Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) symbicimbi válasza shev7 (#1250) üzenetére


symbicimbi
csendes tag

Nekem pont az a bajom vele hogy a live-ot letörőlte és ezért a billentyűzet felosztás is megváltozott. Nem tudod véletlen hogy milyen időközönkét szoktak új frissítést felrakni?
Havonta frissítsem?

(#1252) shev7 válasza symbicimbi (#1251) üzenetére


shev7
veterán

nemtom hol keszulnek a liveos szoftok, de gondolom amint kesz van az uj valtozat felteszik. W800-nal kb 1-2 het elteres volt

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1253) Gebriel


Gebriel
veterán

Uj árlista van mátol.

Jó csomag választásal akkár 30.000ft is lehet sporolni :))

[Szerkesztve]

(#1254) lancika


lancika
tag

Érdekes az új árlista. Ha valaki még nem látta volna, klikk: [link]

(#1255) lancika válasza Gebriel (#1253) üzenetére


lancika
tag

Lehet spórolni, de milyen áron? :F
Rövid távon megéri, de hosszú távon a gatyám is rámegy. (A ''C'' és a ''D'' kategóriára gondoltam.)

(#1256) Ferenc.v


Ferenc.v
tag

Éredekes, de egész jó :)
Bár a ''C'' és ''D'' kategóriát nem választanám, az biztos...

(#1257) hendrick


hendrick
csendes tag

Igen, érdekes, de a Bónuszosok hova tartoznak?

(#1258) Gebriel válasza Ferenc.v (#1256) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért?

Szerintem a Vodafone 200 Multim. csomag egész jó ;) illetve a Vodafone 300 csomag ;)

Bonuszosok és a flottások ''A''

[Szerkesztve]

(#1259) hendrick


hendrick
csendes tag

A? Akkor lehet mégis számhordozok... brrr :( vagy kitöltök egy lottószelvényt...

Apropó a Vodafone 300 szerepel az A és a D kategóriában is... nem mindegy pedig... ugyanígy az 500 és a 800, a C kategóriánál látom hogy egy opció a kölönbség, de D-nél nem látom, hogy mi...

Megjegyzem a 800 az A C és D kategóriában is szerepel alapkiszerelésben... ők szabadon választhatnak? :)

[Szerkesztve]

(#1260) KBear


KBear
tag

Háát... ,akkor én a jó kis occcsó select-es csomagommal jól mexívnám ha most kéne telefont választanom :(
Nem vagyok elragadtatva... :(((

Tényleg, ez a csomagbeosztás változik majd idővel vagy ez már így lesz bebetonozva?

[Szerkesztve]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1261) KBear


KBear
tag

Hehe, a 800asok minden bizonnyal komoly gondolkodóba fognak esni... ;]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1262) hendrick


hendrick
csendes tag

A kategóriában pl. az m600 2 év hűségnyilatkozattal 76E. Kártyafüggetlenül és hűség nélkül nem szolgáltattól vásárolva 83E. Nem tudom ki hogy van vele, de engem ez nem sarkall hűségnyilatkozatra... ha pedig volna valami akciós telcsi, akkor azt csak az tudja megvenni, akinek van ideje egész nap ott szobrozni egy boltnál.
Most már ugyebár csak D kategóriásoknak áll a v630 változatlan áron ugyebár, már ha lehet kapni :)

(#1263) Gebriel válasza hendrick (#1259) üzenetére


Gebriel
veterán

A táblázat a köv szerint áll fel.

''A'' kategoriába bele tartozik minden tarifa
''B,C,D'' válaszható,de az ott megjelölt tarifát 1 évig MEG KELL TARTANI

Mondjuk az M600 45990.-ftért már azért elgondolkotató ''D'' kategoriában.Nem?


[Szerkesztve]

(#1264) Ferenc.v válasza Gebriel (#1258) üzenetére


Ferenc.v
tag

Persze, vannak olyan kombinációk, amiken én is elgondolkodnék... :)
De elég nekem a Select pár opcióval :)

(#1265) Gebriel válasza libus (#1177) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerencséd van látod.
Megmaradtak a multimádiás kedvezmények.

