Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) c.andrew válasza azbest (#150) üzenetére


c.andrew
tag

Az ügyfélbiztonsági kódot a szerződésen keresd.
Te adtad meg a vásárláskor egy 4, 5 vagy 6 jegyű számot keress.

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#152) c.andrew válasza ragazzo (#149) üzenetére


c.andrew
tag

Azt hiszem minden szolgáltatót lehet szidni, olyan nincs ami minden embernek megfelelne. Én a kezdetek óta vodás vagyok, mint szolgáltatóval elégedett vagyok.
Mint üzleti partnerrel szemben már egy kicsit árnyaltabb a véleményem, de ez nem ennek a fórumnak a témája.
Mint szolgáltató szerintem semmivel nem rosszabb mint a másik kettő.

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#153) ragazzo válasza azbest (#150) üzenetére


ragazzo
őstag

Van néhány telefon ami nem LIVE szoftverrel jött ki, de az ritka.És egyre ritkább.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#154) U-571 válasza ragazzo (#153) üzenetére


U-571
csendes tag

Hello Mindenki!

Első hozzászólás! Jee :C

Különben akárki akármit is mond, a NAGY GONOSZ Live :) szoftver nem annyira gáz szerintem, mert ahol változtatható témák vannak a telón belül ott olyanra készítem magamnak amilyenre csak szeretném.
Nekem K750i-m van és baromira észre sem veszem, h. Live-os. :))

''Minnél újabb és drágább volt a teló annál jobban wonzza magához a fürdővizet, esőt és a márványpadlót.'' :)))

(#155) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az elöbb kaptam egy sms t a vodátólm, hogy különleges névreszóló ajánlatot kaptam tőlük és megadtak nekem egy kódot. De fogalmam sincs, hogy mit kezdjek vele, meg hova kell beírni :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#156) ragazzo válasza Jégkokó (#155) üzenetére


ragazzo
őstag

Be kell vele menni egy márkaüzletbe, és ott elmondják a többit.Valszeg kedvezményes előfizetésről lehet szó.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#157) csibor válasza ragazzo (#156) üzenetére


csibor
őstag

Ja ilyet én is kaptam,bár nem éltem vele.

(#158) Jégkokó válasza ragazzo (#156) üzenetére


Jégkokó
veterán

De ha egyszer nem is vagyok vodás, akkor hogy kössek náluk előfizetést?Vagy át akarnak téríteni a sötét oldalra? :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#159) Viktor0610 válasza Jégkokó (#158) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van... Ne becsüld alá a Sötét oldal erejét... ;]

Samsung Galaxy A54

(#160) balintka


balintka
addikt

Valaki meg tudná mondani, hogy működik az email a Vodánál? Sharp GX25-öm van. Be lehetne állítani úgy, hogy az otthoni chello-s email címem működjön?

(#161) Viktor0610 válasza balintka (#160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg igen, csak a Vodánál a mailek telefonon történő olvasásához elő kell fizetni a GPRS-netre, ami legkevesebb 2000 Ft. :O

Samsung Galaxy A54

(#162) balintka válasza Viktor0610 (#161) üzenetére


balintka
addikt

Köszi a választ! Akkor nem kell, nem fizetek érte ennyit. Marad a PC :)

(#163) djjjozsi


djjjozsi
csendes tag

jeah Vodafone!

Én már jó ideje netezek vodával.

Beszéltünk itt vodafone gprs netjéről,

valami okos mesélhetne a t-mobile Pannonról Vodafone ról egy összehasonlitó táblázatban.

Akinek esetleg van ilyenje átküldhetné :)

pl lehet előfizetéssel is gprs re előfizetni, aminél nem 100 hanem 200 mega a korlát. Csak asszem ott több határ is létezik, ami már lehet drágaszág.

djjjozsi@gmail.com ra ha van valami ilyen összehasonlitós dolog jöhet :)

MAjd valamelyik nap körbejárom ezt a témát, ha nem jönnek ötletek erre.

nekem a többi szolgáltatónál a kb -ok utáni dellázás zavar...

Megjegyzés még, hogy nekem meg mindig pozitiv irányban térnek el az adatok.(connect me progi számlálója és a windows számlálója persze nem egyezik )

Akinek van valami irása ilyen témában, várom szeretettel a blogom cikkei közé.

érdeklődni emailben :Ö

bye.

.......DJJJ...............

(#164) djjjozsi válasza balintka (#162) üzenetére


djjjozsi
csendes tag

Olvastam ezt a mail dolgot.

Én ha buszon ülök, akkor wap ról olvasom a maileket.

Pl freemailt.

300-400 körül van egy hónapra

csak annyi hogy a telcsinek kell ismernie a wap ot.

HA meg freemailezel, akkor indulás előtt gépen áttöltöm egy másik mappába a freemailen belül...hogy ne kelljen 234876 levelet átlapozni.

ennyi :)

.......DJJJ...............

