Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Viktor0610 válasza fradi81 (#500) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link] :U
Annyival egészíteném ki az ott leírtakat most, h. kiderült Vodás telód van, a szolgáltatást SMS-ben a 1270-en rendelheted meg, az MMS szöveg elküldésével.

Samsung Galaxy A54

(#502) fradi81 válasza Viktor0610 (#501) üzenetére


fradi81
veterán

oks kösz, de amúgy ott regisztrálni kell.

moto g72, Ninebot d28e

(#503) Viktor0610 válasza fradi81 (#502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogy!!!
Már számtalan telóra szedtem le onnan beállításokat!
Ezen a [link]en a képernyő jobb alsó részén van egy telefon beállítások nevű link. Innen kérheted le a beállításokat.

Samsung Galaxy A54

(#504) fradi81 válasza Viktor0610 (#503) üzenetére


fradi81
veterán

Hát nekem az nem jön be:
[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#505) Viktor0610 válasza fradi81 (#504) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Opera és IE alól tökéletesen működik.
Próbáld azokkal, hátha.

Samsung Galaxy A54

(#506) greatchaos


greatchaos
addikt

imádom a Vodafone-t, mert minden évben meglepnek egy ilyen sms-sel:

kedves ügyfelünk... hűségéért, a legközelebbi bankautómatás feltöltésnél további 3200ft-t írunk jóvá egyenlegén...

én meg minden éven meg is köszönöm...
idén ez a 3. év:)

(#507) lancika válasza greatchaos (#506) üzenetére


lancika
tag

Én még ilyenről nem is hallottam!! :Y
Miért kapsz ingyen feltöltést?

(#508) fradi81 válasza Viktor0610 (#505) üzenetére


fradi81
veterán

tényleg, kaptam is az sms-t. A pin kódot nem fogadja el, király...
A pin 1 kód kell neki nem?

moto g72, Ninebot d28e

(#509) fradi81 válasza fradi81 (#508) üzenetére


fradi81
veterán

ja semmi, hülye voltam, nem a sajátomat kellett beírni

moto g72, Ninebot d28e

(#510) Viktor0610 válasza fradi81 (#509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:D

Samsung Galaxy A54

(#511) greatchaos válasza lancika (#507) üzenetére


greatchaos
addikt

mondom, ilyen üzi, hogy töltsem fel, éa hűségemért további 3200ft- bónuszt írnak jóvá a kártyámon...

(#512) teló válasza greatchaos (#511) üzenetére


teló
tag

Vajon nem függ ez az elköltött telefonpiztől?
Mert még én sem hallottam ilyenről.

(#513) Viktor0610 válasza teló (#512) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg de...

Samsung Galaxy A54

(#514) ragazzo válasza teló (#512) üzenetére


ragazzo
őstag

Többnyire azok is kapnak ilyen sms-t, akiknek egy-két nap múlva lejár a vitamax kártya rendelkezésre állási ideje.Persze akkor talán kevesebb a pénz.A nagyobb pénz függhet a rátöltött összegtől.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#515) kp78


kp78
addikt

Üdv!

Van itt olyan ember, aki már régebb óta vodás?
Én egész pontosan 2002 óta vagyok náluk, egyszer már meghosszabbítottam a hűségszerződésem(2004-ben), aminek fejében 50%-os havidíj kedvezményt kaptam.
Na most újra eltelt 2 év, 2006 májusa óta újra szabad lehetnék, de még nem tudom mit csináljak.
Az a furcsa, hogy az ügyfélszolgálat nem keresett meg májusban, hogy mit akarok, csak tegnap este nekem ugrott be, hogy mintha már lejárt volna.
Felhívtam őket, a hölgy azt mondta, hogy újra aláírhatok 2 évre ha akarom a havidíjkedvezményt, vagy 2 évért cserébe vehetek egy mobilt a listáról.
Nem túl nagy kedvezmény mit ne mondjak.
Viszont a furcsa az, hogy a havidíj kedvezményt a május utáni számlákon is jóváírták.
Lehet a rendszert eltolt vmit, de remélem nem akarják behajtani rajtam.
Szóval én azt hittem, hogy a havidíj kedvezményem megmarad végig, amíg fenntartom az előfizum, és most hogy lejárt a 2 év, még alá is írhatok egy telóra.

Szóval van vki, aki már esetleg kétszer is hosszabbított hűségszerződést?
Milyen kedvezményeket kapott? Esetleg ilyen havidíj felezéssel van vkinek tapasztalata?
Tényleg csak 2 évig jár?
Köszi előre is.

