Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60401) Gergőke88 válasza trialboj (#60400) üzenetére


Gergőke88
addikt

Miért ahol élsz ott nincs rendőr? :U

(#60402) F_Zolee válasza trialboj (#60400) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem bántásból de ha 20k-t is sokallod akkor miért van "autód"? Vagy az miért nem száll bele aki használja?

(#60403) becsitibi válasza trialboj (#60400) üzenetére


becsitibi
senior tag

Nekem anno a gastrámon 205/50/17 volt elől,hátúl meg 205/45/17.Így vettem az autót,és 2 hét múlva vettem észre a bibit.Én semmit sem vettem észre miután lecseréltem 205/55/16-ra az egész garnitúrát.

Használt gumi még lehet opció,ha tényleg nincs rá keret.

(#60404) F_Gergely válasza _seth_ (#60398) üzenetére


F_Gergely
őstag

Satuztam be macska miatt, ha nem ereznem ugy hogy vallalhato, akkor lecserelnem. De nem gondolom/erzem igy. 60 ezer huf egy garnitura uj gumi, erre nincs keret van mas amire koltenem kell. Nem vita indito es nem is kivanom ezt tovabb porgetni, van aki pl telen hasznal nyari gumit. Na en meg azt szolom le, es tartom kozveszelyesnek fuggetlenul attol hogy nincs ho...
Mindenki mast tart fontosnak. Hatosagilag nem kotelezo nyaron nyari gumit hasznalni (azt mar nem tudom telen kotelezo e a teli gumi).
Reszemrol a nyaron teli gumi tema itt er veget. Peace :R

(#60405) gban válasza trialboj (#60382) üzenetére


gban
Közösségépítő

A 60 ill. 65 azt mutatja meg, az oldalfal hány százaléka a szélességnek, ami nálad 195 mm.
Az eltérés a két méret között nagyjából 1 cm, vagyis 2 cm-rel lesz magasabban az autód eleje mint a hátulja a gumik miatt.
Én tuti bevállalnám a picit nagyobb gumit mint a tükörradiált ha csak ez a két opció van - nem tudom elképzelni hogy miben jelentkezne a hátránya.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#60406) AMD Power válasza trassher (#60381) üzenetére


AMD Power
titán

35-ért ment másfél hetet a klímám

De jól hangzik!! :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60407) trassher válasza AMD Power (#60406) üzenetére


trassher
addikt

Hát még a pályán 140-nél leszakadó kuplungtárcsa milyen jól hangzott. :DDD Van bontott gyári 25-ért 3 nap garanciával meg van új 105-ért. Egyik se jobb pláne, hogy elköltöttem a klímára eddig 88K-t.

Redmi Note 7

(#60408) AMD Power válasza F_Zolee (#60402) üzenetére


AMD Power
titán

Teljesen igazad van. Azért a gumin spórolni.... jó most nem azt mondom ,hogy mindenki vegyen Michelin nem tudom milyen gumit. De ez kb ugyan olyan mint a féken, meg a motorolajon spórolni. Akinek nincs rá pénze menjen BKV-al. Nincs azzal sem semmi probléma.

Vagy ha kevés km megy venni kell 4 évszakosat. Az sem egy rossz megoldás.

trassher Ez már a vicc kategória. Lassan már nekem fáj. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60409) trassher válasza AMD Power (#60408) üzenetére


trassher
addikt

Ez a tanulópénz. Legközelebb ha klímás autót veszek a próbakörön végig menni fog a klíma aztán csókolom. Az se élet ha megölöm magam persze szar érzés, hogy mindenki csak találgat meg taknyolja a szakmát. A legutóbbi csak klímás azt mondta, hogy van egy kis hangja a kompresszornak de jó ideig a klímával nem lesz gond. Ez volt kedden, jövő hét pénteken meg a kompresszor letérdelt.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#60410) becsitibi válasza trassher (#60409) üzenetére


becsitibi
senior tag

Én nem tartom egy teljesen normális dolognak,hogy majdnem minden alkatrész egymás után romlik el.Nekem amióta megvan,ez az autóm70,000 forintomba került havonta,abból összeségében 1,5 hónapot állt a szerelőnél.A múlt héten légtömegmérő+felső kábelköteg,computer és lambdaszonda.Ez így egymás után 1-2 napos megszakítással.Amióta felújítottam,illetve rendberakattam a klímát 82 ezerért 2 hónapja,3x volt használva,most valahol elszökik a gáz,és nem találják hogy hol,megnyomták nitrogénnel a rendszert,fél óra múlva 5 bárt csökkent a nyomás,és nem találták hogy hol.Na ez most valamikor meg lesz csináltatva,és én befejeztem.Veszek egy 4-5 éves japán autót kevés kilóméterrel,és csá.