(#165) Viktor0610 válasza djjjozsi (#164) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a WAP-on, de kolléga arra gondol, h. a telefon saját e-mail kliensét használva nézné meg leveleit, ehhez pedig kell egy GPRS-net előfizetés, ami legolcsóbb 2000 Ft.

Samsung Galaxy A54

(#166) ragazzo válasza Viktor0610 (#165) üzenetére


ragazzo
őstag

Hát ezért nem éri meg a dolog.Jobb wapon megnézni.Ugyan csatolmányokat ott sem lehet megnyitni,de mindenképpen olcsóbb mint a net előfizetés.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#167) c.andrew


c.andrew
tag

Kaptam ma a Vodától 6 hónap díjmentes GPRS wap elérést. :C :DD
ragazzo mint benfentes nem tudod véletlenül, hogy mekkora adatforgalom van benne?
Korlátlan vagy pedig az alap 2 Mb-ig?

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#168) ragazzo válasza c.andrew (#167) üzenetére


ragazzo
őstag

Nincs benne a tájékoztatóban.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#169) Viktor0610 válasza c.andrew (#167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Két eset lehetséges.
Egy. Elkezdesz ész nélkül WAP-olni, aztán, ha esetleg kiszámláznak adatforgalmat -vered a vitruális asztalt a 1270-en, h. miért nem tájékoztattak megfelelően.
Kettő. Először felhívod a 1270-et, megkérdezed, mit takar a ''6 hónap díjmentes GPRS wap elérés'', ezután a telefonban hallottaknak megfelelően használod azt.
Én a másodikat preferálnám.

Samsung Galaxy A54

(#170) c.andrew válasza Viktor0610 (#169) üzenetére


c.andrew
tag

Valszeg én is a második megoldást fogom igénybe venni, csak a szőr feláll a hátamon ha a 1270-et kell hívni, ezért bíztam benne hátha valaki tudja a választ.

Na akkor jöhet az ügyfélszolgálat :Y

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#171) Jim Beam


Jim Beam
csendes tag

Sziasztok!

Várható a Samsung x700 vodás megjelenése a közeljövőben?

(#172) CsY


CsY
aktív tag

http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=15632
Voda RnR dupla kari eladó.

(#173) chop


chop
őstag

No, urak, kerdeznek:
van nekem egy elofizetesem, 2004. januarjaban kotottem, 3 eves husegre. Ez eddig oke is. Van meg ugye durvan fel ev a rabsagbol es szeretnek lassan uj telot.
A kerdes: ha en most ujra alairok x ev huseget, akkor ram is vonatkozik a telefonok elofizus ara vagy csak az uj elofizetokre?
Koszontem

(#174) Viktor0610 válasza chop (#173) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hűségszerződés lejárta előtt 3 hónappal vagy jogosult készülékcserére.
A normál előfizetéses árak vonatkoznak rád, hacsak nem kerestek/keresnek meg spec ajánlattal.
A tarifacsomag(ok)hoz kötött akciókat így nem veheted igénybe -pl. Vodafone Tripla + Nokia 6101... Arra gondolok, h. rád nem vonatkozik a 9990 Ft-os, akciós ár.

Samsung Galaxy A54

(#175) chop válasza Viktor0610 (#174) üzenetére


chop
őstag

Oke, akkor targytalan, koszi.

mod: elofizetoi akcionak tekintheto egy telefon + 2 ev huseg is?...

[Szerkesztve]

(#176) Viktor0610 válasza chop (#175) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A ''sima'' előfizetéses, akciós árlistából választhatsz majd készüléket.

''elofizetoi akcionak tekintheto egy telefon + 2 ev huseg is?'' - nem értem a kérdést :U

Samsung Galaxy A54

(#177) chop válasza Viktor0610 (#176) üzenetére


chop
őstag

Oke, ertem mar, szoval csak 3 honappal elotte lehet ilyesmin gondolkodni. Koszi.

(#178) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Előbb csörgött a pannonos (Előfizus) telefonom, ránézek, hát a hívó: 06707001270. Mire fölvettem, pont letették. Visszahívtam, hát amint a számból sejtettem is, ez az 1270-es voda ügyfélszolgálat. Nem hallgattam a gépet, mert ugye nem ingyen van pannis számról. Meglepődtem, mert nem tudtam elképzelni miért hívogat engem a voda....de azthiszem azért mert kb 1,5 hónapja regisztráltam a ''hajazós'' játékukon, ott megadtam a számom. Kaptam is egy hét múlva egy mailt, hogy azzal bemehetek ''Bonus'' előfizetést kötni. De nem mentem, lehet hogy azért hívogatnak? Vagy egy még jobb ajánlattal..?

