Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) Kendek válasza tboy93 (#60499) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez mennyiben kapcsolódik a Frantics nevű játékhoz, amiről kérdezett? :F

<-ƘƘ->

(#60502) Kanczy válasza Peace (#60500) üzenetére


Kanczy
veterán

Pont tegnap vettem észre a store-ban. Nagyon tetszik a világ, és a maximálisan egyedi gameplay, ill. RPG elemek, de félek, hogy combat nélkül megunnám :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#60503) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

PS App müködik másnál rendesen? Nálam kilépeget , nem tölti be az akciókat ... :F

(#60504) Big_Boss válasza WhiteWalker (#60503) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

iOS elett nálam is ez van. Ha rákeresek egy játékra akkor nincs vele gáz, viszont ha az akciókra megyek rá akkor nem tölt be semmit, oldal frissítése után pedig kilép.

(#60505) RangerFox válasza Peace (#60500) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Yep

(#60506) drk88 válasza Big_Boss (#60504) üzenetére


drk88
senior tag

Nálam is ezvan...

(#60507) WhiteWalker válasza Big_Boss (#60504) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi a megerősítést! Kiléptem és vissza , de ugyanez. Akkor nem is szánok rá több időt.

Nézem a PlayÁruházban mások is panaszkodnak rá. Szégyen ez a Sony néha amit művelnek :W

[ Szerkesztve ]

(#60508) Peace válasza Kanczy (#60502) üzenetére


Peace
nagyúr

Engem a nyelvezet tántorít el kicsit, mert én belekukkantottam a 2 éve az elejébe, de azért pislogtam rendesen. Nem tartom magam olyan vészesen rossznak angolból, de azért na.... :Y

(#60509) Peace válasza RangerFox (#60505) üzenetére


Peace
nagyúr

:R

(#60510) Peace válasza Peace (#60508) üzenetére


Peace
nagyúr

De már van 382 szavazat a magyar nyelvre. :DDD :DDD :DDD [link]

(#60511) Faranga válasza tboy93 (#60499) üzenetére


Faranga
kezdő

Ez nem a Frantics. De némileg hasonló jaték.

(#60512) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Teljesen új vagyok PS konzolon (utoljara 1996-ban volt PS1-em), de matol beujitottam egy lemezes PS5-tel :)

Elso es gyors kerdesem az lenne, hogy tudnatok-e ajanlani PS+ eves elofizetesre megbizhato eladot ph!-rol? (remelem nem tiltottak az ilyen kerdesek erre fele, Xbox topikban szabad ajanlani eladot...).

Koszonom elore is! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#60513) Skynet258 válasza axlfsi (#60512) üzenetére


Skynet258
veterán

Én is onnan vettem, de nem értem a kérdést, az aprón látod a megbízhatóságát egy-egy tagnak... Ha látod, hogy több száz plussza van akkor nagyon több megerősítés nem kell, nem? ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#60514) axlfsi válasza Skynet258 (#60513) üzenetére


axlfsi
veterán

OKOK, de, persze, ertem en, csak sokszor "ajanlasra" szoktak megjelolni regi tagokat, de persze nekem mindegy :)
Mar intezem is, koszi! :R

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#60515) tboy93 válasza Kendek (#60501) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fug*c, sorry, kissé el voltam kalandozva :W :DDD

(#60516) ProEvoFan válasza RangerFox (#60485) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez komoly?Ha tényleg ennyire casual souls like, akkor nagyobb akcióban behúzom a játékot.

(#60517) ProEvoFan válasza Peace (#60510) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Baszki, de jó lenne ha kapna magyar nyelvet.Egyből megvenném. :K

(#60518) Peace válasza ProEvoFan (#60517) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem sok esélyt látok rá. :( Azért az előttünk lévő 6 nyelv egy csöppet több szavazatot kapott. :DDD

(#60519) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Nem tudom ez igaz-e de akinek nincs még gépe ne etesse a hiénákat száradjon rájuk az összes.
[link]

:D

[ Szerkesztve ]

(#60520) polonic válasza BusinessGuy (#60519) üzenetére


polonic
félisten

Április 1

(#60521) Wesder válasza BusinessGuy (#60519) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd a dàtumot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#60523) Dreamie válasza BusinessGuy (#60519) üzenetére


Dreamie
őstag

Téged azért szépen megetettek úgy látom :D

#60524BusinessGuy: (Szerkesztve) :D ;]

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#60524) BusinessGuy válasza Dreamie (#60523) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Spoiler... :)

(#60525) RazoR válasza axlfsi (#60514) üzenetére


RazoR
veterán

Én is tőle vettem nemrég, megbízható! :K

(#60526) EmThor


EmThor
addikt

Most lehet tudni, kb nyár végére lehet az h bemegyek az üzletbe és lakpok egy ps5öt a polcról? Persze sok minden közbe jöhet, de mintha olvastam volna egy ilyen becslést. Thx

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#60527) KoNZoLik@ válasza EmThor (#60526) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezt szerintem még maga a Sony sem tudja,ezek csak találgatások...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#60529) Kendek válasza EmThor (#60526) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én már becsülni sem mernék ilyesmit, senki sem tudja biztosra. Most azt mondanám, hogy talán az idei karácsonykor már kicsit egyszerűbb lesz PS5-öt vásárolni...