(#516) teló válasza kp78 (#515) üzenetére


teló
tag

Sajnos a Voda hajlamos tévesen számlázni, és előfordul, hogy csak hónapok, esetleg fél év múlva veszi észre. Akkor viszont könyörtelenűl behajtja a tévedését. Ez tapasztalat.

(#517) Jozsika válasza kp78 (#515) üzenetére


Jozsika
csendes tag

Szia!
A havidíjfelezést sajna nem tudom, szerintem 2 év után is megy tovább amig nem változtatsz rajta. Mostanában a voda ügyfélmegtartása a nullával egyenlő, legalább havi 15-20 ezres számláidnak kellene lenniük hogy felajánljanak valami kifutó vackot olcsóbban. Uj telóban ne is reménykedj!

(#518) lancika


lancika
tag

Hát a számlázással nekem is vannak aggályaim(remélem jól írtam).
Én pl. 5 hónapja nem fizetek havidíjat. A márkaboltban reklamáltam, azt mondták majd egyszerre be lesz hajtva. Addig meg inkább fizessek be többet, mit amennyi a számlán van.

(#519) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Sajnos ez így van... behajtják... Van hogy hónpokig kevesebbet kérnek, aztán hopp, rájönnek valamire.

(#520) lancika


lancika
tag

Szerintem itt lenne az ideje egy netes számlainformációs rendszer kialakítására. Ott meg lehetne nézni épp hol tartok, tehát mennyit beszéltem, minden információ a számlámról, szolgáltatások módosítása, valami azonnali, interaktív ügyfélszolgálat kialakítása, stb... :U

(#521) teló


teló
tag

Arra gondoltam, a téves számlázás nem lehet-e direkt. Az ügyfél úgy gondolja na milyen bugyuta ez a Voda és belelendül a pénzköltésbe. Aztán egyszer csak hopp, na eddíg tévesen számláztunk, itt- meg itt jóváírtunk, most fizesd ki egyszerre. Nem jó taktika?

Esetemben volt még píz a számlámon, de nem abból vonta le, hanem felszólított, hogy fizessek még be. Csak többszöri levélváltás és telefonálás után sikerült a számlából levonatni az összeget, mondván ha tévesen jóvá tudták írni, akkor le is tudják vonni. :Y

(#522) Viktor0610 válasza teló (#521) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem felesleges összeeskövés-elméleteket gyártani.
Az viszont tény, h. a Voda számlázási rendszere nincs hitelesítve, mint a másik két szolgáltatóé -mondjuk, ez nem jelenti azt, h. ők ne tévedhetnének.
Véleményem szerint egyszerűen emberi mulasztásról van szó minden ilyen esetben.

Samsung Galaxy A54

(#523) teló válasza Viktor0610 (#522) üzenetére


teló
tag

Valószínű így van, de olyan rengeteg eset ez, hogy elgondolkodtató. :R

(#524) ragazzo válasza Viktor0610 (#522) üzenetére


ragazzo
őstag

Természetesen találkoztam ellenpédával a másik két szolgáltatónál a számlázással kapcsolatban,de nem akarok flame topicot.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#525) kp78


kp78
addikt

515-ös hsz.-hoz vkinek esetleg még tapasztalat?

(#526) fradi81


fradi81
veterán

Ha elküldöm a 1270-re hogy MMS, akor mi változik pontosan? vonnak le az egyenlegből?

moto g72, Ninebot d28e

(#527) lancika válasza fradi81 (#526) üzenetére


lancika
tag

Akkor bekapcsolják az MMS szolgáltatást. Én úgy tudom ingyenesek a 1270-re küldött SMS-ek.

(#528) teló válasza lancika (#527) üzenetére


teló
tag

Én is úgy tudom ingyenes a 1270-re küldött SMS.
Remélem így is van, mert én szoktam velük SMS-ezni, a hangpostámat ki ill. bekapcsolni.

(#529) pawee


pawee
tag

hello

hogy tudom megnézni hogy milyen díjcsomagos a telefonom?

előre is kösszi a válasz erre a lámer dologra:D

Minden input az ördögtől érkezik!

(#530) kp78 válasza pawee (#529) üzenetére


kp78
addikt

A telefonszámládról:)
Ha meg vitamaxos vagy, akkor legegyszerűbb szerintem ha felhívod a 1270-et, de ugye ahhoz kell a biztonsági kód is.

