Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137751) ImACeltic válasza -=Jam=- (#137745) üzenetére


ImACeltic
őstag

Neki a lényeg, hogy valamiért szapulni tudjon...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#137752) Elderath


Elderath
őstag

Azért van bőr azon a bizonyos képen ezt így kiadni

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#137753) Elderath


Elderath
őstag


performance modeba a lod az kb -1 :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#137754) Wesder válasza ImACeltic (#137751) üzenetére


Wesder
félisten

Van baj...
Ne zavarjon hogy generáció kezdete óta 80€ egy AAA játék.
Az hogy a magyar játèkpènzt a store-ban èppen hogy váltják, az változó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#137755) Wesder válasza Elderath (#137752) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mi, de tènyleg? Gondolom nem fogják levenni, mint a CP2077-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#137756) zozika84 válasza markknight (#137740) üzenetére


zozika84
őstag

Most akkor mégsem oké a játék? :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#137757) markknight válasza Wesder (#137755) üzenetére


markknight
veterán

Csak modnom, hogy az előző is így néz ki performance módban, ott nem volt baj? :D

Egyébként a cinematic droppol ám nekem is rendesen, második bolygón volt, hogy érzetre kb 15 fps-t láttam.

(#137758) Wesder válasza markknight (#137757) üzenetére


Wesder
félisten

52-esre ment a hozzászólás, nem az 53-asra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#137759) markknight válasza Wesder (#137758) üzenetére


markknight
veterán

Ok, látom, nem szóltam.

(#137760) Kendek válasza dezfafara81 (#137749) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1. Valamennyi extra adat keletkezik a letöltött pkg fájlokon kívül is. De letöltésnél csak a pkg fájl méretét mutatja. Ezeket foglalja magában az Egyéb kategória, de persze itt nem listáz semmit, így nem látni, hogy mik ezek, és törölni sem lehet.
Azt már rég megfigyeltük, hogy a PS4-es játékok esetén akár 10+ GB-nyi plusz tárhely is lefoglalódik, ugyanúgy az Egyéb alatt. Hogy melyik játékhoz mennyi extra tárhely kell, azt úgy lehet csak megnézni, hogy külső vinyóra mozgatod át, majd utána lehúzod. Akkor amit mutat a belső tárhelyen az adott játékhoz, annyi plusz foglalás van.
Szabad hely annyi kell, hogy a frissítendő játék méretének a kétszerese az beleférjen. Szóval 100+ GB az ajánlatos, különben kiírhatja, hogy nincs elég hely a frissítés telepítéséhez (akkor sem, ha számszakilag úgy tűnik, hogy de van).

2. Ha egyszerre töltöd őket, akkor előfordulhat, hogy tovább tart, mert kevesebb kakaó jut egy kontrollerre. Amúgy ha elég áramot kap, akkor ez a három óra a reális töltési idő.

<-ƘƘ->

(#137761) markknight válasza markknight (#137757) üzenetére


markknight
veterán

Dobtam fel két képet, performance mode on / off.

Ok, nem az optimalizálás magasiskolája ez a játék, mint mondtam van, hogy diavetítés lesz a cutsene és akció közben is esik az FPS, de közel nem vállalhatatlan, pedig én aztán bele tudok állni minden szarságba:

https://imgbox.com/JxRXLH8H
https://imgbox.com/zCF2jj0P

Töltöttem fel két képet, mondjátok meg ti melyik a performance mód (első) :D Én kb 2,5 méterről a kanapén nem látok olyan nagy problémát megjelenésben, sőt sztem a grafika a helyén van. Persze nem egy Horizon 2.. és a performance mód is fényévekre van a ragnaröktől, de az első rész pontosan ennyit homályosított PS5-ön mint most ez.

[ Szerkesztve ]

(#137762) sting2 válasza S e t h (#137693) üzenetére


sting2
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#137763) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#137701) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hihetetlen gyönyörű ez a játék. :Y :R
Bár itt egyeseknek ez sem elég. :D

(#137764) Lacko32


Lacko32
tag

Sziasztok!

Dying Light 1-et szeretném megvenni valami Isten háta mögötti kulcsos oldalról, viszont sehol nem találok. Esetleg valakinek tippe, ötlete, honnan tudnám összekukázni? Tudom, PS4-re van csak, viszont megy az 5-tel is.