<-ƘƘ->

(#60530) Frod válasza EmThor (#60526) üzenetére


Frod
addikt

Van egy ilyen rózsaszín köd, mi szerint az előrendelők kiszolgálása után így lesz, de az, hogy minden előrendelő megkapja a gépét, az nem jelenti azt, hogy utána "lesz a polcon".
Nyilván sokan nem rendelték előre, az első időszakban ugyanúgy szabadrablás lesz, és bárhol megjelenik a polcon X darab fixen azonnal megy majd az infó a zárt fb csoportokban, stb.
Ilyen 'bemegyek és lekapok lazán egyet' talán ősz. De lehet '22.

Do you see the white shadow?

(#60531) Kanczy válasza EmThor (#60526) üzenetére


Kanczy
veterán

Ezt senki nem tudja, mert még mindig világszinten bizonytalan a gyártás. Bárki mást mond, az hazudik, találgat, vagy rossz "tuti" infót kapott.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#60532) zkxdn válasza EmThor (#60526) üzenetére


zkxdn
őstag

Júniusnál hamarabb tuti nem, de én inkább őszt tippelnék.

[ Szerkesztve ]

(#60533) belan válasza RangerFox (#60485) üzenetére


belan
addikt

Viszont blodboorne-val hasonlóan érzek mint te , nekem igazán be se jött !

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#60534) hulkobb


hulkobb
tag

Srácok, aki Warzoneozik, nálatok is minden egyes restart után újra másolni akarja a játékot? Kurv@ idegesítő, már 6. alkalommal kezdi el másolni a 27 gigat....

(#60535) WaterWave válasza hulkobb (#60534) üzenetére


WaterWave
veterán

Igen, ki is tiltottam magam a warzone topikból mert elpattant tőle az agyam.
Valszeg bug, de hogy mikor javítják nem tudom.

Minden játékindításnál letöltöd a file-t olyna mintha letölti, de az ssd-re nem másolja fel, majd gép kikapcsolásnál eltűnik.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#60536) N@idia


N@idia
őstag

Valaki tudna infót adni arról, hogy a profil megosztás az itt hogyan működik ? Ezt csak azért kérdem, mert rengeteg közös játékunk van haverral és szeretném, ha ezek a játékok ps5-on is elérhetőek lennének :K A másik kérdés az hogy akivel osztanam a profilt neki meg Ps4 van nekem meg ugye ps5 lesz akkor is működik a megosztás ?

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#60537) Kendek válasza N@idia (#60536) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogyne. Nagyon egyszerű a dolog, pont ugyanúgy működik mint PS4-en is. Annyi csak, hogy az elsődlegesre aktiválást itt átnevezték Konzolmegosztás és offline játékra (ami lényegében ugyanazt takarja).

Beállítások > Felhasználók és fiókok > Egyéb > Konzolmegosztás és offline játék

Amelyik profilnál ez aktív, ott az adott konzolon levő többi fiók alól is játszhatóak a letöltött digitális játékai, és részben osztódik a Plus előfizetése is.

PS4 és PS5 között is működik a megosztás, igen. Sőt, lehet egyszerre egy elsődleges PS4-ed, és egy PS5-öd is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#60538) N@idia válasza Kendek (#60537) üzenetére


N@idia
őstag

Köszönöm szépen, így nincs is több kérdésem :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#60539) KRoy19


KRoy19
őstag

Bocsi, ha volt már erről szó, de komolyan nem lehet törölni a library-ból játékot?

(#60540) KoNZoLik@ válasza KRoy19 (#60539) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#60541) KRoy19 válasza KoNZoLik@ (#60540) üzenetére


KRoy19
őstag

Kiváló fícsör. :DDD

(#60542) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

KV infó: 11.25 23:11-es rendelés miatt ma hívtak, kedden már fórumtársnál lesz normál áron.

(#60543) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS4en is csak elrejteni lehetett.Sajnos az még ps5ön nem elérhető.A sok demo játékot én is eltüntetném.

(#60544) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#60543) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De ez milyen gagyi már :U...
Mintha egy alpha program lenne a gépen ...

(#60545) #91045632


#91045632
törölt tag

Spring sale-ben a Ghost of Tsushima ès Last of Us 2 közt vacilàlok. A legjobb döntés mindkettőt megvenni? :)

(#60546) vonSux válasza #91045632 (#60545) üzenetére


vonSux
őstag

:K

(#60547) syler123 válasza #91045632 (#60545) üzenetére


syler123
veterán

Én meg azon, hogy lehet nem várok tovább és elkezdem a Last of Us part 2-őt :D Még egyszer sem játszottam végig, vártam a ps5 patch-re, de fenetudja az mikor érkezik...

(#60548) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Valaki tolja már az Outriderst, érdemes megvenni?🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#60549) F-ECT$ válasza #91045632 (#60545) üzenetére


F-ECT$
titán

Én az egyiket venném, valószínűleg a GoT-ot, mert az már patchelt és hosszabb is, a másikkal megvárnám a következő sale-t, addig olcsóbb is lesz és hátha kap 60 fps-t is.

Dive ever, work never.

(#60550) Wesder válasza KoNZoLik@ (#60548) üzenetére


Wesder
félisten

Destiny/Warframe/Gears keverék. Aki szereti az ilyet, annak mindenféleképpen érdemes kipróbálnia. Az eleje nem a legjobb, de ahogy vége az első területnek és nyílnak meg a képességek és lehetőségek sokkal jobb lesz. Kinézetben eléggé középszerü, de a gameplay az jó szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.