Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) Pro Koryak válasza janos666 (#37650) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Azért az sem hihető, még emiatt sem, hogy helyes képbeállításokkal a qleden ennyi világító fénypontból egy sem látható.
Az meg, hogy Dzserrri mit bénázott a szakértelmével ... vagy éppen ki fizetett neki a videóért.

(#37652) sebgutkopf válasza janos666 (#37633) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ha ez nálad hobbi úgy egészen más a baba fekvése, nem kényszerből váltogatsz, hanem mert érdekel a tv technológia és úgy is költesz rá mint hobbi.
Nekem nem volt plazmám, elég sokáig kihúztam CRT-vel, emlékeim szerint 2010-ben vettem az első LCD tv-met. Monitor oldalon már volt korábban LCD-m, de az akkori input lag-okkal és a 60Hz-el nagyon nem voltam kibékülve és ezért nem volt elég ingerenciám a váltásra.

Visszatérve az oled-ekre: az LG mostani bejelentéseiből azt hallottam ki, hogy az új 2020-as modelleknél megoldották a 120hz 2160-at hdmi 2.0-val. Most arra nem emlékszem, hogy a g-sync is megy, vagy csak a nagyobb refresh rate. Míg a 9-es modelleknél decemberben a 2.1 az elvárás. Arra azért kíváncsi lennék, hogy hardver oldalon mi a különbség? Később fw-el nem kaphatnák meg a 9-es modellek is hdmi 2-vel a 2160/120-at? Aki komolyan játszik annak a g-sync úgyse létkérdés, mert a 120 fps-t nem átlagnak, hanem minimum elvárásnak tekinti és akkor érzi jól magát, ha 150 fps fölött fut a játék és a legneccesebb esetben sem esik a monitor max frekvenciája alá. Így hc gamer vonalon ezeknek a szinkronizációk annyira nem értékes fícsörök, míg az amatőröknek igen.
Mondjuk az is igaz, hogy mi az a konfig, ami 2160-on bírja a minimum 120 fps-t produkálni. 1440-en erre sokkal jobbak az esélyek, de már ott se fér bele max grafika a legerősebb kártyákkal se.

Én mondjuk szimulátorozni szoktam PC-n, de a fizikális elhelyezés irrealitása miatt nem tartom valószínűnek, hogy a tv-m játékos képességeit kihasználnám valaha, meg nem is akarnám, hogy sok sok óra játékidő után egy autó műszereit kelljen nézni a filmek közben is. :DDD

(#37653) I.T.E.M válasza Pro Koryak (#37649) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Elmondta a videóban is, hogy a Qled tv háttérvilágítási megoldása miatt nem látható a tartalom, mert ezzel nem tudott mit kezdeni az elektronika. Tehát azokon a részeken, ahol nincs semmi, ott jól működik az a megoldás, hogy azokon a zónákon kikapcsolja a megvilágítást az elektronika, és jó fekete érhető el, de mivel itt random és nagyon kis méretű fényes pontokat, egyebeket kellene megjeleníteni, így ez ezzel a technikával nem megoldható. Nem véletlen, hogy a legújabb megoldások is kb 5000 zónás miniLed megvilágítással már egész jó eredményt nyújtanak, de a pixelenként vezérelt (pl 4K esetén 8.294.400 pixel) technikánál nincs jobb. Nyilván egy más képrészlet esetében, ahol nem vak sötétet és apró fénylő csillagokat kellene megjeleníteni, ott sokkal jobban működik a modern többzónás megvilágítási technika is. :K

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#37654) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Ugyan nem ugyanarról a felbontásról beszélünk, de talán pont ez adja meg a különlegességét ennek a videónak. Vaktesztet csinál a mókus két barátjával melyik tv képe élesebb (az egyik 8k qled, a másik 4k oled).
Nem tudományos, de mégis jó látni az évődést: [link]

(#37655) sebgutkopf válasza ghiro (#37642) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ilye csík miatt nekem még lcd tv kapott új panelt.

(#37656) stilo18


stilo18
addikt

55C9 399k az Euronics - nál :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37657) XoZ válasza stilo18 (#37656) üzenetére


XoZ
aktív tag

Az 55C9PLA 400k, az 55C9MLB még olcsóbb: 370k. A 65C9 600k, de az csak bolti átvétellel van, rendelésre nincs.

