Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1902) motogirl válasza reewer (#1900) üzenetére


motogirl
tag

Emeltdíjas sms-t fizetsz érte. Az első regisztrációs sms ingyenes. A többi infót megtalálod a Vodafone honlapján.

(#1903) shev7 válasza reewer (#1900) üzenetére


shev7
veterán

persze ingyenesek, akkor mi lenne a buli nekik? Az a ket sms cirka 500 forintodba fajt :) (feltve ha a reg sms-t nem szamitottad, mert azt en is ugy tudom, hogy ingyenes,)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1904) cafat


cafat
tag

A következő lenne a kérdésem: múlthéten vásároltam egy új telefont előfizetéssel. A kérdésem az hogy majd most kapok egy számlát arányosan kiszámolva a havidíjjal vagy az egész havidíjat kiszámlázzák majd? Most kíváncsiságból lekérdeztem az egyenlegem a 1751-en és nettó 0Ft. :F Leakartam ellenőrizni hogy a hálózaton belüli opciót valóban bekapcsolták mert a csajszi igencsak testileg volt ott az üzletbe aki kiszolgált. Aztán nehogy hónap végén kiküldjenek egy többtizezer forintos számlát, mert azért elég sűrűn kihasználom hogy 60percet beszélhetek 60forintért, és ha a percdíjjal beszélnék 1órákat igencsak húzós lenne a végösszeg. Na tehát mért van az hogy 0forint az aktuális egyenlegem?

(#1905) Gebriel válasza cafat (#1904) üzenetére


Gebriel
veterán


Ellenőrizd hogy mikor van a számla zárásod...(Az első levévlben benne van,ha kaptál már olyat)vagy a 1270 megmondják neked.
Vodafoneál 6-13-19-25-én van.
Valoszinű hogy neked 13-án.
Igy tegnap a számládádat le nullázták.
A szerződéseden 2 oladalon rajat van hogy aktiv-e a ''Hálozaton Belüli Opció''-d
Ha be van X-ve akkor igen.

(#1906) cafat válasza Gebriel (#1905) üzenetére


cafat
tag

Oké köszi. Még nem kaptam semmilyen levelet. Akkor valószínű hogy tegnap nullázták és azért volt 0Ft. az egyenlegem. A szerződésen nincs rajta mert amint írtam a csajnak az esze valahol máshol járt mert az előző számomat is szerettem volna megtartani de időközben kiment a fejéből, mint ahogy a hálózaton belüli opció aktiválása is. Utána ezt az opciót interneten az online ügyfélszolgálaton bekapcsoltam, de azért szerettem volna ellenőrizni.

(#1907) Gebriel válasza cafat (#1906) üzenetére


Gebriel
veterán

A szerződésen alapbol nincs rajat a számla zárás napja ha ott volt a csajszi esze ha nem. :D
Ha online rendelted meg akkor 48 órán belül kanod kellet volna egy sms-t hogy aktiválták az opciódat.Ha ezt nem kaptad meg akkor hivd fel a 1270-t és a megfelelő menü pontban tájékoztatnak hogy be van-e kapcsolva.0 gomb megnyomásával kapcsolnak ''élőemberhez'' ;)

(#1908) n@p@lm válasza Viktor0610 (#1886) üzenetére


n@p@lm
őstag

pannon partnerként nem kapsz kedvezőbb díjcsomagot a kékektől?

(#1909) Viktor0610 válasza n@p@lm (#1908) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel csak alkalmazott vagyok egy Pannon Partnernél, sajnos nem jár ilyen...

Samsung Galaxy A54

(#1910) n@p@lm válasza Viktor0610 (#1909) üzenetére


n@p@lm
őstag

:( szomorú.

(#1911) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem tudjátok van-e olyan módja interneten keresztül hogy letiltassam azt, hogy ne küldözgessenek a telefonomra átkozott reklámokat?! Pl amikor volt ez az 1000sms-es akció, akkor erről kaptam vagy hármat. :( Most meg az opeles autót nyerhetsz téma a (nem) nyerő :O

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1912) Viktor0610 válasza Apollyon (#1911) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel ezeket a szolgáltatótól kapod, tőlük (tehát a 1270-en, esetleg e-mailben, postán :) ) kérheted az ilyen üzenetek küldésenek leállítását is.

Samsung Galaxy A54

(#1913) libus


libus
őstag

Egy kis segítség kellene, mert legalább 5 éve nem WAP-tam.

Vodafone Multimédia 200 díjcsomagban vagyok és úgye ez tartalmaz minden hónapban 1500 Ft értékü Vodafone Live vásárlást.
Meg is kaptam a Vodafone Live jelszavam!
De hová kell ezt beírni? Mert ha be akarok lépni a Live-n belül Pl. a játékokhoz, akkor aztírja ki, hogy számomra nem elérhető.....
Nokia E50-el próbálkozom.

Előre is :R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1914) Viktor0610 válasza libus (#1913) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, h. a 1270-en be kell kapcsolatasd a hozzáférést.

(Akár az is előfordulhat, h. -még- nincs a készülékedre játék.)

