Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) libus


libus
őstag

Egy kérdésem lenne!
Ha vásárlok a Vodafone-nál egy telefont Multimédia 200 előfizetési csomaggal és mondjuk fél év múlva másik telefont akarok, akkor a ''régit'' eladhatom?
Az új készüléket egy GSM Boltban vásárolnám, s nem a Vodafone-nál! Csak beleraknám az előfizetéses SIM kártyát és ennyi! Ezt lehet?
Eladhatom az akkor előfizetéssel vásárolt készüléket?
Az előfizetés a SIM-re vonatkozik, nem?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1152) lancika válasza libus (#1151) üzenetére


lancika
tag

Persze. :)

(#1153) libus válasza lancika (#1152) üzenetére


libus
őstag

Az KIRÁLY!!! :))
Mert gondoltam veszek egy Nokia 6234-et, míg az N73-as ára lejjebb nem megy, v. míg meg nem jelenik egy olyan készülék amelyik, minden igényemnek megfelel. Addig meg a 6234 is jó lesz, s fél év múlva még az árában v. joban is el tudom majd adni, hisz azzal az előfizetéssel csak 24.990Ft. :DD
Egy Vitamax-nak meg fél év múlva is biztos megér 30k-t! :D

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1154) sipio


sipio
tag

Miért van az hogyha lemegy egy készülék ára tegyük fel 60 ezerről 45-re elmész meg akarod venni azt mondják majd mindenhol hogy persze lement az ára reklámozzák is csak már nincs raktáron belőle egy darab sem {pl 6230}. de tudják ajánlani helyette az utódját {pl 6230i} 70.000-ért. hát kössz szépen :W

Az este, ahogy feküdtem az ágyamban, és bámultam a csillagokat, arra gondoltam: hova a francba lett a tető?

(#1156) Gerginho válasza sipio (#1154) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Ez így van az SE v630i-vel is, ami most előfizuban 9 990FT, de természetesen sehol sem lehet kapni, és helyette az SE K610i-t ajánlják 39 990FT-ért előfizetésben.

(#1157) symbicimbi válasza Gerginho (#1156) üzenetére


symbicimbi
csendes tag

De azt se feledd el hogy a két telefon között kinézetre hatalmas a külömbség! A K610i sokkal szebb elegánsabb! Amíg a v630i azzal a ronda recés hátlapjával és a nagy csúnya narancssárga navigombal van felszerelve. Ráadásúl még kezelni is nem egyszerű főleg a közepét benyomni (eltalálni). Persze az mellette szól hogy csak 10 ezer ft de úgy is néz ki :DD . Ha jó telcsit akarsz akkor k610i és még kapni is lehet! :R

[Szerkesztve]

(#1158) róland válasza Viktor0610 (#1124) üzenetére


róland
veterán

Bocs, hogy cáfollak, de Nokia 6233 simán engedi használni a zoomot, legnagyobb felbontásban is. (Az más kérdés, hogy nem történik semmi, csak egy képkivágást készít, de nagyon látványos, ahogy zoomolsz. Direkt kipróbáltam, bár nálam mindne digitális fényképezésre alkalmas készülék legnagyobb felbontásra, legjobb minőségre van állítva alapból, azért itt ellenőriztem a próba előtt.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1159) Gerginho válasza symbicimbi (#1157) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Nekem tetszik a navigombja :DD , de mindenkinek más az izlése... :))

(#1160) róland válasza symbicimbi (#1157) üzenetére


róland
veterán

Különbség a helyes szó.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1161) Gebriel válasza symbicimbi (#1157) üzenetére


Gebriel
veterán

Na azért vitába szálnék hogy a V630i olyan csunya mint amilyenek mondod,de inkább nem :DDDEz egy fiatalos telo a K610 meg elegáns

libus

Felejsd el a Multimédia 200 telefon árat.Már nincs külöbség.Abban a csomagban is rendes elöfizetéses ára van.



[Szerkesztve]

(#1162) Gerginho


Gerginho
csendes tag

Nyíregyen lehet, hogy még sem lesz v630i, ma is voltam a márkakereskedésben és azt a választ kaptam, hogy talán lesz, de nem biztos, és a többi üzlet is ugyan ezt a választ mondta. :W

[Szerkesztve]

(#1163) libus válasza Gebriel (#1161) üzenetére


libus
őstag

Ezt hogy érted?
Vége van a Multimedia 200-as akciónak, ami a 6234-re is vonatkozott?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1164) Viktor0610 válasza libus (#1163) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a 6234-re vonatkozóan van vége a tarifacsomagokhoz tartozó akciónak, általánosságban már nincs ilyen kedvezmény semmilyen készülékre.

Samsung Galaxy A54

(#1165) m@xsys


m@xsys
senior tag

Sziasztok!

