Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) shev7 válasza tailor (#1749) üzenetére


shev7
veterán

Elvileg semmi macera nincs benne, viszont kabeltv szamlat nekem multkor nem fogadtak el, a kauciorol fogalmam sincs, de decemberben vettem egy negyedik elofizetest a bonusomba, meg csak telot sem vettem, csak elofizetest kotottem, de volt ''hitelbiralat''. Nem kertek kauciot, de gondolom kerhetnek meg...

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1752) tailor válasza shev7 (#1751) üzenetére


tailor
őstag

Köszönöm :R
A hitelbirálat mit takar, egyébként? Ahhoz kell gondolom a munkáltatói igazolás, nem? (meg bankszámlakivonat - ? :F Ugyanis utalva fizetném a számlát. )
No mindegy, belevágok, meglátjuk hogyan megy ez...

[Szerkesztve]

(#1753) BioNiCMaN válasza tailor (#1752) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nekem 5 előfizetésem van náluk, csak az elsőnél kértek kauciót, amit 3 hónap után visszaadtak úgy, hogy abból a 20k-ból vonogatták a számlámat. A kauciót állítólag a számítógép dönti el, hogy mi alapján, azt nem tom. :B Viszonteladójuk mondta, ha hülyeséget mondtam, akkor azt neki köszönjétek, mosom kezeimet. :D

Őőőő, mihez kellene munkáltatói? :F Részletre akarsz telefont venni?

Amikor én egy Vitamax-ot akartam előfizetésre váltani, ha jól emlékszem (ez 3 éve volt), akkor asszem 24 órájukba telt, amire sikerült nekik.
A Vitamax-os kártyát vidd magaddal, legalábbis, amikor egy előfizetést akartam Vitamax-ra váltani (2006 decemberében) kérdezték, hogy nálam van-e a kártya, mert ha nincs, akkor X pénz... ( X = nemtom mennyi :DDD )

Na, most jól felhomályosítottalak. :DDD

[Szerkesztve]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1754) tailor válasza BioNiCMaN (#1753) üzenetére


tailor
őstag

:R
A telefont nem részletre venném, inkább kérek előleget a munkahelyről... Az kamatmentes :) A munkáltatóit pedig a hitelbírálat miatt írtam :F Vagy ez csak részletfizunál van? Eh...
A Vitamax-os kártyám amúgy mindig nálam van, lévén az van a telefonban :DDD ( de gondolom a vitamaxos szerződés papírjait kell magammal vinnem...)

Kezdem átlátni a dolgot, bár félve vágok neki...meglepetésre - számítok.
Köszi mégegyszer

(#1755) shev7 válasza tailor (#1754) üzenetére


shev7
veterán

pont ezert tettem idezojelbe. A ''hitelbiralat'' elozi meg a kauciot, ahol mindenfele kerdeseket feltesznek amire vagy igazat mondasz vagy nem. Nem ellenorzi senki :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1756) tailor válasza shev7 (#1755) üzenetére


tailor
őstag

Homlokracsapós smiley

''-Ahha! Már értem!''

:R

(#1757) Gebriel válasza tailor (#1749) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó a kábeltévés számla,Nem kell munkáltatóit vinned ,sem bankszámla kivonatót,de ha azt visszed nem kell a kábel tévé...érted ugye :DDD

Kaukcióra számitsál!!!!

(#1758) tailor válasza Gebriel (#1757) üzenetére


tailor
őstag

Köszi, valahogy sejtettem... :(
Ha már itt vagy, megkérdem: N73-as Nokiából hogy álltok a készlettel? Szokott lenni? :F

(#1759) shev7 válasza Gebriel (#1757) üzenetére


shev7
veterán

nekem multkor a westendben nem fogadtak el a kabeltv szamlat. Azt mondtak, hogy csak viz/villany/gaz triot fogadjak el...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1760) Gebriel válasza shev7 (#1759) üzenetére


