Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) hdman válasza trassher (#41250) üzenetére


hdman
őstag

Én mászkáltam pár napot (sőt majdnem meg is vettem) egy E36 325tds-sel, ami M futóműves volt, 19es felnivel. Az állat gazdája még ezt ültette... Hullottak az aranyfogaim :DDD

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#41252) trassher válasza hdman (#41251) üzenetére


trassher
addikt

Azért ne hasonlíts egy 3-ast egy 5-öshöz. :D Egy olyan jellegű autót képzelj el amire 3 éven keresztül évi 1 milliót költött a gazdája hogy tip-top legyen. :) Maradjunk annyiban hogy ott még a 20-as kerékkel sem ütött, rázott semmi csak az az igazi "krúzolás" érzet volt meg. :))
Na meg az M-es futómű sem épp komfortra van hangolva mint tudjuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#41253) Declare válasza tboy93 (#41248) üzenetére


Declare
őstag

Ez igy van. Pl pont az autos topicban csocsaltuk egy kicsit az uj Mondeot....vagy inkabb csorgattuk a nyalunkat :DDD

Kifejezetten butan nez ki a nagy kasztni egy 16 os kerekkel [link]

Meg mondjuk nekem a feher szin se tetszik nagy autokon, de ez mar mas kerdes....

egy 17-18 felni ami nekem tetszik egy auton. A 19 is jol tud kinezni egy nagyobb kasztnin, de annyira peres gumikkal, sem a komfor, sem a katyubiztonsag nem lehet tul erös.... :U

[ Szerkesztve ]

(#41254) hdman válasza Declare (#41253) üzenetére


hdman
őstag

Szerintem egy középkategóriás autóm a 17-18 az arany középút a kinézet és a komfort között. Nekem a H Astra kombimon nyáron 17es van, nem üt, nem ráz, nem kemény...

Sopron city :)

(#41255) tresh válasza hdman (#41254) üzenetére


tresh
addikt

Szerintem is a 17 az a méret ami még élhető a magyar utakon :) 45 -ös magassággal :R

(#41256) zolikaDB válasza trassher (#41211) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mondjuk, a tiéden jól mutatna a 16-os Opel acélkerék, felpolírozva, majd picit fényes lakkal megfújva, h ne poshadjon!
Ezt a felnimizériához böffentettem hozzá! :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#41257) trassher válasza zolikaDB (#41256) üzenetére


trassher
addikt

Ez még nekem is tetszene. :K

Redmi Note 7

(#41258) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Szerelő hívott, el van hajolva a klimakompresszorom, ezért ereszti a klímagázt. Most kereshet bontottat... :(((

(#41259) tboy93 válasza zolikaDB (#41256) üzenetére


tboy93
nagyúr

ez mekkora ötlet :)

(#41260) haddent válasza trassher (#41250) üzenetére


haddent
addikt

Nekem nem.. bár ahogy mondják ( tresh ) akkor lehet, hogy keverem a 3 -assal :C :R De biztos, régebbiekre sem megy fel? Na mindegy, akkor 17. De nem, nekem nem jön be ez az iszonyatosan peremes felni. Illetve szép-szép, de olyan túl sok. Én inkább a klasszikus szépségeket szeretem, és direkt tetszik ha van egy picit magassága a guminak. MOndom nem sok, de egy kicsi.

Declare jogos, ez nagyon hülyén néz így ki.

tboy93 persze, nyilvánvaló. Azért hoztam két példát, amit én ismerek és láttam / ti is biztosan láttatok és ismeritek nap mint nap (ezek szerint 3as, nem 5 ös bmw, valamint a G-H Astrák ~ nekem 16" a legszebb :R ) Ennek arányaiban növelni kell egy X5 -höz nyilván :DDD

(#41261) tresh válasza haddent (#41260) üzenetére


tresh
addikt

Azért ez még szerintem bőven nem peres gumi és a kerékjárati ív is meg van töltve :R

(#41262) tboy93 válasza tresh (#41261) üzenetére


tboy93
nagyúr

Meg van toltve a kerekjarati iv? Lol ;]

(#41263) tresh válasza tboy93 (#41262) üzenetére


tresh
addikt

Jó új a gátló benne , biztos nem az enyém :D Itt a gumin volt a lényeg :D Illetve hogy az enyém alatt is ez lesz és ha megjön az ültető akkor necces lesz berakni az ujjad az bodé meg a kerék közé :D

(#41264) Declare válasza hdman (#41254) üzenetére


Declare
őstag

Volt sajna a cseheknel, meg otthon is egy ket olyan vasuti atjaro/katyu, aminel azt hittem kiszakad a kerek....16" al, nem bantam, hogy nem 17.

