Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30651) davee_92 válasza Markizmark (#30650) üzenetére


davee_92
csendes tag

Ha simán kicseréled a rizsszem izzókat közel sem lesz ilyen, a fotón látható megoldás egyedileg van kiledezve smd ledekkel, csak így tudod elérni ezt a fényt.

Opel Műhely - Minden ami Opel! - http://opelmuhely.com

(#30652) realmadrid válasza Lomha 8V (#30633) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Köszi, priviben kereslek, ha úgy alakul. Egyelőre kereső fázisban vagyok.

A sas nem vadászik legyekre

(#30653) Lomha 8V válasza realmadrid (#30652) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ok! :)

(#30654) lafaty80


lafaty80
őstag

Corsa b tulajok!

Valaki már szedte le az EGR-t tisztítás, lefalazás végett?

Ma gondoltam nekiesek, de amint meglazítottam a csavarokat, a motor felőli illesztésnél nekiállt csordogálni valami (gondoltam motorolaj? ) Normális ez, nem vagyok nagy autó májszter, de gondoltam leszedni és tisztítani csak nem nagy tudomány :) Hát a rutin meg az évek hiányoznak :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#30655) AMD Power


AMD Power
titán

Ez az Astra Extreme OPC nagyon durván néz ki. :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30656) Nordik válasza lafaty80 (#30654) üzenetére


Nordik
őstag

A hűtővíz folyik. Ez hűti a szelepet. Szóval le kell előbb engedned a hűtővizet. :U

(#30657) marsu válasza mephi666 (#30642) üzenetére


marsu
addikt

Egy villamoscsengő is jó hatással lehetne a gyalogokra, főleg olyan helyen ahol nincs is villamos ...

:D :DDD :DDD

Press any key to continue ...

(#30658) adidas4death válasza Markizmark (#30650) üzenetére


adidas4death
aktív tag

vebbful és zolikaDB: Ő lenne az az illető, aki csak Opelokat ledez, elég profi szinten. :K (ami a képeiből is látszik) de ha kérdeztek tőle pár dolgot nagyon szivesen elmondja hogy mi a szitu, nagyon segítőkész volt akkor is amikor én kérdeztem tőle. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30659) JanR válasza adidas4death (#30658) üzenetére


JanR
addikt

Az én Omega-mat is Ő ledezte, itt vannak a képek: [link] (Ledezés / Opel Omega B ledezés 2010.11.20.).

Csak ajánlani tudom, nagyon profi munkát végez, nem gányol és ha gondod van nyugodtan megkeresheted. A ledek amikkel dolgozik pedig nagyon jó minőségűek. 4 éve nem égett ki (az elején 1 megadta magát, de arra mondta is, hogy az nem az a típus amit használni szokott.. szó nélkül kicserélte, azóta hibátlanul világít az autómban)

[ Szerkesztve ]

(#30660) adidas4death válasza JanR (#30659) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Akkor tied az Omega :DDD Megvagy. A tied alapján döntöttem el h az én B vekim is igy fog kinézni, mármint h ilyen hideg fehér lesz, eddig még nem találtam hasonló kocsit amiben ilyen összeálltásban lett volna. :K (meghát ugye a belső és nagyon hasonlit, leszámitva h nálad minden picit nagyobb :D )
Én annyival fogom még ezt a dolgot megfejelni, hogy a mutatókat vörösre csináltatom a sráccal.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30661) JanR válasza adidas4death (#30660) üzenetére


JanR
addikt

Jóban vagyok a sráccal, még anno viccelődtem is nála, hogy a következő autómat is hozzá viszem. Aztán most nagyon úgy néz ki, hogy fejegység csere után megy hozzá a Signumom is, nagyon megszerettem ezt a jégfehér színt. Annyi egyébként változott az Omega-n, hogy a BC nem kék maradt, hanem az is fehérre lett cserélve később. Az elején is úgy lett tervezve, csak pont kifogyott a ledjeiből az Adrián, aztán várni kellett rá, addig pedig betette a kékeket.

(#30662) mikoljan válasza JanR (#30661) üzenetére


mikoljan
tag

Szia,

S úgyanúgy dimmelhető maradt a műszeregység világítása?