Gebriel
veterán

Elég szomórú,hogy azt mondták :(((

''Belföldi magányszemélyek esetén (minden 18. életévét betöltött magyar állampolgár) a következő dokumentumok szükségesek:
1. Személyi igazolvány és lakcímkártya (amennyiben új típusú személyi igazolvánnyal rendelkezik, vagy változás történt a lakcímben a régi típusú személyi igazolványban szereplőhöz képest). A legújabb törvényi szabályozás szerint tilos személyazonosításra alkalmas okmányokat lefénymásolni (SZIG, adókártya, TB kártya, jogosítvány, útlevél...).
A közüzemi számla, bankszámla kivonat és az egyéb igazolások, jogosultságot igazoló engedélyek lefénymásolását nem tagadhatja meg az ügyfél. A hozzájárulás hiányában nem köthető előfizetői szerződés!
2. Másodlagos igazolványként az alábbiak közül az egyik igazolvány bemutatása kötelező:
• adókártya
• vagy TB kártya
• vagy jogosítvány
• vagy útlevél
3. 3 hónapnál nem régebbi:
• közüzemi számla (víz, gáz és villanyszámla,)
• vagy kábelTV számla,
• vagy internet számla,
• vagy vezetékes telefonszámla,
• vagy bankszámla kivonat,
amely az ügyfél személyi igazolványában (lakcímkártyájában) szereplő állandó vagy érvényes ideiglenes lakcímre szól.
Számlák esetén egyaránt elfogadható a számlalevél, illetve a befizetést igazoló csekk önmagában is.
''



tailor

Az Ügyfélszolg. megtudja neked mondani.

[Szerkesztve]

(#1761) libus válasza Gebriel (#1760) üzenetére


libus
őstag

Gabriel!

Én már kb. 5 éve vagyok Vodás. Először előfizetésesként kezdtem, s most Vitamax-os vagyok, de megint előfizetéses akarok majd lenni, mikor megveszem az új telóm.
Persze a számomat meg akarom tartani!
Szerinted nekem is kell kaukcióra számítanom a teló árán felül?

A Nokia E50 nem lesz feketében? :F

[Szerkesztve]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1762) ragazzo válasza libus (#1761) üzenetére


ragazzo
őstag

Ha nincsenek túl jó adataid, akkor igen.Ha sokat töltögettél a kártyádra havonta akkor viszont nem.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1763) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Hali. Gondoltam megosztom velet a múlthéten történt sztorimat. Decemberben járt le 3 vodás előfizetésünkre a 2 év hűségnyilatkozat. Beballagtunk múlthéten a megfelelő helyre, hogy hát akkor hosszabítsunk, meg másik csomagba kerüljünk. Ok, eddig semmi gond. De ott kiderült, hogy az én előfizetésem a gép szerint májusban jár le, holott ugyanazon a napon kötöttük mindegyiket...
Na mindegy, gondoltam, nem nagy idő, kibírom. De ugyanakkor nem értettem a dolgot, de a hölgy, azon kívül, hogy ''ez van a gépben'' mást nemtudott erre reagálni. Erre tegnap jött egy sms, hogy a tarifacsomagváltás megtörtént. Tényleg, ilyenkor miért törlik az olyan beállításokat, mint pl. a hangposta kikapcsolása, várakoztatás kérése stb...?

(#1764) Gebriel válasza Yahhher (#1763) üzenetére


Gebriel
veterán

Tarifa váltásnál ezek nem változnak.
De le is tudod kérdezni a státuszukat. ;)
Pl: SHP-státusz hangposta.....

MOD:Ja a 1270-en sms-ben :DDD

Nincs meg a szerződésed?
Azon rajta van hogy mikor jár le.

[Szerkesztve]

(#1765) embe


embe
nagyúr

Megkaptam a választ a vodától. Mivel fél éve van a nevemen a két teló, így új előfizetőnek számítok. Hiába előtte én használtam másfélévig, és én csináltam a magas számlákat, amit persze én fizettem. A rendszer szerint akkor a cégé volt az előfizu. Én meg mivel fél éve van a nevemen z előfizetés, így új előfizetőnek számítok. A válasz , érdeklődjek később.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1766) Gebriel válasza embe (#1765) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor ez igy telejesen jogos nem?

(#1767) Yahhher válasza Gebriel (#1764) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Hát bizony én nem állítottam semmit....
Szerződés megvan, de nem volt ott.

