Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) shev7 válasza bod101 (#1449) üzenetére


shev7
veterán

en nem kuldtem neked, de ha a voda sem, akkor nincs bonus.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1452) Gebriel válasza Viktor0610 (#1450) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehet csak nem mindegy hogy,hogy ;]

(#1453) Viktor0610 válasza Gebriel (#1452) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja! :)
''Azt'' a módját ismerem, így lett nekem is egy ideig Bónusz csomagom! ;] (Amit aztán -kihasználatlansága miatt- visszamondtam.)

Samsung Galaxy A54

(#1454) bod101


bod101
aktív tag

Ok. Most már minden világos :W .

[Szerkesztve]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#1455) Gebriel válasza bod101 (#1454) üzenetére


Gebriel
veterán

Remek

(#1456) lancika


lancika
tag

Gebriel!
Tudomásod szerint nem lesz valamilyen kellemes karácsonyi meglepi a régi ügyfeleknek is? pl.: ingyen MMS vagy hasonló?

(#1457) Gebriel válasza lancika (#1456) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tudok rola :(
Nem komentálnám a véleményem erröl az egészröl hogy a meglévő ügyfelek miért nem kapnak semmit. :((( :((
Bár még kitudja

(#1458) lancika válasza Gebriel (#1457) üzenetére


lancika
tag

És Titeket, mint eladókat nem szoktak megkérdezni ilyenekről? Mégis csak Ti vagytok közvetlen kapcsolatban az Ügyfelekkel...

(#1459) Viktor0610 válasza lancika (#1458) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, kis pontok vagyunk a gépezetben -én speciel a kékeknél, de ez a lényegen nem változtat.

Samsung Galaxy A54

(#1460) Gebriel válasza lancika (#1458) üzenetére


Gebriel
veterán

Tudod ez olyan mint az autoknál a bizositás sajnos :(((
Ha X biztositonál vagy és régi ügyfél nem kapsz semmit,de ha bontod a szerzödést és ujat nyitsz akkor már kapsz kedvezményt. :W

[Szerkesztve]

(#1461) Oliverda válasza Viktor0610 (#1459) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem kaptál még választ a leveledre? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1462) Viktor0610 válasza Oliverda (#1461) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem...
Sz.tem a levél ''véletlenül'' törlésre került megérkezte után... :((

Samsung Galaxy A54

(#1463) Bubu maci


Bubu maci
tag

Sziasztok!

Uj ''flottas'' elofizeteshez jar Karacsonyi meglepi?

Mas: Ha az elofizetes megkotesekor csak kartyat kerek, keszulek nelkul, akkor tenyleg csak 3 ho elteltevel kerhetek keszuleket bunti (15eFt) nelkul?

(#1464) Oliverda válasza Bubu maci (#1463) üzenetére


Oliverda
félisten

Uj ''flottas'' elofizeteshez jar Karacsonyi meglepi? - Ja, depozit. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1465) Bubu maci válasza Oliverda (#1464) üzenetére


Bubu maci
tag

Kicsit jobb dologra gondoltam, de igazad van, ez is meglepi lehet :D

(#1466) Gebriel válasza Bubu maci (#1463) üzenetére


Gebriel
veterán

Uj ''flottas'' elofizeteshez jar Karacsonyi meglepi?
Nem
Az ajánlatot kizárólag magánszemélyek vehetik igénybe.
Link:[link]

Ha az elofizetes megkotesekor csak kartyat kerek....
Igen

[Szerkesztve]

(#1467) Bubu maci válasza Gebriel (#1466) üzenetére


Bubu maci
tag

Az ajánlatot kizárólag magánszemélyek vehetik igénybe.

Olyan ''flottas'' csomagra gondoltam, ahol a maganszemely a szerzodo fel /pl. postas dolgozok..../!

(#1468) Gebriel válasza Bubu maci (#1467) üzenetére


Gebriel
veterán

Flotta tagja egy szervezet tagja nem magánszemély

(#1469) embe


embe
nagyúr

Nem tudom nem arra gondolt-e a kérdező, hogy például ő a szerződő. Nálam az a helyzet, hogy egy bizonyos flottához tartoztam, -zok. Pár hónappal ezelőtt a nevemre került az előfizetés. Én meg úgy gondolom , hogy magánszemély vagyok.Mostmár én intézek mindent, ha hosszabbítani kell akkor a szerződést akkor is. Bár igaz a hosszíbbitásnál a legszarabb kategóriában vagyok. De erről már írtam.

