Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45352) SztiviVander válasza Pacy (#45346) üzenetére


SztiviVander
őstag

én is arra utaltam. leírtam fentebb hogy a bolti garancia egy a4-es lap amin a gmsbolt vállal rá garanciát (haha). ami egész addig jól hangzik míg nincs gond vele, mert az ily módon áfa/adózás nélkül eladott, távol keletről behozott telefonokat vagy cserélik egy másikra (nagyon fáj nekik), vagy saját zsebből javíttatják pénzért az LG-nél/egyéb hivatalos szervíznél (na ezt nem szokták mert ez nagyon fájna nekik), vagy Józsi az eredetileg hegesztő szakmunkás megpróbálja hátul a sufniban megjavítani (ez meg nem szokott sikerülni és visszakapod még szarabb állapotban). a gyári/gyártói garancia pedig egy olyan gyártói logós garanciajegy amit a gyártó ad az itthon legalásian (nem szürkén) forgalomba hozott telefonokhoz (és az itt mindegy is hogy milyen boltban veszed meg), ezeket a gyártó cseréli vagy javítja/javíttatja szerződött partnerszervíznél. gondolom érzed a különbséget hogy mekkora érvágás egy telefont megjavítani/cserélni egy sufnigsm-nek meg egy LG-nek. na ez tömören ugyan, de le van már írva a kérdésed után, erre mondtam hogy esetleg olvasd el mert 20 hsz-enként beirogatni ugyanazt kicsit fárasztó. meg minden naponta ugyanazokat a témákat olvasni is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.