(#1768) Gebriel válasza Yahhher (#1767) üzenetére


Gebriel
veterán

És azon milyen dátum van??

(#1769) Viktor0610 válasza Gebriel (#1766) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannonnál nem nullázódik a kedvezmény névátíráskor... ;]

Samsung Galaxy A54

(#1770) Gebriel válasza Viktor0610 (#1769) üzenetére


Gebriel
veterán

De még ugy is drágább mint a Voda :P

(#1771) embe válasza Gebriel (#1766) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem nem. Vagyis...jogosnak lehet jogos, de nem fer. Nem érzem magam egy ''megbecsült'' ügyfélnek. Ennyi. De ezzel azt érte el a voda, hogy nem írok alá 2 évet, hanem várok. Ha a korábbi szolgáltatóm a Pannon egy ehhez hasonló csomagot bevezet akkor váltok. Bár a ''hasonló'' csomagra nem sok esélyt látok, sajnos :(

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1772) embe


embe
nagyúr

Amikor a Pannonnál voltam akkor minden helyzetben ''úriember'' módjára viselkedett a szolgáltató. Csakhát utána bedobta a voda a flottás kedvezményét a ''cégemnél'', és én elcsábultam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1773) Gebriel válasza embe (#1771) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja értem 6 hónap után már kiemelt ügyfélként kell kezelni :P ;)

(#1774) tailor


tailor
őstag

B@sszustuba, sehol nem találom a vitamax szerződésemet :W
Gáz, ha nem tudom bevinni magammal előfizura való átálláshoz? (gépben meg tudják nézni, hogy az én nevemen van a szám, nem? :F )

(#1775) Monya78 válasza tailor (#1774) üzenetére


Monya78
veterán

Hali!

Én is így jártam annak idején, és bizony a régi vodás számomat nem tarthattam meg :((


Kb. fél évre rá, megtaláltam a régi vitamaxos szerződést, egy nagytakarítás folyamán :W

(#1776) tailor válasza Monya78 (#1775) üzenetére


tailor
őstag

Ódejó :W
Én, okos. Ezentúl tuti helyre teszem.

Persze, lehet, hogy anno is így gondolkodtam, ezért nem találom...


És a gépükben nincs meg, hogy az én nevemen van a számla? Igazolom magam személyivel :F Nem értem...de mindegy is. :(

(#1777) Gebriel válasza tailor (#1776) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem annyira gáz ha nincs meg.
Az előfizetést még at. megtudod kötni.

(#1778) Dictator^


Dictator^
veterán

részletes számlát mennyi idő alatt küldik ki?
már vagy 3 hete kérvényeztük.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1779) Gebriel válasza Dictator^ (#1778) üzenetére


Gebriel
veterán

Legelső számlával fogjátok megkani.

(#1780) Dictator^ válasza Gebriel (#1779) üzenetére


Dictator^
veterán

bocs, lehet hülyén irtam.
szóval ez egy kártyás csomag (vagy minek hivjak, tehát nem előfizetéses).
régebben leirtam még ide, hogy 2nap alatt eltünt 3600ftja édesanyámnak, automata bill zár volt, nem igen beszélt sokat a hiváslista szerint, wap nem volt beállitva szóval nem éretettem.
ezért mentünk el egy vodafone boltba és ott részletes ''számlát'' kértünk. de ez már 3 hete, mikor jön meg? :)

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1781) motogirl válasza tailor (#1776) üzenetére


motogirl
tag

Most akkor egy picit segítek. ;) Ha márkaképviseleten kéred a vitamax-os számod átvarázsolását, akkor nem kell a szerződés. Fontos, hogy a neveden legyen a kártya, és ne legyen rajta sok pénz, mert azt ebben az esetben elveszíted 48 órán belül.

(#1782) motogirl válasza Dictator^ (#1780) üzenetére


motogirl
tag

Ez egy kicsit hosszadalmasabb dolog, de meg fogod kapni.

