Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) szállitó válasza Gebriel (#1544) üzenetére


szállitó
senior tag

én nem láttam sehol 1500as feltöltést 3000-5000..... de ha adsz egy linket megköszöném.

(#1552) szállitó válasza Gebriel (#1548) üzenetére


szállitó
senior tag

látom. benzinkut posta és on line feltöltö állomáson. 30 napos készenléttel .

[Szerkesztve]

(#1553) TrollBalint


TrollBalint
addikt

sziasztok

nem tudja valaki, hogy a 1000 sms akció végérvényesen megszünt, vagy esetleg hamarosan újra beinditják?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#1554) Viktor0610 válasza TrollBalint (#1553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem ez egy egyszeri promóció volt, később nem hiszem, h. ismét elővennék, talán v.mi más jellegűt...

Samsung Galaxy A54

(#1555) TrollBalint válasza Viktor0610 (#1554) üzenetére


TrollBalint
addikt

csak azért kérdeztem, mert vagy 3x meghosszabították... eredetileg okt.-ig szólt, aztán nov.-ig, utánna meg dec. elejéig... gondoltam hátha tud itt valaki valamit, mert a honlapon semmi nincsen :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#1556) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

ha bónuszos előfizum van -és még nem vettem telefont- akkor melyik kategóriába tartozok? gondolom az a-ba de azért megkérdem.:) :R

(#1557) Bernardo20 válasza Bernardo20 (#1556) üzenetére


Bernardo20
senior tag

közbe visszaolvstam..tényleg A kat. :O

(#1558) Gebriel válasza szállitó (#1552) üzenetére


Gebriel
veterán

Igy van,5000ft-nak meg 6 hónap.

(#1559) Gebriel válasza TrollBalint (#1555) üzenetére


Gebriel
veterán

Megszünt az sms1000.Igen 3x volt hosszabitva,de már vége.
Szerintem nem sokan,aktiválták

(#1560) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

ha most voda bónuszom van és szeretnék mellé egy voda 200 multimédia csomagot akkor jogosult vagyok c kategóriában telefont venni? :B

(#1561) motogirl válasza Bernardo20 (#1560) üzenetére


motogirl
tag

Igen, vásárolhatsz. Csak akkor vállalnod kell, hogy 1 évig nem váltasz tarifacsomagot a 2 éves szerződéseden belül.

(#1562) Gebriel


Gebriel
veterán

:)) :DD Békés Karácsonyi Ünnepeket És Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek :DD :))

(#1563) TrollBalint válasza Gebriel (#1559) üzenetére


TrollBalint
addikt

affene :F
pedig szeritnem nagyon megérte. Olyan jól eltudtam ismerősömmel sms-ezgetni, mikor nemtudtunk msn-en beszélgetni, meg küldtem mindenkinek az sms-eket...
Valami hasonló akció nincs, ahol olcsó vagy havi pár ingyen sms- van? (most jokerem van, eddig itt láttam a legolcsóbb sms-t)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#1564) bandus


bandus
veterán

A vodánál van egy külön előfizetési ajánlat postások számára. Mivel anyukám postán dolgozik, ezért kb egy éve az egész család kapott egy-egy ilyen telefont. A percdíjak tényleg nagyon olcsók, és a számlázás másodperc alapú. Tegnap elgondolkodtam egy új telefon beszerzésén, de a voda honlapján szétnézve az előfizus készülékeknél az árak 4 kategóriába (A, B, C, D) vannak besorolfa, az előfizetésedtől függően. A mi előfizetésünket egyik kategóriában sem találam meg, sőt, semmi egyéb infot róla. Tudna esetleg valaki némi tájékoztatással szolgálni, hogy akkor mégis melyik kategóriába esnek ezen előfizu készülékárai :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1565) Viktor0610 válasza bandus (#1564) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1270-et, sz.tem ők tudnak neked információval szolgálni ezzel kapcsolatban.

