Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27351) beller válasza mezis (#27349) üzenetére


beller
aktív tag

Van a környékünkön valahol egy nyilvános hálózat amire most sikerült rácsatlakoznom. Szépen működik a net, de a saját hálózatom még mindig nem megy. A TCP is meg az IP választás is automatikusra van állítva. A csatlakoztatás után azt írja ki, hogy csatlakoztatva van, de valójában nincs és nem is lehet a kezdő oldalt behívni. A háromszög a felkiáltó jellel benne van a térerő jelzőbe. Mit kellene még megvizsgálni?

(#27352) mezis válasza beller (#27350) üzenetére


mezis
nagyúr

Kapott lokális IP címet a WiFi vezérlő ?
És Átjárót ?
És DNS-t ?

Aztán lehet, hogy titkosítás nélküli ugyan az a WiFi hálózat, de MAC address szüréssel tartja távol az "idegeneket".

[ Szerkesztve ]

mezis

(#27353) Noorbert válasza Gubek-Einste (#27325) üzenetére


Noorbert
csendes tag

WAN-ba ment a kábel a HWG-től és LAN-ból ment a beltéribe..

(#27354) Gubek-Einste válasza Noorbert (#27353) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

ÍGY állítsd be a router-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#27355) n00n válasza mezis (#27347) üzenetére


n00n
őstag

Persze volt minden. Pingelni tudta minden gép a másikat, ha beírtam kézzel az elérési utat, akkor meg is nyílott a gép, viszont egy darab se látszott a hálózatok alatt... Hagytam tegnap, mert már fáradt voltam, ma bejöttem előbb, hogy ránézek, bekapcsolom a gépet és minden jó, mintha mi se történt volna... Érdekes. :U

(#27356) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Lehet nem pont ide való a kérdésem, de nem találtam jobb topicot.
Van egy média lejátszóm és az a kérdés, hogy meg lehet azt oldani, hogy egy külső HDD-t USB keresztül rádugok a lejátszóra, de valahogy ezt HDD-t az asztali PC-vel is összekössem és adott esetben tudjak rá másolni?

Azt szeretném megoldani, hogy az asztali PC-vel a filmeket letöltsem erre a HDD-re, de ne kelljen folyamatosan cipelni, dugdosni a lejátszóra, hanem a lejátszó is lássa ezt a HDD anélkül, hogy a PC be legyen kapcsolva. Amúgy windows 7 fut az asztali PC-n.

Remélem érthető voltam.... :)

Ha kérhetem szájbarágósan írjátok le a teendőket, mert elég láma vagyok a témában, esetleg olyan linkeket is szívesen fogadnék, ahol érdemben, halandó emberként is meg tudnám érteni a dolgokat. :)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#27357) Cxgrav válasza Pityke78 (#27356) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Szia!

Csak akkor oldható meg amit elképzeltél, ha minden eszköz (pc, médialejátszó, külső hdd) rendelkezik hálózati csatlakozóval (rj45/wifi).

Picture me Rollin' by 2pac

(#27358) Pityke78 válasza Cxgrav (#27357) üzenetére


Pityke78
őstag

A PC és a média lejátszó rendelkezik hálózati csatlakozóval, amik egy UPC-s routeren csatlakoznak egymáshoz.

A külső HDD még nincs meg, egyelőre tervben van a megvásárlása és ezért informálódok, hogy az általam felvázolt "álomképet" hogy tudnám megoldani. :)

(#27359) AtHoS válasza Pityke78 (#27358) üzenetére


AtHoS
nagyúr

pl. egy alap NAS beüzemelésével, amibe kerülne a HDD

read-only mode on the forum

(#27360) krealon válasza Pityke78 (#27358) üzenetére


krealon
veterán

Ez esetben neked egy NAS-t lenne selszeru beszerezni.
USB-s kulso vinyot egyszerre tobb eszkozhoz nem lehet csatlakoztatni.

A legolcsobb ajanlott NAS az 1 lemezes Zyxel NSA 310s most a ED-ban 15 ezerert kaphato. (1GHz CPU, 256 MB RAM, 4 cm-es ventilator)
Vannak olcsobbak is, de azok beszerzese erosen lutri.

A kovetkezo lepcsofok a 2 lemezes Zyxel NSA 310s, amiben ugyanaz a renszer dolgozik, mint a 310s-ben, de 2 HDD teheto bele valamint a ventilatora is nagyobb (6cm +), igy altalaban csendesebb. A jelenlegi 18 kHUF-os ara miatt azt mondanam best-buy.

