Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167751) Kendek válasza PuffyDog (#167748) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A CFIZCT1B az újabb, az A pedig a régebbi. Ez tuti, mert nekem két A is van, és egy B amit pedig a frissebb gyártmányú Slim-hez adtak.
A premieres kontrollernél pedig még tényleg nem volt betű a végén, tehát az a legrégebbi.

<-ƘƘ->

(#167752) PuffyDog válasza icemad (#167749) üzenetére


PuffyDog
junior tag

4-5e Ft különbség volt a sima és a V2 között nemrég. Most meg egy áron adta az eMAG, szóval nem, nem mindegy.

=>> Ha sokáig nem írok ne haragudj, biztos oka van! K&H vagy Gránit Bank számlát nyitsz? Mindkettőnél 50 000 Ft bónusz jár! Írj még ma, és segítek! <<=

(#167753) Rigormortiis válasza Kendek (#167751) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na most már legalább én is tudom, hogy mindkét emag rendelésem (fehér, lila) v2es. Azt mondjuk nem tudom, a dobozokat melyik román kutya szájából rángatjak ki, deca kontrollerek patikák.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#167754) markknight válasza PuffyDog (#167752) üzenetére


markknight
veterán

Emagról nem szabad nagyon rendelgetni, hulladék. Sorry.

(#167755) icemad válasza PuffyDog (#167752) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a Sonytól rendeltem valami szürke camouflage színűt. B betűs.
Ha neked ez probléma, akkor küld vissza és vedd meg az olcsóbbat. Gondolom még 30 napon belül vagy.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#167756) PuffyDog válasza markknight (#167754) üzenetére


PuffyDog
junior tag

Jogos. Egyet is értek veled. Másodszorra jött a jó joy. Elsőre olyat küldtek, amivel szerintem fél évig fociztak. Szerintem egy ép négyzetmm nem volt a dobozon és szanaszét volt emagos ragasztóval tekerve. Nem újracsomagoltként vettem.
Alzát jobban bírom. Időben szállítanak, csak kár, hogy bizonyos termékek hiányoznak tőlük. Bár ők meg mosószert nem tudnak csomagolni.
eMagban azt az egyet díjazom, hogy amint visszaküldöm jön is vissza a pénzem. Nem kell napokat várni. Így vehetek bármit és maximum megy vissza. Bár legutóbb egy processzort rendeltem, másfél hónapot vártam, ők voltak a forgalmazó és sehol semmi. Írtam nekik, jött egy jegyzőkönyv, hogy panaszt rögzítettek. Pár nap múlva törölték a rendelésem maguktól. Írtam nekik, hogy amúgy Mizu? Nem tudták beszerezni. Oké. Másfél hónapot vártam, akkor kárpótoljanak, mert a legolcsóbb helyen is legalább 25ezerrel drágább azóta, azért tartottam ki. Jött rá pár napra válasz, hogy maximum a rendelés törlését tudják felajánlani(amit amúgy maguktól megtettek már kb a válasz előtt egy héttel), kárpótlást nem tudnak jóváírni. Ment is a Fogyasztóvédelemnek.

=>> Ha sokáig nem írok ne haragudj, biztos oka van! K&H vagy Gránit Bank számlát nyitsz? Mindkettőnél 50 000 Ft bónusz jár! Írj még ma, és segítek! <<=

(#167757) zojjektum válasza PuffyDog (#167756) üzenetére


zojjektum
senior tag

Akkor nem csak én voltam kitüntetett az emagnál az újracsomagolt termékek terén. Azért nem rendelek már tőlük semmit, mert az utolsó 3 rendelésemnél rendre újracsomagolt terméket küldtek. Amióta az extreme digitallal összeolvadtak folyamatos lejtmenetben vannak (legalábbis szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#167758) markknight válasza PuffyDog (#167756) üzenetére


markknight
veterán

Engem most vertek át egy kamu wireless töltővel, de elvitte a futár 29-én azóta se híre se hamva. Viszont Alzánál a legkönnyebb a visszaküldés mert ha úgy van berakod a boxba és akkor van dolgod vele, csomagolás stb. Vagy bemész, odamész egy géphez, nyomtatsz egy matricát, berakod egy dobozba és kisétálsz. Nem kérdeznek, nem kötekednek, emberrel se kell beszélni, minden megy magától. Én ha tehetem csak tőlük veszek amit csak lehet még ha drágább az sem baj. Szóval maximális elégedettségem van a cég felé. Főleg itt pesten, ahol még aznap kihozzák ha van olyan időablak. Pont ilyennek várnék egy szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#167759) pils00


pils00
tag

Üdv!