Samsung Galaxy A54

(#1566) bandus válasza Viktor0610 (#1565) üzenetére


bandus
veterán

Ez eszembe sem jutott :B egyáltalán nem vagyok telefonmániás, jelenleg egy 70ft-os sharp gx17-em van. De nagyon megtettszett a 6131-es nokia, talán még költeni is hajlandó vagyok rá, csak jó lenne tudni mennyit.. Majd kedden megérdeklődöm. Köszi :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1567) Viktor0610 válasza bandus (#1566) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyit még hozzátennék, h. a telefonszámodon kívül kelleni fog az ügyfélbiztonsági kód -6 db számból áll, a szerződésen található meg.

Samsung Galaxy A54

(#1568) Grandi válasza bandus (#1564) üzenetére


Grandi
aktív tag

Mivel ez nem alapszolgáltatás, dijcsomag, ezért jóhogy nem teszik közzé :)
Abban sem vagyok biztos, hogy Neked ezt el fogják árulni.
Lehet még édesanyád is kevés lenne hozzá, telefonon. Lehet csak a munkahely tud okoskodni valamit, de egy próbát megér.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#1569) bandus válasza Grandi (#1568) üzenetére


bandus
veterán

Azthittem könnyebb szülés lesz... :( Lehet egyszerűbb lenne venni egy kártyafüggetlen telót..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1570) Viktor0610 válasza bandus (#1569) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megpróbáltad hívni a 1270-et az ügyfélbiztonsági jelszavaddal, v. fórumtárs elvette a kedved teljesen? :U
(A kártyafüggetlen telefonvásárlásnak sok előnye van, de egy hátránya biztos van, drágább a készülék).

Samsung Galaxy A54

(#1571) bandus válasza Viktor0610 (#1570) üzenetére


bandus
veterán

Hát, mindenesetre elbizonytalanított :B Dolgozik ott egyáltalán valaki ünnepnapon is, mert eddig abban a hitben éltem, hogy nem :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1572) Viktor0610 válasza bandus (#1571) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ügyfélszolgálat nonstop üzemel.
Hívd őket nyugodtan, nem veszíthetsz semmit!

Samsung Galaxy A54

(#1573) bandus válasza Viktor0610 (#1572) üzenetére


bandus
veterán

Nos, hát megkérdeztem az ügyfélszolgálaton. A hölgy valami olyasmit mondott, hogy a hűségnyilatkozat lejárta előtt 3 hónappal juthatok másik készülékhez, de ez nekem kicsit furcsa :F Lehet elbeszéltünk egymás mellett, de nem látok benne rációt, hogy ugyanezen előfizu megtartásával miért ne vásárolhatnék másik készüléket :F

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1574) Viktor0610 válasza bandus (#1573) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt én is megmondtam volna neked, de arra nem kérdeztél rá, h. milyen áron vásárolhatsz? :D
A hölgy u.arra gondolt, mint te, csak elbeszéltetek egymás mellett... Vásárolhatsz az előfizetés megtartásával készüléket -ő is ezt mondta, max. nem értettétek egymást.

Samsung Galaxy A54

(#1575) bandus válasza Viktor0610 (#1574) üzenetére


bandus
veterán

Igen, de engem ez a hűségnyilatkozat lejárta előtt három hónap zavart meg. Most akkor ilyenkor kell meghosszabbítani a szerződést, vagy csak ekkor juthatok majd új készülékhez? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1576) Viktor0610 válasza bandus (#1575) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell meghosszabbítanod a szerződést, de legalább ennyi időnek kell eltelnie az utolsó készülékvásárlás/szerződéshosszabbítás óta.
(Amint a fenti mondatból is kiderülhet, a te esetedben a készülékvásárlás egyenlő a szerződéshosszabbítással.) ;)

Samsung Galaxy A54

(#1577) bandus válasza Viktor0610 (#1576) üzenetére


bandus
veterán

Húú, lassan fog az agyam :D Szóval akkor csak jövő ilyenkor juthatok másik telóhoz? :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1578) Viktor0610 válasza bandus (#1577) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem telt még el a 21 hónap, igen...