[Szerkesztve]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1470) Oliverda válasza Gebriel (#1466) üzenetére


Oliverda
félisten

Azt nem tudod hogy a Bonus csomaghoz is lehet-e kérni a karácsonyi ajándékot? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1471) Gebriel válasza embe (#1469) üzenetére


Gebriel
veterán

Flottásoknál az elöfizetés saját nevükön van,de attol még mindig a szervezethez tartoznak.
Bonuszhoz sem jár ''ajándék''

(#1472) motogirl válasza Oliverda (#1470) üzenetére


motogirl
tag

A Bonus csomag sem publikus, csak úgy, mint a flottás sem. Ha nincs engedélyed ezekre, akkor nem kötheted meg. Mivel kedvezményesen beszélsz, és még 20 sms-t is kapsz ingyen, akkor ez neked elég jó ajándék, szerintem. Ha normál publikus ajánlatot veszel igénybe, akkor csak 3 hónapon keresztül veheted igénybe az ajándék perceket, sms-eket, mms-eket stb...

(#1473) Gebriel válasza motogirl (#1472) üzenetére


Gebriel
veterán

:R :C

(#1474) motogirl


motogirl
tag

Arról nem is beszélve, hogy még esélyes az is, hogy még előleget sem kérnek tőled, ha flottás vagy. Ha még nagyobb ajándékra vágysz, akkor beszélned kell a jézuskával... :D Na, de most tényleg, nem lehettek ennyire telhetetlenek... :DD

(#1475) Oliverda válasza motogirl (#1472) üzenetére


Oliverda
félisten

Tudom hogy nem a publikus, az engedély meg.....formaság :D. Nekem az lenne az ''elég jó'' ajándék ha már végre normálisan működne a Vodafone Mail. :(((

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1476) motogirl válasza Oliverda (#1475) üzenetére


motogirl
tag

Mi a problémád a Vodamail-el?

(#1477) Bubu maci válasza Gebriel (#1468) üzenetére


Bubu maci
tag

Koszi a valaszokat! Nem akarok telhetetlennek latszani, de tenyleg nem volt egyertelmu, hogy ki a maganszemely.... :R

[Szerkesztve]

(#1478) reewer


reewer
aktív tag

Csaó Vállalati előfizetéses kártyám van
-Az lenne a kérdésem hogy tudjátok-e hogy Előfizetéses kártyáknál hol nézem meg hogy mennyit kell majd fizetnem (egyenleginfó :F )

-Ez azért lenne fontos mert van egy előfizetési díj,ami lebeszélhető és nem nagyon akarom átlépni (vagy ha kevésnél tartok ne vesszen kárba...)

Előre is kösz :R

Si vis pacem, para bellum.

(#1479) Oliverda válasza motogirl (#1476) üzenetére


Oliverda
félisten

Spam szűrés nuku, már vagy két napja művészet belépni a WEBes felületre. Ma pl. kiírta hogy letiltott a rendszer mert túl sokszor próbálkoztam, kérjük hívja a 1270-en a droidokat szöveggel. Erre azt mondja a csaj 10 perc után hogy igen, valóba néha nem megy a WEBes felület, csináljam Outlook alól. Kössz.... Mondom magamban, igen akkor majd néha én sem fogom befizetni a számlát. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1480) ragazzo válasza reewer (#1478) üzenetére


ragazzo
őstag

1751 -re LSZ küldése sms-ben.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1481) ragazzo válasza motogirl (#1474) üzenetére


ragazzo
őstag

De természetesen nem lehet általánosítani, hiszen sok olyan flotta létezik, amire kérhetnek kauciót.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1482) ragazzo válasza Oliverda (#1479) üzenetére


ragazzo
őstag

Ez sajnos gáz,és még fizetni is kell érte. :W

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1483) reewer válasza ragazzo (#1480) üzenetére


reewer
aktív tag

köszi,részeltesen nem lehet megnézni neten vagy valahol?

Si vis pacem, para bellum.

(#1484) Oliverda


Oliverda
félisten

Kinéztem karácsonyi ajándéknak a Nokia 5140i -t erre kiderül hogy sehol nincs. :((( Akkor minek van listán?! :W Jaa...hogy ez lenne a karácsonyi meglepetés a Vodafone-tól.... :DDD

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1485) motogirl válasza Oliverda (#1479) üzenetére


motogirl
tag

Tényleg nem akarok senkit sem megbántani, de Te hogy éreznéd magadat, ha ilyen helyen dolgoznál, és egy nyilvános fórumon megbántanának azzal, hogy ledroidoznak? Ez a munkája, hogy felvegye a telefont, és segítsen neked a problémád megoldásában. Elárulnád, hogy miért droidozol? Ő is csak egy ugyanolyan ember, mint Te... :(((

(#1486) motogirl válasza ragazzo (#1481) üzenetére


motogirl
tag

Nem akartam általánosítani, ezért írtam úgy, hogy esélyes, hogy nem kérnek kauciót a flottás csomagnál. :)

