Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38391) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok!

Úgy néz ki ma megvételre kerül egy 65" C9, viszont felmerült bennem az aggodalom.

Megnéztem az RTINGS stress tesztjét az OLED-el kapcsolatosan, az alapján nem kell annyira aggódnom , viszont az én felhasználási szokásom a következő lenne:

- Netflix
- HBO GO
- Apple TV

- ezek teszik ki a filmes szokásaink egy részét, nagy ritkán havonta 5-6 óra kábeltv tartalom fogyasztás.

- Naponta 2-4 óra játék.

OLED-et legfőképp a fekete miatt szeretnék, mert nagyon unom a szürkét, és azt, hogy 1-1 felirat bevilgáítja a fél kijelzőt. Ettől függetlenül szerintetek a fentebb leírt felhasználás miatt főleg a játékra gondolok 2-4 óra / nap. (bár ahogy néztem a HUD ami lehet a legnagyobb gond beégés miatt, egyhuzamban 20-30 percnél tovább biztos nincs a töltőképernyők miatt és a menüben való boklászás miatt) Inkább nézzek mást vagy ennyit azért csak-csak kibír egy OLED minimum 3-4 évig? :U ;]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.