(#1266) robekri


robekri
addikt

A tetves vodafonnak hol van a központja? :(((
Egy rohadt szerződésmásolatot 3 hét alatt akar kiküldeni, nekem meg a hét közepéig kellene!

Aki tudja ne kíméljen, előre is kösz! :R

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1267) Gebriel válasza robekri (#1266) üzenetére


Gebriel
veterán

1096 Budapest Lechner Ödön fasor 6.

De oda felesleges mened ez miatt.
Márkaboltba menjél Westend,Dunapláza.mammut ,stb

(#1268) libus válasza Gebriel (#1265) üzenetére


libus
őstag

Hááát, nemigazán késztetnek vásárlásra ezek az árak!
Múltkor a Vodafone 200 Multimedia csomaggal (ami 12 napig élt az az akció :((( ), 24.990.- Ft volt a Nokia 6234-es. Most pedig....
Azt hiszem várok még Karácsonyig, és ha a Vodafone nem hozza be az N-s szériát addig, akkor inkább megveszem egy GSM boltban az N73-ast (s nem kell aláírnom hűségnyilatkozatot), mint 6234-nél több mint 30k-ért!

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1269) Gebriel válasza libus (#1268) üzenetére


Gebriel
veterán

Most 31980ft

(#1270) robekri válasza Gebriel (#1267) üzenetére


robekri
addikt

Köcc! A mammutban voltam! A szarok mocskok onnan küldtek el!

Hogyan gyorsíthatom fel az ügymenetet??? Verjem szét ŐKET???

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1271) galyika


galyika
csendes tag

Üdv!
Az én csomagom nem nyilvános, azt hiszem az a neve hogy ''közbeszerzési dolgozói csomag'' Ez gondolom A kategória? Valaki ''bennfentes'' meg tudná mondani?
Ha igen akkor megyek másik szolgáltatóhoz, most járt le a 2 év hűségem, és újabb 2-t aláírtam volna, de így nem fogok!

ide most írjak valamit?

(#1272) Ferenc.v válasza galyika (#1271) üzenetére


Ferenc.v
tag

Valószínűleg rád más árak vonatkoznak, fordulj az ügyfélmenedzseredhez :)

(#1273) libus válasza Gebriel (#1269) üzenetére


libus
őstag

Tudom, de mint írtam,alig 2 hete ugyanezzel a díjcsomaggal 24900.- Ft. volt!
Azt hiszem megvárom a Karácsonyi akciójukat! Hátha jobb ár lesz! :)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1274) Gerginho


Gerginho
csendes tag

Na ma megvettem az SE k610i-t, első benyomásra nagyon jó :))

(#1275) Ludes


Ludes
csendes tag

Hali!
Ez engem is érdekelne, ugyanis igen kevés információt lehet találni erről a Vodafone-os belügyminisztériumi/közbeszerzési/Kormányzati SA csomagról :F (nem tudom mi is a helyes, de jómagamnak asszem' a legutolsó kormányzatis van). Magyarán valamelyik bennfenntes bennfentes ki tudná deríteni, hogy miféle üzletpolitika szerint alakítja a Vodafone a ''mi'' árainkat? Esetleg nálunk minden marad a régiben? :C

(#1276) symbicimbi válasza Gerginho (#1274) üzenetére


symbicimbi
csendes tag

Gratulálok hozzá és üdvözöllek a K610i tulajdonosok boldog táborában! :C Ez egy jó választás volt! Úgy tudom hogy a v630-ra vártál te is hogy lett mégis belőle k610i? Egy jó tanács még hogy az sw-t NE frissítsd mert kimegy a live belőle! Ja és a vodafon szerint a garanciád is ugrik. :F

(#1277) galyika válasza Ferenc.v (#1272) üzenetére


galyika
csendes tag

Nem az én nevemen van, de akkor majd bemegyek a westendbe és megkérdezem. :)
Addig meg reménykedek!

ide most írjak valamit?

(#1278) Gerginho válasza symbicimbi (#1276) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Köszi! Igen a v630i -re vártam, de végül ennél kötöttem ki de nem bánom. :))

(#1279) Ferenc.v válasza galyika (#1277) üzenetére


Ferenc.v
tag

Épp ez a lényeg.
Mivel nem a Te neveden van, ezért fordulj az ügyfélmenedzseredhez. A Westendben el fognak küldeni, mert nem tudnak beazonosítani, hiszen nem a Te neveden van az előfizu. A cég/szervezet kapcsolattartójának meghatalmazással kell eljárni az ügyedben az ügyfélmenedzseretek támogatása segítségével.