A slim(digital) PS5 jobb vagy rosszabb hűtés, venti zaj, esetleg teljesítményben egy fat (2021. 12 havi) lemezes PS5-nél?

Köszönöm! :R

(#167760) Big_Boss válasza pils00 (#167759) üzenetére


Big_Boss
senior tag

Idézném Moby-t: [link]

(#167761) .LnB válasza ribizly (#167708) üzenetére


.LnB
titán

Érdekes olvasni, hogy felhozod azt a három játékot, ami szerintem is kimagasló, és még sem tetszett neked az Alan Wake 2. :) Pedig ott a három cím bizonyítéknak, hogy az ízléseddel minden rendben van. Csak valamiért az AW2 nem talált be nálad.

Nekem a tavalyi év legjobb játéka az AW2. Bár idén játszottam vele én is. (Idén meg a Hellblade 2) És nagyon várom a DLC-ket.

Amikor eladtam a PS5-öt töröltem a topikot a kedvencek közül. Ma gondoltam beleolvasok, hogy mi a téma. És olyan jó látni, hogy itt érdemi beszélgetések folynak a játékokról. :O ;) Ez azért hiányzik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167762) Moby válasza Big_Boss (#167760) üzenetére


Moby
addikt

Annyit hozzátennék, hogy megjött azóta a foxconn venti, be is szereltem. Annyira nem fütyül, mint az NMB, de a halk gép az nem a PS5 Slim. Ha valaki olyat akar, kerülje, és vegyen Fatet (meg amúgy is, totál értelmetlen a slim létezése is). A minimálisan nagyobb SSD nem valódi előny, ígyis-úgyis bővíteni fogja az ember.
Lehet ezt szépítgetni, meg mosdatni, de ettől még ez a PS5 Slim egy ólcsósított ócskaszar. Mint általában a Slimek, annyira nem meglepő ez, inkább csak ebben a generációban a kontraszt nagyobb, mint korábban, mert a PS5 Fat egy kifejezetten jól sikerült gép volt.

[ Szerkesztve ]

(#167763) d@vee válasza Moby (#167762) üzenetére


d@vee
őstag

Megjelenés napjától kezdve van meg a PS5. Tudom, gány vagyok de sosem volt kitakarítva még és semmi hangja azóta sem :D Pont a napokban gondoltam rá hogy megérdemelne már egy pucolást.

Ja

(#167764) GEIL válasza d@vee (#167763) üzenetére


GEIL
addikt

Tavaly július óta van meg az enyém (lemezmeghajtós Fat), de még az oldallapokat nem szedtem le róla, egyébként kívülről ameddig hozzáférni 2 hetente letörlöm a portól nedves kendővel és utána egyből áttörlöm mikroszálassal is. De egy porszívózást megérdemelne már, pont ezen gondolkoztam hétvégén. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#167765) ribizly válasza d@vee (#167763) üzenetére


ribizly
veterán

Mindenképp javasolt. Nekem nem megy olyan sokat, de így is borzalom volt benne.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#167766) Yodafon


Yodafon
senior tag

Ez a Last of Us 2 annyira preciz hogy meg az atvezeto animacioban is meri a levego mennyiseget jobb alul viz alatt :DD
[link]

Mondjuk a Part 1 sztem fenyevekkel jobb volt. Ez olyan... gagyi nekem :F

I'm gangsta!

(#167767) Scholes9 válasza Yodafon (#167766) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Számomra meg az egyik legjobb játék ever :B

A Stalker milyen PS5-ön, próbálta már valaki?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#167768) Moby válasza d@vee (#167763) üzenetére


Moby
addikt

Értem, csak azt nem ez hogyan kapcsolódik ahhoz, amit én írtam. Megjelenés napja óta van meg, tehát első generációs Fat. Örülünk. Én meg a Slimről írtam. Amúgy takarítás nem árt, főleg azért sem, mert a tápban is iszonyú, mi gány össze tud gyűlni.

