még mindig piros, és 29054 csak.

(#67402) kszthly

kszthly
(senior tag)

Ha valakit még érdekel rajtam kívül, ez a távirányító működik cm13-al! :)

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#67403) kszthly

kszthly
(senior tag)

Mától official a CM13!

(#67404) reap3r válasza kszthly (#67403) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Még sok a hiba? Mindenképp ki akarom majd próbálni, mert 2 hónapos az akksim, ezért kiváncsi vagyok, hogy mennyit bír nálam akksiidőben... De addig nem tenném fel amíg tele van hibákkal, mert szükségem van a telefonra...

(#67405) kszthly válasza reap3r (#67404) üzenetére

kszthly
(senior tag)

Hetek óta az unofficialt használom, ma erre frissített. Különösebb bajom eddig sem volt vele. Az OTG állítólag nem 100%-os, még nem próbáltam. A reklám blokkolás kicsit macerásabb a megszokottnál. Mást eddig még nem vettem észre.

(#67406) HUTCHDB válasza kszthly (#67405) üzenetére

HUTCHDB
(nagyúr)

Es a kamera?

(#67407) alex devil válasza kszthly (#67405) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Milyen a kamerája?

Megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi9

(#67408) Sn00k

Sn00k
(veterán)

Sracok valakinek van 5lete ,mit probaljak meg, parom g2je nagyon merul. Este repulouzemmodbol, reggelre 11% esett. Most nyomtam neki egy ujrainditast, hat, ha valami beragadt. Illetve , amit eszre vettem, hogy, ha alvo allapotban van es felebresztjuk , sokszor van , hogy akkor valt at 4grol wifire, ez normalis? 5ges wifit hasznalunk , de van mellette mezei frekin is egy wifik, lehet azt jobban szeretne?

3njoy the Lif3

(#67409) tirszin válasza HUTCHDB (#67382) üzenetére

tirszin
(senior tag)

Az XCAM ezen beállításai a kamera által választott legrövidebb záridőt jelentik a különböző módjaiban. Sztem jók úgy, ahogy vannak. Nagy mozgásteret amúgy sem enged.

[ Szerkesztve ]

(#67410) norbert1998 válasza kszthly (#67403) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Bakker ha ezzel 10 órával hamarabb végeznek :D
Na mond1... Karácsonyi szünetig marad a resurrection.
Van benne képernyő élénkség állítás. Olyan színei vannak, lehidaltam mellette! :C

Boldog Mikit! :K

(#67411) laca.1

laca.1
(aktív tag)

Hali.
Kérdésem ha frissítem a cm12.1-13ra a gappsot is ujra kell tennem? Másik kérdés frissítés előtt kell wipolnom vagy utána?

(#67412) zsoleer

zsoleer
(aktív tag)

Sziasztok egy kerdes telekomos lg g2 vihetem a kozponti lg szervizbe? Illetve ha leadom mennyi ido a javitas atlagban? Bal sarokban kicsit besargult a kijelzo.

(#67413) dorika87

dorika87
(senior tag)

Sziasztok. 2013-as decemberi készülékem akkumulátor kapacitása jelentősen lecsökken az elmúlt hónapokban, és már kétszer csinálta azt, hogy egyszerűen csak kikapcsolt, nem tudtam felébreszteni (és nem volt leterhelve előtte). Pedig kb. 90%-on volt a legutóbbi alkalomkor az akku. Rádugtam töltőre és pár perc után próbálkoztam a bekapcsolással, ami elsőre nem de egy kis idő után sikerült, és utána működött tovább szépen a készülék.
Nem tudom, hogy ezt esetleg akksi gondnak tudjam be, vagy akár annak, hogy nem szoktam ki/be kapcsolni a készüléket, éjszakára általában repülőgépre teszem, de az utóbbi időben akkor is be van kapcsolva.
Mindenestre a lényeg az, hogy mindenképpen szeretnék akksit cseréltetni, mert elegem van, hogy alig bírja 1-1,5 napig úgy, hogy nem használom sokat. A kezdetekkor 3 napot is bírt minimális használat mellett, és az hiányzik.
Tudtok ajánlani olyan üzletet ahol rövid időn belül (kb. 30 perc) alatt vállalják, hogy kicserélik az akksit? Köszönöm.