(#179) ragazzo válasza chop (#173) üzenetére


ragazzo
őstag

Azé megérné felhívni a voda ügyfélszolgálatát, mert volt már példa olyan ügyfélre akinek nem kellett megvárnia a 3 év leteltét és hosszabbíthatott.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#180) ragazzo válasza Zoli bácsi (#178) üzenetére


ragazzo
őstag

Igen, a bonus miatt hívtak volna.De lehet hogy még fognak próbálkozni.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#181) Zoli bácsi válasza ragazzo (#180) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Valóban. Ma elértek, most más vodás számról, a 70/7000040-ről. Kérdezte a srác hogy megkaptam-e a bónuszos e-mailt, és mi az oka annak, hogy nem mentem be előfizetést kötni. Mondtam hogy drága, a jelenlegi pannis csomagommal a csúcsidőben vodás (legdrágább) hívás 24 ft, mp alapon. Mondta, hogy persze, az céges flotta lehet, kellemes napot kívánt, és elköszöntünk.

(#182) ragazzo válasza Zoli bácsi (#181) üzenetére


ragazzo
őstag

Akkor nem jött létre üzlet.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#183) shev7 válasza Zoli bácsi (#181) üzenetére


shev7
veterán

ha ilyen csomagot jaanlana nekem a pannon, visszamennek :):)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#184) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Mult héten kedden megkereset a vodafone engem telefonon, hogy ilyen meg olyan jó egyedi előfizetési ajánlatuk van a számomra, meg hogy küldenek valami tájékoztatót.Ami még azóta se jött meg.Milyen szuper egyedi ajánlatuk lehet az én számomra?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#185) ragazzo válasza Jégkokó (#184) üzenetére


ragazzo
őstag

Valószínűleg neked sem vodás előfizetésed van, és bónuszt ajánlanak fel, mint a több pannonos vagy t-mobile-os előfizetőnek.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#186) Jégkokó válasza ragazzo (#185) üzenetére


Jégkokó
veterán

De mit tudnak felajánlani ami annyival jobb lenne a másik kettőnél?Minden ingyen opciót?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#187) ragazzo válasza Jégkokó (#186) üzenetére


ragazzo
őstag

Csak annyit tudok róla, hogy másodperc alapú a számlázás, és teljes havidíj lebeszélhető.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#188) Jégkokó válasza ragazzo (#187) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen valami ilyesmiről magyarázot nekem egy nő a telefonba, meg valami vodafone select díjcsomag.Da ha küldik a tájékoztatót, akkor megnézem közelebbröl, hogy mit is adnak nekem

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#189) shev7 válasza Jégkokó (#188) üzenetére


shev7
veterán

szerintem:

2400as havidij, masodpercalapon lebeszelheto.

Halon belul: 30/15
Halon kivul: 45/30

Ha elfogyott a 2400 akkor: 20/10 illetve 30/20 ha jol emlekszem.

20 sms ''lesmsezhezo'' a havidjbol. Kb 20Ft.

MOD: 5 ilyen elofizetest kothetsz, az szamok havi 360ert ingyen hivjak egymast.

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#190) Viktor0610 válasza shev7 (#189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amiről te írsz, az a Bónus(z?) csomag.
A Select alaphavidíja ~1000 Ft.

Samsung Galaxy A54

(#191) Jégkokó válasza shev7 (#189) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ez az összeg amibe kerülne egy
hívás annyira nem is vészes, de a 30 meg 40 ft az nem valami bizalomgerjesztő sztem :F
20/10 illetve 30/20

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#192) Viktor0610 válasza Jégkokó (#191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bruttó 30/40 Ft másodperc alapon nem meggyőző? :Y

Samsung Galaxy A54

(#193) Jégkokó válasza Viktor0610 (#192) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát ahhoz képest, hogy mindenhol ilyen 15 meg 20 ft os percdíjak vannak, nem igazán.Még ha ez másodperc alapon is van

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#194) Viktor0610 válasza Jégkokó (#193) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azonban azok nem csúcsidőben olyan kedvezőek, az tuti!!!
Hidd el, ez a csomag annak, aki jellemzően beszél, nagyon jó, sőt...

Samsung Galaxy A54

(#195) shev7 válasza Viktor0610 (#190) üzenetére


shev7
veterán

igen, ez a bonusz/vallalati/meg meg nemtom hany neven hivjak a vodafonnal.

Jegkoko: Csucsidoben hol 10/20 forint a percdij? Mondd, es valtok :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#196) shev7


shev7
veterán

akkor nincs ilyen csomag? :))

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#197) ragazzo válasza shev7 (#196) üzenetére


ragazzo
őstag

Azért a bónuszt meg a vállalatit ne keverjük már.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#198) shev7 válasza ragazzo (#197) üzenetére


shev7
veterán

nem en keverem. Mikor felhivtam a Vodafone-t hogy milyen csomagban vagyok (ket nap a valtas es nem kuldenek rola SMS-t) akkor azt kerdezte az ugyfelszolga, hogy ez valami vallalati csomag? Hidd el nem magamtol talaltam ki...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#199) ragazzo válasza shev7 (#198) üzenetére


ragazzo
őstag

Jó, mert a vállalati csomagok között is van mp alapú, és félig lebeszélhető havidíjú.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#200) Jim Beam


Jim Beam
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Vitamaxos kártyám és egy előfizum. Lehetséges a kártyához és előfizuhoz tartozó szám cseréje? Kösz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.