Ennel nagyobb teljesitmenyre kepes a Zyxel NSA 325v2, amiben 1.6 GHz proci meleltt 512 MB memoria foglal helyet. Az ara 29 ezertol indul.
Mindegyik fent emlitett NAS-ra letezik gyari transmission kliens, illetve Fonz-Fun Plug (FFP) segitsegevel egy altalnos szerver funkcioival ruhazhato fel (persze a hardver korlatai miatt vegesek a lehetosegek).

Ha a szoftver barkacsolasaval nem akarsz foglalkozni, akkor kb 50-60 ezert Ft-tol elerhetoek Synology es QNAP NAS-ok, amik az elobbi keszulekektol gyakorlatilag csak a fejlettebb, felhasznalobarat softver-kornyezetben kulonboznek (de az optimalizacio miatt alltalaban valamivel nagyobb teljesitmenyre is kepesek...).

(#27361) Pityke78 válasza krealon (#27360) üzenetére


Pityke78
őstag

Igazából féltem hogy megjelenik ez a hárombetűs szó (NAS), persze nem azért, mert bármilyen véleményem is lenne róla, hanem inkább azért, mert semmit nem tudok róla és az igazat megvallva ezek a hálózati kütyük nekem magasak, mint ami bizonyos nyuszinak a zsiráfetető..... :))

De abszolút nyitott és érdeklődő vagyok és lehetőségek szerint a legfelhasználóbarátabb rendszert szeretném kialakítani.

Inkább először leírnám, hogy mit is szeretnék kialakítani, elérni.

Szóval úgy néz ki, hogy van egy asztali PC, amit alap felhasználóként használok főként internetezésre és torrentezésre.
Na, ez a PC össze van kötve egy TV-vel (1-es), házimozi rendszerrel HDMI kábellel, amin a PC-vel lejátszott filmeket nézem, hallgatom.

Most lesz egy másik TV (2-es) is, amihez lesz egy média lejátszó külső HDD-vel.

Azt szeretném elérni, hogy a PC-re letöltött filmeket tudjam nézni az 1-es TV-n, természetesen a PC segítségével, illetve tudjam nézni úgy a 2-es TV-n is a médialejátszó segítségével, hogy a PC adott esetben ne legyen bekapcsolva.

Nos, ezt hogy tudnám kialakítani úgy, hogy lehetőség szerint a 15-20 GB-os mkv-k is rendesen, szaggatás nélkül menjenek?

Remélem érthetően fogalmaztam és nem álomképet dédelgetek magamban.
Illetve még egyszer hangsúlyozom, hogy láma vagyok a témában. :)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#27362) AtHoS válasza Pityke78 (#27361) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Erre megoldás a NAS, amit minden ugyanazon hálózatra kötött eszközzel el lehet érni.

Azon felül amit szeretnél megvalósítani a NAS még a torrent részt is átveheti a PC-től, de persze nem kötelező jelleggel.

Pc-vel is le tudsz játszani a NAS háttértárán tárolt filmekből, zenékből, képekből és a média lejátszó is. Akár egymással párhuzamosan, tehát gyakorlatilag egyszerre történő lejátszással is.

read-only mode on the forum

(#27363) Pityke78 válasza AtHoS (#27362) üzenetére


Pityke78
őstag

Értem................. :)

Hol találok olyan oldalt, ahol emberi nyelven le van írva, hogy mi szükséges ehhez, hogyan működik, milyen beállítások vannak? Csak hogy egy kicsit informálódjak. Vagy kérjek szakértő segítséget? :)

Természetesen minden segítségnek, támogatásnak örülnék....... :DD

(#27364) Intruder2k5 válasza Pityke78 (#27363) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#27365) Pityke78 válasza Intruder2k5 (#27364) üzenetére


Pityke78
őstag

Köszi, de inkább az alapoknál kezdeném, ez így nekem nem sokat mond sajnos..... :(

(#27366) Intruder2k5 válasza Pityke78 (#27365) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#27367) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok.

Adott 1 lakás ( :) ) ahol az egyik helyiségben van egy A router, és a tőle mondjuk 10 méterre lévő másik helyiségben egy B repeater/access point.

Ha jól tudom előbbi a routertől kapott wifi jelét továbbítja távolabb, míg utóbbi a router Lanjával összekötött kábelen hozzáférési pontként ad wifit. (50-50 % sávszélességben)

A kérdés: előbbi esetben a meglévő wifi hálózaton megy továbbra is a jel, míg utóbbi esetben pedig új hálózat nyílik új jelszóval ? Hogyan járható át ? Ha járkálok a 2 helyiség között ?
(lehet h.nagy marhaságot kérdeztem :B )

Választ köszönöm :R :R :R

(#27368) n00n válasza #73959936 (#27367) üzenetére


n00n
őstag

Lehet nekem van még korán, de nem értem amit írsz. A router-t nevezzük A-nak, AP-t nevezzük B-nek. Erre az írod, hogy A a "routertől kapott wifi jelét továbbítja távolabb". Vagyis van még egy router?