(#67414) tirszin válasza laca.1 (#67411) üzenetére

tirszin
(senior tag)

Cm12.1 frissítésnél is új gapps kell. A 13 egy új rom, előtte teljes wipe kell sztem.

(#67415) tirszin válasza zsoleer (#67412) üzenetére

tirszin
(senior tag)

Igen, garancia jegy + számla. Olvass picit vissza, most épp nincs kijelzőjük.

(#67416) norbert1998

norbert1998
(veterán)

Valaki tapasztalt olyat, hogy valamiért a Google szolgáltatások, amiket feldobok, crashelnek? Úgy értem. Eufórian és az ujraelesztes remixben is csinálja, pedig nem is ugyanazt a gappsot tettem fel.

(#67417) zsolt320i válasza kszthly (#67403) üzenetére

zsolt320i
(senior tag)

Szia!

Ha ki szeretném próbálni a c cm13-at, hogyan kell telepíteni, illetve, ha bármi gikszer van visszarakhatom e az 5.1-et?

(#67418) laca.1 válasza tirszin (#67414) üzenetére

laca.1
(aktív tag)

Datat is wipolni kell? Akkor újra lakás jön amit mellőzni akartam.

(#67419) kszthly válasza laca.1 (#67411) üzenetére

kszthly
(senior tag)

Én tiszta telepítést csinálnék. Aztán a következő ftissítéseknél már nem kell Gapps.
Más. A kamerát még csak sötétben próbáltam, annyit tudok mondani hogy működik.

Zsolt320i: Ha van egy rendesrendes recovery (pl TWRP) akkor nem lesz gond. Előtte csinálj mentést!
Ha az megvan akkor factory reset, aztán install a ROM majd a Gapps.

[ Szerkesztve ]

(#67420) norbert1998 válasza zsolt320i (#67417) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Amíg az ilyen kérdésekre nem tudod a választ, addig javaslom ne állj neki. Inkább kutakodj a neten. De van egy nagyon jó dolog is, úgy hívják,, téma összefoglaló. A legtöbb felmerülő kérdésedre választ ad. Egyre nem, arra meg bármelyik ROM xda topikjában megkapod.

(#67421) laca.1

laca.1
(aktív tag)

Ugyan az a gapps jo a 13ra is ami a 12re volt?

(#67422) kszthly válasza laca.1 (#67421) üzenetére

kszthly
(senior tag)

Nem!
Az ARM 6.0 androidot válaszd! Ez a link!

[ Szerkesztve ]

(#67423) laca.1 válasza kszthly (#67422) üzenetére

laca.1
(aktív tag)

Dobna valaki egy linket cm13 gappshoz. köszönöm.
Ja ez 6.0 android?

[ Szerkesztve ]

(#67424) alex devil

alex devil
(senior tag)

Melyik Gapps ajánlott a CM13-hoz?

Xiaomi Mi9

(#67425) Feri1977 válasza dorika87 (#67413) üzenetére

Feri1977
(senior tag)

Detto :(((

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67426) bala6120 válasza david.magony (#67392) üzenetére

bala6120
(senior tag)

TWRP
Bootstack-Bump
TWRP-ből flasheld egymás után, mindegyik után Reboot Recovery, majd mehet a CM.

[ Szerkesztve ]

(#67427) bala6120

bala6120
(senior tag)

2015.10.13-án tettem fel ezt, remek, még mindig veszett gyors, akksi is jól bírja ;] : BlissPop-v4.0.3-d802-NIGHTLY-20151008.

[ Szerkesztve ]

(#67428) akooos válasza Meggyi001 (#67400) üzenetére

akooos
(veterán)

Mi ez az aláírás? Mit használsz most? G4s?