Pedig nekem tökéletesen megfelelne,nincs nagy igényem,csak ez a rengeteg hiba ne lenne.

(#60411) trassher válasza becsitibi (#60410) üzenetére


trassher
addikt

Igazából elég nagy lutri mert oké, hogy értenek hozzá de nem látnak bele. Én kifizettem volna azt is ha szétszedik a kompresszorom és megnézik mi újság. Akkor nem lett volna újabb meglepetés és eltudom dönteni, hogy akarok e még költeni rá vagy sem. Így meg örültem, hogy ezt a dolgot is lezártam aztán jött a pofon.

Redmi Note 7

(#60412) becsitibi válasza trassher (#60411) üzenetére


becsitibi
senior tag

Én is kifizetném,csak mivel szakszervízbe vittem,gondoltam meg tudják mondani rögtön,és nem!Ez azért dúrva.Van rá anyagim,és nem csinálják :D ,ráadásúl valami neon foszforeszkálós cuccal töltik fel,hogy egyből észre lehessen venni hol ereszt,és nem találtak ilyet.Na mind1,valahol úgy is ki fog derülni,csak így 50-el olcsóbban tudom majd eladni :(((

(#60413) Luck Dragon válasza becsitibi (#60412) üzenetére

G astrád van , jól emlékszem?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#60414) AMD Power válasza becsitibi (#60410) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy itt olvasom általában két véglet van a G-ből. Vagy a "lepukkant" hullik minden oldalról szét verzió, meg a minden rendben tök jó kis autó. Sajnos nem az autó hibája ha nem "jó". Az sajnos előző vagy előzök tulajok hibája. Aztán persze vannak elátkozott autók is. Nekem is volt már. Én ezt annak tudtam be akkor ,hogy én pl nem olyan, nem azt autót akartam. Tesóm rábeszélt ,hogy inkább azt vegyem. Ez persze csak az én gondolat menetem! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60415) Petyyyyy válasza AMD Power (#60414) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Teljesen jól látod szerintem. A trehány előző tulaj(ok) miatt sokunkat érnek kellemetlen pillanatok. Soha nem fogom megérteni, de még csak megtűrni sem az ilyen embereket.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#60416) F_Gergely válasza Petyyyyy (#60415) üzenetére


F_Gergely
őstag

Viszont ezt meg nem lehet kiszurni. Belsot barki megcsinalja neked hogy makulatlan legyen, rontgen szeme meg senkinek nincs, es nem tudod kizarni hogy 5 ezer km mulva szethullik az auto.

(#60417) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Fogyasztása szerintetek hogy alakulhatna ennél? :D Nekem tetszik, bár a felniket cserélném, és/vagy átfújatnám :D

Xbox One: bandymnc

(#60418) TasiA válasza bandi0000 (#60417) üzenetére


TasiA
senior tag

És kiadja az agyuk a 127 ezres óraállást.....

(#60419) HoaryFox válasza bandi0000 (#60417) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Szerintem pedig vagány. Amúgy kalocsai vagyok, szívesen elkísérnélek :DD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#60420) szkury válasza bandi0000 (#60417) üzenetére


szkury
tag

Kissé kényes a huzat, nem? :DD
Ki találja ki, hogy sötét autóhoz ennyire világos kell! :W
Na meg a "24 karátos" felni.
Infózd le a progival, hogy potyából ne menj.
Amúgy jól néz ki, bár nálam a fekete kiesik.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#60421) AMD Power válasza F_Gergely (#60416) üzenetére


AMD Power
titán

Persze ,hogy nem lehet. Meg mint már többször is írtam. Nekem a Polo mikor megvettem semmi baja nem volt. Semmi ,egy 6e ft-s futómű alkatrészen kívül. Két különböző szerelő is megnézte. És utána 1.5 év alatt Minden baja lett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60422) Petyyyyy válasza F_Gergely (#60416) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Na ezaz. Viszont az eladó maga is sokmindent elárul és meg sem kell szólalnia. Na meg esetemben is szinte minden kérdésre a nem tudom érkezett mint válasz.
De én tudtam is, mire vállalkozom.

AMD Power - De igen, párszor már megfogalmazódott bennem az igény. :D Majd ha kész lesz a verda, beruházok egyre. Addig úgysem lesznek ~50km-nél hosszabb utak.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#60423) Szada85 válasza bandi0000 (#60417) üzenetére


Szada85
aktív tag

Szia.

Ha megengedsz egy két gondolatot.