A masik a költsegek. Ha van egy 6-8 millas bmw, arra ne kerüljön 16 os felni, mert szebb ra a 17-18, de nekem az astrara igy volt közel 200k a gumi es felni. 17 collbol majdnem 300 lett volna es akkor az kenyesebb, gyorsabban csereerett lesz es jobban fogja is a kocsit. A kasztni nem nagy, igy a 16 se nez ki hülyen. Nyilvan ha a költseg nem szamitana akkor 17 es ment volna ra....de ha nem szamitana akkor meg nem H astram lenne :D es a kör bezarult :D

(#41261) tresh Ugyan ilyen a strukturfelnim a telivel, csak 16". Ez a kocsi meg emelön van vagy ilyesmi :) ilyen 16" al nekem.
Ezt az ültetes dolgot viszont tovabbra sem tudom hova tenni.....de ha Nektek tetszik, persze hajra :))

(#41265) tresh válasza Declare (#41264) üzenetére


tresh
addikt

Nem lesz ilyen az enyém , csak 3 cm-t rakom lejjebb az a gyári sport rugója. kb hasonlóan fog kinézni mint most a tied :R

(#41266) Declare válasza tresh (#41265) üzenetére


Declare
őstag

Az ugy megint mas persze :)) azt hittem tenyleg valami hasonlot akarsz, mint a kepen es csak azert nem irtam be, hogy egyebkent ez az auto, amit linkeltel, tipikusan 150 el, füstötokadva, roman rendszammal, farnehez allapotban szokott rohangalni az autobahnon :DDD

(#41267) tresh válasza Declare (#41266) üzenetére


tresh
addikt

Az enyém patika vagy is lassan az lesz és egy deka füstje sincs. Nem linkelem mert kinyírnak érte itt :D Az a baj hogy rengeteg elhanyagolt romot hoztak be, pár száz ezerért a románok is veszik mint a cukrot meg a kamu olaszok= tesók :D

[ Szerkesztve ]

(#41268) hdman válasza Declare (#41264) üzenetére


hdman
őstag

Én 2 garnitura felnivel vettem a kocsit, 17" a nyári, 16" a téli, ezt hála égnek nem kellett megvenni. A Gumik: 130e és 120e voltak 2014ben :(

Sopron city :)

(#41269) tboy93 válasza tresh (#41263) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem most ilyen 30/30-al, 185/65r14-el (gyari 185/70r14 lenne). link

Kicsit kevesnek erzem, ugyhogy mar vettem egy szett eibach sportlinet (45/30), ugy picit szebb lesz, felni meg 16" a terv, 205/45-el (kb. ugyan annyi lesz a kerek atmeroje mint 185/65r14-el). Igy meg lesz par cm (~2?) az iv es a gumi kozott, de kell is, gyakran elofordul a 4 szemely + sok csomag, jo lenne ha nem erne bele az ivbe a kerek...

ui.: ajto javitasa nyaron :((

[ Szerkesztve ]

(#41270) haddent válasza tresh (#41261) üzenetére


haddent
addikt

Ez szép, de látni kéne hozzá az autót is. Egy kép csak egy kerékről nem mondd el sokat. De ez alapján szép. Ez 17"? Mert most nyilván 17" is belefér nem arról van szó, csak az már jóval drágább is :B

Declare most este láttam megint 2 BMW -ét. Egyik gyári (díszes) acélfelnin csoszogott, kombi volt. Kifejezetten jól állt neki. Látszott rajta, hogy BMW, szép volt, de nem akart 22" alufelnin gurulni egy kombi... Szvsz. nevetséges. Mint amikor 1.0 swiftre rárakják a Nissan GTR kipufogót meg légbeömlőt :DDD Jó nem annyira, de nem tetszik. Aztán volt egy alu felnis is, az se volt 17" -nél nagyobb az 100%.

De épp ezen a led-xenon-halogén-lézer stb mizérián is gondolkodtam. Jött egy új valami mazda, hülyén nézett volna ki xenon nélkül. Jött egy (új!) Mustang, hülyén nézett volna ki NEM halogénnel hanem bármi mással. Jött az a bmw kombi, az is a legszebb volt a klasszikus kerek halogénnel. Kinek mi, és főleg milyen autóra/lámpatestbe. Sokat számít, én elismerem, hogy technológiára sokkal többet nyújt, de kinézetre nem feltétlen nem mindig. (nekem)

(#41271) horvathkrisz válasza haddent (#41270) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Mi a baj a kombival? Limuzint a nyuggerek vesznek, mert azok mar ugyse mennek sehova, szal nem is kell a hely...