(#67429) Feri1977

Feri1977
(senior tag)

Kipróbáltam amúgy valamit..a wifi ami egész nap ment, mert kitudja mikor írnak épp nekem viberen és várom, kikapcsoltam 1 napig, nem neteztem tegnap rajta semmit direkt..Idáig reggel 8-tól este 8-ig épphogy kibírta átlag használat mellett, most este 11-ig kibírta..3 óra plusz üzemidő wifi nélkül pff...de hát ma már szinte mindenkinek megy a netje egész nap, mert akkor honnan tudná, mikor kap viberen vagy skypeon üzenetet..? Anno csak akkor kapcsoltam be a netet, ha neteztem, de mostanában van 2 fontos ismerős, és miattuk be van, hogyha írnak bármikor viber vagy skypeon. Szóval 3 óra plusz..pff

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#67430) akooos válasza Feri1977 (#67429) üzenetére

akooos
(veterán)

Add el ezt a szar telefont már. Vegyél 500 amperórás akksit aztán kész.

(#67431) mouzrr válasza Feri1977 (#67429) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

Ne is húzd le a töltőről. Te milyen telefonnal neteztél ezelőtt több napig folyamatosan? Nem is aludtál? :DDD

(#67432) HUTCHDB válasza tirszin (#67409) üzenetére

HUTCHDB
(nagyúr)

Azt tudom, hogy erre valók, de akkor mire való maga ez a 720 forintos settings app?
Én elkezdtem egyébként állítgatni, igazából arra jó volt, hogy ha nagyon finoman feljebb veszem az értékeket, akkor a képekről eltűnik az a fátyolosság, ami mindegyik képet jellemezte.

(#67433) Rasnac válasza Feri1977 (#67429) üzenetére

Rasnac
(aktív tag)

Kedves Ferenc... Unalmas ...unalmas tessék már kicserélni azt az aksit legalább megnyugszol (meg mi is ...) nem értem mit akarsz ezzel de ellett mondva szépen josok lehetőség. Nem tudom valaki irta e már Javaslom töltsd fel 100%ra majd egy teljes kdz ujrapakolás cse flashel (kdz progiba ez azt jelenti hogy mindent legyalul ) aztán beállítod letöltöd az appjaid fagyasztod ami nem kell ( nem feltétlenül kell hozzá a titanium ) majd felrakod tölteni jó egy éjszakát
Es sima normal használat mellett v30(bcd mindegy ) 4.5 5 óra kijelzo idő ki kell jöjjön es nem játékkal hanem böngésző stb 40% os auto fenyeron

Ez pl csak az én javaslatom ... De ha nem segitesz magadon akkor rajtunk segits légyszi...köszi
Ha a wifi szivja az aksit akkor nem az aksi lesz a ludas hanem a rom ...de ezt is lefogod vezetni az aksi bajára ezért menjünk előre és cseréld ki ...

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#67434) mateus válasza Feri1977 (#67429) üzenetére

mateus
(senior tag)

Rakd vissza a 4.4.2-re, garantáltan tovább fogja bírni ;)

(#67435) laca.1

laca.1
(aktív tag)

Egy gyors kérdés,meg éri frissíteni 12.1 ről cm13-ra?

(#67436) kszthly válasza laca.1 (#67435) üzenetére

kszthly
(senior tag)

Egyelőre nem mondanám rá hogy jobb. De mindenképpen ez a jövő, 12.1-re már nem lesz több frissítés.

(#67437) laca.1 válasza kszthly (#67436) üzenetére

laca.1
(aktív tag)

Már cm13 vagyok,most lakombe.

(#67438) Viktor0610 válasza laca.1 (#67437) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Akkor miért kérdezted? :P ;]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#67439) neo_xperia válasza mateus (#67434) üzenetére

neo_xperia
(aktív tag)

Én ezt már egy hete ajánlottam neki. Meg sokan mást. Teljesen felesleges...

S9+

(#67440) Tekmen válasza Feri1977 (#67429) üzenetére

Tekmen
(aktív tag)

Szerintem is túl van már tárgyalva ez a dolog.. :)

Kereken két éves a telefonom, volt már rajta CM meg mindenféle babra volt, és a mai napig úgy üzemel, és addig bírja, mint mikor kivettem a dobozból. 2 teljes éve minden éjszakát töltőn tölt, ha lemerült nap végére, ha nem. *

Ha nyúzom, akkor kell tölteni nap közben is, ha nem, akkor csak a szokásos éjszakai töltés. A kedvedért kipróbáltam most a hétvégén, hogy mit bír ha nem töltöm este. Hát itt a végeredmény.