Tudom, mert voltam Vodás kapcsolattartó...

(#1280) Gebriel


Gebriel
veterán

Minden Flottás csomag(belügyes,postás,vadász,..stb) az ''A'' kategoriába tartozik.

A kedvezményes kategoriákban visszont kötelező a tarifacsomagot megtartani 1 évig különben 39.990ft kötbért köteles kifizetni az ügyfél.

gatyika

Csak ezért váltasz szolgáltat ót? ;]

[Szerkesztve]

(#1281) Gebriel válasza robekri (#1270) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy bejárod az összes márkaboltot,vagy oda mész vissza ahol megkötöted a szerzödésed.

Verjem szét ŐKET???

Azért azt ne :DDD
De ne hagyd magad ;)

(#1282) robekri válasza Gebriel (#1281) üzenetére


robekri
addikt

Oksa! Akkor ma westendezek! :(

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1283) Ludes válasza Gebriel (#1280) üzenetére


Ludes
csendes tag

Köszi Gebriel! Pontosan erre voltem kíváncsi :R

(#1284) galyika válasza Gebriel (#1280) üzenetére


galyika
csendes tag

Köszi a választ!
Valószínűleg szolgáltatót váltok, nem csak emiatt, de ez most sokat számít. De még meggondolom. A drágább telefonok ára egyébként tényleg nem változott, de az olcsóbbak drágábbak lettek, akár egy 10essel. Én kb 20-at szántam volna rá, ezért most csak azt tudom megkapni, ami eddig kevesebb volt. Az már nem éri meg nekem.

ide most írjak valamit?

(#1285) Gebriel válasza galyika (#1284) üzenetére


Gebriel
veterán

Mindjárt itt a karácsony ;)

(#1286) kp78


kp78
addikt

A lezárt ''rock & roll plus'' tarifacsomag vajon melyik besorolásba esik? :F

(#1287) Gebriel válasza kp78 (#1286) üzenetére


Gebriel
veterán

''A''

(#1288) galyika válasza Gebriel (#1285) üzenetére


galyika
csendes tag

igen :C
De nem értem az összefüggést :F

ide most írjak valamit?

(#1289) Gebriel válasza galyika (#1288) üzenetére


Gebriel
veterán

Neem érted???
Tudod karácsony akciók stb ;)

(#1290) Loretto válasza Gebriel (#1287) üzenetére


Loretto
veterán

Szuper is? Apumnak 2 hét múlva jár le a 3 éve, és lenne 1-2 kérdésem:

1. Maradhat ugyanígy a szuper csomagban?
2. ha igen, akkor milyen áron kaphat új készüléket ha hosszabbít? SE T610 helyett kéne, de úgy hogy a száma, díjcsomagja maradjon. Kivitelezhető? (jár vmi kedvezmény vagy ilyesmi esetleg telora?)
3. Sharp 550SH végleg eltűnt?

Soirée...

(#1291) galyika válasza Gebriel (#1289) üzenetére


galyika
csendes tag

Igen, ezt értem!
Ez egy nagyon jó rendszer egyébként, nekem csak az az egy problémám van vele, hogy azon kevesek közé tartozom, akiket ez hátrányosan érint :O
Várok még, hogy mi lesz a dolgokkal, meg lesznek-e új készülékek, stb.

ide most írjak valamit?

(#1292) Ferenc.v válasza Loretto (#1290) üzenetére


Ferenc.v
tag

A hűségnyilatkozat meghosszabbítása/aláírása nem befolyásolja a jelenlegi/meglévő tarifacsomagot...

[Szerkesztve]

(#1293) Gebriel válasza Loretto (#1290) üzenetére


Gebriel
veterán

Nos nem tudom hogy a szuper hova tartozik de szerintem a ''D''-be fogják sorolni.

