Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) chros válasza chros (#33295) üzenetére


chros
őstag

"LG firmware (belso lejatszoi, az osszes) nem tud dual layer Dolby Vision-t lejatszani / ertelmezni."

Tevedtem: tud mp4-bol dual layer Dolby Vision-t (pl. SW8, Venom).
Ki akartam probalni m2ts-el is: atmasoltam 1 db GoT epizod fajlt (PC-rol muxik HDR10-en), de Emby nem latja (BvS is m2ts-ben volt es az mukodott, de az csak single DV), igy el sem tudom inditani a TV-n. (USB-rol meg nem probaltam ki.)
Igy vagy az Emby a ludas, vagy a TV nem tamogatja m2ts-ben a dual layer DV.

(#33405) janos666 : "Ezért mondom azt, hogy szívesen használnám a DTM-et, ha nem rontaná el a sötét jeleneteket. De nekem ránézésre összességében többet árt, mint használ."

Koszi a kepeket! Valoban erdekes a 2. pelda, erre gondoltam.
Termeszetesen igazad van, de ez innentol kezdve, egyeni preferencia, hogy DTM-et hasznal-e valaki vagy sem. Nincs tokeletes megoldas. (S a DV sem az, ha a firmware black crush-ol :) )

"... mikor bekapcsoltam madVR-ban a tonemapping funkciót 700 nit real peak beállítással + a TV-n a DTM is, az szerintem szubjektíven ritka sz@rul nézett ki"

Koszi, akkor majd megnezem a Venom-mal (~4000 maxCLL, ~1000 maxFall, azaz vilagos anyag): megprobalom osszehasonlitani a 3-at (de kepeket nem tudok majd kesziteni, max timecode-ot adni).

Most egyenlore igy hasznalom a HDR10-t:
- vilagos tartalomnal (pl The Meg): madvr 700 + HSTM es nincs LG DTM
- normal tartalomnal (pl GoT): madvr 700 + HSTM + LG DTM

[ Szerkesztve ]

(#33452) djnice válasza janos666 (#33448) üzenetére


djnice
veterán

Köszi, kb én is erre jutottam, de így a te véleményed is megerősített abban, hogy az Apple TV 4K a fix 4000/1000 értékeivel nem biztos hogy jó választás HDR10-re, ha nincs dinamikus tone mapping.

(#33453) renatto válasza rothfb (#33449) üzenetére


renatto
őstag

Eddig is tudtam, csak jól titkoltam! ;) Korábban többször leírtam már, nekem tök mind1 kinek milyen tévé fog otthon figyelni és azért sem kapok - még ;] - pénzt hogy LG legyen mindenkinél, így mindig az aktuális körülményeknek megfeleően javasolnék valamit. Ebből az következne ha pl 500k vagy alatta lenne bármelyik 65" OLED - Sony, Philips, Pana, azonnal azt javasolnám, annyira nincs különbség az OLED-ek képe között! :DDD Ilyet eddig még csak az LG csinált. DE! És itt jön a lényeg - és az újabb képernyőfotó :D - miután rendre beleálltok az LG-be, de tényleg (bár egyre kevésbé, szépen fejlődtök, hatásos a "képzés" :C :R ),
mondom is mibe

- ha azt írom médialejátszó > kinek kell az? Külsőt használok.
- ha azt írom menü > Mit számít? Egyszer beállítom oszt' csókolom.
- ha azt írom távirányító > Mennyi? 1? Ehhez 2 van...
- ha azt írom DolbyVision > Minek az? Nem nézek olyat.
- ha azt írom HDMI 2.1 > Az meg minek? Nem is tudom, azmegmiaz?! :DDD
- ha azt írom olcsóbb > Mennyivel 50k? Aj, miaz...
- ha azt írom szervíz - Az se kell! Nem romlik el!

akkor én is a Panába. :D

Szóval, ha Ti így, akkor ám legyen! Attól függetlenül, hogy nem vennék/veszek Panát, nem kell minden kommentembe beleírni, NEM VENNÉK PANÁT, de ha Ti LG-nél ezt nyomjátok, nyomhatom én is ezt Panánál és még nem is hazudok. :DD

Szóval ha kevésbé fogtok nyomulni LG ellen, lehet més sem lesz annyira "offense". :R :N

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33454) athomi


athomi
veterán

Megkaptam a telekomtól az 55B8-at, ujjlenyomatos, karcos. Vicc.

szerk.: Esetleg van a kijelzőn fólia, ami ujjlenyomatos, karcos lehet és én nem látom hogy rajta lenne? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33455) Gigi01 válasza athomi (#33454) üzenetére


Gigi01
őstag

Azt látnod kell.