[ Szerkesztve ]

(#167769) d@vee válasza Moby (#167768) üzenetére


d@vee
őstag

"Ha valaki olyat akar, kerülje, és vegyen Fatet (meg amúgy is, totál értelmetlen a slim létezése is"
Arról ment a diskurzus mennyire hangos szar a slim és a ventilottóról, valamit hogy a Fat modell halkabb. Én csak megerősítettem ezzel, hogy a Fat tényleg halkabb.
Rohadt nehéz észrevenni az összefüggést :DDD

Ja

(#167770) -=Jam=- válasza Yodafon (#167766) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ízlésről nyilván nem lehet vitatkozni, de azért egy Last of Us 2-t gagyinak mondani, hát nem tudom :F

Ez meg, hogy az animáció közben megjelenik az ikon, ez már csak szörszálhasogatás, hatalmas probléma :D

(#167771) markknight válasza Moby (#167768) üzenetére


markknight
veterán

Én is most ugye eladtam a PS-t pár hete aztán nézegetem, hogy mégis kéne új (Xbox-ra akartam váltani sikertelenül) de a slimről több rosszat olvasok mint jót, ezt a közös konzolos topikban lehetett is olvasni. Nekem ez a cirpákolás, süvítés egyszerűen már nem fér bele. A Switchtől is főleg azért váltam meg főleg mert olyan hangja volt handheld módban mint egy csutkára lecsavart borotvának.

[ Szerkesztve ]

(#167772) republic666 válasza markknight (#167771) üzenetére


republic666
junior tag

MIért nem sikerült váltani?Hiánycikkk az Xbox??? :)

A bírkák mindíg többen vannak.....1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#167773) markknight válasza republic666 (#167772) üzenetére


markknight
veterán

Nem jött be és nem is voltam rugalmas :) 50-50%

(#167774) F-ECT$ válasza d@vee (#167763) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó. Mondjuk nálunk kevés a por, a klímás is mindig csodálkozik, mert amíg van mit takarítani.

Dive ever, work never.

(#167775) ldave válasza markknight (#167771) üzenetére


ldave
félisten

A Swtich-csel mit csináltál, hogy süvített? :) Én 90%-ban handheld játszok rajta mindent és bekapcsolás után van, hogy max 2 percig felpörög a venti, de utána teljesen csendben teszi a dolgát, még a Zelda TotK alatt is, aminél erőforrás igényesebb játékot nem tudok elképzelni a gépre.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#167776) 30z.Samu válasza markknight (#167773) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem néha hiányzik a Series X, de az xCloud valamelyest tompítja ezt. :B

Sic Parvis Magna

(#167777) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#167774) üzenetére


F-ECT$
titán

*alig, nem amíg, csak a telefon belejavított.

@markknight: én is gondoltam rá hogy cserélni kellene lassan a gépet, mert már csak pár hónapig garis, de tuti nem slim lesz, hanem valószínűleg pro.

Dive ever, work never.

(#167778) markknight válasza F-ECT$ (#167777) üzenetére


markknight
veterán

Hát arra még várhatunk év végéig. De 160-200-at tuti a slimért már nem fogok fizetni.

ldave: Bayonetta 3 pörgött rajta, aztán ment is a levesbe.

(#167779) TrishtanAG válasza markknight (#167778) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Bayonetta 3-nak konkrétan kevés a Swich hardvere mókolás nélkül, ami azért valahol mókás dolog.

www.adventuregames.hu

(#167780) Moby válasza ldave (#167775) üzenetére


Moby
addikt

Így első hallásra kiszárdhatott a paszta. Én is nemrég kaptam szét az enyémet, V1, nem mai darab. Ez sem volt már halk, de mivel újra kellett pasztáznom amúgy is (kapott modcsipet), azóta olyan halk, hogy egész komoly tuningpotenciál is lett benne. Mondanom sem kell, ebben is elporlott már a "paszta".

(#167781) Wesder


Wesder
félisten

Concord Editions Revealed on PlayStation Store

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167782) mcwolf79 válasza Wesder (#167781) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem igazán tudok indokot , hogy ez miért ne bukna akkorát , mint egy ház .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#167783) 30z.Samu válasza mcwolf79 (#167782) üzenetére


30z.Samu
félisten

“Matematikus maga vagy ezt hogy számolta ki?” ;]

Sic Parvis Magna

(#167784) mcwolf79 válasza 30z.Samu (#167783) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mit tud vajon ez , amit például az Overwatch 2 nem tud INGYEN ???
Ja , hetente lesznek új Cinematric-ok , hogy megismerjük a karaktereket . Mintha ebben a stílusban az bárkit érdekelne .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#167785) d@vee válasza Wesder (#167781) üzenetére


d@vee
őstag

Addig figyeltem amíg el nem értem oda, hogy ez egy "hiró súúter".