(#27369) #73959936 válasza n00n (#27368) üzenetére


#73959936
törölt tag

Van egy A router, és van egy B (repeater/ap.)

Igen, az A router 1 wifis cisco, a B is wifis noname router, de vagy repeater-ként v. ap-ként szeretném használni a választól függően...

(#27370) Gubek-Einste válasza #73959936 (#27367) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Repeater - egy másik wifi hálózatra felcsatlakozik és megismétli azt így növelve meg a lefedett terület nagyságát, alapesetben felezi a link sebességet
AP - a kábelen kapott hálózati elérésből csinál wifi-s elérést, a teljes link sebesség elérhető
Mindkettő esetén van lehetőség azonos vagy különböző hálózati adatokat használni.
Normál esetben egy alhálózatban van a két eszköz így bármelyikre csatlakozol elérhető lesz az össze hálózati eszköz.
Ha nem WDS-t használsz akkor nem lesz automatikus átlépés a két eszköz között, csak akkor fog az egyikről a másikra csatlakozni ha már teljesen elveszti a jelet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#27371) #73959936 válasza Gubek-Einste (#27370) üzenetére


#73959936
törölt tag

Hát azt hiszem szebben és érthetőbben én magam sem tudtam volna ezt soha így megfogalmazni, sokat segítettél - köszönöm szépen...

:R

(#27372) flash-


flash-
veterán

két wines gép között (egyik 8.1 másik 7) csak akkor lehet az egyikről a másikra másolni ha én kiosztom az ip-címet nekik?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#27373) Intruder2k5 válasza flash- (#27372) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem!

(#27374) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Nem teljesen ide való, de RT-N16 topikban nem túl nagy a mozgás, Intruder is inkább ide szokott benézni.

Valamiért elérhetetlenné váltam kivülről.
VPN (TLS) szervert szerettem volna beállítani és egy mentés után elszállt, egy ideig nem értem el a webadmin felületet. Aztán rájöttem, hogy teljesen resetelte magát, minden visszaállt alapra. Egy korábbi mentésből visszaállítottam a beállításokat. Tudom inkább kézzel kellene, de a család már nyüstölt, hogy miért nincs internet (szólt is a kicsike, hogy az NVRam eléggé tele van, illene egy törlés, de persze ez eddig még nem történt meg). Nos azóta az az egy probléma van, hogy kintről nem érem el az otthoni cuccokat, minden más működik, normál sebességgel. Pedig mindkét DDNS szerviz frissül, port forwardok beállítva. A hibaüzenet egyébként időtúllépésre utal. Lehet, hogy valahol valami be lett pipálva, aminek nem kellene, vagy kénytelen leszek egy NVRam törlést és kézi beállítást csinálni és attól helyre jön?
Még egy kérdés. A DIGI el kezdett terjeszkedni felénk. Foglalkozom a váltás gondolatával és a jelenlegi 50/15-ös csomagomat 100/50 vagy 200/50-re váltani. Ha jól sejtem ezt már nem tudja kiszolgálni RT-N16. RT-N18U-ra gondoltam helyette, erősebb antennái is vannak. Persze nem ragaszkodom ehhez, például nincs már szükségem usb-re mert van NAS-om. Esetleg van-e ami jobban megéri hasonló árfekvésben?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#27375) Intruder2k5 válasza mobilizmo (#27374) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

ITT tesztelve nyitottak a szükséges portjaid, amiket el szeretnél érni?

Modem router áramtalanítás megvolt? Egyáltalán van modemed? Vagy HGW van a router előtt?