(#33456) chros válasza daneel_hu (#33409) üzenetére


chros
őstag

Igy van, a 2019-es Panakban (pl GZ950) az uj 2019-es LG panel van.

(#33426) L4D1K : "Egy 10+ éves lg-t váltana, ccfl háttérvilágítással 😅"

Milyen modell? En is onnan jovok 65B8-ra, LG 55LD650 volt/van. :) Csak egy ido utan az IPS panel fekete szintje kergetett az oruletbe.

(#33448) janos666 : "Ha Panasonic, akkor inkább a 2019-eseket nézegetném"

Igy van, kivancsisagbol "korbeneztem" a hetvegen, mire lehetne cserelni.
Sajna, midegyiknek van baja PC modban, de talan PC chroma 4:4:4-re meg mindig LG-t.

Ha a PC chroma 4:4:4 nem jatszik, s egy adott meretben kozel azonosak az arak (+/- ~50e), akkor:
- ha kell HDMI 2.1 (jatekra), akkor eldolt: LG C9 (ebben nagyon ugyes volt az LG)
- ha nem kell HDMI 2.1, akkor: Pana GZ950
- Philips: ha gyanannyiba kerul mint az LG/Pana, akkor ezt biztos nem vennen meg
- Sony AG8: nagyon buta a tobbihez kepest (CMS rendszer sincs benne :D ), igy ez is kiesik

Es akinek a penz megengedi, az 65"-nel ne adja alabb, nem szamit milyen adassal nezitek.
Jo vasarlast!

(#33457) athomi válasza Gigi01 (#33455) üzenetére


athomi
veterán

Nem látszott, de van rajta fólia. Én voltam a balfék, nem a telekom, bocsi. :D

[ Szerkesztve ]

(#33458) janos666 válasza djnice (#33452) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az eddig kiadott filmek több, mint felénél min(MDL,maxCLL) <= 1000 nit, szóval én inkább 1000-re fixálnám, ha nem működik a pass-through. Ilyenkor a clipping szerintem szubjektíven inkább "HDR feeling", mint az, ha feleslegesen tompák kicsit a csúcsfények a visszafogottabb filmekben.
A játékok is jobban tetszettek, mikor pár driver és Win10 verzió 1k-ra akasztotta ki 10k helyett.
Bár 2018-as OLED-eken nem olyan zavaró ez, mint a 2017-eseken volt. De nem tudom, hogy azok is változottak-e esetleg közben firmware-el.

De mit csinál pontosan az a lejátszó?
Azzal szerintem nincs baj, ha 1000-re vagy 4000-re kerekít. Pl. ott van a Fantastic Beasts 2: a metadata ~3200, de a madVR mér benne 4002-t is pár képkockán. Nem kell ennek annyira precíznek lennie, és pl. az LG TV-ken is csak 1000, 4000, 10000 értékekhez vannak paraméterek (bár nem tudom, hogy közte interpolál, vagy kiválasztja a közelebbit).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33459) johnwillow válasza athomi (#33454) üzenetére


johnwillow
tag

Mikor rendelted? Hosszú ideje nem látok a kínálatukban csak C9-et. Nem volt bontatlan a csomagolás? Egyébként kell legyen fólia: C9 unboxing. Ilyenkor mi van? Megy vissza?

(#33460) djnice válasza janos666 (#33458) üzenetére


djnice
veterán

De mit csinál pontosan az a lejátszó?
Forrástól függetlenül fix 4000 MaxCLL és fix 1000 MaxFALL értékeket küld ki a TV-nek, nem kerekít.

(#33461) johnwillow válasza johnwillow (#33459) üzenetére


johnwillow
tag

Látom off.

(#33462) blakey válasza janos666 (#33458) üzenetére


blakey
titán

De mit csinál pontosan az a lejátszó?
Itt megnézheted, hogy mit csinál.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33463) devil-k válasza blakey (#33462) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mondd el ;]

- mozi bolondéria -

(#33464) djnice válasza djnice (#33460) üzenetére


djnice
veterán

Pontosabban az MDL-t is átírja: [link]

(#33465) janos666 válasza blakey (#33462) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez DolbyVision vs. HDR10, nem "HDR10 with correct passthough" vs. "HDR10 with broken meatadata".

Ezzel az az egyik gond, hogy a HDR10-et mindig a TV processzora kezeli a gyártó szoftverével, a DV-t pedig vagy a DV chip (a legtöbb TV-ben), vagy a DV-től kapott szoftver kód fut a gyártó processzorán (néhány TV-nél, amiben nincs külön DV chip).