(#1783) tailor válasza motogirl (#1781) üzenetére


tailor
őstag

Köszönöm a segítséget! :R

(#1784) embe válasza Gebriel (#1773) üzenetére


embe
nagyúr

2 év után!!! mert a voda számára is egyértelmű, hogy én használtam előtte 1,5 évig az előfizetést, hisz a voda kezdeményezte a névreírásokat. A Pannon annak idején, ha jól emlékszem megvizsgálta egy fél éves telefonálási szokásaimait, és azután betett a kiemelt ügyfél kategóriába. Amikor kiemelt ügyfél voltam a vodánál / amikor a cég nevén volt az előfizú / úgy viselkedett a voda, amikor akadt 1-2 problémám, hogy ...nem részletezem. Gátlástalanul hazudtak, a probémát nem tudták, és nem is akarták kezelni. Mindenre az volt a válasz hogy pereskedjek. Csak tekintve azt hogy ezt a lakhelyemtől 250 km.-re tehetettem volna meg, és figyelembe véve a probléma tárgyi súlyát, nem tettem. Ugyanis olyan szerződést kötött a cég, hogy abban benne volt, hogy csak a pesti nem tudom hanyadik kerületi bíróság járhat el. Bementem a fogyasztóvédelemhez is, ott meg azt mondták, hogy céges dolgokkal nem tudank mit kezdeni. Gondolkozz el azon, hogy szerintem bárkit megkérdeznél arról, hogyha egy msáik szolgáltatónál találna egy ilyen tarifát átmenne -e? Meglepődnél a sok igenen. A környzetemben egyre több cég köt a Panonnal is valamilyen jó flottás szerződést, és tipliznek a vodától. Csak sajna az én cégem még nem kötött!
Mint mondtam, az ügyfélkezelése a vodána = egy nagy 0

Beszéltem több vodánál dolgozó, márkaképvisleten , emberkével. lesúlytó volt amit tőlük is hallottam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1785) Gebriel válasza motogirl (#1781) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha visszont eladóhoz megy oda sem kell ha tényleg az ő nevén van a szerződés ;)

(#1786) Gebriel válasza embe (#1784) üzenetére


Gebriel
veterán

Gondolkozz el azon, hogy szerintem bárkit megkérdeznél arról, hogyha egy msáik szolgáltatónál találna egy ilyen tarifát átmenne -e?

Az lehet hogy menne,de mivel nincs igy nem megy ;]

Ezen kivül.

Sogóromnál elég komoly hibát csinált a voda felhivta az ügyfélszot.
2 órán belül rendezték a problémáját.És elmondhatom neked hogy nem kis szintü hibát rendeztek le ;)

Sajnálom hogy neked ilyen rossz tapasztalataid vannak.

(#1787) Gebriel válasza Gebriel (#1786) üzenetére


Gebriel
veterán

Sogóromnál elég komoly hibát csinált a voda felhivta az ügyfélszot
Na ez jó értelmes volt :DDD

''Sogóromnál elég komoly hibát csinált a voda.Felhivta az ügyfélszolg.... :DDD

(#1788) libus válasza Gebriel (#1787) üzenetére


libus
őstag

Te is E50-t veszel! ;) Láttalak a topikban! :D
Nagyon jó választás! Én is azt veszek, de nem lesz feketében a Vodánál? Vagy legalább az a változat amelyiknek fekete csík van az oldalán fehér helyett! :F

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1789) Gebriel válasza libus (#1788) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha láttál a topicban akkor azt is látnod kellet hogy lehet rá 5000ft-ért fekete előlapot kani.
Tehát szerintem ne várj tovább.Mert nem hiszem hogy lesz feketébe.
Tehát go az első vodaboltba ;)

(#1790) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

Most jár le az előfizetésem és szeretném meghosszabbítani de gy, hogy készüléket is veéék. Ebben az esetben a számom megváltozik? Vennem kell új simkártyát?

(#1791) Viktor0610 válasza sulep (#1790) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, nem változik a számod. A szolgáltató persze örülne, ha a meglévő mellé vennél mégegy ;] számot, de nem kell...
Bemégy egy bemutatóterembe, itt lehetőséged nyílik a szerződés készülékvásárlással egybekötött meghosszabbítására újabb két év aláírásával.

Samsung Galaxy A54

(#1792) sulep válasza Viktor0610 (#1791) üzenetére


sulep
senior tag

KÖszi

Amúgy így is örülhet mert 2 előfizetést újítok meg. Habár nemtuom melyik telót vegyem még. Nokia 6070, SonyEricsson K310i, Sharp gx17, vagy Motorola V3, Sagem My 400y. Ezek közül melyik a legjobb 2??

