Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-19 17:02:06

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88501) speedernet válasza Lajos1966 (#88498) üzenetére


speedernet
aktív tag

Mennyire necces így közlekedni?
A hétvégén muszáj mennem pestre zalábol, oda vissza 500 km kb.
Utána cseréltetném..

(#88502) Tikakukac válasza speedernet (#88501) üzenetére


Tikakukac
titán

Másik fórumon egyik srác elszaggatta. Ő elvben motorgenerálra vár :DDD

Szóval azt ne várd meg.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#88503) Lajos1966 válasza speedernet (#88501) üzenetére


Lajos1966
tag

Én nem merném bevállalni,de ez csak a saját véleményem.Ha nagyobb sebességnél a görgő megadja magát,akkor az visz mindent (ahogy Tikakukac is mondta).

(#88504) F_Gergely


F_Gergely
őstag

No ugy tunik megvan az uj csaladtag.
2008-as Vectra C termeszetesen kombi.
290 ezer km (viszont ez valos) uj lendkerek es kuplung illetve hatso gatlok. Ma voltunk szerelonel azt mondta jo allapotu, nem tud belekotni.
A termosztat az rossz (vizhofok mutato meg se moccan) es 10 ezer km mulva az elso fekek cseresek.
Ezt leszamitva ugy tunik hogy jo lesz. Aztan ha mazlim van nem ulok fel egy hatalmas szoporollerre :D
Ja a motor 1.9 dizel 120 paci.

Remelem a heten el tudom majd hozni de ez a banktol fugg.

[ Szerkesztve ]

(#88505) diablo1984


diablo1984
veterán

a 1996-2000-es évek gm termékei(opel monterey/isuzu trooper) létezik hogy az elm 327(v1,5) nem kommunikál? A h astrára rádugtam, minden flottul ment, jelezte naplóból a lambda hibát, töröltem, indítottam, nem jött vissza! Létezik, hogy a h astra a nem aktív tárolt hibákat is check engine-el jelzi?

lett egy gyors projekt autóm egy isuzu tropper 3literes dízel személyében ami többnyire check engine-el, de néha nem csinálja, jó volna tudni, mi olvas a fejében és mit hibáztat az ecu

(#88506) trassher válasza diablo1984 (#88505) üzenetére


trassher
addikt

2001 előtt zsákbamacska, hogy lesz e kommunikáció vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#88507) diablo1984 válasza trassher (#88506) üzenetére


diablo1984
veterán

ez pont 2001-es évjárat, de utolsó szériás a modellből aminek még a 90-as években kezdték a gyártását(96 vagy 98?). Milyen program használható vele vajon? a torque az nem, az már biztos

(#88508) trassher válasza diablo1984 (#88507) üzenetére


trassher
addikt

Lehet semmilyen de az eszköztől függ. Barátom rendelt egyet, működött az autómmal majd ugyanonnan megrendeltem ugyanazt. Az már érdekes módon nem működött.

Redmi Note 7

(#88509) diablo1984 válasza trassher (#88508) üzenetére


diablo1984
veterán

Egy másik programmal ki tudtam belőle szedni a hibát, ez volt benne, jelentsen bármit IS:

Jelenleg aktív, ha kitőrlöm, akkor leveszi a műszerfalról, de a háttèrben ott van! Az a furcsa, hogy előfordul, hogy magától leveszi, nem tudom, hogy ideiglenes hiba lehet-e, vagy ideiglenesen javul....

Ja, a progi az olivia drive nevű, ami kommunikál ezzel a dinaszaurusszal.

[ Szerkesztve ]

(#88510) speedernet válasza Lajos1966 (#88503) üzenetére


speedernet
aktív tag

Jobban szeműgyre vettem a szíjat. A szervó szvattyú szíjtárcsája konkrétan úgy néz ki mintha rozsdás lenne.
Rozsda színű finom por van a szíj belső felén.
A hang is onnan jön.
Lehet hogy a poron nem tapad megfelelően a szíj.
Ugye ez a keskenyebb kicsi kerületü szíj.
A klíma kompresszorrol hajtja a szervó szivattyút.
A szélesebb szíj ami a főbb dolgokat hajtja az teljesen épnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#88511) mohabá 007 válasza speedernet (#88510) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

"...Ugye ez a keskenyebb kicsi kerületü szíj.
A klíma kompresszorrol hajtja a szervó szivattyút...
" :Y

Jól megnézted? :F

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#88512) molnarpeter válasza diablo1984 (#88505) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem elég, hogy v1.5, abból is van "eredeti" pic18f25k80 chipes és "kamu" olcsóbb vezérlővel, ami csekélyebb funkcionalitással rendelkezik.