(#531) lancika válasza pawee (#529) üzenetére


lancika
tag

De ha már van konkrét elképzelésed, hogy melyik tarifacsomagot szeretnéd, akkor SMS küldésével ingyen válthatsz.

(#532) ragazzo válasza pawee (#529) üzenetére


ragazzo
őstag

FEI 171-re sms-ben.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#533) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok! A Vodafone mien vételi frekvencián működik? 900/1800 vagy 1900?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#534) gorlin válasza caocao (#496) üzenetére


gorlin
őstag

Na jó egy kicsit! tévedtem ,de legkésőbb augusztus végéig lesz

(#535) shev7 válasza Apollyon (#533) üzenetére


shev7
veterán

900/1800

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#536) Viktor0610 válasza shev7 (#535) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(Tudtommal) Csak 1800 MHz-en.

Samsung Galaxy A54

(#537) ragazzo válasza Viktor0610 (#536) üzenetére


ragazzo
őstag

Vidékre 900-as tornyokat (is) telepített, mert az több települést is átfogott.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#538) b.bone


b.bone
senior tag

Megtalált ez a szerencsétlen banda egy ilyen spec blah-blah előfizetéssel, hogy nekem lehet ilyen mert hú de hűséges vagyok meg stuff.

Ugyan kicsit pofátlanságnak tartom mert rosszabbak a percdíjak meg a csúcsidő is két órával tovább tart mint a vitamax szitim esetében, de azért már idegesít az állandó töltögetés, tehát csak beadom a derekam. :U

Viszont csak, ha adnak egy Samsung E760-at valami emberi áron, ha még hűséget is vállalok. De még a listájukon sincs rajta. Vajon mekkora az eséje, hogy tudnak szerezni?

Tudom, tudom, 1270. De ezek a nyomorultak még csak fel sem veszik. !!1oneeleven

Mindegy is. Már el is ment az egésztől a kedvem :(((


/idegroham vége.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#539) Viktor0610 válasza b.bone (#538) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfizetés.
Gyanítom, másodperc alapú számlázású csomagot ajánlottak, ellenben a VitaMax Cityvel, ami percalapú.

Telefon.
Emlékezetem szerint nem árult a Vodafone E760-at, vagy ha igen, már/még nem szerepel a listában, tehát nem hiszem, h. tudnának neked szerezni, bármennyire is ''hú de hűséges vagyok meg stuff.''

1270.
Ügyintézőt az 1-e majd a 2-es gomb megnyomásával és türelmes várakozással érhetsz el.

Hangnem.
Egész hsz.-odról süt, h. utálod a Vodafone-t. Senki nem kötelez rá, h. ennél a cégnél maradj, a számod megtartásával válthatsz szolgáltatót -kivétel, ha hűségszerződés köt hozzájuk.

Samsung Galaxy A54

(#540) b.bone válasza Viktor0610 (#539) üzenetére


b.bone
senior tag

Valóban azt a másodperceset ajánlották és E760-ast sem tudtak adni.
Tényleg kicsit ideges hangnemben írtam, nem vagyok egy türelmes ember, a postom meg hirtelen felindulásból született :U De azért nem útálom őket.

Aztán sikerült őket elérnem, (bementem egy márka képviseletbe ) és ugyan még nem voltam a rabjuk, most már az vagyok és másodperc alapon csevegek egy samsung E860-al. Végülis annyira nem rossz.

A többi szolgáltatót meg lecsekkoltam. Valahogy csak ez a vodás előfizetés tűnt a legkedvezőbbnek. Meg amúgy azokat tényleg útálom



[Szerkesztve]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#541) shev7 válasza b.bone (#540) üzenetére


shev7
veterán

''Valahogy csak ez a vodás előfizetés tűnt a legkedvezőbbnek''

Akkor most rosszabbak a percdijai, vagy nem... :F Nem sok ertelme volt elozo postodnak...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#542) b.bone


b.bone
senior tag

A második postomban előfizetésről beszéltem nem prepaidről. (jó jó tudom, hivatalosan a prepaid is előfizetés, sőt még szó szerint is, de nem ez a lényeg) Néztem T-Mobile-t meg Pannon-t. Azokhoz képest tűnt ez a legkedvezőbbnek.

Amúgy meg mikor megvettem a Vitamax-os kártyám még másodperc alapú számlázás volt. Legalábbis így emlékszem és egészen Viktor hozzászólásáig abban a tévhitben éltem, hogy még mindig az van.