Végig wifi, 75%-os fényerő, Messenger, Facebook, telefonálás.. a szokásos dolgok. :)

Tessék leszállni az akksi témáról. :K
*Stock T-mobile v30c

[ Szerkesztve ]

(#67441) Kispósi

Kispósi
(aktív tag)

sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem. Egy haveromnak akartam cm13-at felrakni. anno én raktam neki carbon-t de azóta nem nyúlt hozzá és már nagyon elege volt belőle.

Szóval carbonból indultunk ki. Raktam del egy 2.8.7.3 TWRP-t [link]
arra egy ilyet: bootstack-d802-LP_30d-Bump-signed majd full wipe, cm13 és gapps (6.0).

Reboot után csak fekete képernyő. LG logo van egy pillanatra, de recoverybe nem lépett be

Factory hard resetbe be tudtam lépni. csináljam ezt vagy mást?

Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#67442) Kispósi válasza Kispósi (#67441) üzenetére

Kispósi
(aktív tag)

ok közben felvilágosított hogy onnan lépek be recoverybe. (bocsi :) )
szóval recorery van de cm13 után csak fekete képernyő. Erre kellene akkor segítség :)

(#67443) r3dwo0d válasza Kispósi (#67442) üzenetére

r3dwo0d
(tag)

Próbáld meg leszedni innen a d802 bootstacket hátha az volt a probléma forrása.

Nem gond és ahogy nézem szinte biztosan a bootstackel van a gond.

[ Szerkesztve ]

(#67444) Kispósi válasza r3dwo0d (#67443) üzenetére

Kispósi
(aktív tag)

ok. az nem gond hogy az CAF?

** ok sínen vagyok. köszönöm :))

[ Szerkesztve ]

(#67445) norbert1998

norbert1998
(veterán)

Lol.
Én voltam a hülye, tudom. De ilyet még nem láttátok :D
Szóval bagzott a ph. De nagyon. És már rohadt ideges voltam. A kelleténél kicsit erősebben sikerült a telefont az asztalra helyeznem.
Feltételezem emiatt történt.
Két óra múlva mikor néztem nem volt hang. Először nem is gondoltam a hangszóró rá. Majd elkezdtem kicsit paskoln i a hátulját és hasonlók. Egyszer csak megmukkant. Ha összenyomták az elejét és a hátulját, szólt a hangszóró. Elengedtem és bekussolt.
Egy darabig paskoltam meg próbálgattam, mutogattam csaladtagoknak....
Majd végleg bekussolt... Aztán kiderült hogy akkor épp csak a zene állt meg.
Megjavult

WTF?! :F

(#67446) [lAyCsI] válasza norbert1998 (#67445) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

érintkezési hiba talán...
lehet elengedett kissé valamelyik forrasztás :U

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#67447) norbert1998 válasza [lAyCsI] (#67446) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Érintkezési hiba volt. Szét kellett szedjem. Nagyon durva ez a hátllap :C Ilyet kérek minden unibody telóra :C

Egy vagy két rugós (feszítős) érintkező benyómódott a hangszóró lendületétől. I assume.

Elvileg megoldottam. Mert először, tekergetéskor még elkussolt. És féltem, úgy marad, mikor hívást várnék vagy valami. Inkább szétkaptam gyorsba.

(#67448) fery02 válasza dorika87 (#67413) üzenetére

fery02
(addikt)

Szia!
Előre egyeztetve akár az LG szerviz is képes nagyon gyorsan dolgozni (bár nem teszteltem még őket, valamint az árat sem tudom).

Viszont volt már többször említve a topikban fagyalllo fórumtárs, aki természetesen magán úton, de megbízhatóan, precízen és gyorsan dolgozik, nem utolsó sorban jó áron (mindennel együtt 7000 Ft kb).

(#67449) laca.1

laca.1
(aktív tag)

Segítség kellene, (cm13)van olyan hogy elforgatott képernyőn nem jelenik meg a navigációs gombok. Hogyan javitsam?

(#67450) [lAyCsI] válasza norbert1998 (#67447) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

csak érzéssel fórumtárs ;)
ez azért nem strapafón :N

-= No way back from Here =-

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.