Ha TPS: pár infó

Hátha :) egy vezeték lehúzást megér.
Kapcsolódó

Másik lehetőség

[ Szerkesztve ]

(#88513) speedernet válasza mohabá 007 (#88511) üzenetére


speedernet
aktív tag

Itt egy kép.

(#88514) Petyyyyy válasza F_Gergely (#88504) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Úgy ismered te magad mint akinek mázlija van?

#fingerscrossed

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#88515) diablo1984 válasza molnarpeter (#88512) üzenetére


diablo1984
veterán

:R Hoppá, ezek szerint a p1589-es kód mást is jelölhet?

(#88516) diablo1984 válasza molnarpeter (#88512) üzenetére


diablo1984
veterán

ez a váltós visszajelző dolog vajon automatánál is működhet, mert az enyém automata lenne....

(#88517) _q válasza diablo1984 (#88505) üzenetére


_q
addikt

98 G astra-nál nem működött, 2006-os esetén igen. Tehát létezik sajnos az említett probléma. Opcom-al megy elvileg a régebbi autók diag-ja is.

[ Szerkesztve ]

(#88518) F_Gergely válasza Petyyyyy (#88514) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nézd ez a kínálat tetejéből van, jó ez nyilván nem feltétlenül jelent bármit is, de hátha...
Ez tényleg nm egy leharcolt példány, és én még nem láttam olyan dízel motort ami porszáraz lett volna, na ez az.
Nem egy erőgép, és a váltója se olyan amit szerettem volna, plusz tetőablak sincsen, de muszáj volt kompromisszumot hozni... Bár a részecskeszűrőtől azért fosok én is, kell majd egy check led ami világít ha regenerál.

(#88519) Szada85 válasza F_Gergely (#88518) üzenetére


Szada85
aktív tag

BC-n a pillanatyi fogyiból nem látni, ha regenerál? Valamivel elvileg magasabb olyankor, mintha azt olvastam volna.

Gratula egyébként az autóhoz, sok balesetmentes Km-t vele! Gyülnek a C Vectrák is a csoportban. :)

(#88520) Petyyyyy válasza F_Gergely (#88518) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Csak ekézésnek/kekeckedésnek szántam. :)
Ugyan nem egy kategória a kettő, de a 100 pacis verziót hajtottam már a H Astra kombiban és meglepően jól mozgatja a bódét. Másrészt megbízhatóbbnak mondják a 120 lóerős változatot, mint a 150-et (kevesebb esély van a főtengely tördelésre), szóval akár pro is lehet a tény.
Jobb műhelyekben pedig létezik DPF tisztító folyadék is. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#88521) F_Gergely válasza Szada85 (#88519) üzenetére


F_Gergely
őstag

Igen a pillanatnyiból elvileg látszik, csak egy diszkrét led nekem valahogy szembetűnőbb.
Köszi, bár az autó jelenleg még nincsen nálam de örülnék ha hétvégére már a ház előtt állna :)

(#88520) Petyyyyy
Rengeteg márkát, típust néztem, benzinest, dízelt egyaránt, németet, japánt, olaszt, franciát minden félét tényleg. Aztán, úgy voltam vele az opelt ismerem, ismerem az opcomot, tudom mennyire szerelhető és mennyibe kerülnek az alkatrészek, és hogy milyen felszreltség elérhető.
Vectrából még a 2 literes turbós benzines lett volna opció de egyszerűen nincs. Ami szempont volt hogy 2008-nál öregebb ne nagyon legyen.
150 lovast szerettem volna és akkor azt chippelni 180-190 lóra, de az a műanyag szelepes megoldás a szívósornál eléggé elvette a kedvem, és nem akarok azzal szívni. Oké 80 ezer egy új, de azt ki meg be szerelni nagy munka.
Talán ez tartósabb lesz, 5 évre tervezek vele.
AFL-t picit bánom, hogy nincs de cserébe nem is akkora szívás amikor bedöglik. A lefájóbb pont még mindig a tetőablak, kombiknál ez baromi ritka :(

(#88522) Petyyyyy válasza F_Gergely (#88521) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem voltak kétségeim a piackutatás minőségét illetően, már a legelső talin beszéltük hogy új járgányt szeretnél. A Vectra kínálatra IS jellemző, hogy a hanyatló nyugaton van böngészhető kínálat 80%-a. Szinte minden motorral és felszereltséggel elérhető, az igazi szűrő a tetőablak ahogy írod is.
Az AFL mint olyan itthon is kiépíthető utólag, a legnagyobb tételt ott a lámpák jelentik.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#88523) F_Gergely válasza Petyyyyy (#88522) üzenetére