Egy másik, hogy a Max Max tudtommal ki sem jött lemezen DV-vel, csak streaming szolgáltatáson keresztül van DV, és ilyenkor ha tiltod a DV-t, akkor nem ugyan azt a stream-et kapod, mert az online streaming az nem "két rétegű" (mint a Blu-Ray lemezen), amiből a HDR10 réteget használnád HDR10-re, hanem két külön stream-et nézel (két külön kódolás).
Sőt, az OSD alapján, itt mint ha az Apple doboz konvertálna DV-ből HDR10-be. :U
-> Ja, később mondja is a videóban. Az Apple doboz konvertál.

A másik, hogy Vincent tök jó arc, és értem miért csinálja (sőt, szinte motiválja az ember, hogy neki is ezt kéne :DDD), de személy szerint nem szeretem az ilyen hosszú youtube videókat. Főleg, ha valami konkrétat szeretnék megtalálni egy szövegben kereséssel.

És ha már itt járunk, azt sem értem, miért nem 4:2:0-ra állítja a HDR10-et, ha a videó forrás is az, és a DV is fix 4:2:0. De ez elhanyagolható apróság.

Még egy: A 2018-as LG TV-k sem az MDL-t nézik már, hanem a maxCLL-t. Szóval ez az összehasonlítás sem így nézne ki rajtuk, ha jól működik a HDR10 pass-through.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33466) Celtis válasza athomi (#33457) üzenetére


Celtis
veterán

Anno az enyémen egy hatalmas tenyérnyom volt. Én is felháborodtam, aztán rájöttem, hogy egy tökéletesen illeszkedő fólia van még a kijelzőn :B

(#33467) blakey válasza janos666 (#33465) üzenetére


blakey
titán

a Max Max tudtommal ki sem jött lemezen DV-vel, csak streaming szolgáltatáson keresztül van DV - igen, így van, olyan videó is van ahol Oppo-val hasonlítja össze.
Vincent tök jó arc - Amúgy én is bírom a srácot, tök jó ahogy elmagyarázza a dolgokat.
És ha már itt járunk, azt sem értem, miért nem 4:2:0-ra állítja a HDR10-et, ha a videó forrás is az, és a DV is fix 4:2:0. De ez elhanyagolható apróság. - Automatikusan vált 4:2:0-ra, hogy ő a menüt miért állította így az engem annyira nem érdekel, mert lejátszás közben a képkockaszámot és a dinamikatartományt is egyezteti. Itt van erről egy videó.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33468) renatto válasza Celtis (#33466) üzenetére


renatto
őstag

De hogy kerül egy zsír új tévén lévő fóliára ujjlenyomat?! :F

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33469) blakey válasza renatto (#33468) üzenetére


blakey
titán

De hogy kerül egy zsír új tévén lévő fóliára ujjlenyomat?! :F - úgy, hogy zsír új (szír ujj), tehát nem kesztyűs kézel ellenőrízték. :DD

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33470) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Szerintem ha a pénz nem számít akkor 65W8pla a legjobb oled jelenleg. 65 colosokat tekintve, nem a gz2000. ;)
Persze kinek mi tetszik. :)

(#33471) renatto válasza blakey (#33469) üzenetére


renatto
őstag

Sosem láttam még ujjlenyomatot új készüléken, sem tévén, sem máson pl hangfal. Még akkor sem, ha megkértem őket próbálják ki mielőtt elküldik (Németországból)... Lehet normáis cégtől kell rendelni (vagy tényleg újat)! ;]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33472) snecy20 válasza daneel_hu (#33470) üzenetére


snecy20
veterán

Tegnap még fél misivel olcsóbban ment, mint ma, lehet le kellett volna csapni rá. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#33473) athomi válasza johnwillow (#33459) üzenetére


athomi
veterán

Most rendeltem 280-ba pénteken telekomtól. 4 db volt készleten. Azért csodálkoztam hogy ujjlenyomatos a kijelző és karcos is, mert bontatlannak tűnt az egész. De mint kiderült, fólia van a kijelzőn is. Mivel nem bontottam ki csak a felső harmadát a kijelzőnek, így ezt nem lehetett észrevenni. Leszedtem a fóliákat, nincs gond, külsőleg patika.

(#33466) Celtis : Eddig nem is láttam ilyen fóliázott TV kijelzőt, ráadásul ahogy írod, tökéletesen illeszkedett. :D

[ Szerkesztve ]

(#33474) Fisha válasza athomi (#33473) üzenetére


Fisha
őstag

Jó nagy mázlid volt. :) Én napokig nyomtam a refresht azon az akción. Grat.