Samsung Galaxy A54

(#1915) Bog válasza libus (#1913) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hi,

1. a jelszó a webes felülethez kell (www.vodafone.hu)
2. nincs kizárva, hogy az E50-hez egy deka játékuk sincs. Ha van, akkor meg azért nem enged be, mert nem a vodánál vetted a készüléked, de ezt te jobban tudod :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1916) Viktor0610 válasza Bog (#1915) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mondod, h. van/lehet olyan, h. egy, a Vodafone által is forgalmazott, de függetlenül vásárolt telefonnal nem érem el a Live!-ot v. annak bizonyos részeit?! :Y

Samsung Galaxy A54

(#1917) Ferenc.v


Ferenc.v
tag

Átraktam az E50 topikba... :)

[Szerkesztve]

(#1918) Ferenc.v válasza Bog (#1915) üzenetére


Ferenc.v
tag

Hehe, ilyenről én is hallottam már, de nem csak a Vodánál van ilyen :)

(#1919) Apollyon válasza Viktor0610 (#1912) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nah pont ezt akartam elkerülni, hogy írogatni, meg dumálni kell... Mért nincs ilyen opció a weboldalon hogy reklám-sms kikapcsolás?! :(((

Az internet bankingomhoz bezzeg van minden lehetőség :C

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1920) L@co


L@co
aktív tag

Sziasztok!

Lejárt az egynlegfelhasználási időm már egy ideje mert nem használtam a vodafone-os kártyámat, de most megint szükség lenne rá. Vettem egy feltöltőkártyát, de nem lehet hívást kezdeményezni :Y Csak SOS hívást lehet, amit sim kártya nélkül is lehet. 177-et nem tudom hívni. Most végleg letiltották a kártyámat? Vagy egy másik telefonról feltöltöm és használhatom tovább? Nem merek semmit csinálni mert nem akarok 3000Ft-ot kidobni az ablakon, Segítsetek lécci.

(#1921) Viktor0610 válasza L@co (#1920) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a 177-et sem tudod hívni, az túl sok jót nem jelent.
Megpróbálhatod feltölteni másik telefonról, bár gyanúm szerint nem fog sikerülni. Amiért mégis megpróbálhatod nyugodtan, ha nem feltölthető, úgy sem fogadja el, tehát nem lehet elrontani. :)
(Sz.tem már kikapcsolták.)

Samsung Galaxy A54

(#1922) ragazzo válasza L@co (#1920) üzenetére


ragazzo
őstag

Ha az van amit leírtál, akkor fakereszt. Új SIM-et kell venned.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1923) L@co válasza ragazzo (#1922) üzenetére


L@co
aktív tag

Köszi a gyors válaszokat neked és Viktornak is! Amúgy nem próbáltam még másik telóról, mert féltem h. elveszik a lé.

(#1924) ragazzo válasza L@co (#1923) üzenetére


ragazzo
őstag

A lé nem veszik, mert a rendszer érzékeli hogy nem aktív a kártya, így nem is tölti fel.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1925) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sziasztok!

Nemrég cseréltem le régi előfizum és számom egy másik vodás előfizura.
A roamingot azonban nem tudom bekapcsolni. :F
A netrendelőn megrendelem, azt irja, hivjam az ügyfélszolgálatot a megrendeléshez.
Kapok is erről sms-t.
Felhivom az ügyfélszolgálatot, megrendelem, erre küldi az sms-t, hogy hivjam az ügyfélszolgálatot a megrendeléshez. :W

Na akkor most was ist das?

(#1926) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#1925) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tedd, amit írtak, hívd fel az ügyfélszolgálatot, miért nem megy a megrendelés. :)

Samsung Galaxy A54

(#1927) motogirl válasza (Kolombusz) (#1925) üzenetére


motogirl
tag

Pedig müködnie kell, mert már az új előfizetésekre is aktiválható a roaming szolgáltatás kaució nélkül :R

(#1928) Viktor0610 válasza motogirl (#1927) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor pláne 1270. :D

Samsung Galaxy A54

(#1929) Ferenc.v válasza (Kolombusz) (#1925) üzenetére


Ferenc.v
tag

A Vodafone új számlás előfizetések esetén az első három hónapban korlátozza a roamingot - magyarul nem használhatod. A 3 befizetett számla/3 hónap után automatikusan aktiválják, vagy ha ez nem történne meg, akkor az ügyfélszolgálatot felhívva Te magad is kérheted.

Ha a megvételtől számított 3 hónapnál korábban szeretnéd aktiválni a roamingot az új előfizetéseden, akkor be kell fizetni nekik egy összeget előlegnek (~35.000HUF) és aztán kb. 48 órán belül bekapcsolják neked.

(#1930) Ferenc.v válasza motogirl (#1927) üzenetére


Ferenc.v
tag

Nálunk is ez volt a gon egy új előfizuval, aztán közölték, hogy csengessünk be harminc akárhányezer forintot...