(#37658) stilo18 válasza XoZ (#37657) üzenetére


stilo18
addikt

Mi a különbség? :U

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37659) adamssss válasza XoZ (#37657) üzenetére


adamssss
veterán

:Y
Vajon ennél lesz még olcsóbb a tavaszi készletkisöprésnél?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37660) janos666 válasza sebgutkopf (#37652) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

"akkor érzi jól magát, ha 150 fps fölött fut a játék és a legneccesebb esetben sem esik a monitor max frekvenciája alá"

Ezzel nem értek egyet több szempontból sem. :N

Ha bekapcsolod a G-Sync-et, és kicsivel a frekvencia alá limitálod az fps-t (pl. 120Hz-hez legalább 118, inkább 117-116 limitet adsz), amit újabban amúgy megtesz neked az nVidia driver is, ha bekapcsolod a V-Sync-et is (amúgy is ajánlott bekapcsolni G-Sync mellé, mert a max frekvenciához közel lehet néha képtörés, ha nem teszed meg) és Ultra-ra állítod a Low Latency Mode-ot (120Hz-hez 116 fps az auto-limit), akkor majdnem [*] a lehető legjobb eredményt kapod minden szempontból: soha nincs se képtörés, se stutter, és a lag is majdnem minimális ---, mert ilyenkor nincs felesleges bufferelés, viszont a kijelző frissítések igazodnak ahhoz, hogy mikorra készül el a képkocka (ezért nincs stutter, ami mindenféle sync-et kikapcsolva is jelen van van magas fps mellett is). Személy szerint én a képtörést és a stutter-t is zavarónak tekintem akár "sportoló szemmel" is (a törési csík is vonzhatja a figyelmed, hamis dolgokat vélhetsz miatta látni, ami nincs ott, a stutter pedig ronthatja a mozgáskövetés/saccolást, amit az agyad csinál, mikor próbálod kitalálni, hogy hol lesz majd a mozgó célpont és a te mozgó célkereszted, mikorra elsül majd a fegyvered), amit a fent vázolt beállításokkal teljesen ki tudsz küszöbölni úgy, hogy igazából elhanyagolható mértékű a késés, amit a G-Sync okoz (akkor mérsz picivel kevesebb reakcióidőt, ha a képtörési vonal felett vizsgálódsz, nem alatta, tehát csak a képkocka egy tört részét kapod meg hamarabb, de ha a célpont a törésvonal alatt van, akkor ez sem segíthet semmit --- a másik pedig, amit már írtam, hogy engem pl. zavar, ha pl. szétvágja a célpontot a képtörési vonal, az egy képhiba, ami ronthatja a célzást is).
A G-sync legfeljebb 1/maxfrekvencia idő késést okoz, jellemzően inkább <0.5-öt (épp csak addig vár a kész képkockával, hogy ne kezdje hamarabb a képfrissítést, mint lehetséges képtörés és stutter nélkül). Nem okoz hagyományos V-Sync lagot, nincsenek sorba állított, és bufferelt képkockák (csak a saját, szétosztott double buffer, amiből az egyik már kint van a kijelzőn, a másik pedig épp készül, a CPU queue sem torlódik fel miatta, mint a V-Sync esetén).

[*]"Hard core" szemmel persze nem jó az Ultra vagy RTSS féle fps limiter, mert kicsit növeli a késést (~1 frame időnyit), de jobb játékmotorokban van jó beépített fps limiter, ami nem okoz extra késést, és azt is be lehet lőni a G-Sync tartomány alá néhány fps-el. Ilyenkor tényleg alig pár ms a különbség semmi sync és G-Sync közt.

A másik tényező, hogy bármiféle sync aktív, vagy nem aktív semmilyen, a ~100%-ra felfutó CPU vagy GPU terhelés növelheti a késést, amin szintén segíthet, ha a max frekvencia közelébe limitálod az fps-t (több képkockát pedig úgysem fogsz látni soha, legfeljebb egy darabkáját).

FastSync-el és nagyon magas fps-el nyerhetsz néhány ms-t, de megmarad a stutter (lásd fentebb, hogy szerintem az zavarhatja a célzást), viszont oda sem árt valami limiter (lásd fentebb a CPU/GPU ~100% terheltség elkerülése végett).

