Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) stickermajom válasza Callme (#37050) üzenetére


stickermajom
addikt

Csakis PS5-tel rendelkező egyén tud hozzáférni. Más kérdés, hogy egy PS5-ről ezek szerint végtelen mennyiségű egyén.

(#37052) Szabi® válasza ImACeltic (#37042) üzenetére


Szabi®
addikt

Írtam oda is, az volt az utolsó amit megpróbálok.De bezzeg ha rendel valamit az ember, arra mindjárt reagálnak.Undorító.

(#37053) Moby válasza Callme (#37050) üzenetére


Moby
addikt

Pontosan ezt tették, és pontosan ezt játszák ki.

(#37054) belan válasza Bazsi747 (#37049) üzenetére


belan
addikt

Euronics semmi előleg nem kértek.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#37055) modd3r


modd3r
őstag

Egy héttel a premier után én is csatlakozom egy Mediamarkt-os Digital kiadással. :C
Zavaró hangok nincsenek, eddig egy fagyás volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37056) sp8787 válasza stickermajom (#37051) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem ezt a lopas/nem lopas temat lassan el kellene engedni.
Mindenkinek megvan errol a velemenye es sztem mar mindenki el is mondta.

Nem hinnem ,hogy itt bannok repulnenek amugy. Egy rakat embernek akinek elev van ps+-a a minimalis Library-je hirtelen felhizott eleg rendesen ami vszinulaeg sokakat jo idieig a platformhoz fog kotni.
Tobb player tobb vasarlas hosszu/kozeptavon.

(#37057) stickermajom válasza sp8787 (#37056) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem is. Térjünk inkább vissza a ki honnan nem kapott megerősítő emailt témához. ;]

(#37058) sp8787 válasza stickermajom (#37057) üzenetére


sp8787
addikt

Ugy, ugy az sokkal izgalmasabb! :K
Ez amugy ugy se fog lepordulni addig amig nem rendezodik az ellatasi helyzet.

(#37059) Bazsi747 válasza modd3r (#37055) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Gratula hozzá

(#37060) KKaresz45


KKaresz45
senior tag

Miles Morales update érkezett 1.005.001-es verzió.

(#37061) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

PS+-t vennék a storeon de bárhol próbálom szürke a gomb, nem tudja valaki megint mi van ezzel a szarral? :U

The Truth is out there...

(#37062) vg válasza Lackooo84 (#37061) üzenetére


vg
addikt

Írd be a jelszót

(#37063) Elderath


Elderath
őstag

Hát ez a demons souls tényleg eszméletlen, ahogy OLEDen kinéz :Y

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37064) Lackooo84 válasza vg (#37062) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dikk epic fail lol. :DDD

The Truth is out there...

(#37065) Stanley-B. válasza Elderath (#37063) üzenetére


Stanley-B.
őstag

főleg Cinematic módban, kár hogy borzasztóan zavarja a szemem az alacsony FPS ha a performance mód után átkapcsolok arra...

(#37066) HELLAFLUSH válasza Lackooo84 (#37064) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

de ha nem tudod a jelszót, akkor az Euronicsban is ugyan ennyi most az éves. :DD
(azt pedig akkor aktiválod amikor szeretnéd)

(#37067) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem az adatok migrálásával kapcsolatban (PS4 -> PS5). A fő PS Plus-os profilomat sikeresen átmásoltam az új gépre, de a többi offline fiókot (nincs rajtuk PS Plus előfizetés) nem tudom / tudtam. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám. Ezeket a fiókokat a barátaim szokták használni és gondoltam átmenteném nekik a meglévő trófeáikat, ahelyett, hogy új felhasználót nyitnék neki a gépen.

Először elkövettem azt a hibát, hogy WiFi-n keresztül mozgatom át az adatokat, de amint megláttam a 10 órás várakozási időt, meggondoltam magam és összekötöttem őket kábellel routeren keresztül, így egészen baráti 15 perc alatt megvoltam vele.

(#37068) Lackooo84 válasza HELLAFLUSH (#37066) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azért az csúnya lenne, ha nem tudnám a saját jelszavam. :DDD

The Truth is out there...

(#37069) Moby válasza Lackooo84 (#37068) üzenetére


Moby
addikt

Valami olyat írtál a minap, hogy a promó kódok ps4-esek. Ez az infó honnan van?

[ Szerkesztve ]

(#37070) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Új, házon belüli felmérés:

A PlayStation 5 használata során találkoztál-e hardveres jellegűnek tűnő problémával?

Mivel többen is jeleztétek, hogy tapasztaltatok már ilyesmi rendellenes működést, ezért érdekes lenne látni, hogy mekkora arányban vannak jelen ezek a - látszólag - hibás konzolok.

<-ƘƘ->

(#37071) Moby válasza Kendek (#37070) üzenetére


Moby
addikt

Na. Most a rest mode-ból adódó hiba az hardveres jellegű? Mert szerintem nem. Viszont ilyenem már volt. De jó szívvel arra sem nyomnék, hogy eddig ilyen nem jelentkezett.