(#1931) embe


embe
nagyúr

Nem aktiválják automatikusan. Nekem céges előfizum van. Fél éve névre lett írva. Ezután küldeni kellett egy sms-t a ROM szóval a 1270-re. Ezután aktíválták rajta a szolgáltatást, amiről kaptam sms értesítést.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1932) Ferenc.v válasza embe (#1931) üzenetére


Ferenc.v
tag

Nem a ROA szót kell elküldeni?

(#1933) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Köszi a válaszokat srácok.
Azért milyen jó, hogy orvosi kamarás előfizetőkben is ennyire megbiznak. :U

(#1934) embe válasza Ferenc.v (#1932) üzenetére


embe
nagyúr

De..ROA :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1935) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

Már 2,5 éve előfizetős vagyok, kérdésem az lenne hogy mi van olyankor ha csak telefont szeretnék cseréli, az előfizetés, szám stb maradhat...?

Előfizetéses áron adják, és mivel már rég lejárt a 2év bármikor átálhatok pl vitamaxra?
Előfizetéses áron adják de új 2éves szerződést kell kötni?
Vitamaxos áron adják?
Egyedi áron adják, mert fasza gyerek vagyok a 2,5év miatt?

A telefont utánna csak úgy lazán eladthatom? és az új tulaj hogy tudja használni?

(#1936) Viktor0610 válasza Monya78 (#1935) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen vehetsz készüléket új előfizetés vásárlása nélkül. Ezt hívja a T-Mobile készülékváltásnak (KAP-program? :F ), a Pannon pedig Bónusz Programnak.
Előfizetéses áron kapod a készüléket, amiből lehet kedvezményed is -ez a számlád átlagától függ. Ez esetben újabb két évet kell aláírj. Válthatsz VitaMaxra is, a számod megtartásával. Ekkor nem tudom, vehetsz-e készüléket. Amennyiben igen, VitaMax-áron.

Samsung Galaxy A54

(#1937) Monya78 válasza Viktor0610 (#1936) üzenetére


Monya78
veterán

Köszönöm válaszodat!

Tehát ha maradok előfizetéses, de nem akarok újabb két évet lehúzni akkor valahol az előfizetéses és a vitamaxos ár közötti áron vehetek új készüléket...

(#1938) Viktor0610 válasza Monya78 (#1937) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. Amennyiben nem írsz alá újabb két évet, a VitaMax-ár lesz érvényes, természetesen egy új, feltöltőkártyás szám vásárlásával együtt. A készülék használható lesz az előfizetéses kártyáddal is.

Samsung Galaxy A54

(#1939) Gebriel válasza Ferenc.v (#1929) üzenetére


Gebriel
veterán

A Vodafone új számlás előfizetések esetén az első három hónapban korlátozza a roamingot...

Ez igy nem helyes.

A Vodafone új számlás előfizetések esetén az első három hónapban NEM korlátozza a roamingot....és késöbb sem

Igy a helyes. ;)

[Szerkesztve]

(#1940) Viktor0610 válasza Gebriel (#1939) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hiába mondom fórumtársaknak, h. 1270... :U

Samsung Galaxy A54

(#1941) Ferenc.v válasza Gebriel (#1939) üzenetére


Ferenc.v
tag

:R :R :R

Velünk meg közölték, hogy ha roamingot akarunk, akkor fizessünk...

(#1942) Monya78 válasza Viktor0610 (#1938) üzenetére


Monya78
veterán

Bocs, rosszul értelmeztem hiába péntek van...
utólag elolvasva az első válaszod is érthető lett volna. :B

(#1943) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#1940) üzenetére


Ferenc.v
tag

A 1270-en közölték.

(#1944) Gebriel válasza Ferenc.v (#1943) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez nem olyan rég van így.
Tehát jó volt amit írtál,csak már megváltozot t ;)

(#1945) Ferenc.v válasza Gebriel (#1944) üzenetére


Ferenc.v
tag

Aham. Akkor kéretik úgy írni, hogy nem rég óta van így...

(#1946) motogirl válasza Ferenc.v (#1945) üzenetére


motogirl
tag

Hmm.. azt hiszem én jól írtam ;)
Csak nem olvastatok a sorok között :D

(#1947) Gebriel válasza Ferenc.v (#1945) üzenetére


Gebriel
veterán

Teljesen jó irtam :P
Picit figyelj oda :U
Motogirl is megmondta ;)

(#1948) Viktor0610 válasza Gebriel (#1947) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem akarok beleszólni, de utólag visszanézve motogirl írta egyértelműen, te nem... ;]


(Ő írta, h. már aktiválható, te ''csak'' aztt írtad, h. aktiválható... :) )

Samsung Galaxy A54

(#1949) Gebriel válasza Viktor0610 (#1948) üzenetére


Gebriel
veterán

A Vodafone új számlás előfizetések esetén az első három hónapban NEM korlátozza a roamingot....

Ezt irtam semmi mást!!!

Szerintem ez olyan egyértelmű mint ahogy le van irva.

Persze ki lehet foritani mindent :(((


(#1950) Ferenc.v válasza Gebriel (#1949) üzenetére


Ferenc.v
tag

Én meg sem szólalok... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.