(#41272) haddent válasza horvathkrisz (#41271) üzenetére


haddent
addikt

Én sehol nem mondtam, hogy a kombival baj lenne? Az nem tetszik ( nekem ) ha mást akarnak csinálni valamiből, mint ami valójában. Kombiból sportkupét, személyautóból terepjárót stb.. Szóval egyáltalán semmi baj a kombikkal, nem tudom mit érthettél félre :N

(#41273) horvathkrisz válasza haddent (#41272) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Csak arra gondoltam, hogy egy kombira is lehet rakni nagyobb felniket, attol meg nem nez ki szarul.
Amugy a paraszttuningot en is elitelem, amikor valaki azt hiszi hogy nagyobbat alkot mint a mernokok az autogyartasban-mert sokat jatszott a nitforszpiddel, vagy ronggyá nezte a halaos irambant vhs-en.
Szoval a gyari allapot a kiraly. ;)

(#41274) Gergőke88 válasza tboy93 (#41269) üzenetére


Gergőke88
addikt

Honda topik lett ez? ;]

(#41275) AMD Power válasza haddent (#41272) üzenetére


AMD Power
titán

A kombi az egyik legjobb "verzió" egy autóból. Ami nálam még szóba jöhet belőle az 5 ajtós. Sedant semmiből nem vennék.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41276) Declare válasza hdman (#41268) üzenetére


Declare
őstag

Nyilvan en sem adtam volna el, ha 17 es felnim lenne, de mivel uja vettem, igy döntött a piiinz :D

(#41269) tboy93 de hat ez egyaltalan nem gaz! Amilyen kepekert rajongani szoktal Te is, azt hittem ilyen szikrazo alju 45° os kerekekkel allo verdat hajtasz :D . Ha nem mondod, hogy ültetve van, fel sem tünne. Mondjuk tovabb en mar nem ültetnem, egy szep felni, kis nyomtavszelesitö es perfekt ;) marmint nekem persze :))

(#41271) horvathkrisz pont a nyuggerek nyomulnak, kombival, lakokocsit vontatva ;) nekem baromira nem jön be a kombi....egy szep limuzint elrontani azzal, hogy felbevagjuk es betoldunk 3m femet....a hatuljat meg lecsapjuk :U nem az en vilagom....egyedül az allroad ami ezt szepen hozza.

A kombi egy igaslo....4 gyerek, malteres vödör, babakocsi, "apa lasiiiiiiiits, tudod, hogy mindig felkeveredik a pici gyomra" :DDD .....ilyenek :P. A 20" meg sportkipufogo a visszasirt fiatalsag szimbolumai rajta :DDD ;]

no offense, praktikus persze :) ....de melle kell egy szep, erös, sportos limuzin a garazsba ;]

(#41277) AMD Power


AMD Power
titán

Nesze nektek egy igazi Autó! ;]

Olyan jó, mint a Nürburgring, pedig ez már "csak" egy sima OPC Corsa

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41278) Gergőke88 válasza AMD Power (#41277) üzenetére


Gergőke88
addikt

Inkább ezt linkeld:
[link]

Ez legalább egy normális teszt, nem csak egy hír...

(#41279) horvathkrisz válasza Declare (#41276) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ez csak magyar meg amerikai latasmod. :DD
Sehol mashol nem menö a limuzin.

(#41280) hdman válasza Declare (#41276) üzenetére


hdman
őstag

Ma szorakoztam a DashCommander android progival. A gyári 110kw+320nm+chipre irt 130kw+415nm-t, de még ment volna feljebb, csak levettem a lábam a gázról :D

Nekem is kombim van, ha gyerekkel megyek, akkor totál normálisan, a forgalommal csorgok, ha egyedül vagyok, akkor is többségében okosan, de van amikor erősen dolgozik a chip :))

Sopron city :)

(#41281) AMD Power válasza Gergőke88 (#41278) üzenetére


AMD Power
titán

Ez már volt... minek linkeljem? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41282) mephi666


mephi666
nagyúr

cég mellett leállt egy fekete Hastra ilyen momo felnikkel, el tudnék viselni egy szetet ebből a kocsi alatt :DDD ahogy nézem árban sincs elszállva... csak honnan a francból lehet ebből egy garnitúra 14" 4x100-at keríteni?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41283) Gergőke88 válasza AMD Power (#41281) üzenetére


Gergőke88
addikt

és akkor ezt a sima hírt minek linkeled.
0 információ volt benne...
Mondjuk tőled megszokhatnám már, hogy ilyeneket linkelsz.. :U

(#41284) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Marad az új klimakompresszor...
15 körül lenne bontottan, 15 körül a tömítések, tömbszelence meg ilyenek, 30 és még a munkadíjj... Egyszerűbb újat venni, de a generátorral együtt megint egy 100-as lesz a vége :W
És még kell majd egy akksi, és a főtengelytárcsát is ki kell cserélni abból is 20 lesz az új....