/szóval szerintem nem igazán van releváns képünk arról, hogy mi hardveres hiba, és mi rendszerhiba.

[ Szerkesztve ]

(#37072) Lackooo84 válasza Moby (#37069) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát csak logikusan gondolom, mert ha ilyen kódot sütsz el, a könytáradba letölthetővé válik ugyan, de a játék adatlapján marad az ár stb, tehát a store nem is látja, h megvetted így ergo a PS5 verzát se fogod rá megkapni.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#37073) Kendek válasza Moby (#37071) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az lehet egy annak tűnő jelenség. Ami ha eztán már nem jelentkezik, akkor a szoftverfrissítés megoldotta. :)

<-ƘƘ->

(#37074) Moby válasza Kendek (#37073) üzenetére


Moby
addikt

Najó, csak ez így fals lesz, mert úgy fog tűnni, mintha lenne egy rakás hibás hardver a topikban, miközben ezek a gépek tökéletesen működnek, csak ez a feature nem :)

/ami lehet, hogy javítva is lett a tegnapi sysupdate-el, csak senki nem használja inkább, szóval ki sem derül, ha ki lett javítva :D

[ Szerkesztve ]

(#37075) echterion válasza Deck (#37001) üzenetére


echterion
nagyúr

A konzolvilág óta tudjuk, hogy ez nem ilyen egyértelmű. :N :B

**********

(#37076) keIdor válasza Kendek (#37070) üzenetére


keIdor
titán

Eddig ment egy szavazat a "megkeseríti az életemet" opcióra, egyelőre, még egyedüliként...
Crash, fagyás/restart volt, kb. 7db.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37077) Elderath válasza Stanley-B. (#37065) üzenetére


Elderath
őstag

Én azokat meg se nézem. Gyönyörű a képminőség így is és 60 után nem megyek vissza 30ra. Ma is jött AChez 30fps quality mode, de rá se néztem. 60fps mód is marha szép és elég volt 30 órát 30fpsel tolni pron :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37078) CptAdamica válasza Elderath (#37077) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy tudom, hogy Demon's Souls-nál csak a felbontás a különbség, RT-t nem kapott, szóval a felskálázott 2K és 4K között nem hiszem, hogy érdemi különbséget lehet felfedezni. :)

Megyen!

(#37079) Kendek válasza Moby (#37074) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt most a lényeg, hogy a megjelenés utáni korai időszakban mennyien találkoztak ezekkel a problémákkal. Csakis azért fordult meg a fejemben, mert többen is jeleztek ilyen hibákat, miközben páran meg vígan használjuk a pihenő üzemmódot is. :)

<-ƘƘ->

(#37080) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Én sem értem mi van ott.
Nekem is szürke minden.A digi verzióra nincs írva "várható érkezés".

(#37081) Moby válasza Elderath (#37063) üzenetére


Moby
addikt

Másikban felmerült, szóval neked is (bár tudom, hogy tisztában vagy ezekkel).
PS5 beállítási segédlet [link]
C9-en black level high-on legyen, kivéve bluray filmeknél!

(#37082) Moby válasza Kendek (#37079) üzenetére


Moby
addikt

Oké, leadtam én is! :R

(#37083) BGyulaHUN


BGyulaHUN
tag

Én előrendeltem szeptember 26-án, playit storebol , platinumshopból , elő jegyeztem digitalba , feliratkoztam euronicsba , emagon . Szerintem kb ennyi .
Playit és platinumshop irt , hogy nincs ne várjam . Euronicsba fogalmuk se volt ki vagyok mert én nem vagyok a rendszerben . Emag semmi . De a legjobb a digital volt . Kaptam e-mailt , hogy enyém a konzol , másnap meg , hogy mégse .... Most meg ki szürkült az előjegyzésem . Ezekhez mit hozzáfűzni nem lehet , lottó szerintem . Konzolvilagba sajnos csak most iratkoztam fel mert úgy láttam logikusnak , hogy nem ott rendelem meg ahol az ország nagy része a legnépszerűbb boltba . Majd egyszer csak jön egy e-mail ami valósat tartalmaz . :)

[ Szerkesztve ]

(#37084) oriic válasza Kendek (#37070) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hálisten még semmi. :)

Live-Die-Respawn

(#37085) keIdor válasza Kendek (#37079) üzenetére


keIdor
titán

Ha eladtak országszerte közel 1000 db-ot, akkor közel 1000 embernek kéne szavaznia, hogy valamennyire hiteles képet kapjunk.
Szerintem a topikban ebből max van 50 aktív ember.
Sokan eladták 1-2 nap után a konzolt, azokat is meg kéne kérdezni.
Ott is lehetett olyan, hogy látta, hogy crashel, lefagy, úgy volt vele, nem betatesztel 185k-ért, inkább eladja 350k-ért azt teszteljen más.
Gondolva, hogy majd szoftver megoldja. Csak úgy néz ki, ez hardveres.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37086) predakon válasza Kendek (#37070) üzenetére


predakon
őstag

Szerencsere semmi pedig minden satani dolgot elkovettem, kulso usbs ssd hatulra dugva, halokabel bedugva es rest modban hasznalom neha.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#37087) Moby válasza keIdor (#37085) üzenetére


Moby
addikt

A legelső felmérés alapján 100 embernek jutott konzol a topikban első nap. Ha mind ittvan, mind szavazhat(nyilván nem fog), illetve azóta többen lettünk.