1.Igen maradhat
2.Marad a telószám,és maradhat a tarifacsomag
3.Nem tünt el maradt az ára 14.980.-

(#1294) embe


embe
nagyúr

Nekem az a bajom ezzel a rendszerrel, hogy a legszarabb kategóriába sorol be. 2 előfizetést használok, kormányzati, flottás, csomagként. Az igaz hogy 3 hónapja került a nevemre a 2 előfizetés, de a havi számláim rendszeresen 25 e Ft. körül mozognak. Ennek ellenére hosszabbítani akarok január elején, és arról tájékoztattak, hogy a legszarabb kategóriában vagyok. Pedig mint írtam számlám azért akad. Kivácsi leszek, hogy majd január 6.-án melyikben leszek. :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1295) Gebriel


Gebriel
veterán

Azért megjegyezném a flottásoknak.
Hogy árulják már el mi a francért sirnak? :((
Hogy a ''legszarabb'' áron vhetnek telefont?
Nem tudom hogy a magyar ember ilyen telehetetlen vagy csak pár ember.

Nem elég hogy a speciális csomag miatt sokal,de sokal olcsoban beszélnek,ráadásul mp alapon,és még sorolhatnám.
Még a telefont is olcsoban akarják.
És ilyenkor persze a voda a szemét :(((

Azért ezek az emberek egy kicsit elgondolkodhatnának.

(#1296) embe válasza Gebriel (#1295) üzenetére


embe
nagyúr

Elgondolodtam. A legszarabb ügyfélkezelése a Vodának van...és ebben a fogyasztóvédelmis ismerősöm is megerősít. Az hogy 2-3 hónapíg az istennek nem akarnak számlát küldeni, utána 2 hét alatt hozzám vágnak 2 számlát, meg sorolhatnám. Mellesleg mivel én sokat beszélek, lenne ettől kedvezőbb nem flottás csomag is a vodánál. Ez a flottás csomag annak nagy biznisz aki keveset beszél kevés percdíjjal. Én sokat használom, így ahogy nézefettem a tarifa táblázatot találnék más előfizut is amivel még lehet olcsóbban jönnék ki. Csak nehezen váltok. Egyedűl ami most itt tart az a percdíj. Mihelyt ilyen lessz a Pannonnál lelépek. Nekem a percdíjakon kívűl csak rossz tapasztalatom van a vodával. Minden téren. A legköcsögebb ügyfélszolgálati munka folyik itt. Szószerint értem ezt. Bocs nem Terád gondoltam, és Téged sem akarlak megsérteni. De valaki kissebb számlával olcsóbban vehet telót...ezen meg a voda gondolkodhatna el.
Egy szónak is száz a vége, az ismerős körömben / és azért itt is sokan /mindenki csak köpködi a vodát. Csak a percdíjait nem. Én sem, úgyhogy kussba teszem magam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1297) jerry311


jerry311
nagyúr

Most vált a cég vodáról, benne is van a céges tájékoztatóban, hogy a ''sorozatos'' problémák miatt. Előző melóhelyem is vált vodáról, ugyanilyen indokkal. Lehet ez a két cég csak 1000 - 1500 ember, de ha csak 1-2 (10-20) előfizetéssel lenne probléma nem vállalnák be a váltást... Ahhoz azért sok macera meg sok pénz.

(#1298) lancika


lancika
tag

Én amit hiányolok, de nagyon az az ügyfélprogram. Nagyjából semmilyen kedvezmény nem jár a régi előfizetőknek, legyen az VitaMAXos vagy előfizetéses. Lehet, hogy nekem nincsenek 10-15 ezer forintos számláim, de azért a Vodafone 7 éves történetében a magam 5 évével régi előfizetőnek számítok és járna valami elismerés....szerintem.

(#1299) Loretto válasza Gebriel (#1293) üzenetére


Loretto
veterán

Köszönöm szépen a válaszokat.

Soirée...

(#1300) szállitó válasza lancika (#1298) üzenetére


szállitó
senior tag

magad irtad nincs 10-15ezres számlád na az ilyen nem számit máshol sem igaz van partner program illetve arany meg platina zsuga de havi 6000-7000 alatt egyik sem ér semmit vagy csak nagyon keveset de ott meg a nagyobb dijakat kompenzálják a kedvezményel ugyhogy ne bánkodj emiat... szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.