Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) shev7 válasza hendrick (#350) üzenetére


shev7
veterán

elvileg amikor a nyermenyjatekokban resztvevoknek kuldtek ki az ajanlatot, akkor is ott volt, hogy uj elofizetesre ervenyes, megis atvaltottak.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#352) polip


polip
addikt

Üdv!

Erről lehetne valami bővebb infot kérni? mennyibe kerül? vitamax kari jó bele? vagy hogy műxik egyáltalán? :)

CSI 400 Desktop GSM

Thx!!

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#353) sheffield


sheffield
csendes tag

Sziasztok!

A vodánál ugyebár 0 - 5 Megáig 600 Ft a wap havidíja. Ez eddig világos.

A kérdésem az lenne, hogy ezt a 600 Ft-ot akkor is levonják-e ha nem wapozok, csak elő van fizetve a szolgáltatás?

A választ előre is köszönöm! :R

Micsoda szar nap ez a mai! És még el se kezdődött igazán.

(#354) Viktor0610 válasza sheffield (#353) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legjobb tudásom szerint igen, de hívd a 1270-et, az a biztos.

Samsung Galaxy A54

(#355) sheffield válasza Viktor0610 (#354) üzenetére


sheffield
csendes tag

Oké

Köszönöm! :R

Micsoda szar nap ez a mai! És még el se kezdődött igazán.

(#356) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Megkaptam a bónusz csomagra feljogositó levelet(ami egy prospektus gyakorlatilag).
Ki is néztem a moto v3x-et. Ezzel a csomaggal is igénybe lehet venni az extra olcsó akciós előfizus árat? Nem bánnám ha 43k helyett 37-et vagy 26-ot kellene fizetni érte.
Gondolom erre nincs lehetőség,de azért megkérdem:)

(#357) Viktor0610 válasza Bernardo20 (#356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, az extra olcsó árak csak a megfelelő csomagokkal és egy év tarifahűséggel (természetesen a két év ''rendes'' hűség mellett) érvényesek.

Samsung Galaxy A54

(#358) Bernardo20 válasza Viktor0610 (#357) üzenetére


Bernardo20
senior tag

köszi a választ! akkor kénytelen leszek kiszenvedni a 43k-t. :F

(#359) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Közbe kaptunk még 1 érdekes ajánlatot a vodától.
ez is egy speciális csomag amit az OTP Bank-Vodafone hitelkártyatulajdonosok vehetnek igénybe(mellékelve a hitelkártya)

Szinta u.az mint a Búnusz csak egy picit kedvezőbb percdijakkal.
De itt nincs 20 ingyen sms és a zárt felhsználói csoportot is 480FT-ért lehet igénybe venni.
Szintén másodperc alap.
Hálózaton belül: Csúcs: 23,62FT
CSúcs kivül: 11,81Ft
Hálón kivül: CSúcs: 35,43Ft
csúcs kivül: 23,62Ft
SMS: 23,62Ft
ja és persze ez is lebeszélhető és a havidij: 2400FT
végólis nem is rossz..:D

[Szerkesztve]

(#360) Kekszi válasza Bernardo20 (#359) üzenetére


Kekszi
csendes tag

Ezek a dijak a lebeszelheto havidij osszegeig vagy azon felul ertendoek?
Hogy lehet ilyenhez hozzajutni? En jelenleg a bonusz voda levelere varok.

[Szerkesztve]

"Szar az egész - mondá Jézus, és az hívők közé baszá az keresztet."

(#361) Bernardo20 válasza Kekszi (#360) üzenetére


Bernardo20
senior tag

itt egységes a dolog. a havi dij lebeszélése után is ezek maradnak/legalábbis a tájékoztató szerint/. Nem tudom,hogy lehet hozzájutni. Anyámnak kikülték,de hogy mi alapján aztat nem tudom.
Nekem kb 2hét alatt küldték ki a bónuszos levelet.szóval nem kapkodják el:D

(#362) thaler2


thaler2
senior tag

Megtudná nekem valaki mondani hogyan tudok díjcsomagot váltani a vodánál? Unoról akarok joker pluszra menni.