Samsung Galaxy A54

(#1579) bandus válasza Viktor0610 (#1578) üzenetére


bandus
veterán

Pedig úgy megtettszett az a 6131-es. :O

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1580) kp78


kp78
addikt

Vkinek esetleg vmi ötlet, hogy miért nem lehet letölteni a voda gprs netjével semmi nagyobb méretű fájlt?
Valahányszor elindítom a letöltést (5 megás), letölt 2-3száz kilot, aztán megszakad. Pedig már próbáltam több böngészővel is. Egyszerűen kezd tele lenni a púpom ezzel a nettel. Csak amiatt jó, hogy opera minivel bárhol tudom használni a telóval.

(#1581) Viktor0610 válasza kp78 (#1580) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hiba az ön készülékében/konfigurációjában (csatlakozási mód, készülék, lefedettség, stb...) lesz, esetleg a letöltendő fájllal van a gond. Most próbáltam leszedni a Spybot közel 5 megás installját és probléma nélkül lejött -akár letöltésvezérlővel, akár simán a böngészőn keresztül szedtem le.

Samsung Galaxy A54

(#1582) kp78 válasza Viktor0610 (#1581) üzenetére


kp78
addikt

Nem értem mi lehet a kínja. Az irodában adsl-re kötve minden megy mint villám, de ez a voda kikészít. Amúgy megy szépen a net, minden bejön, de néha az xp frissítés is nehezen valósul meg.

(#1583) Viktor0610 válasza kp78 (#1582) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a lefedettségre gyanakszom...

Samsung Galaxy A54

(#1584) kp78 válasza Viktor0610 (#1581) üzenetére


kp78
addikt

Na most firefox-szal túllépett a kritikus 2-300kb-os határon és jön vmi lefelé. Már 1megánál jár, lehet, hogy összejön, de nem akarom elkiabálni.
De se opera-val, se IE-vel nem jött le.
Na meglátjuk. Te milyen böngészőt használsz amúgy?

(#1585) Viktor0610 válasza kp78 (#1584) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Operával szedtem le és Free Download Managerrel.

Samsung Galaxy A54

(#1586) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Picsába a vodafonos ügyintézőkkel:)

Kézzel irott meghatalmazást mé nem foganak el:( lőttek a karácsonyi ajándéknak :(

Pedig a weblapon nem irják, hogy csak a saját meghatalamzásukat fogadják el:(..
Monta az ügyintéző csaj, hogy fen van a neten és ki lehet nyomtatni.. de nem találom, sőtt azt sem irja, hogy csak azzal lehet:(

Eredeti cégbírósági végzés vagy 30 napnál nem régebbi cégkivonat
Eredeti APEH bejelentkezési nyomtatvány (vagy a négyzetrácsos nyomtatvány, vagy cégbírósági tanúsítvány vagy APEH által kiállított levél, melynek tárgya ''Értesítés adózó nyilvántartásba vett adatairól'')
Eredeti aláírási címpéldány a cégjegyzésre jogosult részéről
Eredeti céges meghatalmazás a vásárlásra, mely a Vodafone-nál történő szerződéskötésre szól, valamint szerepel rajta a meghatalmazó, a meghatalmazott és 2 tanú aláírása.
3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla vagy vezetékes telefonszámla vagy eredeti ingatlanbérleti szerződés a végzésben feltüntetett székhelyről vagy telephelyről.
A szerződést aláíró személy személyi igazolványa

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1587) Gebriel válasza bandus (#1564) üzenetére


Gebriel
veterán

''A'' kategoriában válsztahtsz telefon ha postás csomagod van.
Hosszabitásnál,talán bekerülhetsz másik kategoriába.
Egyébként a Forumon külön topic van erre a ''kérdésre''. ;)