[ Szerkesztve ]

(#41285) Declare válasza horvathkrisz (#41279) üzenetére


Declare
őstag

nem, ez az en latasmodom. ;) nem tetszenek a kombi autok...ennyire egyszerü :) egyelöre nem kell gyerekülest szerelnem, nem akarok mosogepeket es CRT tv ket szallitani, sem festö letrat.....innentöl kezdve eszembe se jut +500kg vassal közlekedni es a designt bealdozni....lehet eljön az en idöm is, de amig lehet kitartok a limuzin mellett......mondom ezt egy gtc vel most :DDD

(#41280) hdman csak addig amig nem nö még egy picit a kis lurko....Ö mar nem fogja levenni a gazrol a labat, mint a tatter ;] :DDD :DDD :DDD milyen buetooth kütyüd van? Allandora van radugva?

(#41286) hdman válasza Declare (#41285) üzenetére


hdman
őstag

Ilyen van, csak akkor dugom rá, ha kell.

Sopron city :)

(#41287) F_Gergely válasza hdman (#41286) üzenetére


F_Gergely
őstag

ez egyébként jó cucc, nekem egy bajom vele hogy dízel verdával 2005 előtt nem igen működik. Nem csak egy úgy egyébként egyik ilyen bluetooth-os cucc se. :(((

(#41288) AMD Power válasza Gergőke88 (#41283) üzenetére


AMD Power
titán

Tőled meg azt szoktuk meg ,hogy csak szinte trollkodni jársz ide. És nagy szeretettel kóstolgatsz , főleg engem. Kezdem rohadtul unni. Valami nem stim vagy nem tetszik neked akkor nyomhatunk egyszer egy szkandert egyik Opel talin. ;) Vagy a legjobb ha csak szimplán hanyagolod ezt a témát.

F_Gergely Nagyon mellé nyúltál sajnos ezzel a géppel... olyan számok röpködnek itt néha. :(

Declare: Nincs is ezzel semmi baj. Nem vagyunk egyformák. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41289) tboy93 válasza Declare (#41276) üzenetére


tboy93
nagyúr

Felni + gumi + tovabbi ultetes meg a jovo zeneje, most az ajtot szeretnem vegre kijavitani :W

(#41290) F_Gergely válasza AMD Power (#41288) üzenetére


F_Gergely
őstag

na ja de nem tudok vele mit csinálni, eladni nem éri meg főleg úgy hogy a motoron kívül minden ki lett cserélve, újra vagy felújítottra... Egyszer csak vége lesz már ennek és nem kell hozzányúlni :W

(#41291) horvathkrisz válasza Declare (#41285) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Párszor már jól jött a kombi: nyaraláson, bútor vásárláskor, stb. Eddig nekem nem okozott problémát, hogy volt hely az autóban, limuzinnal parszor megszivtam volna... De mondom, ez csak berögződés, semmi több. ;)
Peace.

(#41292) F_Gergely válasza horvathkrisz (#41291) üzenetére


F_Gergely
őstag

+1 én is csak kombit vennék semmi mást. Ráadásul igy van hely a mélyládának ;]

(#41293) Declare válasza hdman (#41286) üzenetére


Declare
őstag

:R

Kivancsi lennek, mit loggolna egy hazauton :) biztos erdekes lenne megnezni. Sajna ahogy nezem WP re nem müködik :(

(#41291) horvathkrisz :DDD semmi berögzödes nincs azon, ha valami nem tetszik. Ahogy AMDPower is irta, nem vagyunk egyformak ;) Praktikus en ezt alairom, de egyszerüen nekem egy aranytalan, csapott hatu limuzin mind, kiveve az allroad, annak van egy olyan szep öszhang a formajaba. szvsz ;)

(#41294) 7Sony7 válasza Declare (#41276) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem szereted a kihívást :) látnád, mikor az f kombit csúsztatom a körfogalomban :)

-

(#41295) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Latom azert van par kombi fan a topikban. :DDD

(#41296) 7Sony7 válasza horvathkrisz (#41295) üzenetére


7Sony7
addikt

Imádom. :) Nem is vennék mást...

-

(#41297) AMD Power válasza F_Gergely (#41290) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos igen. Túl sok pénz van már benne ahhoz ,hogy "kiszállj" belőle csak úgy. :(((

Declare: Az biztos ,hogy a legtöbb kombi minden csak nem szép. De persze ott nem is az a fő szempont. Inkább a praktikusság.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41298) horvathkrisz válasza 7Sony7 (#41296) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En is igy vagyok vele. Szerintem megzavarodnék ha limóba kéne bepakolnom. :DD
A jót könnyű megszokni. Mellesleg nem a szomszédnak vesszük az autót.
Declare, ne ám magadra vedd! :)

(#41299) horvathkrisz válasza AMD Power (#41297) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ne mondd már hogy nem szép, mert a lelkembe taposol. :D

(#41300) AMD Power válasza horvathkrisz (#41299) üzenetére


AMD Power
titán

Nem! :) (Nem szeretem amúgy sem a BMW-et). Meg amúgy is Itt max csak ez szép.... ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.