(#33475) blakey válasza athomi (#33473) üzenetére


blakey
titán

Most rendeltem 280-ba - ez már az az ár amikor már nem éri meg nagyon gondolkodni, ha T-s lettem volna akkor megvettem volna annak ellenére, hogy C9-est vagy GZ950-est szeretnék bár a B9-el is elégedett lennék. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33476) YxVs válasza blakey (#33475) üzenetére


YxVs
senior tag

Nem kell telekomosnak lenned hozzá. Bárki megvehette. Listaáron volt ennyi.

(#33477) Fisha válasza blakey (#33475) üzenetére


Fisha
őstag

Majd pénteken rácáfolunk erre - remélem - egy jó kis 350k-s C9-cel valahonnan. :p

[ Szerkesztve ]

(#33478) renatto válasza athomi (#33473) üzenetére


renatto
őstag

Lehet a minőséggel jár! ;)

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33479) renatto válasza Fisha (#33477) üzenetére


renatto
őstag

Ha 350 lesz a C9 én befonom a hajam! Miután megnőtt, mert most 3napos. :D

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33480) Celtis válasza renatto (#33468) üzenetére


Celtis
veterán

Azt is emberek csomagolják. Egyébiránt sértetlen volt a csomagolása minden tekintetben. Tudom hogy néz ki egy újracsomagolt. Mert próbáltam gondosan visszacsomagolni, de az azért elég más lett.

(#33481) janos666 válasza Fisha (#33477) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én 410-re tippelek(/reménykedem).

(#33470) daneel_hu
Nekem nagyon tetszik a GZ2000-ben az alumínium hűtőlap ötlet (hogy segít IR/BI ellen, stabilabb lehet a panel, főleg mikor "kínozzák"). Bár lehet, hogy a wallpaper kialakítás is hasonlóan jobb hűtést biztosít, főleg hogy a táp+SoC is a soundbar-ban fűt, nem a panelt melegíti hátulról (már magában az jobb, hogy nincs ott, mint passzív hőszigetelő).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33482) belan válasza rothfb (#33443) üzenetére


belan
addikt

Semmi gond csak maradjon meg a fórum színvonala én nem szoktam sértegetni senkit ha nem ad rá okot ! :R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#33483) DVlad


DVlad
őstag

Amikor olcsóbb a nagyobb. [link]

(#33484) renatto válasza janos666 (#33481) üzenetére


renatto
őstag

Az jó lenne! :B De akkor a 65" már 610k körül lenne! :Y Legyen neked igazad! :R :C

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33485) dh66e válasza janos666 (#33481) üzenetére


dh66e
veterán

Ez most valami vicc?

-50 Hz frissítési frekvencia a sima, zökkenőmentes képért
-50 Hz frissítési frekvencia a lenyűgözően folyamatos képért, amelyet főleg a sportközvetítéseknél fogsz értékelni

(#33486) daneel_hu válasza janos666 (#33481) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Nekem nagyon tetszik a GZ2000-ben az alumínium hűtőlap ötlet (hogy segít IR/BI ellen, stabilabb lehet a panel, főleg mikor "kínozzák"). Bár lehet, hogy a wallpaper kialakítás is hasonlóan jobb hűtést biztosít, főleg hogy a táp+SoC is a soundbar-ban fűt, nem a panelt melegíti hátulról (már magában az jobb, hogy nincs ott, mint passzív hőszigetelő)."

Biztos, hogy hatásosabb a W-kialakítása, azzal nehéz is lenne versenyezni, a fal hűti. :)
Mondjuk ha vastag papírtapéta van alatta, akkor talán változik a helyzet, de még mindig nincs ami fűtse hátulról, a tapéta max hőszigetelőként funkcionálna.
Egy hatalmas kő vagy téglafallal nem lehet versenyezni, ráadásul sokkal nagyobb mint egy fém hűtőlap. :)

Ráadásul a W az bevalottan LG SIGNATURE oled, biztosan nem egy seggből kihúzott panelt ragasztanak rá. :)

Szerintem a W egyetlen, illetve tulajdonképpen megduplázott hátránya, hogy hiába teszed fel a falra, ha tökéletes hatást akarsz akkor a szalagkábelt a falba kell rejtened, magyarán bontani kell a készülék felszereléséhez. A soundbarhoz is kell valami talpféle amire ráhelyezed.
De összességében szerintem kinézetre nem lehet überelni. Értem én, hogy nem minden a kinézet/design és fontosabb az, hogy mit tud a készülék, de azért itt már nem 32 colos jószágokról beszélünk. Ezek még egy 40-60 m2-es nappaliban is elég szép berendezési tárgynak számítanak, nem mindegy szerintem milyen hatást kelt kikapcsolt állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#33487) janos666 válasza dh66e (#33485) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Itt szerintem csak a kadenciahelyes megjelenítésre akartak célozni, csak nem túl érthető és túl lett csorgatva nyállal a marketingszöveg fordításakor.