Segítene nekem valaki: :Y

A mobilarena jelszó változtatást hol tudom megcsinálni???
Pribátba is jól jönne :R ]


THX

(#1166) Gebriel válasza Viktor0610 (#1164) üzenetére


Gebriel
veterán

De Családi csomagban megkapod 19990ft

MOD:cimzet téves,egyel lejebb ment. :DDD


[Szerkesztve]

(#1167) Viktor0610 válasza m@xsys (#1165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

m@xsys:
Azt tudod, h. ez nem épp' a megfelelő topik a kérdésednek? :D
Egyébként az ''adataim'' linken tudod megváltoztatni a jelszavad.



Gebriel:
A multimédia csomagokhoz kötődő kedvezményekre gondoltam.

Samsung Galaxy A54

(#1168) Gebriel válasza Viktor0610 (#1167) üzenetére


Gebriel
veterán

Tudom,nem neked akartam irni :DDD
bocsi

(#1169) lancika


lancika
tag

Ma érkezett bárhova (partnerbe vagy márkaképviseletbe) V630i?

[Szerkesztve]

(#1170) Viktor0610 válasza lancika (#1169) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már teljesen mindegy, mert ami ma érkezett, az estére már tuti elfogyott...

Samsung Galaxy A54

(#1171) lancika válasza Viktor0610 (#1170) üzenetére


lancika
tag

Persze azt gondoltam, csak arra vagyok kíváncsi, hogy egyáltalán volt-e belőle szállítás. Mert Budapesten egyik márkaképviseletre se érkezett már hetek óta, viszont úgy tudom Székesfehérváron és Egerben még volt belőle.

[Szerkesztve]

(#1172) Gebriel


Gebriel
veterán

Mi kaptunk!!!
1 db-ot :(((

(#1173) Foxi válasza Gebriel (#1172) üzenetére


Foxi
senior tag

Várható, hogy normalizálódik a helyzet vagy marad így és talán elcsíphet az ember egyet, ha szerencséje van :(

(#1174) xcbiker


xcbiker
addikt

Üdv!
Tudja valaki hogy melyik hivatalos vodafone márkaboltban van most raktáron Nokia 6070-es?
Előfizuhoz utólagosan szeretnék vásárolni.

[Szerkesztve]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1175) Viktor0610 válasza xcbiker (#1174) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1270-et.

Samsung Galaxy A54

(#1176) lancika válasza Gebriel (#1172) üzenetére


lancika
tag

Nem bíztató. :(

(#1177) libus válasza Gebriel (#1166) üzenetére


libus
őstag

Sajnos nekem nem Családi csomagban kellett a 6234-es, hanem abban a 3G-ben de sajnos csak 12 napig élt az az akció! :(((

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1178) FR33


FR33
aktív tag

Nekem is csak jövő hét kedden lesz meg a telefon :) :B

(#1179) Gerginho


Gerginho
csendes tag

SE v630i még mindig nem kapható, nekem azt mondták, hogy majd csütörtökön érdeklődjek, mert, hogy akkor megtudják nézni, hogy milyen telefonokat fognak kapni, és majd esetleg pénteken tudom csak megvenni.

(#1180) Gebriel válasza libus (#1177) üzenetére


Gebriel
veterán

Na azért az a 12 nap nem 12 volt.Elég régota tartot az az akció.6234 sem 2 hete jött.
De teljesen mindegy rajtad ez már nem segit :((( ;]

(#1181) Edween válasza Gerginho (#1179) üzenetére


Edween
őstag

Most jövök a vodátol,azt mondja az ember holnap jön SE 630i. :)) Nem hittem a füllemnek, 3 hét várakozás után már annak is tudtam örülni,hogy az mondták lesz.''Ha'' sikeresen összefutok SE 630i-vel holnap beszámolok róla. :D
Él a remény. :DD

[Szerkesztve]

(#1182) Gerginho válasza Edween (#1181) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Elárulod, hogy melyik városban laksz, vagy, hogy hol veszed? :))

(#1183) Edween válasza Gerginho (#1182) üzenetére


Edween
őstag

Kiskunhalason vodafon viszonteladónál :D veszem



[Szerkesztve]

(#1184) Csipané


Csipané
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki megmondani hogya vodafonnál mikor kezdődik a karácsonyi akció?













Ha valamit keresek akkor azt szerertném itt megtalálni

(#1185) ragazzo válasza Csipané (#1184) üzenetére


ragazzo
őstag

Talán nem is lesz.De nem elég jók a mostaniak?