Köszönöm! :R

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#137765) Kendek válasza Lacko32 (#137764) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Feleslegesen bonyolítod, a Store-ban minden kapható:
Dying Light - Enhanced Edition
vagy még fullosabb:
Dying Light Definitive Edition

<-ƘƘ->

(#137766) -=Jam=- válasza Lacko32 (#137764) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Pár napja még 3800 volt a store-ban, addig kellett volna megvenned. De minden hónapban van pár nap mikor olcsóbb, szerintem várj vele. Kulcsos oldalon csak olyat fogsz találni, hogy accountot adnak, amiről le tudod tölteni, és a sajátodon játszani, de az nagyon nem ajánlott.

(#137767) hadam98 válasza ProEvoFan (#137763) üzenetére


hadam98
senior tag

Imádom ezt a szériát. Csodálatos :K

(#137768) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Fuh, aki szerint nem droppol a SW jedi survivor az nagyon gyorsan menjen el szemészetre, ilyen darabos játékot még nem láttam, elején amikor lógtam csak forgattam a kamerát és szaggat mint a pusztulat. Meg 30fps letterbox átvezetők ahol kb 15re beesik néha a framerate...? Vicc

The Truth is out there...

(#137769) Elderath válasza Lackooo84 (#137768) üzenetére


Elderath
őstag

A legjobb komment amit redditen olvastam

"Runs fine enough for me.
Yeah it's not 60 fps, but it's running at like 40 or 50 for me with very minimal drops.
It's far from unplayable."

very minimal droppok de 40-50 fps :DD cserébe kapsz 30 fps meg az alatti cutsceneket, homályfos képet meg tearinget is, ami a ps3as érát idézi

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#137770) Lackooo84 válasza Elderath (#137769) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, és ugye VRR nuku, ah én ezt hagyom is így. Rendesen cseszi a szemem ez a darabosság ahogy forgatom magam körül a kamerát.

The Truth is out there...

(#137771) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#137768) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még olyan lod mellett is? :D v0.8

Life, Uh, Finds A Way

(#137772) Imilenni


Imilenni
addikt

EA játékról beszélünk, meglepődik BÁRKI ezen a minőségen? :U

Press "F" to pay respects.

(#137773) zozika84 válasza Elderath (#137769) üzenetére


zozika84
őstag

Igazi fosch, de persze röpködnek a 8-9 pontok :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#137774) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#137771) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jah. Komolyan mondom ez egy vicc, LETTERBOX átvezetők 30fps-el, amik bedroppolnak 10-15-re... megyek a tök üres pályán, ahol a grafika nem is egy hűha, sehol egy NPC vagy akció, csak ahogy forgatom a kamerát darabos mint a pitsa...botrány. Komolyan mondom inzultus így kiadni egy ilyen drága játékot.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#137775) Mike válasza Lackooo84 (#137768) üzenetére


Mike
veterán

pc-n tolod?

(#137776) Mike válasza Anti-Hero (#137734) üzenetére


Mike
veterán

fix nem expc-s vagy aki meg van veszve a fenti sarokban látott számért.

amúgy ma nincs időm Jedit megnézni de kíváncsi vagyok most már egyre jobban :)
főleg a masterrace van kiakadva, ami tudom, undorító, de mégis kéjes örömmel tölt el.

(#137777) LÁZ


LÁZ
addikt

az Invincible holnapi demója vajon lesz ps5re is?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#137778) Lackooo84 válasza Mike (#137775) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha PC-n tolnám miért ide irkálnék? :U :D

The Truth is out there...

(#137779) Elderath


Elderath
őstag

konzol verziót szinte meg se említik lol. Végén egy fél mondatban. Majd jó lesz ez 1 év múlva game passba

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#137780) Mike válasza Lackooo84 (#137778) üzenetére


Mike
veterán

vannak elvetemültek ;]

(#137781) F-ECT$ válasza Lackooo84 (#137774) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi az a letterbox átvezető? (Szélesvásznú?)

Dive ever, work never.

(#137782) Elderath válasza F-ECT$ (#137781) üzenetére


Elderath
őstag

Az

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#137783) Lacko32 válasza Kendek (#137765) üzenetére


Lacko32
tag

Ha nem lenne annyi, amennyi, nyilván ott venném.. :U

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#137784) Lacko32 válasza -=Jam=- (#137766) üzenetére


Lacko32
tag

Nem fiókot terveztem venni, simán a kulcsot. De akkor érdemes várnom, köszi a tippet! :R

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#137785) Callisto válasza Lackooo84 (#137778) üzenetére


Callisto
őstag

Nem azt mondta azon tolod, hanem hogy FPS mániákus PC-s vagy. Attól még lehetnél. :)

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#137786) Lackooo84 válasza Callisto (#137785) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:U

The Truth is out there...