Szóval szerintem sportolásra is a G-Sync + V-Sync + ingame fps limiter az ideális. Buksz 1-2ms késést, de segít az, hogy nincs se törés, se stutter, se ~100% terheltség (ha hozzábutítod szükség szerint a képminőséget és/vagy elég erős hardware-t veszel).

De amúgy meg szerintem elég szűk a valódi sportjátékosok száma, és közülük kevesen akarnak majd 55" kijelzőt. A hobbi játékosoknak pedig nem kell őket majmolni mindenben. Náluk nem is feltétlenül kell mindennek műszerekkel igazolhatóan ideálisnak lenni, hanem az a lényeg, hogy ők mihez szoktak hozzá, mibe tanultak bele.
Pl. hiába adsz egy sportlövésznek egy új irányzékot, ami elvileg pontosabb célzást tesz lehetővé, ha ő a régi megszokott irányzékkal álmodik...

---

Az 1440p120 is csak 2019 óta van LG-nél, mert nem TV, hanem PC felbontás, amitől ódzkodott az LG (de pl. a Sony nem).
A 2160p120 4:2:0 szerintem csak hákliból van letiltva már a 2018-asokon is (a 2017-es LG-k még nem támogatták teljes körűen a 120hz-et semmilyen felbontással, 1080p-vel se). Ugyanakkor hivatalosan olyasmit mondott az LG, hogy HDMI 2.1 forrásból is csak egy későbbi firmware frissítés után lesz hivatalosan támogatva a 2160p120 (bármilyen formátummal).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37661) stilo18 válasza adamssss (#37659) üzenetére


stilo18
addikt

Ha nem írtok valami "rossz" dolgot már rendelem is...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37662) stilo18 válasza stilo18 (#37661) üzenetére


stilo18
addikt

János666 segíts :U :B :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37663) adamssss válasza stilo18 (#37661) üzenetére


adamssss
veterán

Ezt rendelni nem tudod csak személyesen... :)
Siess! ;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37664) janos666 válasza stilo18 (#37662) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én személy szerint ráugranék a 370k-sra, ha nem gond a bolti átvétel (se elmenni, se az elállási lehetőség --- ez esetben próbálnám helyben átnézni vásárlás előtt, ha megoldható), de a 400k-s se rossz (főleg ha az online rendelhető). Sokkal olcsóbb nem igen lesz egy darabig. De kicsit gyanús, hogy a 370k-s talán kibontott és visszaküldött példány (bár ez sem jelenti azt, hogy garantáltan lenne bármi baja), talán "csomagolás sérült" is emiatt, és ezért nem rendelhető online (ezt akkor tényleg meg kéne nézned helyben bekapcsolva).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37665) stilo18 válasza adamssss (#37663) üzenetére


stilo18
addikt

Futár országosan 0 Ft, ott van :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37666) Pro Koryak válasza I.T.E.M (#37653) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Viszont, ha megnézed a 2. videót, van benne hasonlóan csillagos jelenet, ahol érdekes módon láthatóak a qleden is + 5:44-nél a medúza megjelenése nem látható egy pillanatra a qleden + több jelenet is késik!
Dzserrri videója meg baromság, úgy ahogy van. 3:35-től 4:07-ig nem látható rajta semmi, holott nem is állókép, hanem mozgó fénypontok. :O
"With the massive difference in the starfield video Ive decided to use OLED for my office TV. Huge thanks to LG for sponsoring this video."
:C

[ Szerkesztve ]

(#37667) stilo18 válasza stilo18 (#37665) üzenetére


stilo18
addikt

Megrendeltem, jövő héten érkezik :C

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37668) Costage válasza stilo18 (#37667) üzenetére


Costage
csendes tag

Én is csatlakozom az oled-táborhoz egy 55C9MLB-vel. Ennyiért már nem lehetett kihagyni. :D

[ Szerkesztve ]

(#37669) adamssss válasza stilo18 (#37665) üzenetére


adamssss
veterán


Mire kattintottal hogy meg tudtad rendelni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37670) stilo18 válasza adamssss (#37669) üzenetére


stilo18
addikt

55-öst rendeltem, sorry, akkor félre értettük egymást... :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37671) LógaGéza válasza Costage (#37668) üzenetére


LógaGéza
addikt

Félek, hogy 60as után kicsinek látszana az 55... Viszont az a 10" megéri majdnem a dupla árat?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#37672) daneel_hu válasza LógaGéza (#37671) üzenetére


daneel_hu
addikt

Az a 10" az valójában 40%-kal nagyobb terület.
Annyival nagyobbnak is néz ki.