(#1588) bandus válasza Gebriel (#1587) üzenetére


bandus
veterán

Köszönöm. Így tökéletes is. Az A kategóriában úgyse a legolcsóbbak a telefonok, így mire lejár a szerződés lesz is annyi pénzem :) Pedig mennyire feleslegesnek tartom, de úgy megtettszett :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1589) motogirl válasza Gebriel (#1587) üzenetére


motogirl
tag

Mi volt a tartalma a meghatalmazásnak? Mert, ha csak az, hogy xy meghatalamzom yx-et, akkor valószinüleg nem volt megfelelő a tartalom. Ha cég a meghatalmazó akkor szerepelnie kell benne minden cég adatnak, és hogy milyen célból adta ki a meghatalmazást. Ezért nem kellene szidni a Vodafone-os ügyintézőt, hiszen ez az ő felelőssége.

[Szerkesztve]

(#1590) motogirl


motogirl
tag

Az előző hsz. nem Gebrielnek szólt, hanem Vangelisnek. :B

(#1591) bandus válasza Gebriel (#1587) üzenetére


bandus
veterán

Tudnád linkelni ezt a topikot, mert nekem nem sikerült megtalálnom. :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1592) Viktor0610 válasza bandus (#1591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Linkelni most nem tudom, de egy hírhez nyílt, keress rá a ''tarifafüggő készülékárak''-ra a topikok közt.

Samsung Galaxy A54

(#1593) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#1592) üzenetére


Ferenc.v
tag

Tarifafüggő készülékárak a Vodafone-nál téma: [link] :)

(#1594) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#1593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi, az előbb még mobilról voltam. ;)
(Onnan kicsit körülményes...)

Samsung Galaxy A54

(#1595) Vangelis válasza motogirl (#1589) üzenetére


Vangelis
nagyúr

rajta volt:) de meg sem nézte:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1596) kp78


kp78
addikt

Hányan téphetik a hajukat, akik karácsonyra vitamaxos alsó kategóriás készüléket vettek :W További -20% azért nem semmi.
Én is akartam anyáméknak, de mégsem az lett. :))

(#1597) szállitó válasza kp78 (#1596) üzenetére


szállitó
senior tag

én is tépem a hajam mert stereo headset helyett kaptam egy fél dugos szart a vodafone tol rohadjon meg aki ilyennel kiad egy telot amibe ST FM van. vagy akkor ne adjon semmit!

(#1598) Vangelis válasza Vangelis (#1595) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megkötöttem az előfizetéseket igaz 18 ropit vagyis 9/9e ft ot be kelett perkáélni:( de megadták:(

És kaptam 2500/2500ft kedvezményt, mert nem fogadták el a kézel irott papirost:)

Csak el kell faxolnom a két szerződést és levonják a havidijakból.. az is valami

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1599) Gebriel válasza kp78 (#1596) üzenetére


Gebriel
veterán

CSak azok tépik a hajukat,akik soha sem elégedetet ek.Ennyi erövel ne vegyél telefont mert mindig megy le az ára.
És nem hiszem hogy potolni tudnád akkár a -20% kedvezményel azt az érzést amikor karácsonykor a ''kistelot'' aadod az uj gazdájának ;)


Szállitó

Milyen telo volt :F
Csak nem 6101?

[Szerkesztve]

(#1600) Robaj


Robaj
addikt

A segítségeteket kérném.

Szóval bnőm váltana voda kártyásról előfizusra.
És keressük a legjobb csomit, csak én nem nagyon értek hozzá, mivel pannonos vok:)
Szóval röviden:
- vegyesen pannon voda t-mobile telókat hív
- csúcsidőben főleg
- egy nap ált 5 perc teló
- főleg beszélgetés, néha pár sms

Olyan kéne aminek előfizuja kevés.
Igazából Vodafone Select-et néztem ki.
999 előfizu, 18,9 Ft percenként voda, többi 28,8, sms 31,2

Van ennél jobb is? A segítséget előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.