(#37088) Kendek válasza keIdor (#37085) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy körülbelüli arány jön ki belőle, azok közül akik szavaztak. Biztos, hogy nem lesz pontos, de legalább azt látjuk majd, hogy itt a topikon belül mi a helyzet. Például eddig a tulajok több mint háromnegyedének tökéletesen működik a konzolja. :)

<-ƘƘ->

(#37089) Rocso666 válasza Kendek (#37070) üzenetére


Rocso666
csendes tag

Az én gépem hangosabb , mint az egy éves agyon használt PS4 Slimem... ( PS5 játékoknál jóval hangosabb , mint a PS4-es játékoknál) Az mondjuk pozitívum , hogy szinte mindig ugyan olyan hangos a gép. Akár 1 órát játszok , akár 4 órát.
Tegnap Rest Mode-ba rakásnál nem akart kikapcsolni a gépem. Csak villogott a fehér led. Azóta nem mertem újra rest mode-ba rakni... :U

[ Szerkesztve ]

(#37090) Kendek válasza Rocso666 (#37089) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na ennek biztos van valami hardveres baja, már csak amiatt is, hogy hangosan jár a hűtés. Mivel az nem normális.

<-ƘƘ->

(#37091) keIdor válasza Kendek (#37088) üzenetére


keIdor
titán

Igen, Magyarországra jó szállítmány jutott.
Nekem is amerikai fórumokat kell néznem, mert a környéken nincs olyan ember, aki abban a csónakban evezne, amiben én. :)
Odaát elvileg milliós nagyságrend kelt el, így ott megvan a több ezer, tízezer hibás egység.
Még egy valamit javasoltak, igaz osztrák fórumon.
Tegyem újra az OS-t manuálisan.
Én tudom, hogy semmit nem fog segíteni, de egy próbát megér... Rest mode-ba nekem egyszer volt, azzal a gépnek semmi baja nem volt amúgy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37092) #gab_ válasza Kendek (#37088) üzenetére


#gab_
őstag

December 10ig... :D majd a Cp ad neki!

(#37093) F-ECT$ válasza keIdor (#37085) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha 100 szavazat lesz, akkor azért abból már látszani fognak a nagyságrendi számok.

Dive ever, work never.

(#37094) nxswitch


nxswitch
senior tag

Armored Spider demon's vanquished. :)

Ez tényleg nehéz játék. Inkább időigényes. Félek, hogy egyszer elakadok és nem megy tovább.

(#37095) vonSux válasza keIdor (#37091) üzenetére


vonSux
őstag

Több tízezer hibás egység. Ezt mire alapozod? (ne vedd kötekedésnek, tényleg érdekel :K )

(#37096) KKaresz45 válasza keIdor (#37076) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Én végülis egyszer-kétszerre nyomtam mert azóta nem jött elő többször a probléma. Most megpróbálom folytatni a Miles Moralest fidelity módban. Azóta jött PS5 system update is meg a játékot is update-elték ma. Kíváncsi vagyok.

(#37097) keIdor válasza vonSux (#37095) üzenetére


keIdor
titán

Úgy, hogy megnéztem x videót erről, megnéztem hány komment van ugyanerről, plusz reddit.
Nem vicc, 3643-at már elhagytam és ugye biztos nem látom az összes postot és videót erről.
Figyelembe véve, hogy sok ember nem is fórumozik, ugye...
Otthon is eladtak 1000 gépet, mégse lesz 1000 szavazat. Ezért. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37098) Elderath válasza Moby (#37081) üzenetére


Elderath
őstag

Tudom így van beállítva. lowon durva crushed black van. Amúgy azt hiszem ez TV függő is, de a fényerőt vedd le 50ről 49re, ha a fekete néha kicsit szürkés. Brutálisan néz ki minden HDR game

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37099) Moby válasza Elderath (#37098) üzenetére


Moby
addikt

Nálam kozmikus fekete 50-en is minden :D

/viszont dynamic tonemapping ON-on sokkal jobban néz ki, mint HGIG-n.

(#37100) Moby válasza keIdor (#37097) üzenetére


Moby
addikt

Akinek hibás jut azt ez sosem vígasztalja, de a ps4 rajt rosszabb volt hibás gépek szempontjából, pláne a ps3 rajt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.