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1186) Csipané


Csipané
csendes tag

De jók csak én kártyásat szeretnék venni és az nagyon drága maiet és szsretnék
Valamikor biztos lesz karácsonyi akció

Ha valamit keresek akkor azt szerertném itt megtalálni

(#1187) Edween


Edween
őstag

Sajnos ma sem sikerült SE630i nyomára lelni. :((( Tegnap azt modta az ember holnap lesz,ma a kolleganő azt mondja,nincs is a rendelhető listáján.Ilyenkor mivan? :W :W :W

[Szerkesztve]

(#1188) Gerginho válasza Edween (#1187) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Az van, hogy szopatnak mindenkit, levitték az árát, csak sajnos nem tudnak eleget szállítani, mert rengetegen akarnak ilyen telót venni. Ma az egyik rokonomnak sikerült SE 630i-t vennie, Tiszaújvárosban tudta megvenni, de csak az az egy teló volt. Én már lemondtam róla, mert nem hiszem, hogy kapok valahol. És lehet, hogy inkább SE k750i-t veszek.

(#1189) lancika


lancika
tag

De tényleg most mi van a Sony Ericssonnal? Vagy túl sokat rendeltek és annyit nem tudnak szállítani? Vagy ki cseszte el? Valamikor kapható lesz egyáltalán?

(#1190) symbicimbi


symbicimbi
csendes tag

Ma délután beszéltem az ügyfélszolgálatossal és azt mondta hogy pénteken pesten volt több üzletükben is de összessen csak 40 db. Hát ezt gondolom gyorsan szétkapkodták. Azt is mondta hogy ezt a telefont nagyon sokan keresik most mert ekkora akció van rá de nem tudja hogy lesz-e. Megkérdeztem hogy nem győzik talán gyártani? Erre azt felelte hogy mivel nagyon nagy az igény rá és mivel hogy ez LIMITÁLT darabszámban kerűl forgalomba ezért hiányzik a polcokról. Az akció az tart nincsen időhöz kötve egyenlőre.

(#1191) shev7 válasza Csipané (#1186) üzenetére


shev7
veterán

ahogy a jelenlegi akciokat nezem a voda nagyon ragyurt az elofizetesekre, inkabb azt fogjak letolni, nem a kartyasat.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1192) lancika válasza symbicimbi (#1190) üzenetére


lancika
tag

Érdekes, hogy Budapesten volt 40 darab, mert 5 márkaüzlet van és abból 2-ben (WestEnd, Europark) nyitásra ott voltam és nem volt 1 darab sem. Az ügyfélszolgálatos pedig csak a márkaüzletek listáját látja.

[Szerkesztve]

(#1193) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hi all!

Szarban vagyok MMS terén.

Vettem egy független v3i-t és szeretnék vele mms-t küldeni és fogadni. Vodafone orvosi kamarás előfizum van.
Ugye elküldtem a 1270re az mms szót aktiválták , ki-be kapcsoltam, majd kaptam egy mms-t tőlük, amit nem tudok letölteni. Azt mondja nem sikerült letölteni, próbáljam meg később.

Szórakoztam az mms beállitásokkal sztem ez lehet a gond, hogy nincsenek jól beállitva.
Nagyon furi a beállitása a menünek, abszolút nem tom, hogy mi micsoda és hova mit kell irni. A voda honalpján csak t720-hoz volt infó, az alapján próbáltam megcsinálni, de nem sikerült.:(

Kell hozzá GPRS előfizu is?:F
Mert az nincs és nem is lesz.

Elmagyaráznátok plz, hogy egy v3i-n hogy kell beállitani. Sztem Motokon hasonló szal L7, V3 tulajok se kiméljenek.

(#1194) bolondember válasza (Kolombusz) (#1193) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

2 lehetőség - netrendelő a vodahonlapon, vagy esetleg a moto Mo-i honlapján van ilyen ''smsbenelküldömacuccothamegadodatelszámod''...

esetleg V3 vagy L7: [link]

[Szerkesztve]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1195) (Kolombusz) válasza bolondember (#1194) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vodánál néztem ezt de nem szerepel a beállitáselküldő szolgáltatásnál a támogatott listában a v3i, sőt még a voda által forgalmazott v3 sem.

(#1196) bolondember válasza (Kolombusz) (#1195) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

[link]esetleg itt vhol, mert régebben volt nekik fenn, csak most hirtelen nem találom...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1197) shev7 válasza lancika (#1192) üzenetére


shev7
veterán

ez nem igaz. Marmint, hogy csak a markauzletek listajat latja. Nekem multkor mikor moto v360 utan erdeklodtem, moegmondtak, hogy egy viszontelado mit ''irt be'' nap vegen keszletnek.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1198) lancika válasza shev7 (#1197) üzenetére


lancika
tag

Érdekes...nekem azt mondták, hogy a viszonteladói hálózatba nem látnak be.

(#1199) (Kolombusz) válasza bolondember (#1196) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Motorola.hu-n fent volt, elkldték a beállitásokat, működik. Köszönöm szépen a segitségedet!

(#1200) bolondember válasza shev7 (#1197) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amikor tavaly kerestem májusban S700at illetve decemberben K750et, akkor a kollegina nekem is azt mondta, h csaka márkakereskedőibe lát bele...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.