(#1487) Oliverda válasza motogirl (#1485) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez nem feltétlenül rossz indulatú jelző akart lenni, és ezt én is úgy hallotam egy Vodafone-nál dolgozó kollégától, tehát... :) Eléggé felhúztam magam, mert egy pár fontos mail-t vártam. Viszont azt meg kell hagyni hogy vannak páran ügyfelesek akik nem mindig állnak a helyzet magaslatán. Illetve mint már írtam, annyi volt a ''komoly'' javaslat a leveleim megtekintéséhez, hogy állítsam be az Outlook-ot. :F Persze a Voda Mail WEBes felülete továbbra is haldoklik, legalább kiraknának rá a ''táblát'' hogy a hiba elhárítása folyamatban, vagy legalább annyit hogy ne lepődjön meg kedves ügyfelünk ha nehézségei támadnak a belépésnél, mert technikai problémáink vannak. Meg erre is lusták. Legközelebb ha majd véletlenül netán nem lehet SMS-t küldeni mert valami probléma lesz a rendszerrel, akkor majd azt javasolják hogy ne küldjek SMS-t hanem inkább hívjam fel az illetőt? :F Nekem csak ezzel a hozzáállással van problémám. :(

Bocs ha megbántottalak, nem volt szándékos, ne haragudj. :B

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1488) Viktor0610 válasza Oliverda (#1487) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mpost próbáltam ki a webes felületet, valóban nem megy.
A ''vicc'' :((( csupán az, h. a levelező program (nálam Opera 9) sem tud csatlakozni a szerverhez...
Tehát, hiába használnál Outlookot, azzal sem működne...

(A hozzáállás valóban megkérdőjelezhető...)

Samsung Galaxy A54

(#1489) Oliverda válasza Viktor0610 (#1488) üzenetére


Oliverda
félisten

Az IT kollégák nincsenek a helyzet magaslatán sajnos. :(

Vagy az is lehet hogy a HP-tól érkezű új vezető éppen most cserélteti lesz az összes szervert HP-ra. :D

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1490) Gebriel válasza Oliverda (#1484) üzenetére


Gebriel
veterán

Nálunk kapsz 5140i-t 39.990ft kártyafüggetlent. :DDD Zsír új
Priviban megdumálhatjuk


[Szerkesztve]

(#1491) motogirl válasza Oliverda (#1487) üzenetére


motogirl
tag

Igen, sajnos én is tudom, hogy nem mindenki úgy áll a probléma megoldásához, ahogy azt elvárná az ügyfél. Ilyenkor lehetőség szerint újra kell tárcsázni, hátha egy felkészültebb ügyfélszolgálatoshoz kerülsz.

(#1492) Gebriel válasza motogirl (#1491) üzenetére


Gebriel
veterán

Privi ment

(#1493) ragazzo


ragazzo
őstag

Kezd átmenni a topic voda fikázásba...

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1494) Gebriel válasza ragazzo (#1493) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak nem :DDD
Egyébként elégedetlen ügyfél mindenhol van...
Van akinek semmi nem elég,semmi nem jó.
Ez van :(((

(#1495) Oliverda


Oliverda
félisten

Az ügyfél csak szeretné hogy a szolgáltatások úgy müködjenek ahogy azoknak valójában kellene. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1496) Gebriel válasza Oliverda (#1495) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja majd nem.
Spec a Te esetedben teljesen jogos a felháborodás,meg is értem.

De tudnék egy-két példát mondani ahol......
Áááá teljesen mindegy :O

(#1497) Jozsika


Jozsika
csendes tag

Gebriel! Végre megjelent a 6288 a vodánál, alig vártam már! Lehet azt tudni hogy sima vagy live menüvel kapható?

(#1498) Gebriel válasza Jozsika (#1497) üzenetére


Gebriel
veterán

Papirforma szerint nem LIVE!-s

(#1499) Ferenc.v válasza Oliverda (#1487) üzenetére


Ferenc.v
tag

Nekem egyszer a Pannonnal kapcsolatban volt egy ilyen szitum:
a GPRS átalánydíjas WAP szolgáltatás nem működött egy ideje. Felhívtam az ügyfélszolgáltatot, hogy mi lehet a gond, amire az volt a válasz, hogy túlterhelt a rendszer, amíg fennál ez a helyzet böngésszek adathívás alapon... Hát, mondanom sem kell, nem azért fizettem ki az átalánydíjas szolgáltatás árát, hogy ne használjam, főleg nem azért mert nem működik és ha meg mégis használni akarom, akkor fizessek még... :D

Aztán felemelték a szolgáltatás árát és megjavult a dolog, nem volt túlterhelve a hálózat, lehetett böngészni. :D

(#1500) iday


iday
aktív tag

Hali.

A Vodafone 500, 800 -as tarifacsomagnál olvasom hogy van csoportos opcio.
A csoportos opcio csak ennél a 2 tarifacsomagnál vehetö igénybe?

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.