(#363) thaler2 válasza thaler2 (#362) üzenetére


thaler2
senior tag

már megtaláltam

(#364) shev7 válasza Bernardo20 (#359) üzenetére


shev7
veterán

''regen'' (2-3 honapja) nem ilyen volt a bonusz. Magasabb percdijak a havidij kereteig, csak 10 sms havonta, de a zart felhasznaloi csoport olcsobb...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#365) hendrick válasza shev7 (#351) üzenetére


hendrick
csendes tag

Ma jár le délután a 48 óra, nemsokára kiderül, hogy átváltanak-e rock 'n roll ról bónuszra vagy sem a régi számom megtartásával mint előfizus csomagról előfizus csomagra váltó ügyfelet...
Keep your fingers crossed :)

(#366) shev7 válasza hendrick (#365) üzenetére


shev7
veterán

mikor en vartam arar, hogy atvaltsanak, felhivtam az usz-t, hogy mondjak megy milyen csomagban vagyok, mivel a valtasrol nem kuldenek informaciot. Felteszem az egyszerunek tuno kerdest: Milyen tarifacsomagban vagyok? a Valasz: Ez valami vallalati csomag? mire en: azert hivtam hogy megmondja :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#367) ragazzo válasza shev7 (#366) üzenetére


ragazzo
őstag

És megmondta? ;]

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#368) Ricardo válasza shev7 (#366) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet hogy nehéz volt a kérdés :D

(#369) hendrick válasza shev7 (#366) üzenetére


hendrick
csendes tag

hehe... felhívtam az 1270-et... csomaginfó... Rock&roll, közlöm hogy 48 óra lejárt... utánanéz ahol leadtam.... visszadobták a kérelmet.... indok: a regisztrációt követően telefonon kell felkeressenek és felajánlaniuk a csomagot... és utána küldenek postafordultával egy jogosító levelet... közöltem, hogy a regisztráció után kapott emailben egyáltalán nem igazán ez áll... mindegy, ez van, törődjek bele...A levelet előszedtem, ez áll benne: Ne felejtsd el ezt a levelet magaddal hozni, mert az akció érvényesítéséhez a telefonszámodon kívül (amelyen munkatársaink megkerestek) erre is szükséged lesz! Mivel akciónkkal csak kiválasztott ügyfeleink élhetnek, ezért az üzletben hivatalos okmánnyal kell igazolnod, hogy a levél a Te nevedre szól. Zárójelben tényleg hivatkoznak rá, de nem gondoltam volna hogy feltétel.... és az ügyfélszolgák sem szóltak, szegényeket biztos lecseszték ...

[Szerkesztve]

(#370) shev7 válasza ragazzo (#367) üzenetére


shev7
veterán

hat kozolte, hogy szerinte ez valami ceges flotta csomag :) Megkerdeztem, hogy nem a bonusz? mire a valasz: ''lehet''

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#371) shev7 válasza hendrick (#369) üzenetére


shev7
veterán

akkor voltal bennt, csak nem vittel levelet, az ugyfelszolga az mondta, hogy valtanak, es most megsem? :) hat nem erosseguk ez a bonusz csomag ugyintezes...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#372) Ricardo válasza shev7 (#371) üzenetére


Ricardo
félisten

az ügyintézés nem az erősségük :DDD

[Szerkesztve]

(#373) shev7 válasza Ricardo (#372) üzenetére


shev7
veterán

az ugyintezes csucsa az volt, hogy mikor bementem szemelyeen megkerdezni mi van ezzel a bonusz csomagommal, hogy akkor most kapok-e vagy nem, akkor rakerdezett valami kollegara, aki azt allitotta, hogy latja, hogy jar, varjak turelemmel, majd jon a level. Megkerdeztem, hogy nem lehetne-e most megcsinalni, hamar itt vagyok, mire a valasz, kell a levelben levo kod. Mondom nem lehetne megkerdezni az elozo kollegatol, hamar ugyis ''benne vagyok az adatbazisban'' mire a valasz, egy hatarozott nem volt....

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#374) Petíció


Petíció
csendes tag

Sziasztok!
Valaki pls világosítson fel. Kaptam bónuszos meghívó levelet. Már vodás vagyok. Az ügyfélszolit felhívtam, hogy lehet-e tarifacsomagot váltanom így. Azt mondták, hogy csak új előfizetést lehet kötnöm. Kérdeztem, hogy a mostani számomat megtarthatom-e így és azt mondták, hogy nem, számhordozás csak két szolgáltató közötti váltásnál lehetséges. Sztetek létezik, hogy nem tarthatom meg a számom?

(#375) Viktor0610 válasza Petíció (#374) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, mert az ajánlat csak új előfizetőknek jár.
Tehát, vagy elhordozol, majd vissza, vagy átváltasz feltöltősre, majd vissza.
Javaslom, mielőtt bármit teszel, hívd fel a 1270-et.
Én utóbbi módon vettem telefont olcsóbban.

Samsung Galaxy A54

(#376) Petíció válasza Viktor0610 (#375) üzenetére


Petíció
csendes tag

Tehát ha a mostani előfizumat átváltom vitamaxra, akkor működhet a dolog?
Az mit jelent hogy telefont vettél olcsóbban? Előfizuval, hűséggel? Vagy anélkül?