Származása sejthetö ( Import ), így ehhez mérten a 123e Km kevéssé hihetö, persze ez csak egy szám, tudom, az állapot a fontos, azonban van pár elgondolkodtató pont.

Ami inkább feltünö, az a szinte lyukasra kopott könyöklö, valamint a vezetöülés ülölapjának bal tömésének " lefittyedtsége", ezek alapján azt gondolnám, hogy vagy:
- sokat Volt ki be szállva az autóba - rövidebb utazgatások, az ezzel járó motorterhelés
- testesebb soför használta.

Nyilván ezek " csak " esztétikai dolgok, azonban az általános használatot jól tükrözhetik. :) Természetesen ez csak az én véleményem.

A Z22SE Motor nem egy rossz darab, azonban érdemes Google-ban rákeresni, bizonyos szériáknak voltak rákfenéi a vezérléssel kapcsolatban, amire hasznos lehet odafigyelni, megkíméli az ember magát egy generáltól/motorcserétöl. :)

Fogyasztásra egy 8 - 10 Liter vegyessel biztosan kalkulálnék, 2 Liter feletti ürtartalomnál szerintem ez simán benne van, én a saját Z20LET-em tapasztalata alapján írom ezt, annál is 9-10 Liter között változik, G Astra Caravan kasztniban. :)

(#60424) Szada85


Szada85
aktív tag

Egyúttal megragadnám az alkalmat, hogy röviden bemutatkozzak, eddig nagyrészt csak olvasgattam a fórumot, azonban nem szeretném, hogy azt gondoljátok, hogy így ismeretlenként csak " beleböfögök " a közös szócsöbe. :)

Tényleg röviden:
4 hónapja vagyok G Astrás, mellette egy öregecske F Astra Gsi-t reszelgetek.

Németországból követem a fórumot, a hétköznapokban pedig egy Fekete 2003-mas G Astra Caravan OPC-t nyúzok ahogy írtam kb. 4 hónapja. ( Szóval tudnék mesélni azért a küldöldi autóvásárlás/külföldi tulajok témakörben is :) ).

2 Liter Turbó, Z20LET Motor, 22X Ezer Km, 200e-nél elvileg motorcserélt, pár apróság van rajta még, de csinálgatom szépen apránként.
OPC mivolta miatt böséges felszereltség, esetleg a gyári navi ami picit érdekesebb, illetve a Recaro börbelsö.

Köszönöm, hogy itt lehetek. :)

Üdv,
Gergö

(#60425) beg válasza Szada85 (#60424) üzenetére


beg
veterán

Üdv itt!

A G kabrió mellet a szívem másik csücske az OPC karaván. Képet nem dobsz fel, hogy irigykedjünk? :)

(Illetve a gsi F sem lehet rossz, kíváncsi lennék)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60426) Szada85 válasza beg (#60425) üzenetére


Szada85
aktív tag

Üdv,

Igazából nekem is véletlenül jött képbe, valami kis egyszerü szaladgálós Corsában gondolkoztam, aztán felmerült, hogy hazautazáshoz jól jöhet a nagyobb csomagtartó, így lett G Astra, megnéztem pár Z18XE-s kombit, mert az eröhöz ragaszkodtam, aztán úszott be a képbe az OPC, felkerült ez, megnéztem, kipróbáltam, komoly baja nem Volt ( nyilván nem tökéletes, de azok rettentö drágán mennek, ha épp vannak ), így beleültem. :)

[ Szerkesztve ]

(#60427) Petyyyyy válasza Szada85 (#60424) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Remek bemutatkozás, máris nem kedvelünk az OPC kombid miatt. :P Uccu neki, készíts pár jó minőségű képet, hadd örömködjünk.

Ahogy látom itt a küszöb formája is más. Gondolkodtam, hogy lefújatom a sajátomat, de akkor inkább vadászok majd egy megfelelő darabot. Nem akarok bazári hatást.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#60428) beg válasza Szada85 (#60426) üzenetére


beg
veterán

Kicsit komor, de piszkosul tetszik :C

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60429) trassher válasza Szada85 (#60426) üzenetére


trassher
addikt

Gratulálok, nagyon szép, bár a fekete felni már szerintem sok. :) A te példádból is látszik, hogy mennyire más ott mint itt. Nálunk g astra opc-t csak a neten lehet látni mert az egész országban jó ha van 3.