(#27376) Gubek-Einste válasza mobilizmo (#27374) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem kell 5 GHz-s wifi akkor jelenleg nincsen jobb eszköz az Asus N18U-nál.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#27377) mobilizmo válasza Intruder2k5 (#27375) üzenetére


mobilizmo
addikt

Közben felraktam a 123-as fw mert nekem már elég régi volt fenn (108), update előtt bepipáltam a Clear NVRam-ot és most konfigurálom.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#27378) mobilizmo válasza Gubek-Einste (#27376) üzenetére


mobilizmo
addikt

Családi házas környék, abból is a gyérebben lakott fajta (nagyobb telkek), nem hiszem hogy szükség lenne rá.
Nekem is tetszik nagyon.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#27379) Gubek-Einste válasza mobilizmo (#27378) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az N16 már nem tudja lekezelni a 200-as netet így ha előfizetsz rá akkor cserélned kell.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#27380) bzoley


bzoley
veterán

Üdv,
Kérdeznék nagyon nehezet :)
Két gép közötti közvetlen kapcsolat gyorsabb lehet, mint routeren keresztül?
Most szolgáltatói gigás routeren keresztül vannak összekötve, a sebesség terheléstől, időjárástól, napszaktól függően változik, de nem éri el az ideálist. Net felé elég lenne a százas port, egymás felé a gigán mehetnének, ha van értelme.

(#27381) prime_adam


prime_adam
aktív tag

Helló!

Kissé elakadtam. Otthoni szerver telepítésén fáradozom, az lenne a koncept, hogy több virtuális szervert/gépet szeretnék rajta futtatni. Első körben próbálkoztam az esxi-vel, de egy ethernet portot sem tudott felismerni, és drivert sem találtam hozzá így maradt a hyper-v server 2012.

Elég sok utánajárás után sikerült rábírnom, hogy a gépemről tudjam managelni. Távoli asztali funkció, manager működik, de egyes funkcióknál még mindig kapcsolati hiba van. Biztos firewall, de én nem vagyok ebben guru, nem tudom még miket kéne feloldani (azokon kívül, amiket tutorialokban beállítanak).

Viszont virtuális gépet sikerült létrehoznom, így szemet hunytam ezek felett. Majd jött a 2. hidegzuhany, gondoltam feldobom a freenas-t, de olyan anomáliák vannak, amit képtelen vagyok megmagyarázni. Egyes funkciók egyszerűen nincsenek a helyükön, egyes beállítások folyamatosan resetelődnek, sose kap ip címet, egy szimpla hálózati meghajtót nem tudok beüzemelni rajta, pedig már nem tudom hány videót néztem végig. Mindenki kattint 3-at és megy... :F

Nem tagadom, hogy bennem is van hiba (hiszen kezdő vagyok ebben), de egyes dolgok nem magyarázhatók a bénaságommal :) Szerintetek hagyjam az egészet és térjek át egy win8 szerverre (grafikus felület azért jobban kézre áll), vagy bármi egyéb tanács?

Btw alap szinten tanultam win hálózatkezelést és szerver beüzemelést, ezért gondoltam, menni fog. :)

(#27382) plaschil


plaschil
aktív tag

Lehet, hogy ez a topic jobban pörög, ezért itt is fel szeretném tenni a kérdésemet, ha nem baj. :B

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#27383) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Sziasztok!

Furcsa, de nem egyedi esetünk van. Egy lakásban 5-6-an használunk egyszerre internetet, 2-3 LAN, a többi
wifi. UPC netünk van a saját router/modemjükkel. A probléma az, hogy általában estefelé, random időpontokban hosszabb időre elmegy a net. Először a wifisek kezdenek panaszkodni, aztán nekünk LAN-osoknak is jelentkezik probléma. A furcsa az egészben, hogy a skype például működik. Tehát netkapcsolat van valójában, de böngészni senki sehogyan nem tud. Idegennyelvű fórumok szerint DNS hiba, de mivel mindenki egyetlen gépre vonatkozólag írta a dolgot, nem tudtam, hogyan oldható meg ugyanez a probléma 5-6 gép esetén. Plusz a mobileszközök.
Tudnátok segíteni? Köszönöm! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#27384) Intruder2k5 válasza plaschil (#27382) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Természetesen a szervernek futnia kell teszteléskor, hiszen ha nem fut szerverszolgáltatás adott porton, akkor nincs ami válaszoljon a bejövő kérésre!

(#27385) Intruder2k5 válasza mrgergoke (#27383) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A HGW DHCP szerverébe meg kell adni a Google DNS szerver IP címeket, akkor azt fogják kapni a kliensek! Sajnos a napokban elég sok a panasz megint a DNS-re, de ami érdekes, hogy nem csak UPC-nél, hanem Telekom-nál ugyanúgy...

(#27386) mrgergoke válasza Intruder2k5 (#27385) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi a választ! Parasztnyelven le tudnád írni? Hálózati témákban sajnos csak alapszinten vagyok otthon :)

https://rendeljkinait.hu/

(#27387) Intruder2k5 válasza mrgergoke (#27386) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az a baj (mármint ebből a szempontból baj, mert egyébként jó), hogy nekem még CISCO HGW-m van, és az Ubee menüjét nem ismerem, mert teljesen más mint ez, tehát nem tudom Neked fejből lediktálni!