- - - We Enter Into The Future - - -

(#30663) JanR válasza mikoljan (#30662) üzenetére


JanR
addikt

Na most akkor ezt kérdezd meg úgy is, hogy én is értsem :D

(#30664) mikoljan válasza JanR (#30663) üzenetére


mikoljan
tag

Bocsánat! :)
A fényerősség továbbra is állítható maradt?

- - - We Enter Into The Future - - -

(#30665) JanR válasza mikoljan (#30664) üzenetére


JanR
addikt

Persze, minden ugyan úgy működött. Tényleg nagyon szépen és jól dolgozik!

(#30666) gaben75 válasza gaben75 (#30634) üzenetére


gaben75
tag

Sziasztok,

Erre tud valaki mondani valamit?

köszönöm.

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#30667) sitotomi


sitotomi
tag

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectra_c/opel_vectra_c_2.8_v6_opc-7278345
Szívem szakad meg, hát hogy lehet valami ilyen szép és tekintélyt parancsoló... :)

(#30668) adidas4death válasza sitotomi (#30667) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Azt úgy igen, köszönöm szépen. :Y "Superchips tuning 325LE 480NM" Azért ez sem semmi :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30669) sitotomi válasza adidas4death (#30668) üzenetére


sitotomi
tag

Jahm :K
Utubeon van pár videó ahol csak lesnek utána az AMG Merciből... :DD
Egyébként, lehet hogy velem van valami baj, de jobban tetszik kocka lámpával az opc vectra...
[link]

Egyébként a fehér Astra is a tiéd, ami ott szokott állni a kék helyén?

[ Szerkesztve ]

(#30670) adidas4death válasza sitotomi (#30669) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Hát azt elhiszem hogy lesnek belőle, én is megbánnám (ha vennék, mivel semmi pénzért nem kéne) az AMG Mercit ha elmenne mellettem egy "ilyen"... :DDD
Neem, az nem az enyém, az enyém csak a kék szépség :)) A fehér Astra a munkatársamé.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30671) Findzs válasza gaben75 (#30666) üzenetére


Findzs
addikt

sajnos nem tudom hol helyezkedik el a motorban pedig 7 évig volt h astrám :B

azt tudom, hogy így néz ki [link]

de ha begurulsz egy szerelőhöz pár perc alatt kicseréli neked

(#30659) JanR:

és mennyibe kerül egy ilyen ledezés?
csak kíváncsiságból kérdem nem hiszem, hogy ezért elmegyek olyan messzire
pedig a végeredmény tetszik :K

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#30672) gaben75 válasza Findzs (#30671) üzenetére


gaben75
tag

Köszi,

Csak sajnos ez nem az nekem azt jelzi hogy kevés benne a víz úgyhogy gondolom valahol a tágulási környékén van.

Asszem ez az :-D
Jó ötlet volt a kromax.
Már csak azt kellene tudni mennyire bonyolult kicserélni.

De azért köszi, segítettél meglelni. :R

[ Szerkesztve ]

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#30673) adidas4death válasza Findzs (#30671) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Nem muszály elmenni, tudod postázni is a cuccokat, persze ha tudod nélkülözni őket pár napid. ;]
Nekem B Vekire ezt irta:

"12.000Ft a műszerfal ledezése, ami tartalmazza a kilométeróra, TID kijelző, fűtéskonzol,
világításkapcsolópanel, és ha van, akkor az elektromos ablakemelő kapcsolók
háttérvilágításának kék, piros, zöld vagy fehér színűre ledezését "

Szerintem elég baráti, tudva/látva hogy milyen minőségben dolgozik. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30674) Findzs válasza gaben75 (#30672) üzenetére


Findzs
addikt

bocsánat félre értettem :B
nekem nem is volt olyan szintjelző a kocsimba :N

(#30673) adidas4death

tényleg nem sok annyit megérne
de sajnos nem tudom nélkülözni, az ilyesmit amúgy is jobb szeretem helyszínen megoldani
inkább megvárnám és ha szabad akkor nézném is közben, hogy csinálja

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#30675) mikoljan válasza JanR (#30665) üzenetére


mikoljan
tag

Köszi a választ!

Tényleg jól néz ki egy-két műszeregység a led-kel.

Jól értem, hogy neked kell kiszedegetni a ledezni kívánt dolgokat és elküldeni a srácnak?