(#377) shev7 válasza Petíció (#376) üzenetére


shev7
veterán

Hatarozottnak kell lennie. El kell nekik magyarazni, hogy ha elhordozol toluk az rossz nekik :))

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#378) Viktor0610 válasza shev7 (#377) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, igazatok van!!!
Én így kaptam meg a Bonust mindkét számomra!!! ;]
(Bejelentettem, h. elhordoznék tőlük, másnap már Bonusban volt mindkét kártyám... :)) )

Samsung Galaxy A54

(#379) shev7 válasza Viktor0610 (#378) üzenetére


shev7
veterán

Mondom en, csak sokat kell hivni az ugyfelszolgakat, elobb utobb minden megoldodik :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#380) _az


_az
senior tag

sziasztok!

egy picit laikus lettem az utóbbi időkben mobilos ügyekben, úgyhogy ide fordulnék.
a szitu: van egy 2 éves hűségnyilatkozatos előfizetés a vodánál, kb 1 éves . a vele jött telefon már egy rakás sz... a tarifákkal nincs különösebb gond. cserélni kellene telefont.
felsorolnám, hogy milyen lehetőségeket látok, ha lehet segítsetek!

1. veszek kártyafüggetlen telefont és azzal használom tovább az előfizut (drága)
2. veszek mondjuk vitamaxban egy telefont, a vitamax simkártyáját eladom, a készüléket használom (drága)
3. veszek új előfizetést, na neeee...

tudom, először szervízbe kellene vinni a telefont, de nem bízom már benne, aksi haldoklik, nem jelez ha hívnak, szal valszeg halál.

4. esetleg tudtok rá lehetőséget, hogy garanciálisan lehessen cserélni egy másik típusra? ráfizetéssel, ilyesmi.

vagy 5. előfizetéseseknek van valamilyen kedvezmény új készülékre? mondjuk nem látom nagy esélyét, elvileg a hűségnyilatkozat keretein belül fizetjük ki a telót... :F

nem én vagyok az áldozat, csak segíteni akarok.
kösz előre is a tanácsokat! :)

az

(#381) Viktor0610 válasza _az (#380) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A második lehetőség játszik csak.
Az első drága, a harmadik pedig hülyeség (mondom ezt én, aki szintén így tettem :U ).
A cserének olyan probléma esetén van esélye, ami erre jogosít -egy próbát megér, de kicsi a valószínűsége.
Mi a gond a telóval?

Samsung Galaxy A54

(#382) _az válasza Viktor0610 (#381) üzenetére


_az
senior tag

valami motorolaj telefon. azt hiszem v550. akksi 2 napja tele volt töltve, ma délelőtt lemerült. ez tudtommal a haldoklás jele. nem hiszem hogy cserélnék garisan... kb 1 éves. amúgy sokszor előfordul, hogy nem csörög, nem jelez semmi hívást. aztán a megnézed a híváslistákat, ott találod meg, hogy 3x kerestek. ezt nagyon sokszor megjátszotta már.
nókomment:(

az

(#383) Viktor0610 válasza _az (#382) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előbbi megoldása az akkucsere lehet (ez garanciális és díjmentes probléma, ha egy éven belül vagy), utóbbi pedig szoft.frissítés, ami szintén garanciális és díjmentes.

Samsung Galaxy A54

(#384) _az válasza Viktor0610 (#383) üzenetére


_az
senior tag

ok, még megérdeklődöm, pontosan mennyi idős. de ha mondjuk már pénzt kérnek a szervízért, akkor ugye marad a 2. pont.

az

(#385) süti5


süti5
őstag

Vodát sem nagyon értem.....
Kiépítik a 3g-t, erre van összesen 4db 3g-s teló, azt is már egy hónapja hozták ki....
Még az egy hónapja kapott ''készülékkatalógus''-ban van jópár 3g-s teló, de júliusban egy sem jött ki:(
Látni akarom az egész kínálatot, full árlistát és úgy dönteni:)

(#386) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Láttátok mától a Voda árlistáját? :Y
[link]
Motorolaj V360, és Sharp GX25 Vitamax-al 18.900Ft. Szerintem nagyon jó ár értük, mp3, kékfog... És más típusok árát is csökkentették.

Szerk: Basszus, gondolkodom rajt, hogy veszek egy Sharpot vitamax-al, és feliratkozom a Bónuszos előfizetésre, persze hűség nélkül. Többé nem adom el a lelkemet 2 évre. ;]

[Szerkesztve]

(#387) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#386) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívtad már a 1270-et? ;] (Meg tudják mondani, adott készüléket melyik üzletben találsz.)
Csak mert gondolom, azért adják enyiért, mert sehol nincs már...