(#1793) Viktor0610 válasza sulep (#1792) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Nokia 6070-et és a Sharp GX17-et venném, de a SE K310i is jó vétel -utóbbiban több a belső memória, mint az előbbi kettőben.

Samsung Galaxy A54

(#1794) sulep válasza Viktor0610 (#1793) üzenetére


sulep
senior tag

Köszi!

Nemtudod véletlenül, hogy a Nokia 6070-nek milyen az FM rádiója? pl vonat vagy buszozás közben nem szaggat, lehet akkor is hazsnálni? Illve hogy a kijelzőn a karakterek mennyire picik?

(#1795) Viktor0610 válasza sulep (#1794) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel csak értékesítem a telefont, nem használom, csak a kijelzőről tudok nyilatkozni. Szuper jól olvasható, az egyik legjobb betűméret szempontjából.
A másik kérdésre a topikjában választkaphatsz.

Samsung Galaxy A54

(#1796) ragazzo válasza sulep (#1794) üzenetére


ragazzo
őstag

Szerintem mindegy milyen telefonon használod a rádiót.Ha nem jó a lefedettsége az adott adónak, akkor mindegyik beszaggathat.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1797) libus válasza Gebriel (#1789) üzenetére


libus
őstag

Az lesz, megyek és megveszem! ;)

Otthon kitudom én is cserélni az előlapot, vagy inkább mikor megveszem a készüléket akkor ott a boltban cseréltessem ki?!
A garanciát nem vesztem úgy el, hogy ha én magam cserélem ki az előlapot?

Szerinted az az előlap fém?
A hátlap az nem teljessen fekete? :F

[Szerkesztve]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1798) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

Ez a hír pontosan mit jelent?

''2007. február 2-től olcsóbban mobilozhatunk!

A T-Mobile-nak a hálózatába irányuló vezetékes és mobil hívások végződtetési díját a jelenlegi átlagosan 27,17 Ft/percről 23,17 Ft/percre, a Pannonnak percenként 29,44 Ft-ról 24,44 Ft-ra, a Vodafone-nak pedig 32,61 Ft/percről 26,16 Ft/percre kell csökkentenie, jelentette be az NHH.

Az NHH a következő három évre szóló határozatával kiszámíthatóvá és átláthatóvá teszi a piaci folyamatokat, és fokozatosan megszünteti a jelentős piaci erejű szolgáltatók által alkalmazott díjak közötti különbséget, mondta Pataki Dániel, az NHH elnöke. Mint mondta, az NHH folytatja a végződtetési díjak 2005-ben megkezdett következetes csökkentését és ezzel teret ad a vezetékes- és mobiltelefon-szolgáltatás fogyasztói árának további mérséklődéséhez.
Az NHH Tanácsa október elején tette közzé határozatát, amelyben kimondta, hogy 2009 január elsejére három lépésben mindhárom magyarországi mobilszolgáltató hálózatában költségalapú szintre kell csökkenteni a szolgáltatók közötti elszámolás alapját jelentő nagykereskedelmi végződtetési díjat.
A végződtetési díjak 2007. február 2-án, majd ezt követően 2008. és 2009. január elsején csökkennek. Az NHH Tanácsa által megállapított költségalapú díj alapján a Magyar Telekom/T-Mobile-nak minden alkalommal 14,74 százalékkal, a Pannonnak 16,99 százalékkal, a Vodafone-nak pedig 19,77 százalékkal kell csökkentenie a hálózatában alkalmazott végződtetési díjat.

[link]'' Ezen belül pedig a hazai híreknél van.

(#1799) Viktor0610 válasza sulep (#1798) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt miért ide? :F

Van egy ezzel kapcsolatos cikk itt, az oldalon: [link].

Samsung Galaxy A54

(#1800) motogirl válasza libus (#1797) üzenetére


motogirl
tag

Ha nem szakszervizben cseréled az előlapot, akkor bukod a garit. Szóval sem zúg gsm, sem márkabolt, sem viszonteladó... Csak szerviz ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.