- - - We Enter Into The Future - - -

(#30676) KillHates válasza Declare (#30649) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gondolom tele van a mennyezeted lámpákkal. És azokban 11W-os szofiták vannak; azok zabálhatnak rendesen! Nekem elől volt 1db 11W-os és hátul kettő 11W-os - így csak ezek hárman voltak 33W-al a buliban!
Amióta a LED-ek vannak benne, nincsen gond az indítással. (mert néha akadt,hogy 1-2 órás bütykölés után -közben folyamatosan nyitva voltak az ajtók- egy kicsit nehezebben indult )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#30677) KillHates válasza AMD Power (#30655) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem inkább az ára kellene ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#30678) KillHates válasza gaben75 (#30672) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Már csak azt kellene tudni mennyire bonyolult kicserélni."

Ahogy nézem ez a kiegyenlítő tartály alján :Y van:

Itt találsz itinert, hogy hogyan kell porrá szétszedned a kocsit (mint mindig, minden apró sz@r miatt - bekaphatja a GM a részemről :W )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#30679) gaben75 válasza KillHates (#30678) üzenetére


gaben75
tag

Köszönöm :R :R

Hétvégén lehet neki is fogok, bár majd még előbb vennem kell érzékelőt.

Köszi mégegyszer.

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#30680) adidas4death válasza Findzs (#30674) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Nem tudom, hogy ott meg lehet-e várni mert nekem 5-8 napot irt ha jól emlékszem mert annyi munkája van hogy nem tud azonnal belekezdeni, de ezt már vele kell megbeszélni, mert az is lehet h megvárhatod, én nem akarok helyette semmit mondani. :N

mikoljan: Hát ha messze vagy tőle akkor igen, ha közelebb laksz hozzá és nem akarod te szétszedni akkor nem tudom, hogy ő ezt a részét vállalja-e, ez szintén megbeszélés kérdése.
Nemtudom hogy újabb (H Astra C veki stb..) modelleknél mennyire bonyolult, de B vekinél nem egy agyhalál kiszedni a dolgokat. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30681) KillHates válasza gaben75 (#30679) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vegyél egy doboz szeduxent is! :)
Fog kelleni, hidd el! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#30682) JanR válasza mikoljan (#30675) üzenetére


JanR
addikt

Én odamentem hozzá személyesen és mindent maga csinált. Nem annyira szereti, ha ott vannak nála, de mivel én is utaztam miatta 50 km-t, így nem tudtam mást csinálni. Legalább jól elbeszélgettünk, így neki sem volt gond, legalább is később ezt mondta. Amúgy az egész művelet kb. 8-10 órát vett igénybe, mire az egész autómat beledezte, mondjuk azt vegyük bele, hogy a ledeket és az ellenállásokat akkor és ott csinálta meg.

De olyanokra is figyelt, hogy ha egy gombban volt valami kosz, vagy sorja még azt is kipucolta, vagy ha a led nem világított megfelelő szögben (leginkább a sebességmérőnél fontos), akkor addig igazgatta, míg jó lett. Meg a műanyag elemekre nagyon-nagyon figyel. A Tigra ami meg fent van a galériájában, az a sajátja, nagyon kemény dolgokat megoldott már benne ledekből.

(#30683) Declare válasza KillHates (#30676) üzenetére


Declare
őstag

multkor összeirtam magamnak, de mar nem emlekszem fejböl. Ajto/csomagter nyiaskor automatikusan 3db elöl közepen, 2db a rendszamtablan hatul, csomagterben 1 + müszerfal vilagitas, közepkonzollal (ezert kerdeztem, hogy ez szerinted biztos LEDes? mert szerintem nem), illetve az a klimaallitgato zümmögö franc sem levegövel megy. Emellett van ugye hatul közepen 2db (bar azokat le lehet 0 ra kapcsolni, azt meg is tettem), 1db a kesztyütartoban. Ha ezeket a wattokat az ember összadja es belegondol, hogy beül a kocsiba elmegy a boltba, kiszall, bevasarol, csomagokat bepakol, beszall, indit, arrebgurul, bevasarol 2, hazamegy kipakol.....szivodik az akku rendesen...mert van amikor en sem 1000km es utra indulok :)

De elfogadom, hogy tulparazom ezt a dolgot a multkori kalandom utan.... :)) viszont nyugodtabb lesz a lelkem, ha LED ek lesznek benne. Par ezer ft bol megvan es meg jobban is nez ki :))

(#30684) Declare


Declare
őstag

H astra LED belsövel hmmm :)

(#30685) davee_92 válasza gaben75 (#30679) üzenetére


davee_92
csendes tag

Hétvégén lehet neki is fogok, bár majd még előbb vennem kell érzékelőt.