F_Gergely
őstag

Kintről egyszerűbb lett volna autót behozni de egy szót se beszélek németül csak angolul, szóval maradt az itthoni kínálat.
Van pár dolog amit utólag kell majd beszerelnem: combtámaszos ülés, jobb oldali tükröt is sötétedősre akarom (gyárilag csak a bal az), hátsó ajtókra kihúzható napfényroló, hátsó ülések fűthetőek legyenek, meg majd szeretnék bele egy droidos fejet a gyári dvd90 helyett.
Azt nem tudom lábtér világítás van-e gyárilag ha nincs akkor rakok be azt is.

AFL-nél én úgy tudom nem csak a lámpákat kell betenni, hanem kábelezni is kell meg valahogy nézi a kormány elfordulás szögét is.
Maga a fényszóró nem olyan vészes kb 100 ezer a pár használtan minden sallangjával együtt.

Viszont amit majd meg akarok csináltatni de vakarom a fejem:
A tetőlemeznél a szélvédőnél van pár rügyezés amit kezeltetni akarok, de még fogalmam sincs az ilyet hogy a fenébe lehet javítani (szélvédőt ki kell hozzá venni?!)...

(#88524) HoaryFox


HoaryFox
Topikgazda

Megjöttem a kipufogóstól, 49.000 JMF-t ott is hagytam, de nem vagyok 100%-ig elégedett.
Mindent (is) cseréltek leölő és a hátsó dob között, de mégis 4.000-es fordulat körül (plusz-mínusz 200) kellemetlen, búgó hang járja át az autót.

Vajon ez az új dob (Ferroz, ha vlaaki hallott már róla) okozhatja? Vajon javulni fog a helyzet? Mert pont ott tanyázik a motor fordulatszáma 130-nál :W

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#88525) F_Gergely válasza HoaryFox (#88524) üzenetére


F_Gergely
őstag

17. kerületben van egy jó kipufogós, én hozzájuk vittem a vectrát,gyorsan dolgoznak és tényleg nagyon jól.
Ha budapesti vagy őket tudom ajánlani.

(#88526) Petyyyyy válasza HoaryFox (#88524) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha panasz van, azzal a lendülettel menj vissza a műhelybe, reperáltasd meg.

F_Gergely - Dunaújvárosi.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#88527) molnarpeter válasza diablo1984 (#88516) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Gyártó függő, mit jelent egy adott kód :) Automata passz, Google, fb csoportok, esetleg automata szerviz ahol utánajárnék.

(#88528) mandras81 válasza F_Gergely (#88523) üzenetére


mandras81
senior tag

Én AFL szettet minden sallanggal együtt 170-ért láttam használtan FB csoportban, és még a beszerelés erre jön rá (én nem tudom magamnak megcsinálni), így kénytelen voltam letenni róla.

Combtámaszos ülés nekem is jó lenne, csak kérdés, hogy honnan lehet beszerezni? Nehezíti a dolgot, hogy elektromos bőr kellene, ideális esetben nem csak fűthető, hanem hűthető is. :DDD

(#88529) F_Gergely válasza mandras81 (#88528) üzenetére


F_Gergely
őstag

Az ülésre én is pályázom, de nem tudom, hogy ami hűthető, annak van-e valami speckó bekötése vagy csak a ventiknek kell táp és ennyi?
Nekem is elektromos kéne elektromos gerinctámasszal :D
De ha meglesz az autó belevetem magam a témába :)
B vectrát is faszántosan felextráztam utólag :D

(#88530) Tikakukac válasza mandras81 (#88528) üzenetére


Tikakukac
titán

Nagyon vastag pénzköteget láttam leesni a bontós asztalára ezt olvasva :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#88531) F_Gergely válasza Tikakukac (#88530) üzenetére


F_Gergely
őstag

Bontós környékére nem megyek, rühellem őket.
Én mentem opel bontóba első ablaktörlő motor kellett volna, 25-ért akarta adni, cromaxban újonnan volt 16.
Mondtam neki hogy azért az édesanyját szárazon megszexuálhatná mire közölte flegmán ha nem tetszik nem kell itt vásárolni, de akkor is ennyi az ára és pont.
Patkány banda mindegyik, facebook csoportokban ezerszer olcsóbb bármilyen alkatrész.