(#137787) syler123


syler123
veterán

Semmi következménye nincs annak, hogy így adják ki a játékokat. Ez lesz a standard, meg kell szokni. Konkrétan azok szívnak a legnagyobbat, akik fenntartják ezeket a cégeket, az előrendelők és az első fél évben vásárlók. Fél - 1 év alatt azért általában rendbe kalapálják a játékokat, utána már egész játszhatóak és az áruk is lemegy rendesen.

Mondjuk ebből a Jedi-ből egy is elég volt, az is rendesen felhúzta az idegeimet, pedig az amikor megvettem, technikailag rendben volt (ps5 upgrade).

[ Szerkesztve ]

(#137788) Callisto válasza Lackooo84 (#137786) üzenetére


Callisto
őstag

Ezt jól benéztem. :W

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#137789) Lackooo84 válasza Callisto (#137788) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Előferdül.

The Truth is out there...

(#137790) markknight


markknight
veterán

Kb 5 órát tettem a Jedi Survivorbe. Ha a technikai hiányosságokra nem figyelünk akkor is van sok szarság benne.

-Kamu, kihalt open world
-Konzolon nem akkora az állatvilág mint PC-n. Néztem gameplayeket is, sok helyen konkrétan NPC-k hiányoznak konzolon
-Sokszor nem stimmel a kép meg amit valóban felveszel ruha
-Rovarokat kell írtani a játékidő jelentős részében
-100000 decibeles hangok, továbbra is torzak. Az első rész is ilyen volt, igazán kirúghatnák azt aki a hangokért felel
-Túl sok az újrahasznosított jelenet. Emlékeztek amikor a Sith inkvizitor csaj az erővel kívülről ugrik a hajóra és úgy mozgatja el a kormányt? Most ugyanezt csinálja Cal. Vagy amikor BT lába megsérül és megjavítja? Most is van ilyen, csak másik robottal. Rengeteg ilyen van.

A legrosszabb: Céltalan bolyongás. Mész A-ból B-be, de ilyen hatalmas kanyarokat teszel mert vagy a bogarak nem engednek, vagy le van valami omolva.. idegesítő időhúzás.

[ Szerkesztve ]

(#137791) Lackooo84 válasza markknight (#137790) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ami betette nálam a kaput az az, hogy elvileg már old genre nem adták ki, de még mindig ott van benne a pálya betöltéseket biztosító lassító réseken átbujkálás.... :(((

The Truth is out there...

(#137792) markknight válasza Lackooo84 (#137791) üzenetére


markknight
veterán

Sztem csak azért nem adták ki prevgenre, mert arra nem akartak költeni. Semmi nem indokolja a PS5-öt.

(#137793) markknight


markknight
veterán

Ja és a gliderezés is olyan, hogy sírógörcs kb. Hogy kapott ez a gém 8-9 pontokat? Nem is értem.

(#137794) Sefneni válasza markknight (#137790) üzenetére


Sefneni
őstag

A mapon változtattak valamit?

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#137795) markknight válasza Sefneni (#137794) üzenetére


markknight
veterán

Sok javulást nem látok, de úgy még nem vesztem el mint annó a Zeffon

Nekem ebből a sok rovarból, bogárból van most kva elegem, mára el is rakom a játékot,

[ Szerkesztve ]

(#137796) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Sajnálatos, hogy ismét így jött ki egy sokak által várt játék :( :U Ehhez képest az 1 hete megjelent Dead Island 2 úgy fut, mint egy csoda :D :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#137797) S e t h válasza markknight (#137793) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ilyen az amikor a Fallen order esetében ment az ujjongás, hogy de hát végre star wars játék, csapassuk, az ea meg látá, hogy ez jó és pofátlanul kiadta a survivort ilyen állapotban.

Nem ezeket a robotokat játékot kerestük.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#137798) Xaels válasza Sefneni (#137794) üzenetére


Xaels
félisten

Az alap maradt ugyanolyan, viszont mostmár mutatja egy vonal, hogy merre jártál már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#137799) zozika84 válasza S e t h (#137797) üzenetére


zozika84
őstag

Sajnos igazad van.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#137800) keIdor válasza Lackooo84 (#137768) üzenetére


keIdor
titán

Igen, nagyon szemet szúr, délután nem is volt kedvem játszani vele, ez annyira bántja is a szemem. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.