Szerintem kapásból ne vegyél érzékelőt, ha jól tudom egy gyűrű lebeg az érzékelő rúdja körül a vízszintnek megfelelően, lehet, hogy csak leragadt neked az a gyűrű hiába van bent folyadék, én egy szemrevételezéssel, tisztítással kezdeném, hátha nincs semmi gondja!

H astra LED belsövel hmmm :)

Utánanéztem én is, mert szintén ki szeretném cserélni fehérre a belső dolgokat, kivéve a rádiót, mert az úgyis megy ki belőle, a lényeg, hogy több mint 100db SMD ledet kell kicserélni ahhoz, hogy az legyen a végeredmény amit a videóban látsz!

Pl, GID kijelző háttérvilágítása:

Szóval van mit cserélni bent, a fenti világítás kapcsoló/olvasó lámpa kivételével elvileg mindenhol SMD led van, ott fent 3mm-es víztiszta sima led van sárga, azt viszonylag könnyű cserélni.

Más:

Akit érdekel lehet rendelni Opel Műhely nyakpántot, amíg a készlet tart!

1250 ft/db postával! 3db felett olcsóbb! (-100ft/db)

Rendelés: info@opelmuhely.com

Így néz ki:

[ Szerkesztve ]

Opel Műhely - Minden ami Opel! - http://opelmuhely.com

(#30686) diablo1984 válasza realmadrid (#30630) üzenetére


diablo1984
veterán

nálam a lagunaban gyárilag iker van, amolyan "kurv@@nyád" hangja van, ezzel nem merek senkinek köszönni, mert lelki traumát okoz a hangja az emberekben! ;] :))
ezt tudom ajánlani, bontóban párezres lehet.....

be van itthon 5ös bömös duda, az is jó nagy olyan jakkürtös féle! :DDD

(#30687) davee_92 válasza realmadrid (#30630) üzenetére


davee_92
csendes tag

Nekem vannak gyári, ha minden igaz Opelről származó kürtjeim, nem a sima kör alakú hanem a csigaház szerű :D
Ha érdekel keress meg privátban és küldök róla képet, az biztos szépen szól bár nem próbáltam még ki.

Opel Műhely - Minden ami Opel! - http://opelmuhely.com

(#30688) Petya25


Petya25
addikt

Ha valakinek kedve támadna szétbontani a középkonzolt Astra H-ban.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#30689) realmadrid válasza davee_92 (#30687) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Kösz, most ezt nézegetem, illetve a Hella oldalán meg lehet hallgatni : Twin Tone Horn TE16

A sas nem vadászik legyekre

(#30690) davee_92 válasza realmadrid (#30689) üzenetére


davee_92
csendes tag

Nekem olyan van mint a Hella weboldalon a Twin Tone Horn TE16-os típus!

Opel Műhely - Minden ami Opel! - http://opelmuhely.com

(#30691) AMD Power válasza KillHates (#30677) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben is van valami. Én vennék belőle még egy lakást meg jó G Astrát. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30692) AMD Power


AMD Power
titán

F Astra VS Vonat. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30693) Declare válasza davee_92 (#30685) üzenetére


Declare
őstag

En arra jutottam, hogy ez a sarga szin nagyon tetszik :DDD :P

(#30688) Petya25: Baromira megjött a kedvem, szerintem most gyorsan neki is allok :D Amugy a videon amit latni, fent a belsö ter megvilagito lampaknal, annak a kis müanyag elemnek mi a neve, amiben a kihangosito mikrofonjai vannak?

(#30694) Declare válasza AMD Power (#30692) üzenetére


Declare
őstag

"...az autó vezetője nem próbált meg jelezni, inkább elment."