Az Általános -> Helyi hálózat alatt mit látsz? Van ott valami DNS-el kapcsolatos menüpont?

[ Szerkesztve ]

(#27388) Intruder2k5 válasza mrgergoke (#27386) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Meg is van, közben találtam egy képet! Tehát ide írd be alulra a két IP címet...

8.8.8.8
8.8.4.4

(#27389) plaschil válasza Intruder2k5 (#27384) üzenetére


plaschil
aktív tag

De akkor meg ezt dobja. :(

Ezt.

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#27390) Intruder2k5 válasza plaschil (#27389) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, hogy Te Windows-os alkalmazással tesztelsz... Az más!

http://www.canyouseeme.org/

Ez mit mutat? Nyitott a port?

[ Szerkesztve ]

(#27391) plaschil válasza Intruder2k5 (#27390) üzenetére


plaschil
aktív tag

Ezt.

Itt a router beállítása.

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#27392) mezis válasza mrgergoke (#27383) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Ha a UPC modem-routeretek már az új, "zseniális" szemetelő fajta (Wi-Free), akkor hívd a 1221-et és kapcsoltatsd le a műszaki szakikkal ezt a baromságot. (Csak és kizárólag ugyanazon a csatornán még egy Wi-Free AP-vel is erőlködik. Kell az neked azzal a minimális sávszélességgel ? Vagy a szomszédodnak ? Vagy a szomszédodé ?

Meg tájékozódjatok az éteri viszonyokról. (pl.: InSSIDer)

mezis

(#27393) Heimdallr75 válasza plaschil (#27391) üzenetére


Heimdallr75
őstag

állítsd le a skypeot a windowsos xamp kiszólgálón, vagy állítsd be hogy más porton menjen.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#27394) Intruder2k5 válasza plaschil (#27391) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Cél IP címe nem 0.0.0.0, hanem a webszervert futtató gép IP címe!

(#27395) plaschil válasza Intruder2k5 (#27394) üzenetére


plaschil
aktív tag

Beállítottam, ahogy mondtad. Open
De nem fut a webserver. Akkor most mi is van? :F

Köszönöm a helpet!

Következő lépés ahhoz, hogy elérjem másik gépről a wordpress-es oldalakat?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#27396) Intruder2k5 válasza plaschil (#27395) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha az alkalmazással teszteled, akkor nem kell, az válaszol a teszt kérésre! Amennyiben meg az általam linkelt, vagy más webes teszterrel, akkor kell szolgáltatásnak futnia a tesztelt porton!

Elvileg így már eléred, IP címmel! Persze nem ártana DDNS címet regisztrálnod, ha csak nem akarsz IP-t használni...

(#27397) plaschil válasza Intruder2k5 (#27396) üzenetére


plaschil
aktív tag

Jelenleg ezt kapom, itt még valami magic kell.

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#27398) Intruder2k5 válasza plaschil (#27397) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, úgy néz ki, hogy csak a helyi hálózatról van engedélyezve a hozzáférés! Mondjuk én próbáltam elérni, de még ezt sem kapom válaszul...

(#27399) plaschil válasza Intruder2k5 (#27398) üzenetére


plaschil
aktív tag

Sztem azért nem kapod válaszul, mert közben újraindítottam (volna) a webservert, és most meg ezt kapom:
23:42:01 [Apache] Attempting to start Apache app...
23:42:01 [Apache] Status change detected: running
23:42:02 [Apache] Status change detected: stopped
23:42:02 [Apache] Error: Apache shutdown unexpectedly.
23:42:02 [Apache] This may be due to a blocked port, missing dependencies,
23:42:02 [Apache] improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.
23:42:02 [Apache] Press the Logs button to view error logs and check
23:42:02 [Apache] the Windows Event Viewer for more clues
23:42:02 [Apache] If you need more help, copy and post this
23:42:02 [Apache] entire log window on the forums

:))

Mivel közben a httpd.conf fájlt szerkesztgetem hasraütésre, ezért nem indul el sem, de egyszer csak megtalálom a helyes config-ot valahol. :)

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#27400) Intruder2k5 válasza plaschil (#27399) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, most már látom én is a fentebb linkelt oldalt! Pontosabban egy hasonlót...

Access forbidden!

You don't have permission to access the requested directory. There is either no index document or the directory is read-protected.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.
Error 403
89.132.xxx.xx
Apache/2.4.10 (Win32) OpenSSL/1.0.1i PHP/5.5.19

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.