Redmi Note 7

(#60430) Szada85 válasza Petyyyyy (#60427) üzenetére


Szada85
aktív tag

Remek kezdés, bár bíztam benne, hogy ennél nehezebb lesz magam megutáltatni, de hat elég egy komorfekete sebes hullaszállító, és kész is :DD

Ezek után örömmel csinálok még képet, hiszen már hova fajulhatna a közutálat :DDD

Élöben egyébként nem annyira komor, nekem például kimondottan tetszett/tetszik fekete kerékkel. :)

Ami nem gyári extra rajta, az egy KW gewinde, egy komplett kipu-rendszer, és ezek a fekete 18"-os kerekek, azonban már nem ezeken gurulok, ugyanis a rajta levö nagyon peres gumik nem annyira szeretik a mindennapos használattal ( még az agyonhypeolt babapopsi német utakon is ) járó stresszt, így egyel visszább léptem, és maradok a gyári méretü 17-es görgöknél. :)

(#60431) bandi0000


bandi0000
nagyúr

köszi srácok, igazából nem is az autó volt a lényeg csak kíváncsi voltam mennyit ehet az a motor

Suli mellett valszeg nem fogok tudni nagyon dolgozni úgy hogy el lesz halasztva az autó vásárlás, és ha halasztok akkor lehet a B veci helyett nézegetem majd a C veciket, G Astra után a többi nem igen tetszik, vagyis tetszene a sedan de az meg drága :D

Xbox One: bandymnc

(#60432) AMD Power válasza Szada85 (#60426) üzenetére


AMD Power
titán

Szèp kis dög! Üdvözlünk a csapatban! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60433) HoaryFox válasza Szada85 (#60424) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Üdv köztünk! Nagyon szép az az OPC Astra :Y Bár egy kicsit mafffiózó feeling :D

Ha szeretnéd, akkor a topik összefoglalóba bedobhatom a géped! :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#60434) F_Zolee válasza Szada85 (#60426) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem rossz. De, hogy legyen aki bele is köt valamibe. Egy polírozás ráfér. ;]

(#60435) diegho


diegho
nagyúr

Felraktam az EGR blackplate-et, délután megyek vele egy 20km-es kört, hogy mi a helyzet.

(#60436) Petyyyyy válasza Szada85 (#60430) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Munkatársaink minden erejükkel arra tőrekszenek, hogy érezze Ön fontos nekünk. ;]

A hangsúly itt a sebesen van, fekete hullaszállítónk nekünk is van. :D
De jól írták előttem, valóban inkább csak irigység van, mert tényleg nagyon ritka az OPC itthon.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#60437) Stauffenberg válasza Petyyyyy (#60436) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Múltkor egy haverommal pont láttunk egy eredeti M3 E46-ot, rögtön le is szólta, hogy milyen suttyó dolog telefosni egy autót ilyen beavatkozásokkal, attól még nem megy majd jobban. Aztán felvilágosítottam, hogy itt most éppen nem a ratyi optikai tuning esete áll fenn, hanem ez egy teljesen gyári M3-as. Na most ehhez képest egy eredeti OPC G Astra még ennél is ritkább, avatatlan szemnek rögtön az jön le ilyet látva, hogy biztosan bontott-utángyártott elemekkel van kidekorálva az anyutól örökölt széria 1.2-es kávédaráló.

Van az utcánkban egy G Astra, aminél az OPC felszereltség megállt az első lökös kicserélésében, kapott egy hangos kipufogót meg tele van ragasztva Aliexpresses OPC matricákkal.

(#60438) Szada85 válasza Petyyyyy (#60436) üzenetére


Szada85
aktív tag

Dehogy, van már otthon is legalább 5-6 darab Caravan OPC, az utóbbi évben többet is importáltak, legalább 3 kékröl, 1 ezüströl és egy pirosról tudok ( ez utóbbi aztán a ritkaságok ritkaságja ), persze jogos, hogy ettöl még ritkábban elöforduló autó, mint a többi G Astra variáns. :)

Bár egyre több felOPCoptikázott hagyományos G astra szaladgál otthon is, a múltkori hazaútkor is megkérdezte egy kedves kutas srác, hogy
- " Jól néz ki, Te raktál rá teljes OPC optikát? ", majd a " Nem, ez gyári OPC. " választ nem tudta nagyon elhelyezni térben és idöben. :D

Igen, jogos, volt/van vele meló azért, bár szerencsére nem a födarabokkal, inkább csak az elözö tulaj ízlésficamainak nyomait tüntetem el, illetve a hanyagságából adódó dolgokat csinálom meg. ( van pár, viva la gondos német tulajok ugye :D )

De, hogy tényleg kicsit próbáljak javítani a helyzetemen/irigyeltségemen/utáltságomon, nem csak fenékig tejfel az OPC-zés, ugyanis, mint már két szervíz által is megerösített tény, hogy OPC-hez nem tudsz önmagában féltengely-csuklót venni ha eldobja a haját, utángyári sincs, gyári Opel darab rendelhetö ( itthon 270e, Németben 330e Ft-nak megfelelö összegért ). Fórumokon is folyamatos téma, hogy ki milyen hibrid megoldásokkal próbálkozik, és melyik meddig húzza.
Nyilván, tudom, kellett nekem ilyen ritka holló :DD

De, hogy kérdezzek is, van esetleg valamelyikötöknek tapasztalata utólagos BT-s, telefonkihangosítós rendszerröl?