De amúgy igen. A vitamax city csúcs utáni 15 Ft os díja szerintem sokkal jobb. (Mivel általában 18 óra után beszélek és nem vodafone-t hívok.)

Viszont a másodperc alap, meg, hogy nem kell töltögetni meggyőzött. Ennyi.

[Szerkesztve]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#543) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Üdv minden vodásnak és nem vodásnak! Nekem előfizetésem van náluk, amikor kötöttem, 99 ft-ért adtak mellé egy SE z700-ast, két éves hűségnyilatkozattal, egy 3 ezer forintos tarifcsomagban, a továbbiakban a telefonért nem kellett fizetnem egy fillért sem. Most egy ezrest fizetek havonta, percenként 19 forintot hálózaton belül, 29-et hálózaton kívül, egy sms pedig 32 forint. Az előfizetésemmel teljesen elégedett vagyok, egyszer-egyszer az áfa miatt és a roaming miatt voltak problémák a számlával, de az ügyfélszolgálton, ami természetesen ingyenes, akár személyesen akár telefonon mindig segítőkészek voltak. Nemrég kerestek meg egy ajánlattal, ahogy ezt mindig megteszik, amikor lejár a hűségidőszak, ha egy évre újra elkötelezem magam, jó áron juthatok tőlük új telefonhoz. Lehet hogy ez most túl propagandaszöveg lett :U De leirtam, hogy én mint elégedett ügyfél ott legyek a plusszpontok között.

(#544) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Hali

egy olyan kérdésem lenne, hallottam valhol hogy vodafone-nál lesz/van egy olyan előfizetés h 1 választott szám irányában ingyen lehet telefonálni bármikor.. valaki esetleg tudna erről bővebben valamit? mert a vodafone.hu-n semmi info-t nem találtam a dologról..

köcce

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#545) funky


funky
tag

Hali !
engem is megkeresett a voda jelenleg vitamaxos vagyok és kezdetek ota vodas vagyok de előfizetés durván 2500Ft /hó teljesen lebeszélhető lebeszélés alatt magasakpercek árai azután se valami meggyőzően kedvező a mostanihoz képest, bár másodperc alapú a hivás .
Sokallom a fix 2500 -at meg a percdijjakat szóval maradok feltöltős a következő ajánlatig.
Ja és az a furcsa, hogy a lehetőség igénybevétele szeptember elejéig szól nekem meg most van 5-6000 Ft a kártyámon :) szóval már itt megbukott a dolog rákérdeztem a 1270-en hogy lehete kitolni a felhasználást , a válasz: NEM !

Most olvastam,hogy a voda baromi nagy adoságba van és néhany országban aladja a megszerzett piacát azért itt remélem nem jutunk ilyen sorsra.
http://mobilarena.hu/c.php?mod=10&id=20271

[Szerkesztve]

(#546) funky válasza Achill3uS (#544) üzenetére


funky
tag

voda fura cég nem hirdet meg sok mindent sok nem publikus csomaga van pl diakoknak hűséges előfizetőknek feltöltöseknek nagyobb cégeknek stb ..

(#547) kp78 válasza Jeannie (#543) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem a vodánál egy évre nem lehet aláírni, csak kettőre.
Alapjában én is elégedett vagyok, bár engem elfelejtettek felhívni, már három hónapja lejárt a második 2 évem.
Aztán én jelentkeztem náluk. Ismét csak ugyanazt kaptam meg, amit már 2 évvel ezelőtt is. Egy havidíj felezést. Olcsóbb készülékről szó sem lehet.
A másik szolgáltatók szerintem jobban megbecsülik a hűséget.

(#548) lancika


lancika
tag

Én letiltattam magam a telefonkönyvből, ill., hogy marketinges célokkal hívjanak fel.
Lehet, hogy ezért nem keresnek, ha lejár az előfizum? (jó mondjuk sose hagytam túl sok időt nekik, amint lehetett, hosszabítottam magam :D )

(#549) Achill3uS válasza funky (#546) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez igy igaz :U mind1 asszem maradok egy régi rock&roll -os beszerzésénél..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#550) shev7 válasza Achill3uS (#544) üzenetére


shev7
veterán

pedig van ilyen. Multkor lattam kiplakatolva vodaboltban. Megveszed a ket elofizut. A telefonokat felaron kapod, es egymassal ingyen lehet beszelni.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.