Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45025) csenzi2


csenzi2
tag

Szubjektív véleményt osztok meg, nem kívánok vitát gerjeszteni. Három héten át használtam egy 65C9-et úgy, hogy mellette párhuzamosan tudtam nézni a 65VT50-et is. Bármennyire ördögtől való is, én azért nem csak 4K tartalmat nézek, hanem a TV-t adást is. Sajnos a VT50-en sokkal jobb kép volt TV adásoknál. Bármit csináltam nem tetszett az LG képe. Áthoztam a hálószobából a jó öreg Samsung 50B850 plazmát összehasonlítani a C9-el, és annak is jobban tetszett a TV képe.
A C9-et nem tartottam meg, sőt úgy voltam vele marad a VT50 nem kell más TV.
Múltak a hetek és a "kisördög" csak ott motoszkált a fejemben és nem tudtam ellenállni 65GZ950 536e-es árának.
Lassan két hete használom és úgy érzem jól döntést hoztam.Egy pár napig most is hasonlítgattam a VT50-el, de nem volt kérdés egy percig sem, hogy megtartsam-e. Tudom, hogy közvetett és szubjektív a hasonlítás, de számomra egyértelmű hogy sokkal jobb a TV képe a Panasonicnak mint az LG-nek. Pár dologban tényleg jobb az LG, de én nem játszom, és külső légegeres boxot használok, nekem jobb választásnak tűnik a Panasonic. Remélem legalább annyi örömöm lesz benne mint a VT50-el.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.