Ha 50Hz TV adást nézel, akkor teljesen mindegy, hogy 50, 100, vagy 150Hz-en frissül a panel, ha duplázza-triplázza a képkockákat. Legalább is, míg ki van kapcsolva az interpoláció és a BFI. Ha bármelyik aktív, akkor "minél több, annál jobb".

Amúgy a 2018-as panelek 100 vagy 120Hz-en járnak (annak függvényében, hogy melyik az egész számú többszöröse a forrásénak), a 19-esek elvileg tudnának 200/240-et, de gyakorlatilag le van tiltva (a panelvezérlő szinten talán ennyin ketyegnek, de nincs ilyen üzemmód, interpolációval, vagy BFI-vel se, végképp nem pl. kis felbontásban natívan, pl. HDMI-n 1080p200).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33488) renatto válasza daneel_hu (#33486) üzenetére


renatto
őstag

Én ezt csak üvegállványon tudom elképzelni valahogy így, kb úgy mint ahogy a Médiában is ki vannak rakva, hogy körbe lehet járni, de legalább oldalról rá lehet nézni, hogy "semmi a tévé". Ha felrakom a falra már nekem olyan, mint egy "sima oled".

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33489) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Köszönöm a segítséget, végül a GZ950 mellett döntöttem a Panás múltam és az MM akció miatt. Egy elfekvőt még sikerült elcsípni. Így mondjuk lecsúszom az 5 év gariról, de az plusz 80e-t nem ért meg számomra. Bízom a mérnökökben jobb híján. :U :) Meglátjuk, kicsit ideges vagyok de majd a Mandalorian kárpótól. Vagy f***ág volt és kinyírom hamar vagy a legjobb döntés mert minden este leteszem a hajam a látványtól. :)

(#33490) dh66e válasza janos666 (#33487) üzenetére


dh66e
veterán

Erre jutottam én is csak olyan bután hangzott ebben a formában. :R

(#33491) dh66e válasza Gigicuci (#33489) üzenetére


dh66e
veterán

Biztos hogy tetszeni fog amit látsz,remélhetőleg nem egy problémás darabot fogsz ki.
Használd sokáig. :K

(#33492) chros válasza Gigicuci (#33489) üzenetére


chros
őstag

Gratula, mekkora a meret?

(#33493) renatto


renatto
őstag

Most ránéztem újra a Pana 5év oldalára, de hiába Magyar nyelvű, a regisztrációnál ki kell választani a "nemzeti zászlót", de a magyar nincs ott! Nézze már meg valaki, hogy tényleg kitúrták hazánkat ebből?!

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33494) chros válasza renatto (#33493) üzenetére


chros
őstag

A zaszlo nincs ott, de ha igy irod be, akkor meg van magyar nyelv:
https://www.panasonic5y.com/hu

(#33495) rothfb válasza renatto (#33453) üzenetére


rothfb
veterán

:R :)

(#33496) rothfb válasza Gigicuci (#33489) üzenetére


rothfb
veterán

Gratulálok. "Le fogod tenni a hajad"!🙂
Majd várjuk a visszajelzéseket!
Mennyiért is és mekkorát sikerült?

(#33497) blakey válasza renatto (#33493) üzenetére


blakey
titán

Ez az oldal a balkáni országokra vonatkozik, bármennyire is furcsa Mo nem tartozik azok közé. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33498) AL válasza Gigicuci (#33489) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Az MM - ben is tudsz venni hozzá + 3 év garanciát ( ha jól tudom fél éven belül, érdeklődjed meg ). Nyugodtabb leszel. Üdv.

(#33499) devil-k


devil-k
nagyúr

Marha jó lenne, kár, hogy Alza.hu-s. :(
65" Panasonic TX-65GZ950E 647.000 Ft

Edigitalos verzió: [link] --> 32.900 Ft-tal drágább.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#33500) daneel_hu válasza renatto (#33488) üzenetére


daneel_hu
addikt

Hát a fene tudja, az biztos, hogy ilyen készülék esetében elkerülhetetlen újragondolni pár dolgot. De aztán lehet megéri, ki tudja. :)
Az biztos, hogy az üveglapos "mobil" formáció nem jó nekünk mert mondjuk focizik a gyerek a nappaliban. :DD
Szívás. :((( :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.