(#60439) Petyyyyy válasza Stauffenberg (#60437) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Rajtam sosem tör ki ez a lehurrogós roham. Helyettr nyálcsorgás van ezerrel és gyanakvás, vajon tényleg OPC megjelenése forog-e fenn. Nettó trollság, de majd ha nem 30K lesz egy OPC hűtőrács, feldobok egyet én is az Y20DTH elé. Sajnálom, nagyon tetszik. :B
A raccsingos maszekolást viszont megvetem.

Szada85 - Ilyen sok kombi lenne itthon belőle? Nem igazán hallatnak magukról sajnos.
Amúgy meg részvétem. Elég durván megvan a sötét oldala akkor ennek is. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#60440) AMD Power válasza Stauffenberg (#60437) üzenetére


AMD Power
titán

kapott egy hangos kipufogót meg tele van ragasztva Aliexpresses OPC matricákkal.

Ez milyen rohadt szánalmas... :(

OPC-s Decide kollégáról tud valaki valamit?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60441) Szada85 válasza Petyyyyy (#60439) üzenetére


Szada85
aktív tag

Személyesen én Sem ismerem öket, de Facebook-on, illetve Opel Családi Nap képgalériáiban is lehet találni róluk képeket, jellemzöen aki korábban Gsi-zett, Ök vettek utána OPC-t, akár 3 ajtós, akár Caravan verziót.

Persze, végülis lehet mondani, hogy "ha van pénz majomra, legyen pénz banánra is", magam is ezt a szemléletet vallom, illetve tisztában vagyok azzal is, hogy a használt autóra igenis kell költeni, ilyen végett sosem zavart, ha ezt, vagy azt ki kell cserélni, de ezen alkatrész árának aránytalansága miatt most én is valami hibrid megoldást fogok építtetni, mert egyszerüen ennyit nem ér egy féltengely, ami aztán majd X Km alatt megint elhagyja magát :D

Engem igazából nem zavar, ha mindenki OPC optikára építi az autóját, ez minden egyéb márkánál megvan, legyen az M-es BMW, S-es Audi, vagy akár korábban ugyanígy a Gsi optika is népszerü Volt, söt engem pont megmosolyogtat az ilyen helyzet, mint amit meséltem, amikor megdöbbenti a laikust, hogy jahogyezegyigaziii :). Az pedig tagadhatatlan, hogy jól áll az Astrának az OPC design, persze ha ízléssel és nem Aliexpressz OPC matricával van füszerezve :D

(#60442) trassher


trassher
addikt

Kész

Redmi Note 7

(#60443) diegho


diegho
nagyúr

Az normális, hogy EGR vakolás után jobban megy az autó?

(#60444) HoaryFox válasza diegho (#60443) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Igen.

Nincs kipufogógáz-visszavezetés -> több friss levegő -> nagyobb pukk -> több kilowatt :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#60445) F_Zolee válasza HoaryFox (#60444) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na meg több szennyezés a levegőbe. ;]
Amúgy műszakin ezt nézik, nem? Már a levakolást.

(#60446) diegho válasza F_Zolee (#60445) üzenetére


diegho
nagyúr

Biztos van olyan barom, aki nem veszi ki műszaki előtt 2 perc alatt, én nem tartozok közéjük.

(#60447) AMD Power válasza trassher (#60442) üzenetére


AMD Power
titán

Bármennyire is nem tetszik ez a kék szín akkor is szép ez a kis dög. Bárcsak "jó" is lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60448) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt nem gondoltam volna.... :Y

1.6 Turbo 200Le

A gázpedált nem kímélve és a teljesítményt gyakran lehívva 6,7 l/100 km

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60449) Petyyyyy válasza AMD Power (#60448) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ööö...OK. Hiszem ha látom. Ide vele egy hétre, aztán majd meglátjuk. Itt kell lennie valami furfangnak. Vagy ~ 6 év múlva vennem kell egy K-t ezzel a motorral? :Y

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#60450) AMD Power válasza Petyyyyy (#60449) üzenetére


AMD Power
titán

Nem hinném ,hogy nekik érdekük vagy céljuk lenne az ,hogy ne írjanak igazat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.