(#88532) Tikakukac válasza F_Gergely (#88531) üzenetére


Tikakukac
titán

Most hivatalos vagy facebook bontós, annyira mindegy. Mikor H üléseket néztem, hogy lehet inkább az lesz mint B Veci hajaj. Borzalmasan drágák.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#88533) mandras81 válasza F_Gergely (#88531) üzenetére


mandras81
senior tag

Ja, én is az FB csoportokat favorizálom (a Vectra C, Signum Club Hungary-nek is van, még külön adás-vételije is, és ott megfordul minden - ha képben vagy ezzel, akkor nem szóltam).

Nem tudom, hogy a lentebb említett ülés mennyit kóstálhat, kíváncsi lennék rá...

[ Szerkesztve ]

(#88534) F_Gergely válasza mandras81 (#88533) üzenetére


F_Gergely
őstag

Én csak most kezdek el majd tájékozódni a témában, a minden jól megy hétvégére már nálam lesz az autó. :))
Mondjuk aztán meg mehet lehet cserélni, olajok, szűrők, vezérlés, termosztát....
Gyáááá de várom már, mondjuk a február elég csóró hónap lesz így :DDD

(#88535) pockhome válasza pockhome (#88314) üzenetére


pockhome
senior tag

Megjött a kulcs aliról.
2 gombosnak írták, van egy csomagtartó nyitó gomb is rajta. Kiváncsi leszek működik-e majd a gomb, vagy csinálni fog-e egyáltalán valamit.

Valaki sör/csokiért BP-en belül kölcsön tudna adni egy OP-COM-ot?

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#88536) Szada85 válasza mandras81 (#88528) üzenetére


Szada85
aktív tag

És megér annyit, ad annyi pluszt, mint a hagyományos Xenon/Bi-Xenon? :F

(#88537) Petyyyyy válasza mandras81 (#88528) üzenetére


Petyyyyy
addikt

FB csoport. Van egy marék ember, akiknél egyrészt bármit megkapsz, másrészt bármit be is tudják szerelni szakszerűen.
Villanyos vázat nem szereltek szövet ülés alá - legjobb tudomásom szerint persze - szóval ezzel nem lesz gond. A hűthető verzió már neccesebb, de nem elérhetetlen. Más kérdés, hogy túl sokat állítólag nem ér a hűtés. Más kapcsoló kell hozzá, ez biztos és csak a sofőr ülése szellőzik.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#88538) F_Gergely válasza Petyyyyy (#88537) üzenetére


F_Gergely
őstag

Volt szövet ülés elektromos vezérléssel, sőt memóriával is legalábbis én már láttam ilyet.
A többivel egyet értek.

(#88539) mandras81 válasza Szada85 (#88536) üzenetére


mandras81
senior tag

Igen, kb. ez tart vissza a dologtól, hogy a plusz, amit nyújt, az nem éri meg ezt a költséget.

Petyyyyy: én vagyok a sofőr, úgyhogy elég az alá az ülés alá. ;] Ha eljön az idő, akkor felteszem a megfelelő kérdést a csoportban, de még már van prioritásban, illetve erre is igaz, mint fentebb a xenon-ra, hogy gondolkozom azon, mennyire van szükségem rá egyáltalán. A combtámasz fontosabb lenne. A mostani konfigból csak ez a kettő hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#88540) Petyyyyy válasza F_Gergely (#88538) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Megérte felkelni, ezt is tudjuk. :R

mandras81 - Ezt addig nem tudhatod, míg nem próbáltad. De tényleg. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#88541) Tikakukac válasza mandras81 (#88539) üzenetére


Tikakukac
titán

Erre is van megoldás: angol ülés. Most én is Veci angolt keresek aminek az alsó részét bedobálom a mostani helyett.

De itt már olyan költségek lesznek szummázva, hogy az autó vételi árának jelentős része belehullana csak ilyenekbe.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#88542) mohabá 007 válasza speedernet (#88513) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Megnéztem a képet, de most is csak azt látom, hogy a kormányszervó szivattyú, a vízszivattyútól kapja a hajtást, és nem a klímakompresszortól.[kép]

Végig Z16XER motorról beszéltél, ezért nem is igazán értettem, hogy milyen keskenyebb, kissebb hosszbordás szíjról beszélsz, mert szerintem az nincsen neki:

Miután feltetted a képet, megvilágosodtam. :K Az nem is Z16XER motor, hanem Chevrolet Cruze F16D4 motor, :D
neki viszont van olyanja. (szervószivattyú szíj) :K [kép]