Ja

(#167786) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Összesen kb. 2000 forintért kosárba lehet tenni a Steamworld Dig, Steamworld Dig 2 és Steamworld Heist játékokat, ennél jobb ár-érték arányú játékok jelen pillanatban szerintem nincsenek a PS Store felületén. Lehet készülni a nyár végi Heist 2-re. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#167787) Wesder válasza d@vee (#167785) üzenetére


Wesder
félisten

Engem már ott elvesztettek hogy nem F2P.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167788) ldave válasza Bad Pritt (#167786) üzenetére


ldave
félisten

Szép deal, megvenném újra, ha lehetne :D

A Slime draws near! Command?

(#167789) tboy93 válasza Bad Pritt (#167786) üzenetére


tboy93
nagyúr

Switchen végignyomtam őket, nekem az egyik ha nem a kedvenc indie sorozatom. A Dig 2 és a Heist nagyon jók!

(#167790) F-ECT$ válasza tboy93 (#167789) üzenetére


F-ECT$
titán

Videó alapján a Heist kicsit más, mint a Dig. Érdemes mindhárom résszel játszani?

Dive ever, work never.

(#167791) tboy93 válasza F-ECT$ (#167790) üzenetére


tboy93
nagyúr

Dig 2 és Heist szerintem jó játék, mindkettőt érdemes kipróbálni, bár valóban eltérnek játékmenetben, jelentősen.

Ha csak egyet kéne választanom, akkor részemről a DIg 2 a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#167792) Bad Pritt válasza F-ECT$ (#167790) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Különböző zsánerek teljesen, csak a világ egyezik. A két Dig ilyen resource management - metroidvania hibridek, a Heist turned-based tactical, a Quest kártyajáték, a Build meg city builder.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#167793) erahurka válasza tboy93 (#167791) üzenetére


erahurka
félisten

Heistet úgy töröltem hogy másodpercekre voltam tőle hogy kettétörjem a kontrollert...

(#167794) ldave válasza erahurka (#167793) üzenetére


ldave
félisten

Gondolkodni kellett benne? :P

A Slime draws near! Command?

(#167795) tboy93 válasza erahurka (#167793) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig k.rvajó :) Én végignyomtam, ~10 óra.

(#167796) d@vee válasza ldave (#167794) üzenetére


d@vee
őstag

Critical hit ;]

Ja

(#167797) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#167264) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor még egyszer (utoljára?): csak ajánlani tudom a Deliver Us Mars c. játékot. Messze nem tökéletes, a játékmenet eléggé gyenge, sajnos látszik rajta, hogy kevés pénz volt rá, de aki kicsit is fogékonyabb a "reális" sci-fi irányába és/vagy érdekli az űrkutatás és a most egyre inkább fókuszba kerülő emberes Hold és Mars utazások, az mindenképp adjon neki (és a Deliver Us the Moon-nak) egy esélyt. Vannak benne hülyeségek, de a sztori szerintem egészen jó, jó kérdéseket is boncolgat, és végig van egy érdekes, kicsit nyomasztó hangulata az egésznek. Pár óra az egész, alig vártam minden nap, hogy tudjak vele játszani, és akkor is elő lehet venni ha csak 15-20 perce van az embernek, elég jó a checkpoint rendszer benne.

És egy kis clickbait is hozzá - csak most, csak önöknek, csak utoljára: valószínűleg ez az utolsó játék a fejlesztőktől, a 2024-es válság őket is csődbe vitte. (Volt róluk pár szó a legutóbbi Checkpointban is, sajnos 2 maga szintjén jó és valamennyire sikeres játék is kevés a fennmaradáshoz manapság.)

Dive ever, work never.

(#167798) LÁZ válasza F-ECT$ (#167797) üzenetére


LÁZ
addikt

+1

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#167799) erahurka válasza tboy93 (#167795) üzenetére


erahurka
félisten

De nekem nem rémlik hogy körökre osztott lett volna, lehet mást nyomtam? PS Plusban volt benne annak idején azt tudom.

(#167800) erahurka válasza ldave (#167794) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem miért kell beszólogatni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.