(#37673) LógaGéza válasza daneel_hu (#37672) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nincs több kérdésem, várok akkor még, hátha lesz olcsóbb a 65-ös.
Bár a KöKi Euronics útba esik, lehet meló után benézek.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#37674) Robi BALBOA válasza chros (#37635) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Meglestem, nekem 17-ig villog, igaz a 17-hez már közel kell menni és úgy is alig észrevehető, ez mind belső lejátszónál mind pedig a Pc-ről hajtva értendő.

Az élességet is belőttem.
Junior19 kolléga által javasolt [videó] alapján.
Nekem 35 jött ki, itt már nincsenek fehér kontúrok a tárgyak széleinél, de még nem kezd nagyon maszatolni.
0 nagyon homályos életlen a kép.
25-35 között már jó.
40 fölött már tényleg túl élesÍt.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37675) blakey válasza Robi BALBOA (#37674) üzenetére


blakey
titán

Nekem 35 jött ki, itt már nincsenek fehér kontúrok a tárgyak széleinél, de még nem kezd nagyon maszatolni. - ugye nem YT videó alapján lötted be? A videó alatti linkre kattintva töltsd le és lejátszóval állítsd be, bár 0-nak kéne lennie, mert akkor nincs semmilyen élesítés. Minden TV-men 0-ra van állítva, úgy látom ha valami rossz vagy jó, stb.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37676) gu007 válasza athomi (#37634) üzenetére


gu007
aktív tag

Amennyire bírtam messzebbről néztem és látszódik a kék sáv, de a többi passzol a leírtakkal. Sárga színnél még nem tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#37677) jozsi


jozsi
tag

Sziasztok,
szeretnem lassan cserélni a 10 éves LCD tv-met, napi szinten tv adás amire használnám ahogy a mostanit is, hetente 1 fhd mozi max. Van értelme oled tv-t vennem? Egyáltalán kibírna beeges nelkul a panel? Gondolom korábban már 100x volt téma a topikban, de nincs idom/energiám visszakeresni a válaszokat.
halas köszönet előre is.

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#37678) nitro16 válasza jozsi (#37677) üzenetére


nitro16
senior tag

Ez komoly :F Gondolom ha keresni sincs "időd/energiád" akkor tv-z sincs...... :(

(#37679) renziNNN válasza jozsi (#37677) üzenetére


renziNNN
tag

miért szeretnéd lecserélni? :) illetve tv adásként híradót nézel vagy filmet? milyen szolgáltatónál vagy, milyen az adás minősége?

(#37680) Robi BALBOA válasza blakey (#37675) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Letöltöttem, Így is ugyan az a véleményem, 0 az nem kóser.

Most 30-ra tettem, arany középút! :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37681) jozsi válasza nitro16 (#37678) üzenetére


jozsi
tag

Valójában átnéztem a neten fellelhető infók egy részét, az alapján az a mondás hogy LCD, ha napi szinten tv adás megy a készüléken ellenkező esetben meg oled ha bray vagy uhd tartalom fut rajta. Kicsit saját tapasztalati Infora lett volna szükségem, pl valaki használ az oled tv-t upc-vel, ha igen mi a tapasztalat? Van értelme egyáltalán? (Vszinuleg nincs.)

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#37682) jozsi válasza renziNNN (#37679) üzenetére


jozsi
tag

Lg lh 7000 és a széleinel már megjelentek interferencia(?) csíkok, de ez csak a fehér képnel/ megvilagitasnal szembetűnő. Amúgy egész jól bírja szegeny, 2009-és vétel, gondolom elfáradt. A gyerekek szoktak nezni, én max havi 1-2 alkalommal nézek fhd tartalmat winyorol. Oledben gondolkodom, de lehet nano is bőven elegendő lenne.

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#37683) nitro16 válasza jozsi (#37681) üzenetére


nitro16
senior tag

Akkor azért csak utána jártál már te is. :DDD ;] Én még mindig azt mondom, hogy szinte csak tv adás nézésére felesleges oled tv-t venni. Mert finoman szólva is egy rakás sz...r a minősége a tv adásoknak.