Az idiota kretennek remelem jo idöre elveszik a kedvet az auto vezetestöl.....hogy lehet valaki ekkora kreten?? Nem tud lemenni a sinekröl, ok, ilyen megtörtenhet...na de hogy kiszall es hazaballag, a sineken meg otthagyja a kocsit.... :(((

(#30695) Declare


Declare
őstag

Beszolt ma a kis astram, hogy ISNP 1000 :U ennek nem örülök, meg kb 3000et el kellen ballagnia, mielött megkapja a teljes wellness kezelest otthon. Most van benne olyan 16k km a csere ota ami majd 1 eve volt kb...sajna eddig en a 30k olajcsere periodusban gondolkodtam, az volt a szervizfüzetben is es az elözö tulaj is szepen minden 30k nal vitte pecsetelteni/cserelni....azota mar tudom mi a helyzet es kell az a 15k csere....csak most bosszant, mert ha ezt 1-2 hettel hamarabb tudom, otthon meg is csinaltathattam volna :(

Amugy csak a kedelyek borzolasara, rakarestem milyen olaj kell bele, es talaltam egy opelforum.hu nevü oldalt, ahol egy allitolagos olaj szaki a következöt irja :

Opel Astra H 1.7 CDTi
Motor: Z17DTH
Feltöltési mennyiség: 5 liter.
Csereperiódus: 50 ekm / 2 év.
Olajkövetelmény: GM Dexos 2.

Azert ilyen 50k csereperiodusrol meg en sem hallottam :)

Amugy olaj az 1.7cdti 110lovas dizelbe mit ajanlanatok? Meg a legfontosabb, szerintetek most ha majd csak novemberben viszem valamivel több mint egy ev es 20k km olajjal nem teszek neki azert nagyon rosszat nem? Mint irtam mar innentöl nem kerdes, h 15k km enekent csere....de itt kint No. ha nem muszaly nem vinnem szerelöhöz :U csak ez az INSP1000 lampacska is bosszant...az elözö tulajnak nem jelzett 30k elött, hogy INSP ? vagy csak nem erdekelte?

(#30696) diablo1984 válasza Declare (#30695) üzenetére


diablo1984
veterán

[link]

lehet, csak nem lett törölve az intervallum, vagy nullázva! attól még nem szar az olaj! itt a link, hogy hogyan tudod kivenni, ha zavar! de mint írom, az nem hiba, ergo nem valamit érzékel a drága, csak jelez, hogy olajcsere közeleg(persze nem, csak nem nullázták legutóbb)

(#30697) Dr. Gonzο válasza diablo1984 (#30696) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Én úgy tudom, hogy az Insp felirat, 1 év , vagy 30.000 km elérésekor jön elő. Amelyiket előbb eléri.
És mivel azt írta, hogy kb 1 éve volt olajcserén, ezért jogos az Insp!

(#30698) diablo1984 válasza Dr. Gonzο (#30697) üzenetére


diablo1984
veterán

úgy valahogy, csak nem kizárt a 30ekm/2év, de ha egyiket sem érte még el, akkor nem volt nullázva! de ki is tudja venni a picsába, ha zavarja....

(#30699) Declare válasza Dr. Gonzο (#30697) üzenetére


Declare
őstag

Ez lesz a megfejtes köszi!

(#30698) diablo1984: Tavaly juliusban volt az olajcsere, szal a 2 ev meg messze van es mivel mondom 16k körül van benne azota, igy a 30k km is messze van.

A fö kerdes nem az, hogy lehet kitörölni, ha jogosan van baja, nem mondom en neki, hogy KUSSOLJ :D

A kerdes az, ha meg megyek vele egy bö 3000km t akkor az nem olyan nagy gaz nem? :U Illetve a milyen olaj a kerdes meg (amiket többen is irtak itt ph n, castrol, mobil1, de ezekböl is van 100 fele....azt tudom, h 5w30 kell) :B . Meg azt neztem, hogy ilyen olajcsere elötti motor pucolo lötyit szerintem adok hozza [link]

(#30700) diablo1984 válasza Declare (#30699) üzenetére


diablo1984
veterán

el lehet hallgattatni, nem azért írja, mert kell, hanem azért mert lefelejtették nullázni!

akkor sem lesz baja, ha mégy vele 14e km-t vagy még egy évet.

ez egy ébresztő, ha nem kelsz fel rá, akkor nem halsz meg, max lemaradsz a reggeli kávéról, így kell felfognod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.