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#88543) diablo1984


diablo1984
veterán

Rögtönzött teszt(remèlem maradhat, hisz ez is opel, csak ritka madár):

Itt van egy friss kèp a tèlálló technikámról, most a dpf-es octaviát kímèlve járok ezzel. Isuzu Trooper(Opel Monterey) a becsületes neve, 3 literes(sor4, hosszmotoros) 160 lovas turbó dízel motorja van, eredeti isuzu blokk, 2,2t üres önsúlyú szörny, ami (asszem, alig èrezni hogy mikor vált) 4 fokozatú automatával adja le a lovakat a földre, alapból hátsó kerekes, de van benne terepváltó difizárral ès auto üzemmód ami hátsó kipörgèskor kapcsolja menet közben az elejèt(èn ebben használom, veszett stabilan megy havon, jegen). Motorikusan nem egy atomvillanás, nehèz a kasztni, hosszúak a fokozatok, kb 1500ra vált a váltó, alacsony fordulaton tartja a gèpet, persze van winter ès power gomb is, ha az alap nem jó a tulajnak.
2001-es èvjáratú, jelenleg 289e km van benne, faterèk nyúzták az utóbbi 10 èvben, most hozzám került, èn használom, majd tavasszal eladó lesz, addig kièlem a terepjárós perverzióim. :D
Beltere tágas, elől-hátul bőven van hely, csomagtartóban egy kispolszki is elfèr, 3 tonnás vonóhoroggal a világot elhúzza.
Az automata szokatlan kissè, főlug utána manuális autóba ülni, az inkább tud meglepni, könnyű hozzászokni a csak jobb láb használatához. Szervója túlszetvózott, kisujj körömmel is lehet tekerni, semmit nem ad át az útból, mintha a levegőben lenne a kerèk. Fèkje vadas(ABS termèszetesen van), igaz a nyáron volt csinálva, ha valaki kuplung helyett beletapos, az csúnyán megfejelheti a szèlvèdőt! Kilátás belőle nagyon jó, tele van üveggel ès kèt nagy tükörből(belülről állítható ès fűthető) mindent látni, hogy mi folyik az autó mögött.
Egyenlőre ennyi, remèlem nem gond, hogy megosztottam a tapasztalataimat erről a ritka terepjáróról. Majd kèsőbb teszek fel jobb kèpet, szombaton èrkezett hozzám, azóta is esik a hó, minden ráfagy, így nem volt túl fotogèn eddig, de majdcsak tavasz lesz! :F

[ Szerkesztve ]

(#88544) speedernet válasza mohabá 007 (#88542) üzenetére


speedernet
aktív tag

Értelek. Akkor össze kevertem, igazábol laikusként azt tudtam hogy miket hajt a hosszbordás, de most hogy melyik melyik az isten tudja. 😀
Azért írtam 16XERt mert ha F16D4 et írok akkor nem válaszol senki mert ritkán tudják mi az. 😀
De amúgy igazábol elvileg csak a körítés más a maga a motor ugyan az ha jól tudom.
Na de a lényeg hogy az a keskenyebb szíj belseje rozsda poros és az adja a hangot az fix.
Na és a szervó szíjat mi feszíti?
Mert ott nem átni semmit ami erre alkalmas lenne.

[ Szerkesztve ]

(#88545) gerisz23


gerisz23
őstag

Sziasztok,kaptam árat c corsa lánc meg hidrotőke cserére(8db).120000 Ft,jó ár?Köszi!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#88546) Tikakukac válasza gerisz23 (#88545) üzenetére


Tikakukac
titán

Milyen tőke és milyen lánc? Ezeket neten is meg tudod keresni, EPC megmondja mennyi óra a gyári szintidő ezekre. Ha felszorozva munkadíjjal neked jó, akkor happység van ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#88547) gerisz23 válasza Tikakukac (#88546) üzenetére


gerisz23
őstag

EPC?
Elvileg minden INA gyártmány

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#88548) Tikakukac válasza gerisz23 (#88547) üzenetére


Tikakukac
titán

Opel szervizprogija.

Passzolom, nem is találtam INA láncból készletet, lehet van, 2 helyen nem találtam amire keresek. Azt hiszem SKF a nyerő vagy gyári.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#88549) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Mivel érdemes védekezni a kavicsfelverődès ellen a motorháztetőn ?Nekem lassan érik neki a javítás mert vannak ilyen lepatogzodások emiatt

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#88550) Tikakukac válasza ricsi8800gt (#88549) üzenetére


Tikakukac
titán

Meglepő módon kőfelverődés elleni fóliával leginkább :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.