Nekem kb 1 hónapja van meg a tv, azóta nem is néztem tv adást. Valahogy úgy vagyok vele, láttam mire képes minőségi tartalom esetén és azután én nem vagyok hajlandó szar minőséget nézni. De hozzá teszem ez én vagyok. (Bíztos vannak akik ugyan úgy néznek tv adást, meg ugye mindenki más . Így is megfognak kövezni, hogy mi az, hogy nem jó rajta tv adást nézni. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#37684) jozsi válasza nitro16 (#37683) üzenetére


jozsi
tag

Köszönöm a válaszod, valójában mi sem nézünk tv adást a párommal a gyerekek miatt viszont sokat fut a készülék, ok persze mese csatornát néznek a legtöbb esetben (ritkán winyorol mese). Így akkor tok felesleges, eddig is ezt éreztem csak gondoltam lesz itt olyan fakir aki megkinozta már magát sd
adasokkal ;)

[ Szerkesztve ]

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#37685) blakey válasza Robi BALBOA (#37680) üzenetére


blakey
titán

A 30 sem kóser, de ahhoz léátni/tudni kéne, hogy valójában milyen beállítások mellett használod és melyik fw-vel.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37686) rothfb válasza jozsi (#37684) üzenetére


rothfb
veterán

Mindegy milyen mesecsatornáról van szó, azoknak mindig erős színes logojuk van, ezért sem ajánlott oledet venni, főleg ha sokat nézik a gyerekek.

(#37687) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Lg oled55c9 vagy lg oled55b9 30k különbség van? C-nek talán nagyobb a fényereje + a9gen2 proci meg tán+1gb ram.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37688) Calogero válasza jozsi (#37684) üzenetére


Calogero
addikt

Én ilyen felhasználásra nem igen vennék OLEDet.
Ahogy rothfb is említette a mese csatornák logója nem igen használ az OLED panelnek.

Ha a filmeknél viszont szeretnél jobb minőséget, akkor én a QLED-et is megnézném.

(#37689) BenFe válasza jozsi (#37684) üzenetére


BenFe
tag

Szia, nálunk leginkább csak én nézek filmet, párom meg tv-adást, ebből adódik hogy a tv adás megy rajta legtöbbet, lassan egy éves, hibát nem vettem észre rajta kopp kopp

(#37690) Sárpac


Sárpac
nagyúr

oled55c9mlb vs oled55c9pla mi a külömbség?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37691) Costage válasza Sárpac (#37690) üzenetére


Costage
csendes tag

Más színű a talpa. MLB világosszürke, PLA kicsit sötétebb.
[MLB]
[PLA]

(#37692) Pro Koryak válasza jozsi (#37684) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Én 99%-ban tévéadásra használom = Digi kábel és nagyon :Y :R a HD adások minősége. Viszont ha felelőtlenül mesecsatorna megy majd inkább, akkor valóban valami lcd.

(#37693) Sárpac válasza Costage (#37691) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez tuti csak ennyi? Káva ua? Euronicsos ahogy nézem.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37694) adamssss válasza Sárpac (#37687) üzenetére


adamssss
veterán

Ha csak 30 k akkor c9 egyertelmuen. En ugy tudom h a pla az europai piacra szant verzio.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37695) daneel_hu válasza nitro16 (#37683) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azért a sport-közvetítések többsége rohadt jó minőség.
+ gondolom Ausztrál Opent nem lehet Blu-rayről nézni élőben. ;] :P

(#37696) OPiiPO válasza adamssss (#37669) üzenetére


OPiiPO
addikt

egész jó ár :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#37697) nikos21 válasza Sárpac (#37693) üzenetére


nikos21
aktív tag

Az árukereső szerint a MLB 2 hdmi van és nincs Dolby Digital, a PLA 4 hdmi van és van Dolby Digital.

(#37698) Costage válasza nikos21 (#37697) üzenetére


Costage
csendes tag

Gyártói honlap alapján megegyezik a két tv tudása. Egyedül a talpszínben van különbség.

(#37699) Calogero válasza nikos21 (#37697) üzenetére


Calogero
addikt

[link]

A gyártó szerint mindkettőn 4 HDMI van.

(#37700) nikos21 válasza Costage (#37698) üzenetére


nikos21
aktív tag

:R értem
(#37699) Calogero :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.