Én kérek elnézést...
Brutális jó áraik vannak!!! Közelítünk a nyugat felé, vagy csak időszakos akcióról lenne szó?! :F

Samsung Galaxy A54

(#388) Zoli bácsi válasza Viktor0610 (#387) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Ott az apróbetűs rész, most találtam:

A készülék ajánlat 2006. július 15-től 2006. augusztus 15-ig az akciós készlet erejéig vagy visszavonásig érvényes. A készülék kínálat értékesítési pontonként változhat, valamint kizárólag nyilvánosan elérhető ajánlatokkal érvényes. A Vodafone fenntartja a készülékárak egyoldalú módosításának jogát. Egy személy legfeljebb két havidíjas előfizetést és két VitaMAX csomagot vásárolhat egy éven belül.

Viktor, előőbi hozzászólásomban kihagytam egy szóközt, és lett egy Smiley ott. :B
Már nem tudom javítani, letelt az idő. Egy szóközt odatehetnél.

(#389) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Javítottam.

Az azért komoly, h. 5 e Ft-ért lehet venni telefont feltöltővel. Oké, h. egy ... , de akkor is, csak ötezer és garanciális, vadiúj készülék...

Samsung Galaxy A54

(#390) süti5 válasza süti5 (#385) üzenetére


süti5
őstag

Nah, előbb sírtam hogy sosem változik:))

(#391) süti5 válasza Viktor0610 (#389) üzenetére


süti5
őstag

Nagyon durva árak..... az L7-es előfizuval 12ezer..... nagyon csábító...

A v3-as meg 15ezer....:)

[Szerkesztve]

(#392) PEPE85 válasza Viktor0610 (#389) üzenetére


PEPE85
senior tag

Ráadásul két telefont is adnak 5k-ért amiből 500Ft lebeszélhető és még számot is kapsz, jah és persze szinesek, tudnak mindent ami kell. :)

Épp most töltöttem le egy 2Mbyte-os fájlt átlag 4.7kbyte-os sebességgel Vodafone WAP-on keresztül és mivel a PDA-m csak GPRS-t tud, ezért ezzel is most meg vagyok elégedve, hajrá Vodafone, hajrá 3G és még sorolhatnám. :)

Watch 4k movies with Netflix :)

(#393) hendrick válasza süti5 (#391) üzenetére


hendrick
csendes tag

Egyáltalán nem durvák az árak.. anno én a motorola timeportomat 70 forintért vettem :)

(#394) süti5 válasza Viktor0610 (#378) üzenetére


süti5
őstag

Mármint felhívtad és befenyítetted őket?:)
Vagy személyesen?
Nekem az egyik kiscsaj azt mondta, nem tarthatom meg a számom ha bonuszt igénylek, a másik azt mondta megtarthatom..... megigényeltem most azt a levelet, amit elvileg a reg után kapok és az előfizetéshez szükséges...

(#395) Viktor0610 válasza süti5 (#394) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefonon -1270.
Bejelentettem, h. elhordoznék, ők visszakérdeztek, miért, másnap felhívtak, aztán maradtam. :D

Samsung Galaxy A54

(#396) süti5 válasza Viktor0610 (#395) üzenetére


süti5
őstag

Most meg küldtek egy mailt, gondolom automata dolog, és egy mondata megragadt bennem....
''Az akcióban régi telefonszámod megtartásával is részt vehetsz.'':))

Marha jó:)) és ez a bónuszos levélben:)

(#397) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Kérdés a következő:
Adott 2 díjcsomag, az egyik a Bonusz 2400+360 Ft havidíj, 30/15Ft, 45/30Ft
Hálón belül csúcs/csúcs kívül és hálón kívül csúcs/csúcs kívül
Havi 20 sms ingyen, MÁSODPERC alapú...

a másik pedig a tanári makasz-os díjcsomag 2160+480 Ft havidíj, 18/18Ft,36/18Ft
Hálón belül csúcs/csúcs kívül és hálón kívül csúcs/csúcs kívül
Havi 20 sms ingyen 30 MÁSODPERC alapú...

Kérdésem az lenne, hogy melyik éri meg jobban?

Egyébként nekem most vodás kártyás van, anyámnak pannonos, ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy megoldható mindkettőre a váltás, mert ha kártyásról váltassz attól még új előfizetés lesz. 2 év hűség csak akkor lesz, ha készüléket is veszel, de mivel az van... így nem lesz hűség.

(#398) shev7 válasza nimfas (#397) üzenetére


shev7
veterán

talan a masodik jobban hangzik... bar jo dolog a masodperc alapu szamlazas.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#399) nimfas válasza shev7 (#398) üzenetére


nimfas
addikt

jah.. bocsi, elfelejtettem.... főként hálón kívülre telefonálnék anyámat leszámítva.

(#400) fradi81


fradi81
veterán

hali
most vettem vodafonnál telót, csomagot akartam váltani. 1270 hív, női hang halgat.
de hiába nyomom a számokat, nem lépked a menükbe, nem érzékeli vagy nemtom. Na ilyenkor mi van? :F

moto g72, Ninebot d28e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.